BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 5 miesiąc temu #943413 przez mama89muminka
Daria oj i was dopadlo tez. Dobrze ze dochodzicie do siebie, najgorszy okres do chorob teraz. My juz trzeci raz pod rzad :dry:
No czy Poli ptaszek nie urosl to nie wiem, ale chcialabym sie zapytac dla pewnosci na nastepnym usg na poczatku grudnia. Chlopek tez ma miec dziewczynke.

Ja mam dzisiaj jakis nerwowy dzien, wszystko mnie do placzu doprowadza. Przeklete hormony :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943475 przez AniaiFilip
Hej

Nas tez troche nie bylo wiec czas sie zameldowac chyba;)

Krecik- Wszyscy tak chwila zdjecia a ja nic nie widzialam chyba na fejsie masz czy tak? Moze wklej I tutaj please:)
A ze smoczkiem to juz pewnie Stas zapomnial prawda???:) najgorsza pierwsza noc ale I u nas jakos lagodnie to przebieglo. Daj znac czy mamusia twarda byla I nie zmiekla:)

Km- Ktory to juz miesiac???? Gratulacje ze bedzie kolejny synus, beda sie chlopaki bawic razem:) I chyba prosciej jesli chodzi o ciuszki, zabawki itd

M89m- A jak Ty sie czujesz? Pola daje sie we znaki??? Dziewczynki sa podobno bardziej wymagajace;)
Kiedy macie nast skan?

Daria- Wow gratulacje 3 h to juz cos! Super ze sie niezlamalas tylko trzymasz sie planu.

U nas z tym przedszkolem to taka lipa troche bo co to jest 2 h dwa razy w tyg jesli ide tez we wtorek (ale tam nie lubie chodzic bo taka salka beznadziejna I nie ma co robic). W te piatki to czasem z praca mi koliduje tak jak np w tym tyg wiec to bardziej spotkania z kolezankami niz oswajanie z przedszkolem. My zaczyna my przedszkole w przyszlym roku tak na serio po pare godz 2/3 dni w tyg. Potem mamy rok bezplatny przed pojsciem do szkoly( 5 dni po 3godz), a potem juz szkola 9-3 :)

Ps Filip jest nieznosny juz sil mam brakuje taki nieusluchany jest!

Edytuj: Krecik widze juz:)
Booskie fotki, jaki Stas fajniutki jako krasnoludek:) widac ze mu sie bardzo podobalo.

My mamy teraz faze na chowanie sie za mama I wstydzenie badz wydymanie warg w gescie dezaprobaty. Naprawde w miejsca publiczne lepiej go niezabierac!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943480 przez mama89muminka
AF ja sie czuje srednio, samopoczucie zazwyczaj ok, ale w podbrzuszu mnie tak boli ze chodzic nie moge. Usg mam na 4.12. Jak na razie mala jest sokojna, nie kreci sie az tyle co Miro. Oby jej tak zostalopo porodzie.
A Filip to taki wstydzioch? Nie spodziewalabym sie :D Fajnie ze przedszkole przez rpk bezplatne, zawsze to troche finansowo sie odpocznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943609 przez lusiamamanikosia
km - gratulacje fajnie że będzie chłopak :)

co do chłopka - to udziela się na fb ... i córeczka puki co nie ma ochoty z brzuszka wyjść :P

Daria - super napewno z czasem już będzie łatwiej mu zostać na dłużej :) potem nie będzie chciał wyjść z przedszkola hehe :P a jak tam się czuejsz przeziębienie minęło ??

krecik - super zdjęcia :) ah te krasnoludki :)

AiF - chyba teraz taki wiek maluchow , ja ze swoim też czasem już nie wyrabiam :P a w przedszkolu Panie mówią że psoci ale robi się coraz grzeczniejszy hehe

M89M - to już niedługo wizyta :) fajnie zazdroszcze hihi takiego usg :P

U nas może być dni lecą , Niki chodzi doprzedszkola i puki co nie choruje :) Pani w przedszkolu powiedziała że Niko i Julka <córeczka przyjaciołki> założyli przedszkolny gang :P Jest Niko Julka Mati i ostanio zwerbowali Anielkę najgrzeczniejszą dziewczynkę w grupie hehe i wszędzie się razem tylko trzymają :D Mafioza mi rośnie hehe :D a wczoraj np straszył dzieciaki maskotką lwem dzieci ze swoijej grupy :P Opiekunki podobno prawie sikały ze śmiechu :P

Noi i Zima po mału zagościła do Polski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943612 przez lusiamamanikosia
A i mam wieści od Bidolka dziś z nią rozmawiałam chwilę :) poprosiła by Wam przekazać że u niej jest w miarę ok. Bywa bardzo rzadko na internecie. Jak już będzie częściej i będzie miała siłę by codziennie być i odpisywać nam to się odezwie i Wam wszystko powie co i jak u niej :) więc musimy cierpliwie czekać dziewczynki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943644 przez km
hej dziewczyny w końcu się wyspałam do 9, więc dzisiaj może w pracy nie będe chodzić na rzęsach w nocy. Czuję się ok, wiadomo że jak wypada dzień że po pracy lecę do szkoły i wracam wtedy po 20 do domu to padam i jestem mega zmęczona, ale jakoś daję radę. Szczerze to nawet nie mam czasu mysleć o tym że jestem w ciąży, z Kacprem to sprawdzałąm co w którym tygodniu się dzieje,a teraz zawsze jest coś do zrobienia i na kompa to mam tylko 10 min. dziennie :( A właśnie dzisiaj zaczynam 23 tydzień :) , mój maraton skończy się w lutym bo wtedy mam zamiar zacząć macierzyński( tutaj niestety nie ma czegoś jak zwolnienie w ciąży , więc jak się nie chce pracować do końca to się zaczyna wcześniej macierzyński :( )

m&m- fajnie że jeszcze będziesz miała usg, ja teraz miałąm 2 i ostatnie :(

AiF- to u was troche inaczej jest z przedszkolem , my niestety musimy czekać aż kacper skończy 3 lata i wtedy pójdzie na bezpłatne 5 razy po 3 godz. . Niby teraz wprowadzili też dla 2-latków, ale trzeba mieć strasznie niski dochód, więc nie wiem kto się na to łapie.

Daria-ty to jeszcze młodziutka jesteś to masz czas i na 2 dziewczynki :)

Dziewczyny co chcą kupić lego duplo, my mamy o to www.amazon.co.uk/LEGO-DUPLO-Never-Pirates-10539/dp/B00I4IWMAQ naprawdę polecam , Kacper non stop układa te statki czy tam samochody , i w ma w miarę dużo klocków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943700 przez AniaiFilip
Hej

Ja w pracy wiec tylko sie zamelduje....

Km- U nas dziecko musi miec skonczonym 3,3 miesiace zeby zaczac bezplatny rok przed szkola a my we wrzesnia bedziemy miec 3,1 miesiac wiec sie nielapiemy. Ja bede posylac I placic a po roku bedzie mial bezplatne przez rok I potem szkola 9-2 ( nie do 3 jak napisalam) I was jest inaczej?

Zima a pl brrr, lece w nast sobote na 3 dni I oby snieg nie sypal!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943964 przez Daria23
Hej Kochane witam się z wami tak na szybko
U nas w miare leci choć przeziębienie wciaż gdzieś tam depcze nam po piętach . Ja jeszcze czuje takie zatoki bolące ,gardło, Tymi widze też jeszcze katar ma i czasami kaszel i te jego oczka szklane nie wyraźne oj coś wydaje mi się ze nie jest jeszcze dokońca zdrowy.
W weekend chcemy go zabrać do fryzjera bo ma taką szope że masakra, ale on tak krzyczy i się szarpie ze na samą myśsl mi się odechciewa nie lubie go brać siłą gdzieś ale te włosy już mu się kudlają i takie brzydkie z tyłu ma napuszone trzeba coś z tym zrobić wkońcu.

ANIA FILIP-to rzeczywiście z tym przedszkolem średnio z jednej strony fajnie bo z dziecmi się pobawi ale wiesz zawsze wie że jesteś a potem jak znikniesz raptem?wiem po Tymku bo jak z nim zostałam było super a potem się zaczęło:)ale suma sumarów przyzwyczai się tak jak mój Skrzat

LUSIA-super że Niki nie choruje dobrze mu:) mówisz gang i w dodatku Niki przywódcą wkońcu jako jedyny "samiec" w gromadzie:):) Smieszny agent:)
a przeziębienie jak pisałam wciąż gdzieś tam jest:/

Km- no moze 4 dziewczynki:)P:) oj cięzko będzie sie na cokolwiek zdecydowac jak już wpadne w ten rytm pracy:/
klocki super ale nie chyba dla Tymiego on ma manie rzucania tylko nimi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944022 przez AniaiFilip
Hej dziewczynki

Ja znow w pracy wiec tylko podczytuje.....

Daria- Zdrowka dla Was, taka pogoda teraz ze chorobska przyciaga.
Dobrze ze Tymkowi przechodzi juz, bo dziecko + choroba= horror

Km- My tez myslimy na Lego, mi sie bardziej podobaja po jazdy typu woz strazacki, policja teraz to na topie tylko samochody I samochody:)

Lusia- Niki niezly agent I chyba ma vos w sobie z przywodcy ze tak sie dzieciaczki sluchaja:)
Pozdrow Bidolka jak bedziesz widziala na fejsie.

Lece pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944737 przez krecik
Hej,
Zamelduje sie tylko, my juz odsmoczkowani i pierwszy raz od tyg stas spi po poludniu, a ja ciagle w biegu, jak maly w przedszkolu to jade do siostry, bo siedzi z tym swoim maluchem i jest wykonczona ( Km-ma termin jak ty i ledwo juz chodzi;), avto znowu stas od piatku chory tzn kaszle, w weekend goraczkowal, alenjuz jest lepej i juz jutro idzie do przedszkola:d i tyle ciekawego u nas

Km, gratuluje chlopaka, teraz zeby tylko hyl zdrowy i wszystko jest git:)

Lusia, dzieki za info od Bidolka:)

Daria, ja tez nie popieram kupowania zabawek, ktore umozliwiaja cwiczenie cietpliwosc rodzicow. Jak fryzurka?

Dzieki za mile slowa odnosnie zdjec:)

Ja tez skorzystam , ze maly spimi trovhe odsapne

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945043 przez krecik
Hej

Dziewcznyny macie jakis sprawdzony przepis na pierniczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945160 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

Ja walczę z moim malym terrorysta o to kto rządzi i narazie przegrywam:(

Krecik- Przeziębienie?? Dobrze ze juz mija ta pogoda jest teraz okropna. U nas o dziwo dzis pieknie i słonecznie i zero wiatru naprawde przyjemnie.

Dzis mamy opóźnienie bo byłam zapisać sie do biblioteki i dopiero obiad kończymy. Oby Filip poszedł spac choc na godzinke bo chętnie zacznę ta nowa książkę ;)

Niestety nic nie mam na pierniczki, w tym roku chce upiec pierwszy raz. Jak cos znajdziesz na necie to podsylaj.

A gdzie reszta dziewczyn ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945184 przez mama89muminka
Hej

Ja tak na szybko, bo z mlodym sama jestem, a poki on je to mam te 5 minut spokoju.

Krecik ja mam przepis na pierniczki, uopmnij mi sie na fb, bo teraz nie zdarze nawet znalesc a co dopiero napisac.

Tak w skrocie u nas. Miro dalej z kaszlem, ja wczoraj po wizycie u pielegniarki. Ta ciaza jednym slowem jest okropna, kazala mi wziac z przychodni jakis pas do podtrzymania brzucha, bo mi mala glowka uciska na jakis nerw, dlatego tak boli przy chodzeniu w pachwinach; do tego podejrzewa u mnie cholestaze ciazowa :dry: juz nie mam sil do tych chorob, w czw mam badania krwi i wszystko sie okaze czy mam ta cholestaze, bo to bardzo niebezpieczne dla dziecka :/

No i tyle, moj potwor juz zjadl, teraz rozrabia... i wez tu sobie odpocznij przy nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #945811 przez krecik
Hej,
Dziewczyny u Was tez jest tak zimno? Wczoraj straszne zmarazlam, dzisiaj to samo ( z rana jest nawet cieplo, ale w poludnie to tak pizga, ze glowa mala), chyba bede musialam sie przeprosic z rajstopkami:( Stas chyba tez musi zaczac chodzic:(
Moj syn doroslejee, wczoraj znowu spal u siebie w lozeczku, dzisiaj po poludniu prawie bezproblemowo usnal, bo jak pamietacie mybbez smoka, i powiem Wam, ze byla wygoda, kladlam dawalam smoka i wychodzilam, a teraz to musze siedziec, przez godzine fika po lozku, mam nadsieje, ze sie ustatkuje i po czytanku bedzie usypial.
My za tydzien idziemy na imprezke, tzn maz ma jakies impreze firmowa i to bedzie z noclegiem,tescie przyjezdzaja i beda pilnowac malego, tylko ciagle mam dylemat czy cos tam pic czy nie, zeby jak cos wrocic, w godzinke bysmy dojechali, ale z drugiej strony, jak nie teraz go zostawimy to kiedy....


M89m, to jak mozesz to podeslij linka-bede jeszcze przypominac, bo chcialabym jakis sprawdzony przepis na pierniczki.
A to Miro chodzi do przedszkola czy tez go zostawilas? Lepej juz mu? Z ta ciaza to rzeczywiście nie wesolo, ale juz nie dlugo, zleci, byle tylko Pola byla zdrowa-jejku jak ja Ci zazdroszcze dziewczynki! U nas na pewno bedzie drugi chlopak:( zastanawiam sie czy nie zrobic (jak juz bede w tej ciazy) jak moja psiola,nie chce znac plci, bo do porodu chce miec nadzieje, ze urodzi dziewczynke-dziewczynka bedzie hania, a chlopakowi da chyba depresja na imie;)
Wlasnie zauwazylam! Cudny awatar! Napatrzec sie nie moge:)

Aif, jak sie taka pogoda dluzej utrzyma to sie do Was przenosze!
JA wlasnie poluje na jakis sprawdzony przepis, bomjuz cala oprawe do przygotowania tych piernikow mam, foremii, pisaki z lukrem, przepis na lukier nawet znalazlam, bede piec, a potem z siostrom i chlopakami, tymi malymi, bedziemy dekorowac.
A to juz taka dobra jestes, ze bedziesz angielskie ksiazki czytala? Wow....


Jeszcze na jutro musze przygotowac przebranie czarodzieja dla S. Bo maja jutro andrzejki w przedszkolu, mam fajna koncepcje jak wyjdzie to zrobie zdjecie i sie pochwale, a jak nie to pojdzie jutro w mojej czarnej koszulce przewiazanej w pasie i bedziemy nadrabiac mina:d

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945881 przez mama89muminka
Krecik dobrze ze spi w swoim lozku, my teraz przechodzimy horrory z zasypianiem - Miro chodzispac o 23-24 :angry:
Co do przepisu linka nie wkleje, bo to z mojej wlasnej ksiegi :p wysle ci jak bede miala czas.
Imie dla chlopca mi sie podoba, takie... niespotykane :D a moze warto sprobowac izmontowac dziewczynke ;)
Awatar to zdjecie z przedszkola, dzisiaj nam przyszly :)
Jejku, andrzejki :) najwazniejsza to zabawa, stroj na pewno sie uda, pochwal sie koniecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl