BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu #899728 przez AniaiFilip
Hej

Km- Ja dopiero sie zorientowalam :

Kacperku duzo zdrowka I buziaczki. Wklejcie fotki z urodzinowego grilla koniecznie! :)

Bodol- Ladnie to ujelas. Kamilka przeurocza a im starsza tym piekniejsza. Uwielbiam jej sprezynki ;)
Ja w dalabym ciegu zalegam ze zdjeciami tzn jeszcze nie przejrzalam do segregacji zdjec od urodzenia do teraz to wyobrazni w sobie ile tego mam.

Daria - Dzieki chyba przyslalas troche slonka postem bo troszke sie poprawilo po poludniu ;)
Ladnemu we wszystkim ladnie ale to prawda ze podciete wloski sa elegancie. Wygladasz jak zawsze super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899731 przez słoneczko
Hej dziewczynki

Bidol moc buziaczkow dla Kamci ,duzo zdrowka :)
Km buziaczki dla Kacperka :)
Unas tez taki upal ze sie nieda wytrzymac.Dzisiaj bylam u dentysty na wyrwaniu 8 i powiem wam ze boli jak cholera :(

Daria ladnie wygladasz w krotkich wloskach, ja ostatnio bylam i mam grzywke na bok :)

Dobra laski lece bo umieram z bolu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899954 przez bidol
doberek

ehhh dziewczyny - jak to jest - niby upały - niby z domu wyjsc sie nie da - ale na forum pustki :unsure: ....................


Daria - tort cudny był - a Ty piękna jestes !!!!! taka szczuplutka - ehhhh :blush: :kiss: :kiss: :kiss:


m89m - ooo no ciekawa jestem co tam na USG wyjdzie :) a szwagierka - nie regularnie - ale były dni ze non stop a nieraz wcale :sick:
wow - 13 tc juz - jeju - strasznie szybko ten czas leci :ohmy:

słoneczko - fajnie to ujełaś - " w krótkich włosach" hahaha - chciala bym miec takie krótkie jak Daria ;)
jak dzis miejsce po zębie ?? boli ??? :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :blush:


AF - no to czekam czekam na te foty :) jak u Was pogoda?? a jak odpieluchowanie ??


Daners - ty tez juz Nas olałaś ???? :(

a wiec

pomimo ze Nas juz nie lubicie.....

Daners - 100 lat 100 lat dla Filipka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M_M - 100 lat 100 lat dla Oliwiera :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Misiowa - 100 lat 100 lat dla Hani :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anszka - 100 lat 100 lat dla Wojtka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899969 przez lusiamamanikosia
witam się i ja :)
na wstępie wszystkim dzieciaczkom które miały już 2 urodzinki i mają wszystkiego co najlepsze !!! 100lat !!!
ja skorzystałam z okazji że Niko poszedł na drzemkę to wskoczyłam do wanny na chwile :D
w Warszawie okropne upały wytrzymać się nie da i wychodzimy miej więcej dopiero po 15 aż będzie troszkę chłodniej :) nie mam biletu na komunikację więc musimy się kisić w obrębie domu :( bo jednorazówki cholernie drogie :(

ale Wam już zazdroszczę tych urodzinek my jeszcze musimy tyle czasu poczekać :P no ale nic trzeba to trzeba nie ma innego wyjścia :P

całą wyprawkę już do przedszkola mamy ... babcia głównie pomogła nam w jej kupieniu :P i napisałam do właścicielki przedszkola czy Niko mógłby już 28 lipca przyjść :P i czekam na odpowiedź puki co :)

Daria super masz włoski i taka długość i tak jest długa :D:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900045 przez Olga
DANERS,MISIOWA,MM,ANSZKA wielkie buziaczki dla maluszków ( oj co ja piszę,jakich maluszków,przecież to już mali mężczyźni i jedna piękna,młoda kobietka :) :) :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900069 przez lusiamamanikosia
a więc Niko idzie do przedszkola 30 lipca :) i przez 3 dni będzie miał adaptację od 9.30 do 11.45 :) jeszcze 3 tygodnie :) niech szybko zlecą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900082 przez Daria23
Witam was Kochane :*

SŁODZIAKOM MĄŁYM KTÓRE MAJĄ DZIŚ URODZINKI MOC CAŁUSÓW I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ:*:*:*

U nas dziś od rana upalnie jednak teraz już idzie burza d nas. My znowu dziś na plaży.W takie gorące dni biore Tymcia od gdz 9 na plaże i jesteśmy do godz 13 potem Tymi idzie spac i późnym ppołudniem znowu wychodzimy na dwór także udaje nam się świetnie pogodzić upały z naszym całym dniem:)

Laski mamy przełom normalnie w zachowaniu Tymcia.Od paru dni moja koleżanka jest niedaleko mojej miejscowości na wakacjach ze swoją o 3 mies młodszą córeczka od Tymka.Więc korzystam z okazji i codziennie jeździmy razem na plaże itp./.Spędzamy tak po 3-4godz razem.Na pierwszym spotkaniu Tymi wciąż wrzeszczał ,bił tą małą popychał no tragedia.Ale każdy dzień coraz lepszy dziś jużsiedzieli razem na kocyku i nawet kazałam Tymkowi dac jej buzi i dał:)Tak mnie to cieszy że przyzwyczaił się do obecności dziecka bo tak strasznie na nie reagował zawszeSzkoda że ta koleżanka w sobote już odjeżdża;/

Dziękuje za komplementy:)

Ania Filip-dziękuje bardzo i cieszę się że mieliście troszku ładnej pogody:) a dziś jak tam?

Słoneczko-grzywki na bok są super:) jak tam dziś boli?:( Jak tam u was co porabiacie w te upalne dni?

Bidol-szczuplutka............pojęcie względne-nie nawidze swojego brzucha denerwuje mnie oponka której nigdy nie miałam chyba musze zacząc biegac ale te siedzenie w domu tak mnie rozleniwiło:/ A ty Kochana wracasz ogólnie do pracy czy dopiero jak Kamcia do szkoły podrepta?
Dobre wieści weekend ma być słoneczny także grill się na pewno uda i wam:)

Lusia- super Niki ma babcie jak zrobiła mu wyprawke:) Jej już od 30 lipca pójdzie ale numer.A ty masz już jakąś prace na oku czy dopiero ruszysz na poszukiwania?

A tu przejaw sympatii Tymiego:P








między nimi jest 3 miesiące , 5 kg i jakieś 10cm różnicy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900092 przez lusiamamanikosia
Daria - super Tymi wygląda a jaki duży już z niego chłopczyk :D
Babcia nas uratowała z tą wyprawką :)
Miał iść 4 sierpnia ale udało się dogadać i pójdzie 30 lipca :)
narazie nic na oku nie mam , mam zamiar zacząć poszukiwania 30 lipca na spokojnie sobie usiąde przy lapku i będę mogła powysyłać cv , pochodzić po butikach np :) będzie czas żeby to na spokojnie poszukać :)

i super że Tymi polubił koleżankę i stał się grzeczniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900103 przez słoneczko
Czesc dziewczynki

Bidol bo dla Dari to sa krotkie wloski :) oj boli jam cholera gdyby nie tabletki to bym niedala rady od 2 nad ranem niespie i lekko spuchlam :(

Daria ale Tymus jest duzy ta dziewczynka przy nim to taka kruszynka :) w takie upaly to siedzimy w domku wychodze z pawciem rano pozniej niemam jak wyjsc bo Pawelem chodzi juz spac po 18

Lusia wow ale zlecialo ze Nikos juz idzie do przedszkol ,super ze pomogla wa. Babcia :)

A Pawcio nauczyl sie na nocnik ladnie pokazuje ze chce siusiu , nawet na drzemce niezrobi tylko jak sie obudzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900104 przez słoneczko
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900130 przez Daria23
Słoneczko-a jaki miałaś ząb wyrywany? Ta 8? Ja mam też 8 dolną do wyrwania i strasznie się boję:-(

Gratki dla pawełka za piękne wołanie u nas zero postępu dziś kupa w majtach ale chociaż zawołał że zrobil e e

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900193 przez słoneczko
Daria mialam wyrywana dolna 8,nic niebolalo mnie wyrwanie trwalo to chwilr,ale poznien jak puscilo znieczulenie to byla masakra bol niedoopisania ale pomogly tabletki antidol to sa takie specjalne na bol zeba i dziasel wzielam je i zero bolu ale mozna je brac tylko 3 dni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900199 przez Olga
Hej dziewczynki.

Jakoś nie mam kiedy wam odpisać.W te upały,to człowiekowi się cały grafik pokiełbasiła :( nie wychodzimy rano,bo wstajemy 10-11,więc praktycznie południe,a o 15 Ignaś idzie znów spać,więc dopiero jak ja z pracy wracam,to wychodzimy na dwór i siedzimy do 22-22.30 ze znajomymi przed blokiem :) Ignaś się bawi wtedy z dziećmi,skacze na trampolinie i nawet nauczył się odpychać na hulajnodze,tak podpatrzył 6 letnią koleżankę :)

Z jedzeniem Ignasia cudów nie ma-je tylko swoje wybrane dania,najlepiej cały czas mu pizza podchodzi,spagetti uwielbia,bułki maślane już mu się przejadły :( nadal nie ruszy żadnej zupy,mleka,ani żadnych produktów mlecznych :( nie wiem,czy to mu kiedyś minie ,ale ja straciłam już nadzieje :( pampersów już nie nosimy,tylko na spanie,ale jak mu założę za wcześnie po kąpaniu na noc,to nie zrobi siku,tylko woła i muszę mu zdjąć,więc już teraz przed samym spaniem zakładamy :)

Od przyszłego poniedziałku mam tydzień urlopu,więc trochę odpocznę,ale pewnie Mariki nie będzie,bo jedzie z chłopakiem i teściami nad jezioro na domek,więc sama będę z Ignasiem się męczyć w dzień :(

Jak dam radę,to może wieczorkiem się odezwę-przepraszam,że nie odpisuję każdej z osobna,ale to tak na szybko piszę :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900470 przez bidol
ja tak na mega szybko bo dzis mam goscia miec - i to nie byle jakiego - z Ameryki :woohoo: siostra cioteczna u Nas dzis nocuje :) ;)

Słoneczko - 100 lat 100 lat dla Pawełka - 1000 buziaków i duuuzo zdrowka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900496 przez mama89muminka
Hej

Bidol no to ja mam jak twoja szwagierka, chociaz ja czuje, ze to jednak przez te witaminy, ktore biore.

Lusia super, ze Nikos idzie do przedszkola.

Daria no widzisz, a tak sie martwilas, ze Tymi rozrabiaka. Wystarczy mu odpowiednie towarzystwo, no i wazne jest, ze na poczatku dzieci nie lubia duzego towarzystwa, tylko wlasnie jedna kolezanke czy kolege. Miro tak samo jest zupelnie innym dzieckiem, jak bawi sie z Mysia czy Matiasem, a co innego jak bawil sie w przedszkolu. Zdjecia przeurocze, Tymek chyba wzial przyklad z Mirona i buziaki zaczal rozdawac dziewczynom ;) Ta roznice w wadze i wzroscie jednak widac.

Sloneczko gratki dla Pawcia! Pawelku wszystkiego najlepszego, 100lat! :kiss: :kiss:

Olga dobrze, ze chociaz Ignas ma jakies wybrane potrawy, bo jakby ich nie mial to zostajsz w kropce. Miro jak nie chce jesc to jemu wystarczy buziaka jedzeniem wysmarowac, jak sobie zlize i zobaczy co to jest to wtedy zjada, moze sprobuj tak z Ignasiem?

Bidol no no, z Ameryki :D To jak masz jej wizyte urzadzic, tradycyjnie chlebem i sola po polsku czy po amerykansku? :P Fajnie, daj nam jutro znac jak minela wizyta.

Ja sobie dopiero dzisiaj pospalam - az do 11 :D Ale Miro rozrabia, teraz z nim sama zostalam i wlasnie pokazuje swoje. Jezeli chodzi o pieluchy to dalej sie w nie bawimy, juz dawno nic nie zrobil na nocnik. Jakos kiepsko to widze...
Wczoraj bylismy na plazy, no i oczywiscie Miro musial pokazac swoje fochy, ze on nie chce siedziec przy stole i zjesc chlebka, tylko chce biegac do wody i na hustawke. Na spacerze po lesie tez raczej my szlismy za nim zamiast on z nami. Tak sie wczoraj rozmarzylam, ze nie moge sie juz doczekac jak Miro bedzie troche bardziej pomocny w domu, ale z drugiej strony nie mam co narzekac, bo jakby sie uczyl troche sprzatac po sobie - wieczorem rozlalwode na podloge, wzial scierke i wytarl sam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl