BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899266 przez AniaiFilip
Hej Mamuski

Daria- Wszytkiego najlepszego dla naszego dwulatka!!! Fajnie ze tyle prezentow Tymcio dostal. U nas nie ma upalu 18-20 st slonce/ przelotne opady:( Ja tam zazdraszczam...;)

Bidol- Kamcia wymiata, robi mega lobuzie ramie minki, widac ze byla krolowa basenu:)
A wogole to super fotki robisz. Tak jak pisalam ma pare zdjec moze wieczorkiem wstawie jak mi sie uda.

My dzis leniuchujemy a wlasnie od godziny mamy Sloneczko wiec wygrzewam sie jak kocica;)
Dzis zaczelam przegladalac co by tu zrobic na urodZinki bo z rodzinki tylko babcia I meza brat z rodzina plus 3 kolezanki z dziecmi. Chyba na slodko plus zimny bufet jakas salata owocowa zeby sie nie nadrobic I nie latac non stop z talerzami.
Plac zabaw zaliczony, zakupy tez jeszcze Filipa uspic I wolne...

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899279 przez Daria23
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899302 przez lusiamamanikosia
Daria Tymuś super wygląda :) to poprosimy teraz Ciebie o foto z krótszymi włoskami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899329 przez słoneczko
Bidol jestem tak zaspana i padnieta ze niezauwazylam twojego wpisu ,moj mazbyl u niej wield razy nawet ostatnio kopal jej w drzwi ale ona nieotwiera ,pewnie sie boi,Pawelek dzis w nocy krzyczal ,ma koszmary i wstal ok 5 :(

Daria pokaz zdjecie z wloskami,to pewnie Tymus zadowolony z prezentow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899493 przez Olga
Daria buziaczki dla Tymusia :) torcik super,też jutro idę zamówić,może mi zrobią z traktorem :) Tymuś jest boski-jeszcze raz wielkie buziaczki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899585 przez mama89muminka
Hej dziewczynki

Mnie znow nie bylo jakis czas, ciagle w biegu, a jak juz siade na tylek to w momencie zasypiam :blush: I tak wczoraj np. mialam wymaz na MRSA, poszlam zaprosic znajomych na Mirona urodziny, ale ich nie zastalam - dzisiaj chyba musze dzwonic. Ostatnio po prostu korzystamy z pogody i nie siedzimy w domu. Dzisiaj juz chyba sobie daruje, bo mi nogi zaczynaja dokuczac. Przedwczoraj pol dnia spedzilismy u innej kolezanki, Miro zasypia bez porblemow, jak tak sie wyszaleje przez caly dzien i chwala mu za to, bo bym sie nerwowo wykonczyla, jakby mi jeszcze wychodzil z lozka zamiast spac.
Ja ogolnie czuje sie dobrze, az do wczoraj - znow wymiotowalam, nie wiem kiedy ma to zamiar przejsc. Juz sie nie moge doczekac usg, mam 16, a 26 przyjezdza moja mama i dzien pozniej robimy urodzinki :)
Dzisiaj moze posiedze, ale nie sadze, zeby mi mlody dal was nawet doczytac. Jak na razie widze, ze weszlismy juz w okres urodzinowy, tak wiec:

Stas, Tymek, Kamilka chlopaki, dla was spoznione, ale szczere, dla Kamilki - dzisiejszej soleizantki - wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka dla was, radochy z prezentow i cieszcie sie, ze jestescie dziecmi, bo to najlepsze lata w zyciu :) Wielkie buziole dla kazdego od ciotki i Mironka :kiss: :kiss: :kiss:

Wroce do was za jakis czas, Miro dal mi dzisiaj pospac do 10, wiec ja jeszcze nie ubrana i nie umyta. Wlacze mu piosenki na yt i na 20 minut bede miec spokoj :side:
Podziękowania: bidol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899611 przez Olga
bidolku wycałuj Kamilkę od Ignasia i od cioteczki :) 100 latek Kamilko-śliczna z Ciebie panienka wyrosła :)

km dla Kacperka też moc buziaków i uścisków od cioteczki,a od Ignasia wielka "piątka" <3 <3 <3

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Podziękowania: bidol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899616 przez AniaiFilip
Czesc mamuski!

Kamilka- Caluski od Filipka i ciotki na 2 latka! Wow!
Bidolku poprosimy o focie, a kiedy u Was imprezka?

Dziewczyny podeslijciei troche waszej pogody bo u nas zimno :angry:
Kisimy sie narazie w domu bo wieje I chmury sie przetaczaja. Gdzie to lato pytam?

M89m- Fajnie ze Mironek ladnie usypia, nam Fifi usnol o 3 na drzemke I meczylidmy sie z nim do pozna. W nocy odpukac spi ladnie do 8 rano. Wiec luksusy mam teraz :)

Olga- opowiedz co u Was no jakos malo rozmowna jestes ostatnio:(
Pochwal sie jak tam Ignas sie rozwija I co na 2latka macie w planach?
Podziękowania: bidol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899627 przez mama89muminka
AF jak u was zimno to i pewnie do nas dojdzie, do Polski moze pozniej.
Miro i tak pozno zasypia, bo co najmniej do 22 siedzi, dlatego ostatnio go morduje, zeby w dzien nie spal, na noc jak idzie spac to juz bez problemu zasypia.

Ja chyba z nudow sie wezme za sprzatanie, bo piachu pelno sie nosi. Miro zamiast rozrabiac to mi pomoze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899632 przez bidol
Dziękuję cioteczki kochane za pamięć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i KM - 100 lat 100 lat dla KACPERKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
foteczkę prosimy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


dziewuszki proszę oto 2 latka mojego "aniołka" :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899638 przez bidol
Daria - Tymek wygląda cudownie z takimi włoskami - :) piękny jest :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:
a tort no no - boski - bardzo ładny :)
no i perkusja - superowa - serio śliczna - taka profesjonalna :laugh:

AF- no to nie fajnie że u Was zimno- :( bo i u Nas bedzie zimno B)
co do imprezki to bedzie w sobotę - grill :)


Słoneczko - ja bym jej list pod drzwi wsunęła - napisała bym spokojnie - bez nerwów - bez gróźb - tak w stylu prośby - :dry:

M89M - ojj szkoda ze Cię ciągle męczy - dla pocieszenia powiem Ci że moja Szwagierka miała na wczoraj termin i jeszcze z tydzień temu wymiotowała :sick: :pinch:

Olga - no a gdzie Ty sie podziewasz - ??
wiem wiem zaraz napiszesz ze nas podczytujesz ... ale wiesz sama ze bez wpisów forum umiera :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899642 przez mama89muminka
Wiedzialam, ze kogos pominelam, Kacperku rowniez dla ciebie najlepsze zyczonka :kiss: :kiss:

Bidol no to zes mnie pocieszyla.. A twoja szwagierka co ma miec? Moja znajoma do 4 miesiaca wymiotowala, ale ona to regularnie o tych samych godzinach, nie to co ja, ze raz na tydzien czy dwa :whistle:

I ja juz posprzatalam, Miro wcale nie pomagal, tylko odkurzacz wylaczal :evil: Teraz sie do wielkiego miska klei, a sniadanie dalej na stole nieruszone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899687 przez Daria23
Hej Kochane witam się w kolejny upalny dzień-zaraz chyba wykituje od tych gorączek od 9 rana byliśmy na plaży z Tymciem do 13 a teraz biedak padł:)

KAMCIU NASZA KSIĘŻNICZKO MOC CAŁUSKÓW OD NAS:*:*:*
KACPERKU I DLA CIEBIE DUŻO BUZIOLI:*:*:*

Kochane dziękujemy za miłe słowa i komplementy:)

M89M-oj biedna ty nasza ale co zrobić takie uroki ciąży mam nadziej że niedługo już na dobre zapomnisz o mdłościach etc:) A który będziesz mieć tydzień na usg??będzie już widać płec???????? jestem tak strasznie ciekawa co nosisz w brzuszku:)

AniaFilip- u nas pogoda upalna ale na dłuższą mete też nie do ujechania.My mamy mieszkanko zrobione na samej górze domu i jest tu jak w saunie jak jest taki upał to nie wiemy gdzie wejść bo na dworze skwar a w domku gar:) Na pewno i do was dojdzie ta pogoda:)

Bidol-ech cudne te 2 latka Kamci:) Mocno urosła ale buźka ta sama słodka:):)

Olga-dołączam się do lasek za mało cie tu!!!:)

Lusia, Słoneczko-postaram się znaleśc jakieś zdjęcie na którym mnie widać w tych włosach-mało zdjęc robiliśmy bo nam się aparat zepsół

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899688 przez Daria23
tutaj trochę widać ale takie średnie zdjęcie-pamiętajcie że miałam je do pasa:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899693 przez mama89muminka
Daria wypada 13 tc, moze bedzie cos widac, ale nie przywiazuje sie jeszcze do tego bo to za wczesnie. A wloski i tak masz super, czasem lepiej krotsze lepiej utrzymac niz takie dlugasne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl