BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #326411 przez ufolka
no właśnie jak napisała różyczka a jak będzie chłopczyk? :) no ja mam nadzieję że będzie, dużą większość rzeczy mam w neutralnych kolorach, ale na bank będę musiała coś dokupić bo raz że zawsze czegoś zabraknie a dwa no jak ja wytrzymam bez zakupów ;p no liczymy się ze wszystkim, ale i tak najważniejszy jest fakt, że ja nie mam z kim małej zostawić, no i siedzę w domu tak czy siak, a wracać do pracy na rok a potem wszystko od nowa to nie bardzo mi się widzi :) tak czy siak zawsze są plusy i minusy :)
Moja Amelka ma gusta kulinarne. Jak czegoś nie lubi to nie ma zmiłuj, nie zje choćby nie wiem co, zaciska usta i tak noskiem śmiesznie prycha :)
Iwanek a jak tam Hania z jedzeniem? no i Asi Mikołaj :) a jak mój zięciunio??

u Amelki porobiły się na pupie i pisi odparzenia chyba, ma takie zaczerwienione, smaruję bepantenem i sudocremem ale nic nie pomaga, możecie coś innego polecić? a może odstawić chusteczki i myć wodą z mydłem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326423 przez Rika
Ufolka jak ZUzia miała straszne odparzenia aż na nóżkach to np w dzień jak spała to podkładałam jej podkład na łóżeczko i spała bez pieluszki plus odstawienie chusteczek a przemywanie pupy zwykłą wodą przy każdym przewijaniu plus smarowałam jej (zaraz sprawdzę) linomagiem (płynem). Ogólnie sudocremu nie poleca się dla dziewczynek, ja nigdy tego nie używam. Odparzenia zeszły po kilku dniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #326441 przez kaska191919
Ufolkaja tam uważam że nigdy nie bedzie takiego idealnego czasu na dziecko jesli chodzi o fundusze. Bo nawet jak póżniej trzeba te ksiazki kupic to i tak to nas nie ominie jeśli planujemy mieć dwójkę czy więcej dzieci, jak nie teraz to za parę lat trezva będzie to kupić wiec dla mnie na to samo wychodzi.watpie ze jak teraz by się do pracy wróciło na dwa lata to ze kokosy odłozysz zeby miec na drugie dziecko zeby było finansowo ok. A tak przerwa dwa lata i dziecko to nie jest tak słodko, bo teraz narezkamy na to że nie możemy przespać calej nocki, no i zaraz nasze dizci beda spały ok i rok minie i dwa lata spokój a pozniej znowu, w tym wypadku różnica u Riki mi się podoba, przedłuzył się ten czas ale zaraz minie na dobre. A w moim przypadku jak jestem tu sama bez żadnej babci rodziny to co we wrzesniu wracam do pracy, a opiekunka z 500, albo prywatne żłobek bo publiczny od 18 miesiecy porazka. I reasumując mało mi zostaje, jak Zuzia mnie ma 8 h dziennie nie widzieć. Ja to się boje że jak teraz poczuje trochę wolności od tych nocek i wogle to że się nie zdecyduję prze najblizsze lata, że nie będę chciala w to znowu wchodzić, jak odżyję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326505 przez iwanek1
Dzień dobry
Poważna dyskusja dzisiaj,my tez jeszcze się zastanawiamy nad drugim,ale raczej nie zdecyduje sie na to ponieważ:brakuje nam pieniędzy już teraz,a co dopiero z drugim,nie dałabym rady w ciąży opiekowac sie Hanią,pierwszą spędziłam na zwolnieniu no i jestem za stara,juz kiedyś Wam chciałam napisac,ale jednak na dziecko to trzeba sie wcześniej decydowac bo pózniej juz zdrowie nie pozwala sie cieszyc macierzyństwem,wszystko mnie boli,kręgosłup,nogi,odzywają sie choroby,jeszcze 4 lata temu było super,no ale niestety zaczynam się sypac.No ponarzekałam troche,ale bardzo żałuje ,że nie miałam wcześniej dziecka,jednak prawie 40-ści to juz inny świat,chociaż duch jest nastolatkiem :evil:

Ale wy macie jeszcze dużo czasu na te decyzje :)

Ufolko a Hania z jedzeniem tragicznie,tzn. je tylko mleko,zupy,owoców,nawet bułki nie chce,mleko też z płaczem,tak boli ją te dziąsełko,ale juz widze białe na wierzchu.Teraz zasnęła na chwilke pewnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326509 przez Rika
O i Kaska dobrze napisała bo jakby nie patrzeć to wydatki szkolne będą zawsze, nie ważne jaka byłaby różnica wieku...

Jejku właśnie Ola tak się osrała że musiałam ją kąpać :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #326528 przez aska27
Ufolka u nas bez zmian, dzisiaj dałam mu bułkę, on lubi gryźć sobie,co zje to zje :blink: niestety zwymiotował :dry: Dałam też mu obiadek taki po 5 miesiącu, zeby żadnych grudek nie było.. niestety tylko płacz, obiadek do kosza :dry: Codziennie próbuję,po troszeczku ..ale to takie smakowanie tylko.

Iwanek ja tez teraz żałuję,ze wczesniej zdecydowałam się na dziecko,ale jakos tak szkoła, studia, praca... zawsze nie po drodze, nawet o ślubie nie myślałam wczesniej hehe było dobrze :blink: no i 2 lata po ślubie jeszcze miałam dylemat czy to juz :blush: teraz chciałbym trójkę bobasów,ale chyba na dwójce zakonczymy. Ach,ale nie ma co gdybać ,sękać..jest jak jest,bo tak miało być :blink: :side:

Rika to ja juz fotek nie zobaczę? :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326596 przez kaska191919
Iwanekmoja mama miała 35, jak mnnie rodzila a brata 37, no i czesniej miała 3 :P
ale Ty sama wiesz najlepiej czy jestes na siłach bo jednak przy dwójce dzieci trezba mieć siły.
Rikawydatki szkolne zawsze będa tak, a u Ciebie o tyle dobrze, że Ola odziedziczy książki po Zuzi i już mniej wydatków :P a jak długa przerwa to zaraz książki inne a nawet nie ma gdzie tego tzrymac prze pare lat :silly:

U mnIE w ogłoszeniach w suwałkach babka szuka do trójki dzieci opiekunki za 500 zł B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326605 przez kaska191919
Moja Zuzia ma niebieskie oczy, my z moim mamy inny kolor, ale widzę u niej na jednym oczku że ma taką brązowa plamkę, czy to znaczy że się zaczynają zmieniac?? czy to bedzie na zasadzie ze kiedys sie obudzi z innym kolorem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326614 przez Rika
Kaska tylko ze teraz podręczniki co chwilę zmieniają i często np u mojej siostry w szkole nie można odkupywać ksiażek od starszych roczników bo co roku zmieniają :ohmy:

Nie wiem czy oni to specjalnie robią ale tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #326655 przez masuska
Rika, wszystko:)

/ale mnie plecy napiżdżają, tak między łopatkami, brałam proszki i duupa:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326687 przez Rika
Masuska a co wszystko?

A tu dalej cisza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326700 przez ufolka
Kasia ja miałam kiedyś koleżankę w technikum która miała zielone oczy i miała plamki brązowe też, super to wyglądało, ale może u Twojej niuni zmienia się po prostu kolor :)
Rika no ja na razie odstawiłam chusteczki, i pieluszki Dada kupiłam niedawno, więc myślę że to od pieluszek będzie, na razie same Pampki lecą :)
i dzięki za wszystkie wypowiedzi odnośnie drugiego dzidzia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326705 przez masuska
Kasia mój mąż ma takie oczka zielone a w środku brązowe, takie kocie.

Rika pytałaś co daję Piotrowi jeść:) Wszystko. Dziś np. próbował muffinkę z kakao, wczoraj jajecznicę i chleb pytlowy:)

Sprzedałaś jakieś buciki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326720 przez różyczka
co to jest chleb pytlowy?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326729 przez masuska
różyczka napisał:

co to jest chleb pytlowy?


Pyyyaszny robiony wyłącznie na zakwasie, chleb razowy żytni, a jeszcze kupiłam pytlowy z żurawiną, nieeeeeboooo w gębie:)

pl.wikipedia.org/wiki/Chleb_pytlowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl