BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #401619 przez Olga
Trzymam kciuki,żeby jakieś dobre wiadomości były.Może jakieś skurcze,albo rozwarcie :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401626 przez anszka
Witam się wieczorkiem :)
Maluszek śpi słodko, ciekawe jak długo ;)
Maksiu - :kiss: :kiss: :kiss: dla synka, ulżyło mi strasznie, jak napisałaś, że jest lepiej, nawet nie wyobrażam sobie, ile strachu się najedliście.
M_M - też postawiłabym tylko na cyca i to bez odciągania, laktacja się unormuje tylko musisz dać jej szansę
Kamyczka- ociągasz się strasznie ;)Już dosyć utuczyłaś Dominisia, czas byś go pokazała światu :) trzymam kciuki, żeby maluch zrobił tacie prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401630 przez chłopek
Kamyczka właśnie coś Domisiowi dobrze w brzuszku. ale mnie tez straszyli przedwczesnym porodem, a w szpitalu jak juz zaczynalam rodzic to sie smial ze rodze dwa tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401651 przez Majowka
Kamyczka napisał:

Olga napisał:

Widzisz jak to jest,jak było za wcześnie,to się maluszek pchał na świat,a teraz wyjść nie chce.Często chodzisz na ktg?

jutro idę na ktg i usg


Ja tez ide jutro na to samo Kamyczka :kiss: No i za ciebie to ja caly czas trzymam....jutro termin!!!!! Moze akurat :woohoo:

Anna, gratuluje!!!!!! Fantastycznie juz moglas wyjsc na taki trening!!!!! A Matiego z kim zostawilas? Moglabys nam juz wrzucic jego aktualna fotke! :)

Olga, Ignas jaki elegancik!!! Pod kolor wozczka :) Sliczny bobas!!! Ale on mi sie taki duzy wydaje! Slodko sobie spi.

Maksiu, ciesze sie, ze juz lepiej! :kiss: :kiss: :kiss:

Anszka, Ty tez juz dawno Wojtusia nie pokazalas! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401654 przez Olga
Majowka jak się wszyscy pytają,ile on ma,to nie wierzą,że dopiero 12 dni.W środę idziemy się zważyć,zobaczymy ile się przybrało mojemy synusiowi :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401662 przez Majowka
Olga napisał:

Majowka jak się wszyscy pytają,ile on ma,to nie wierzą,że dopiero 12 dni.W środę idziemy się zważyć,zobaczymy ile się przybrało mojemy synusiowi :laugh:


Tez jestem ciekawa! Daj znac jak wrocicie. ...ciekawe tez jaki dlugi.
Dzieki tej fotce, to takie spodenki co tu mam na 3m zabieram do szpitala, bo jesli sie urodzi podobnie wagowo, to od razu je ubierze :laugh:
Ja mam nadzieje, ze tez mi lekarz go w koncu zwazy...umieram z ciekawosci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401664 przez mloda_mamuska
Anna sztucznym sie lepiej chyba najada.. a moje ściągam,bo jak z cyca je to tylko chwile i zasypia i po kilku minutach budzi sie i znowu glodny..a jak ścoiagne do butli i tafk Mu podam to ladniej zasypia. chociaz teraz jak ma kolki to w ogole nie spi tylko placze. i się pręży..

dzisiaj nie dalam mu modyfikowanego. juro tez nie dam ;))


saiko
no mi sie plakac chce z Nim ,ze tak sie meczy :(



Majowki
tez jestem ciekawa wagi ;))) :kiss:
a jak syropek moj ? :lol:

Kamyczka trzymam kciukasy ! :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401665 przez martadam23
Hejka a ja sie dawno nie odzywalam a jutro juz bedzie z nami Julek od rana na porodowke ;) prawdopodobnie wazy wiecej niz 4 kg wiec jutro rano badania i sie okaze dokladnie ;) ile i porodoweczka wita :))) dam znac co i jak albo podpytujcie Chlopka i Kamyczka ....



KAMYK A TY CO ?;) PISZ JAK COS :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401672 przez mloda_mamuska
Martadam trzymam kciuki za latwy porod ! obys juz tulila szybko Julka :kiss:
Maly po rodzicach moze byc Misio :kiss: dasz radę. no i moze przebijesz waga mojego Oliwierka ! :lol:


Olga Ignas jest sliczny :kiss: duzy chlopak ! :lol:
slicznie ubrany :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401673 przez Majowka
mloda_mamuska napisał:

Majowki tez jestem ciekawa wagi ;))) :kiss:
a jak syropek moj ? :lol:


Syropek juz czeka, ale nie mialam kiedy isc na poczte :( Jutro mam majstrow w domu i wizyte u gina, najpozniej w srode pojde na poczte, bo musze fakturki od Gina do ubezpieczenia przeslac, wiec od razu zapytam ile kosztuje. Dobrze? Wybacz, ze tak dlugo...ale nie wyrabiam I tak z codziennymi moimi rzeczami...dzidzius juz daje sie we znaki, hehe

Martadam, powwwwodzenia!!!!!!! Trzymam kciuki za Was!!!!! Wyslij fotke Julka, jak tylko bedziesz mogla! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401678 przez Majowka
No i od 5 rano spac nie moge..... :( czasami mnie dopada taka bezsenna noc...pieknie dzis bede wygladac! :(
Ide wypic gorace mleczko, moze pomoze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401680 przez Kamyczka
Witajcie ja zaraz jadę na badania :blink:
Majówka ja nie spałam od 4 a jak musiałam wstać to usnęłam :(
Martadam trzymamy kciuki :blink:
Mój suwaczek jest fajny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401689 przez bidol
A nam wczoraj odpadł pępuszek :laugh:
My z Kamilką już w coraz lepszej komitywie jesteśmy :laugh: zwłaszcza na spacerkach - Mała może w wówku spędzać całe dnie i oczywiście w samochodzie również :laugh: zastanawiamy się czy jeszcze w tym roku nie pojedziemy gdzieś na wakacje :laugh:


Anna - ale super że wracasz do formy :laugh: ja osiągnęłam wagę z przed ciąży i dalej nic nie spada :(

M_M - widzę że mamy ten sam problem z kupkami :( a czy Oliwierkowi odbija się po każdym karmieniu??? bo to bardzo ważne przy delikatnych brzuszkach :huh:

Kamyczka - Boski suwaczek - chyba nit z Nas nie wierzył że do takiej daty dojdzie :blink: trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie :kiss: :kiss:

Olga - Ignaś BOSKIII :cheer: a jaki duży :ohmy: :ohmy: zdjęcie cudne :laugh: a jak wózeczek się sprawuje???

Chłopek - bo to tak jest z tą ciążą zagrożoną - ja też przez większość ciąży musiałam uważać - a jak przychodzi co do czego to dzieci wcale na świat się nie pchają ;)

Martadam
- trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Maksiu - kochana - modle się za zdrówko Błażejka -Bądź dobrej myśli :kiss: :kiss: :kiss: myślami jestem z Tobą :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401715 przez mloda_mamuska
Majowka nie ma sprawy Kochana. No Maluszek lada dzien pojawi sie na swiecie. ! To daje o sobei znac,juz sie nie moge doczekac Waszego Lukaska :kiss:

bidolku tak,odbija sie. Ostatnio duzo wymiotuje po cycu. w nocy śpi z Nami młody. zjadł troche z cyca .5 minut. i po tym tak zwymiotował . że tak napiszę pod ciśnieniem... do góry się lało jakby z fontanny. całe łóżko nam załatwił i Miska :lol: Misiek troche zly..... :dry: ja juz mu daje syrop infacol,espumisan, herbatke koperkowa i NIC :(

w nocy znowu w ogole nei spac. bo jadl i plakal bo kupke chcial.to tym termometrem mu pomagamy... a Ty bidolku co stosujesz? cos pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401716 przez Daria23
dzień dobry lalunie:)witam sie i ja...tak jak inne piszą mój Tymek tez w samochodzie i wózeczku moze spedzać całe dnie:)chyba bym musiała w nocy go zabierac na spacery:):)

Maksiu-super ze juz wszystko dobrze:)
my niedługo idziemy do lekarza ciek awe ile moj klopsik teraz wazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl