BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #401895 przez mloda_mamuska
Kamyczka to moze latwo i bezbolesnie urodzisz :lol: :lol: :lol: tego Ci życzę ! :lol:

Anna ten espumisan nie działa :dry: a po jakim czasie powinien pomóc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401907 przez Kamyczka
mloda_mamuska napisał:

Kamyczka to moze latwo i bezbolesnie urodzisz :lol: :lol: :lol: tego Ci życzę ! :lol:

Anna ten espumisan nie działa :dry: a po jakim czasie powinien pomóc?

Ciekawe kiedy :unsure: :unsure: :unsure: bo mam skurcze dziś częstsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401908 przez mloda_mamuska
Kamyczka moze to juz tuż tuż ! Bedzie dobrze.! obyscie sie juz rozpakowali :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401909 przez Kamyczka
mloda_mamuska napisał:

Kamyczka moze to juz tuż tuż ! Bedzie dobrze.! obyscie sie juz rozpakowali :kiss:

no przydałoby się.....wy już wszystkie cieszycie się maluszkami...a ja taka samotna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401919 przez bidol
M_M - pod ciśnieniem powiadasz :huh: nie jestem pewna czy to ok :unsure: musisz powiedzieć o tym położnej - ja też się swojej spytam o to. A powiedz żednych krostek na buzi nie ma? a za uszkami? nie ma czasem takej szorstkiej skórki lub na czole??

Ja Sobie jakoś radzę - staram się na kilku godzinne spacery chodzić bo Mała wtedy śpi i nie marudzi, a reszta dnia już jakoś leci :blink: stosowałam infacol i espumisan i ten drugi jest o niebo lepszy :) wiem że jest jeszcze jakiś jeden środek na kolkę - szwagierka z zagranicy sprowadzała - zapytam się jej :)

Olga - to u Nas dzisiejsza noc super - bo Kamila budziła się tylko na jedzenie i zaraz zasypiała - :) - ale tak ogólnie to noce mamy jak Twoja dzisiejsza :( czyli po jedzeniu kwękanie przez godzinę i tak po każdym posiłku :(

Moja Kamilka waży coś ok 4 kg :) Mamy taką dokładną wagę i ważę się z nią i bez niej - i różnca to 4200 z ubrankiem :) a ze szpitala wychodziliśmy z wagą 3170

Maksiu - tulę Was mocno :kiss: mam nadzieję że niedługo infekcja minie i wrócicie szczęśliwi do domku :kiss:

Martadam - trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :kiss: tak szybki poród jak mój :lol:

Anulka- skarbie, ale Ja do drobnych nie należę więc co mi z tego że ważę tyle co przed ciążą jak to i tak o 10 kg za dużo :( jedyny plus że ciuchów nie muszę kupować ;) ale mieżyłam dziś sukienkę z przed ciąży na wesele i miszczę się -brzuszek jeszcze odstaje - ale zapakuje się w majciochy opinające i jakoś to będzie :silly:

dziewczyny a jak wasze brzuszki?? odstają jeszcze?? czy tylko ja zostałam z moim :dry:

Saiko - a jak rana ?? goi się?? boli bardzo??

Kamyczka - oby to już :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401924 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Wrocilam! Lucas wazy juz 3677g !!! :laugh: A mial wazyc 3750 w dniu porodu...a tu jeszcze 1,5 tyg brakuje!!!!
Wymiarowo wyglada na 40tydz juz skonczony, glowka ma diametr 9,7 cm, a niby od 10cm rozwaza sie juz tylko cesarskie ciecie!!!! :ohmy:
Niby te 3mm to tak sie szybko nie pojawia...zobaczymy za tydzien...bede miala wtedy to okropne badanie szyjki i dostane tabletke na jej skracanie i rozwarcie...
Na ktg, skurczy brak, no I tyle...reszta ok! Teraz tylko czekac do 1ego sierpnia, czyli nastepnej wizyty! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401930 przez mloda_mamuska
Majowka to kawal faceta ! super :)))))) :kiss:


bidolku ma !! .... ma jakąs wysypke takie coś jak trądzik na całej twarzy. a co to znaczy ?? :( :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401941 przez Olga
:lol: Anna ja kupilam esputicon Ignasiowi,podałm mu 2 kropelki,zobaczymy czy będzie lepiej.Kupki robi ładne i dośc często,ale zaczyna przy nich duzo stękać :)


m m pamiętam jak Olgę wysypło,to była cała w kaszcze,a najwięcej było po kąpaniu widać,takie czerwone wtedy te krostki sie robiły.Alergolog kazał kategorycznie mi odstawic nabiał,a też wtedy pamiętam jogurty pochłaniałam.Po paru dniach Oldze przeszło,ale ja bym się wykończyła,bo dla mnie to tylko nabiał się liczy i pediatra kazał zacząc wprowadzać po mału wszystko i tak robiłam i było juz ok. :laugh:


kamyczka trzymam kciuki,żeby to był wasz dzień :laugh:


Majowka z Lukasa kawał chłopa ha ha ;) juz niedługo da wam troszkę popalic ha ha :lol:


bidol mój żeby tylko kwękał,to by było super,ale on się darł ha ha :lol: może po kropelkach będzie lepiej ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401943 przez Majowka
No, pewnie bedzie podobny wagowo do Waszych szkrabow :)

M-M, bylam, na poczcie, koszt to okolo 1,5euro :laugh: :laugh: :laugh: smieszna suma...podaj adres to zaraz Ci wysle, a Ty mi przelejesz kase na polskie konto w zlotowkach, moze tak byc? Tak chyba najlatwiej...czy masz jakis inny pomysl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401952 przez mloda_mamuska
Majowka aa z Miskiem smialismy sie ze bedzie dwucyfrowa kwota za przesylke :lol:

pewnie,ze mi pasuje ;))


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to czeekam ;)) a jak go sie stosuje ? ;)))


OLGA
TO OD JUTRA NIE JEM NABIALU.moze zejdzie ;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401985 przez bidol
Majoweczka - ale wielgachny chlop z Lukasa :)

Olga - mam nadzieje ze pomoze ten espumisan :)

M-M - ja jesetem od samego poczatku na diecie bezbialkowej :( masakra :( a te krostki to tak jak Olga mowila skaza bialkowa to moze byc:/

Noc --- ciekawe jaka bedzie. Juz zmeczona jestem tymi nieprzespanymi nocami....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401995 przez mloda_mamuska
Wiecie co moja znajoma robila ... miala takie dziecko jak moje... czyli bardzo zywe,hałaśliwe,takie ktore nie potrzebowalo snu ;) i padała na twarz juz...i jej mama powiedziala,zeby podawala dziecku butelke z wodą przegotowana z łyżeczką cukru....i ona tak robiła i dziecko czasem spało ładnie jej po tym. Ale dla mnei to dziwne .nie zepsula tym organizmu takiego maluszka ?? cukier dziecku 3 tygodniowemu ? nie wiem nie znam sie,ale chyba troche mozna zaszkodzic??

a Moj maly z jednej piersi ładnie je a z drugiej tak mi sutka gryzie,az mnie piecze teraz.
Dzisiaj z wujkiem kilka godzin siedzial ,wujek go wybujał wytulil i przespal kilka godzin :lol: .... on jest taki-mój Oli,ze jak jest na rękach to moze spać....... :dry: :dry: :dry: a jak sie go odklada do lozeczka,lozka ..to juz wrzeszczy jak poparzony......... :dry: :dry: :dry:

bidolku Moj Misiek juz ledwo zywy chodzi przez te nocki nieprzespane.... Mały daje popalic :( Zycze Tobie,zeby Kamilka ladnie pospala dzisiejszej nocki :kiss: :lol:


ja ide nasmarowac sie kremikiem i poloze się . poogladac cos i spaćku. Moj dzisiaj w dzien pospal a w nocy bedzie wariowal pewnie....jak tatus wroci to sie zacznie. On uwielbia jak tata sie denerwuje . :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401996 przez Anna77
Olga ja też mojemu podałam Espunisan i zobaczymy. Dawka mniejsza jest 2 x 10 kropli - dałam mu 10. Póki co o dziwo zjadł ok. 19.40, troszkę minimalnie pomarudził i śpi smacznie, a jest już 22:36. Pewnie zaraz się obudzi. Jutro dam znać, czy coś to dało :)

Bidol ja to się nawet często śmiałam z tego, że moja waga wyjściowa, to tyle ile miały niektóre dziewczyny na końcu ciąży :lol: :lol: :lol: Przed pierwszą ciążą, w wieku 20 lat z haczkiem, to było jeszcze 10kg mniej, he he. Ach ten czas....

Saiko a jak Ty się czujesz :unsure: Jak Twoja blizna :unsure:

Martadam no i co tam Kochana :unsure: Odezwij się :kiss:

mm położne u mnie w szpitalu mówiły, że teraz w ogóle się nie dopaja, a nawet jeśli trzeba to po prostu przegotowaną wodą - bez żadnej glukozy, czy cukru!!!!! A poza tym, to naprawdę minie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402000 przez mloda_mamuska
Anna chcialam sprobowac tej wody z cukrem jak bedziemy jechali sprawy załatwiać,zeby mały pospał,ale jakos boje sie,ze cos Mu uszkodze,w koncu to taki malutki czlowieczek,malutki organizm...

bidol........mam nadzieje,ze moj maly nie ma skazy bialkowej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #402038 przez Anna77
Dzień Dobry Dziewczynki - dzisiaj pierwsza :) U nas nocka super, jedliśmy o 23:40, 1:30 i 5:20, ale bez żadnych przebojów, prężenia się. Po 5 Mati zrobił ogromną kupkę i po przewinięciu i cycuszku spał jak zwykle di 8. Espunisan zadziałał !!!!!!!!!!!! No i ten wieczór... cisza i spokój. Zdążyłam zrobić prawie cały obiadek na dzisiaj i jutro i się spokojnie wykąpać. Dzisiaj wieczorkiem też mu dam, ale 5 kropelek. Zobaczymy.

Kurcze z tą pogodą, to ze skrajności w skrajność. Albo zimno, albo 30 stopni i wyżej. Czy to nie mogłoby być tak 24-26 i wszyscy byliby zadowoleni :unsure: Nie mam kompletnie w czym chodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl