BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326731 przez aska27
Masuska muffiny z kakao juz? a proszek do pieczenia? hmm
a kto się Piotusiem zajmuje jak mama w pracy??


wOw jaka cisza..mamy zapracowane :blink:

echh..denerwuje mnie już,ze przez głowną str nie mogę wchodzić tylko cały czas przez profil :dry: ciekawe czy to w ogóle naprawią!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326738 przez Rika
Masuska widocznie czarna kupa jest przez kako bo dziecko jeszcze nie trawi takich rzeczy :) ja kiedyś Zuzi dałam batona liona i jadła i później takie czarne kupy robiła

Ufolka moja Zuza miała odparzenia od dady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326739 przez Rika
Masuska jeszcze nic nie sprzedałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326753 przez aska27
Rika napisał:

Masuska jeszcze nic nie sprzedałam


Rika ja chętnie kupie te buciki,tylko potrzebuje czasu,bo jak na złość nie mogę dotrzeć do nich, tak więc dam znać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326756 przez Rika
Asia które buciki? To odłożę je. Tylko musisz wiedzieć na 100 %.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326757 przez aska27
Rika napisał:

Asia które buciki? To odłożę je. Tylko musisz wiedzieć na 100 %.


Rika tak jak na FB pisałam,albo te niebieskie w różowe kwiatki,albo te całe różowe. Postaram się szybko dowiedziec jakie duze potrzebuję. Dzięki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326769 przez różyczka
a pytlowy ja robie i nawet nie wiem, ze tak sie nazywa hehe :)
a ten zytni z zurawina to ja tez lubie - u nas taki okragły sprzedaja :) pyszota!

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326789 przez olka1730
Witam,Rozyczko jak w pracy chodzi mi glownie o zorganizowanie??? Ja juz sie wdrozyłam,i powiem ze nie zaluje decyzji powrotu ogarniam wszystko w mniejszym lub wiekszym stopniu hehe,po powrocie do domu z pracy.Mati zadowolony z babcia,usmiechniety wiec spokojna jestem a w pracy czasu nie mam na myslenie,dzien tak szybko mi mija i buch powrot do domu :lol:
Ja juz m-c jestem w pracy.Zobaczcie za 4 m-c juz roczek :ohmy: matko jak to wszystko szybko mija.....co niektore widze myslą o nastepnym dzidziusiu....macie racje,odchowacie za jednym zamachem i spokoj...ale to juz kazdego indywidualna decyzja.ja juz mam wszystkie dzieci w domu i nie planuje...teraz wychowac,i kochac :laugh:



A ząbków u Nas nadal brak :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326897 przez Rika
CZY JEST TU JAKIŚ PSYCHOLOG LUB PSYCHIATRA???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326909 przez aniaw
Cześć babeczki :laugh:

Matko ale mam ostatnio zapienicz, że z niczym się nie wyrabiam ;)
Dominik mega maruda - znowu zęby? :ohmy: Jak wracam to tylko płacz i na ręce :P
A Szymon ciągnie mnie za rękę i wszystko mi pokazuje co przez cały dzień robił :P
Zero odpoczynku ;)
A jak odpalę kompa to już w ogóle ;) tylko bajeczki im włączać :)
Jutro na gumtree wymieniam się z babeczką za ciuszki a ona da mi mase płyt z bajkami i pudło samochodzików i jeszcze jakieś płyty dla mnie :laugh: Mam nadzieję, że się opłaci - a ciuszki mam dla dziewczynki 9-10 lat i nie pytajcie nawet skąd :lol:

Rika super zdjęcie dziewczynek :) Foty widziałąm i powtórzę wow :ohmy: :) Mój uwielbia zakładać sobie ostatnio czapkę mojego M i mówi "tati brum brum" :laugh:
A po co Tobie psychiatra???

Różyczko faktycznie zabiegana jesteś ło matko, więc szacun, ze do nas piszesz.
Powodzonka dalszego w diecie.
Ja staram się trzymać diety i jutro wreszcie pierwszy trening 2 serii, Ale łakoma jestem strasznie. Sama nie kupuję słodyczy, ale ostatnio u Oposka wciamałam sernik a to przez Ewę bo przyniosła :P A w niedzielę była moja chrzestna i też z sernikiem wyskoczyła :)
Ale mieliśmy pogadankę o ślubie i życiu w grzechu łojojoj :lol: :P
A dziś dostałam mega miłego esa od niej: "Aniu było mi od razu powiedzieć, że zwlekacie z tym ślubem bo chcesz najpierw schudnąć..." milutka :laugh:

No więc byliśmy dziś u księdza - super proboszcza mamy serio - mamy przynieśc świadectwa chrztu i jedziemy z tym koksem :lol: Takie świadectwa ważne 3 miesiące czyli czerwiec i będę zaobrączkowana :lol: O ile się nam nie odwidzi ;) Ao kasę powiedział, żebyśmy się nie martwili, że ile damy to będzie ok :) Trochę nas pocieszył, więc dietę bardziej rygorystyczną czas zacząć :ohmy: :lol:

Ufolka
z tym czasem na dziecko to ile osób tyle opinii ;) My mieliśmy jedno niespodziankowe i drugie i mimo poczatkowego przerażenia teraz jesteśmy szczęsliwi :laugh: A ze różnie z kasą, trza jakoś sobie radzić :laugh:
Ale kolejnego dziecka jak na razie nie chcę :P

Masuska a z tym rowerem to mam cały czas chęć ale siora nie przywiozła od swojego sprzętu i jutro chyab autobusem na trening, ech ;) A Ty nadal się zumbujesz? :laugh:
Współczuje nocek :kiss:

Kasiu jaki super odświeżony wiosennie profil :)

Iwanek kciuki trzymam, żeby szybko poszło z tym zębolkiem :kiss: Mojemu cały czas się wyżyna ta druga górna jedynka i co kilka dni mega marudny i płaczliwy ale jakoś jedzonka nie odmawia - wręcz przeciwnie szybko zjada, żeby Szymon mu nie zabrał :P Oj z tym starszym to masakra teraz bo ostatnio zabiera wszystko małemu z ręki :angry:

Asiu a Twój Mikołajek cały czas taki njiejadek? kurcze no a może po prosyu na degustatora wyrośnie? :blink: Mnie też to włażenie przez profil wnerwia :P

Olka faktiko zaraz będa kieć po roczku nasze noworodki :lol: Gratulacje zorganizowania :lol:

Ewa jak tam u mamy?

Oposek żyjesz???

Nati nie może dostać się tu podobno na forum i pisze na tamtym :(

Basba w spa siewyleguje :laugh:

Hoborku myślę o Tobie cały czas cieplutko :kiss:

A gdzie reszta?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326922 przez Rika
O Aniaw a dlaczego Nati nie moze się dostać?
Nie mi psychiatra... dla bliskiej mi osoby... kurwa jakie to życie jest do dupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326939 przez natimp1
Uwaga jestem ,!!!!!

no wiec powtarzam co pisałam przed chwila na tamtym forum.. heheh
dzięki za gratki za zębola, lub dziure w dziąśle spowodowaną czymś innym, b tego jescze nie wiem.... :)ale nawet jak nie ząb to i tak kiedys wyjdzie ...więc damy rade...

Kurcze mam problem w nocy z Jasiną bo go pierduskii męczą.. pokwikuje ja podchodzę a tam pierdassssssssssss, nózki podkurczone itp.. no nie wiem od czego, przeciez w nocy mleko dostaje tylko, no chyba że Jachu w swojej wyjatkowości zamiast kataru i gorączki na zęba ma pierdusyy heheh po nim wszystkiego można się spodziewać..

Dziś rehabilitacja, zobaczymy czy sie uprze na te cwiczonka pełzania czy nie...

Różyczka odczytałaś moją wiadomośc, doszła..?
Anka Ty Grzesznico!!!!!!! opętana przez diabła wolnozwiązku :):) ja w gorszych grzechu niż ty bo cywilny nam....

oki puszcze tylko coś do urzędu i nadrabiam zaleglości w czytaniu , bo tylko na podstawie postu Anki wiem, ze u Masuski coś nie tak i Różyczka zalatana!!!!
hmm i przepisiki jakieś

Rika
ja pschylog taki wyłącznie z zamiłowania i po lektórach z własnego zaineteresowani wiec niestety chyba nie pomogę.... choć niby ludziska mówią że potrafię pocieszyć lub opierdzielić i do pionu postawić:)

Rika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326945 przez aska27
Dzień dobry :blink:

Aniu wow,szkoda,ze Dominiś marudzi,ale taki czas..echh nie te zębole wreszcie wyjdą. Też juz nie mogę doczekać się zabków u Mikusia.

a gdzie Iwanek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326948 przez Lucy
DZIEŃ DOBRY :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326957 przez natimp1
dzień dobry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl