BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 4 miesiąc temu #945896 przez mama89muminka
Krecik wyslalam ci ten przepis na fb. Robilam w zeszlym roku, wiec mam pewnosc ze ci wyjda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946034 przez lusiamamanikosia
hej hej .... jakoś się tak nie odzywałam bo eh jakoś brak humoru ... Niko niestety katar złapał ale jakiś wirus w przedszkolu jest bo mało dzieci chodzi ...
a jak tam u Was jakie plany na weekend ?? :)
u nas chyba będzie domowo ... zimno już się zrobiło :(

m89m - no no jaki przystojniak Ci rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946044 przez mama89muminka
Lusia daj spokoj z tymi wirusami, u nas podobno ospa panuje, az strach puscic dziecko do przedszkola...

My na dzisiaj mamy zaplanowane zakupy, najpierw pojade z moim mezem na silownie mu potowarzyszyc, pozniej odbieramy Miro z przedszkola i jedziemy wybrac prezent dla kolezanki syna na urodziny. Na sobote planow na razie brak, a w niedziele juz idziemy na urodzinki, Miro zapewne sie wyszaleje. Ta moja kumpela poprosila mnie zeby zagrac 100 lat na gitarze, ale nie wiem czy dam rade :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946875 przez Daria23

Hej Kochane moje witam sie po dłuższej przerwie. Z góry przepraszam że tyle mnie nie było.
Po chorobie Tymcia mnie dopadło-ponad tydzień chodziłam jak ząbi naprawde miałam światłowstręt, bolały mnie uszy i po raz pierwszy zatoki masakra ale sama sobie jestem troche winna bo Tymi mnie zaraził i troszke byłam podziębiona ale uparłam się na mycie okien i dosłownie szlak mnie trafił:/
Ale już jest oki wszyscy zdrowi.
U was też już mrozy?a ma ktoś już śnieg???

Poza tym Tymi od ponad tygodnia znowu płacze jak go zaprowadzam do przedszkola-a już tyle czasu było dobrze a teraz znowu codziennie płacz.
Ale wczoraj został po raz pierwszy na 3 godziny-zjadł obiadek dwu daniowy-panie były w szoku że ma taki apetyt:p
Dzis ide po niego dopiero po 4 godzinach zobaczymy....
Ech wielkimi krokami zbliża się mój powrót do pracy:( strasznie się boje tych obowiązków,rozłąki z Tymciem i mijaniem się z mężem:( ale mam nadziej e że będzie dobrze.
Jak tam już przygotowania do świąt rozpoczęłyście???:) u nas narazie cisza:)

M89M-ale śliczny awatarek:):):) jakiego masz pięknego synka:) Miro jest cudny:) a jak tam nasza Polcia się miewa w brzuszku???

Lusia-oj powrotu do zdrówka wam życze:*:* u nas póki co już dwa tyg spokoju w przedszkolu z tym przeziębieniem ale też widze że często łapie dzieci a jak już złapie to 80 % dzieci w domu chorych:( Jak tam w pracy idzie ?

A i byliśmy u fryzjera z młodym-oj płakał i strasznie nie chciał się obcinać ale załatwiliśmy go tak że w jednej ręce trzymał dużego lizaka a drugą przybijał piątki tacie i jakoś po trudach poszło:P
Mam chyba jakieś zdjęcie łysolka to wam wstawie:)

zdjęcie kiepskiej jakości bo z tel.....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946907 przez lusiamamanikosia
Hej hej ... no troszkę cicho się zrobiło ...
Daria- Mały super wygląda w tych włoskach :) spokojnie może Mały ma właśnie kryzys i dlatego płacze , Niki po jakimś czasie na początku też troszkę płakał jak się z czaił że super fajnie jest ale gdzie jest mama:P
Niki puki co daje się ładnie maszynką w domu ostrzyc :)
I narazie jest chory boli go uszko :( musimy do piątku wyzdrowieć bo kurczę w piątek ma Mikołajki w przedszkolu a w niedziele u babci w pracy ...:(
ah ta pogoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946925 przez krecik
Hej:)

My po weekendzie mamy zapalenie spojowek, w pon stas oka nie mogl otworzyc, mamy kropelki i prawie juz sladu nie ma, wiec sie zastanawiam czy go juzmjutro nie poslac do przedszkola, udalo mi sie paskude uspic, to moge spokojnie napisac:d
Wogole ten moj syn to mial jakis skok rozwojowy, po tym weekendzie tak ladnie o wszytsko pyta, spiewa piosenke, bawi sie sam zabawkami, normalnie szok!


Lusia, my tez w piatek mamy mikolajki, a to ma zapalenie ? Na antyhiotyku jestescie? Dopiero wt to pewnie sie wykurujecie. U nas juz sie zaczelo mikolajkowe szalenstwo, tesciowej nie da sie przetlumaczyc i non stop kupuje mu jakies zabawki, jak tak dluzej pojdzie to powiem, zeby do nastepnej zabawki dorzucila stasiowi na nowy pokoj, bo juz zywcem nie ma tego gdzie trzymac. Dobrze, ze moi rodzice sa bardziej rozgarnienci i nie kupuja tylko jak cos to kase, choc nie powiem mame czasem tez jakos zamroczy i mu kupi, powiedzmy 6 czapke "a bo on nie ma w czym chodzic".
Wracajac do tematu, my mamy w piatek mikolaja w przedszkolu a w sb jedziemy do znajomych i u nich tez bedzie mikolaj.

Ja mam troche spiny, bo tescie przyjezdzaja w pt pilnowac malego-idziemy na ta impreze do zakopanego-i wiadomo chceposprzatac jak przed swietami, cos do jedzenia przygotowac, ehhh

Daria, a nie szkoda Wam byl takich ladnych wloskow scinac? Teraz Tymus wyglada tak doroslo, ale i tak mu slicznie:) z tym przedszkolem to tak bywa, u nas nie ma zadnego gadania, budzik na 7 i idziemy
U nas sniegu nie ma, ale strasznie zimno, mynjuz czynimy przygotowania, w tym roku kupujemy choinke, taka duza, i juz kompletujemy ozdoby, wszystko bedzie w kolorze blue, chcialam, zeby choinka byla juz na mikolaja, ale nie zdazymy odebrac, bo znalazlam swietna na all, a jest w krakowie, tylko maz musi po nia jechac, meza nie ma jak zwykle, w piatek wraca
Ai niestresuj sie powrotemdo pracy, odzyjesz zobaczyc, tylko , zebsys nie zniknela z forum jak reszta!

Wlasnie brakuje Bidolka na forum:(

M89m, i jak udala sie imprezka? Bylo to sto lat?

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946979 przez mama89muminka
Hej

krecik biedny Stas, przechodzilam przez to z Mironem, wiem, ile placzu bylo było oka ni mogl otworzyc... dobrze ze mu przechodzi.
Imprezka owszem udana, Miro sie wywsciekal, rozwalil warge przy okazji i zjadl torty innych dzieci jal one sie bawily :D

lusia oby Niki wyzdrowial szybko

Daria Tymi wyglada super w tych wloskach, wyglada na starszego chlopca juz :) i sposob na obcinanie tez fajny ;) co do placzkow sie nie przejmuj, przechodzimy przez to samo teraz... a dzisiaj to juz szczyt wszystkiego, Miro ma jakis zly dzien, w przedszkolu sie pan nie sluchal, rozbil sobie czolo bo wbiegl prosto w drzwi :dry:
Pola w brzuchu chyba sie miewa wysmienicie, dzisiaj spalam do 13 bo w nocy nie dawala mi spokoju, do tego mialam skurcze :unsure: mam jakies dzikie wrazenie ze tej ciazy nie przechodze tyle co z Mironem.

Ja cos ostatnio nastroju nie mam, maz juz ze mna nie wytrzymuje, Miro tez nie chce ze mna tylko musi byc tata. W czwartek mam usg, a w niedziele w kosciele mikolajki dla polskich dzieci, wiec mlodym troche sie oderwiemy od codziennosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947143 przez bidol
wybaczycie ???







jestem juz z Wami -i się nigdzie nie wybieram :) nie wyobrażam sobie świąt bez Was bo jestescie dla mnie jak rodzina :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

musiałam troszke odpocząć od wszystkiego.

Z Andrzejem - hmmm - nadal się kłócimy ale jakoś dajemy radę - choć powiem Wam szczerze ... wesoło nie było.

Ciekawa jestem co u Was ?? jak dzieciaki ?? zdrowi wszyscy ??

Krecik - mignęło mi zapalenie spojówek u Stasia... - jak było wirusowe to przytrzymaj go jeszcze w domu. U nas ostatnio całe przedszole przeszło i pioruństwo jest bardzo zaraźliwe więc jest bardzo duze prawdopodobieństwo ze jeszcze raz je złapie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947169 przez lusiamamanikosia
krecik - na szczęście dostaliśmy kropelki do uszu bo to dopiero początek był jak zaatakowało uszka - śpi spokojnie w nocy i już nie skarży się na ból uszek :D jedynie co to katar męczy ale widzę że już przechodzi. Pani doktor powiedziała że mam podawać kropelki , wapno w syropie i jak będzie boleć coś przeciwbólowego ale daje tylko kropelki i wapno - a jak by nie było poprawy i by bolało dalej i mocniej to wtedy antybiotyk więc obędziemy się bez antybiotyku mam taką nadzieje :) jutro go jeszcze przetrzymam w domu a piątek puszczę do przedszkola na mikołajki jak się nic nie pogorszy.

Co do przedszkola ja wstaje wcześniej ogarniam się budzę Nikiego o 7.20-30 ubieramy się je mleko albo nie i w 10 minut nas w domu już nie ma i idziemy na autobus i jedziemy :)

Krecik - ja bym chciała w tym roku mieć małą choineczkę ale żywą i ją przybrać suszoną pomarańczą cukiereczkami takimi z owoców ozdobami i z papieru ewentualnie ozdobioną ale zobaczymy czy nam fundusze pozwolą :)

Niko też miał zapalenie spojówki ale na szczęście nie wirusowe - szybko przeszło

Bidolku - super że już jesteś !!!! a zdjęcie Kamilki przecudowne napatrzeć się nie mogę na Twojego Aniołeczka :*
i już nas nie zostawiaj !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947170 przez lusiamamanikosia
Bidolku - a w jakim programie poprawiasz zdjęcia Kamilki ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947174 przez bidol
No ja ciut przeczytałam co u Was

KM - gratulacje synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super - ale Cię podziwiam :ohmy: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A - aaa kolejny przedszkolak się szykuje :laugh: a mówisz że nie za grzeczny :blink: lepiej teraz - może w szkole będzie już grzeczny i ułożony :woohoo: albo potrzebuje kogoś do zabawy - np rodzeństwo :lol:

Daria - Tymcio słodki -ładnie mu :) choć osobiście lubie chłopców z takimi ciut dłuższymi włoskami i zaczesanymi na boczek :woohoo: mój Sebcio tak ładnie wygląda - choć zaczesane na bok u takiego szalonego chłopaka - rzadkość - u Was pewnie też ;)
zdrówka :kiss:

Lusia - ja mam PhotoScape i Corel Pro X7 :) dobrze że z Nikosiem już lepiej - i że bez antybiotyku - uszka ważna sprawa ;)

M89M - wow ale ten czas leci tylko patrzeć jak Pola będzie juz na świecie :) a przypomnij mi na kiedy masz termin ?

dziewczyny a Daners i Majówka i Olga juz się nie pojawiaja wcale ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947175 przez krecik
Narescie! Powrocila wielka nieobecna! Witamy ponownie Bidolka! Bardzo sie ciesze se juz jestes! Mam nadzieje, zebjuz wiecej nie bedzie takich kryzysowych sytuacji:) stylizacja kamilki zachwycajaca, chociaz mi bqrdziej przypadlo do gustu stylizacjabadgirl:)
Juz za pozno maly poszedl do przedszkola:( pocieszam sie ze jeszcze do pon mam mu podawac te kropelki a one z antybiotykiem sa.

M89m, oj pewnie maja ciezko z toba chlopcy, ale masz prawo hormony i te sprawy:) a moze Miro ma taki etap, tatus i tatus tylko, moj tak ma i jestem szczerze aadowolona, bo mozna odpoczac. Fajnie, ze mozecie sie tak przy Kosciele spotkac, zawsze to tak ....milo, cieplo...polsko:)

Ja wzielam sie za przedswiateczne porzadki-tesciowa przyjezdza, najwzzniejsza lazieka juz z glowy bo tak jak stas jest w domu to nie bardzo, a wieczorami to juz na pewno mi sie nie chce

Ogarnal mnie szal ciucholandowy, weszlam z 2 tyg przypadkiem i wyszlam z cala torba ciuchow, zawsze tam chodzilam innigdy jic nie znalazlam! Teraz co pare dni chodze


Dziewczyny jest sprawa, ummojego szwagra w rodzinie ( konkretnie u jego brata) w lutym urodzi sie dziewczynka, mala ma najciezsza wade serca (brak lewej komory serca), zbieraja przez fundacje na operacje jakbyscie mogly to udostenijcie na fb m.facebook.com/events/607399016052179/?r...d_story_type=regular
Thx

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947177 przez Daria23
Hej Kochanieńkie witam się z ranka. Mały w pszedszkolu więc mam chwile "dla siebie"-czyli pranie, gotowanie ,sprzątanie etc:)Mały znowu dziś z wielką niechęcią i łzami w oczach szedł do przedszkola:/ kurcze czy mu się kiedyś tam spodoba?
A i musze się pochwalić wczoraj i przedwczoraj zawołał siku:) dla mnie to cud i światełko w tunelu może wkońcu się coś ruszy w tej sprawie:)

Ja od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć na orbitreku-postanowiłam ćwiczyć 5 razy w tyg po 45min mam nadzieje że zrzuce zbędny balast jak najszybciej ,bo już jeansy i bluski robią mi się za ciasne:/

BIDOL---- hura:):):) ja nie wybaczam..........bo uważam że nie ma czego:):) ciesze się że jesteś z nami i że z Jedrulą jakoś leci grunt ze razem a reszta to już sie sama ułoży-wkońcu idą święta czas radości miłości:)
Kama jest przecudna a jak ładnie pozuje stworzona do modelingu:):)
Co u ciebie dzieci zdrowe etc?

Krecik-zapalenie spojówek??jej biedny Stasiu:( a powiedz jak ty dajesz mu te kropelki do oczu?pomyślałam o Tymku i byoby to nie wykonane w życiu nie dałby mi ich wkropić.
Wszyscy macie mikołaja w przedszkolu a u nas coś cisza:( chyba nic nie będzie bo tak by nas poinformowali.:/
My jedziemy w sobote do Wolsztyna do moich rodziców bo tam co roku na rynku jest w mikołaja zapalenie choinki i rożne atrakcje dla dzieci i mikołaj chodzi etc mam nadzieje że pogoda dopisze....
Mówisz teściowa wpada ech jak dobrze że ja nie mam kontaktu z moją przynajmniej bez stresu:)
Co do włosów no szkoda było ale one mu się tak brzudko puszyły z tyłu i wpadały do oczu już a jak biegał to głowa spocona więc stwierdziliśmy że tniemy:)

Lusia-biedny Niki napewno jeszcze troszke i będzie zdrowy -do mikołaja w przedszkolu jeszcze 2,5 dnia wiec dacie rade:):) jakieś zdjęcie poprosimy:)

M89M-nie przejmuj się masz prawo tak sie złościć itp wkońcu jesteś w ciąży i masz synka a to dodatkowe wyzwanie.To już nie te czasy ze odpoczywałyśmy sobie z brzuszkami do góry-wyobrażam sobie jak ci cieżko jak bym byla teraz w ciazy i do tego biegajay Tyi ulala nie lada wyzwanie.
Pocieszyłaś nie tym że Miro też tak znosi przedszkole ale mam nadzieje że to ich okres przejściowy:)

Nie wiem czy mówiłam że Tymkowi wyszły dwie piątki?uf zostały już tylko dwie u góry i spokój z tymi zębolami na chwile:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947181 przez lusiamamanikosia
Bidolku - niestety się już nie odzywają :(

popatrzę później jak Niki uśnie czy są może te programy gdzieś do pobrania za darmo :P bo teraz jakieś szaleństwo go wzięło chodzi do siebie do pokoju i się przebiera a to spodnie sobie zmienia albo zaklada szalik i czapki różne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947186 przez lusiamamanikosia
Daria - no po Nikim już nie widać że jest chory wygłupia się i ja już z nim wariuje :P
co do zdjęć narazie mam tylko z Andrzejek ale one sa na fb a co do Mikołajek mam nadzieje że coś popstrykają w przedszkolu więc jak będę miała to wrzucę :) w sobotę jak pogoda będzie sprzyjająca to pojadę z Młodym na starówkę bo będą choinkę włączać i parada Mikołaja ma być w tamtym roku byliśmy więc mam nadzieje że w tym też wyjdzie a w niedziele do babci do pracy na Mikołajki idziemy ale wszystko się okaże na dniach jak Niki się czuć będzie :)

a najlepsze jest to że każda grupa w przedszkolu robi jasełka i grupa Nikosia ta najmłodsza też :P będą pewnie śpiewać jakaś kolędę i tyle bo inaczej sobie tego nie wyobrażam :P a i każdy ma być przebrany - każdy ma przypisaną postać i trzeba samemu zrobić strój a z tego co się dowiedziałam Niki ma być pasterzem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl