BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #401431 przez chłopek
mm a z czopkiem glicerynowym spróbuj. on je twoje mleko czy modyfikowane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401446 przez mloda_mamuska
chlopek głównie moje,ale raz dziennie daje mu te modyfikowane. Dzisiaj poki co tylko moje je .
chyba kupie te czopki On się juz tak męczy i płacze ciągle strasznieeeeeee. :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401486 przez chłopek
mm to moze przez mleko modyfikowane kupki nie moze zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401498 przez mloda_mamuska
chlopek myslisz?? Gerbera mam. tylko czasem mu robie je. Sprobuje na razie nie dawac tego modyfikowanego tylko moje. Dzisiaj tylko moje ściagałam i dawałam Małemu,ale i tak nei robi jeszcze. zobacze jak bedzie jutro . na razie bede na moim tylko ;) juz nie wiem co mam z Nim robic...... tak mi placze i się pręży. nic nei działa. :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401499 przez chłopek
wiem ze czaem po mleku dzieci maja problem z kupa, a moze poprostu mleko mu nie pasuje, mój Ksawcio np nie chcial pic bebiko a po nan go bolał brzuch. ale gerber wiem ze dobre jest Ksawcio je jadł

ja kupiłam Bebilon Sebusiowi w razie czego no ale nie otworzylam wogóle.

ale dzisija jestem zmeczoan

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401520 przez chłopek
ale cisza mamusie zajete.
moje chłopaki spią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401521 przez Anna77
Hura, hura :woohoo: Udało mi się i dzisiaj pierwszy raz od niemal roku założyłam moje buty do biegania, wzięłam kijki i wyszłam na półgodzinny intensywny marsz po lesie. Czuję się rewelacyjnie, uwielbiam to uczucie zmęczenia i pot spływający wzdłuż kręgosłupa. Jeszcze tylko brakuje mi wejścia do wanny z komfortem, że nie będę musiała wychodzić po dwóch minutach. Mam nadzieję że uda mi się wdrożyć jakąś regularność.

mm to faktycznie może być po sztucznym mleczku. A w sumie, to czemu mu je w ogóle podajesz i czemu podajesz swoje Małemu z butelki. To troszkę obniża laktację, bo laktatorem ściągniesz mniej, niż ciągnie dzidziuś. W sumie zaletą butelki może być w przypadku tych zaparć, tylko to że mniej powietrza łyka, ale to wszystko. Mam nadzieję że wkrótce Twój Maluszek przestanie się męczyć :)

Maksiu Baaardzo się cieszę, że jesteście na dobrej drodze. Mam nadzieję że wszystko minie i szybko o tym zapomnicie. A modlitwy ślę nadal :kiss:

Chyba zaryzykuję i pójdę się szybko wykąpać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401533 przez saiko
Hej dziewczynki

Maksiu, Kamyczko- jakos nie wylapalam wczesniej, ze w okolicach Olsztyna mieszkacie;) ja teraz w Szczytnie

Maksiu, super, ze z Blazejkiem lepiej i ze mozesz do niego jechac

Mm- przeraza mnie slowo "kolka" bo nie wyobrazam sobie zeby junior plakal codziennie godzinami tak jak podczas kapieli :(
Ja kupilam dzis Bebilon na wszelki wypadek bo jakos poki co raz udalo mi sie sciagnac pomiedzy karmieniami wieksza ilosc mleka

Maz dzis wnioskowal o pesel a pewnie w czwartek pojade do urzedu zalatwiac wymeldowanie/ zameldowanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401580 przez Kamyczka
Mamusie 3majcie kciuki,żeby synek już się narodził,już się doczekać z mężem nie możemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401582 przez Olga
:( Hej dziewczynki.

Coś mi do południa net nie działał i dopiero teraz jestem.Ignaś już od godz.śpi,dzisiaj trochę pokrzyczał przy kąpaniu,chyba pierwszy raz. :) Pół dnia spędziliśmy na dworzu,mały śpi w wózeczku jak zabity,nic go nie rusza.U mojej mamy na działeczce pociągnął cycola na śnie,bo tak gorąco,że napewno mu się pić chciało.Jutro już na krótki rękawek wychodzimy,jak będzie tak jak dzisiaj.


Maksiu mówiłam,że będzie dobrze z Błażejkiem,dzielny z niego chłopczyk :kiss:


kamyczka prenatal wychodzi bardzo tanio na allegr,zamawiałam ostatnio koleżance i z przesyłka płacila 39zł.za 90 tab.to na 3 miesiące starcza.


saiko my też lada dzień będziemy mieli pesel,a jutro już becikowe mam mieć na koncie :)


m m mi się też wydaje,że to od tego sztucznego mleka,jak masz pokarm,to po co mu w ogóle podajesz to sztuczne? Ja nawet żadnego nie kupiłam tak na wszelki wypadek,bo nie dopuszczam nawet myśli o jakimś dokarmianiu.Nawet nie dopajam niczym Ignasia,bo jak chce mu się pić,to pierwsze moje mleczko jest właśnie takie do napicia :laugh:


Tak sobie ujeżdżam,a co tam :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401587 przez Kamyczka
Olga dzięki za radę :blink:
Ignaś to aniołek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401591 przez Olga
Kamyczka nic się u Ciebie nie dzieje,żadnych objawów? :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401595 przez Kamyczka
Olga napisał:

Kamyczka nic się u Ciebie nie dzieje,żadnych objawów? :)

nic kiedyś chociaż miałam skurcze,a teraz nic,tylko głodna ciągle jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401602 przez Olga
Widzisz jak to jest,jak było za wcześnie,to się maluszek pchał na świat,a teraz wyjść nie chce.Często chodzisz na ktg?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401606 przez Kamyczka
Olga napisał:

Widzisz jak to jest,jak było za wcześnie,to się maluszek pchał na świat,a teraz wyjść nie chce.Często chodzisz na ktg?

jutro idę na ktg i usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl