BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu #900516 przez Olga
słoneczko wycałuj Pawełka bardzo mocno :) :) :) 100 lat Pawełku :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900538 przez Daria23
Hej Kobity witam się i ja. U nas dziś nieco chłodniej więc na plaże nie pojechaliśmy i już dzień nie ten ciągnie się mi i w ogóle.Na plaży fajnie czas przeltuje.
Tymi od rana chodzi i woła OLILI-czyli Oliwia-tak chciał pewnie jechać do niej i na plaże.Może jak wstanie i zje obiadek to na kawke się pojedzie.
Tymuś śpi, obiadek się gotuje i gra gitara:P

Słoneczk- DUŻO BUZIAKÓW I WSZYSTKIEGO CO AJLEPSE DLA PAWEŁKA ŻEBY ZDROWIE MU DOPISYWAŁO JUŻ ZAWSZE:*:*

Bidol- wooow Ciotka z Ameryki:):) no to kobito godnie reprezentuj nasz kraj:) A wieczorkiem pokaż cioci jak się w Polsce spożywa trunki:P:P:):)

M89m-no tak bałam si,e bo byś widziała co on robił na widok dzieci itp. taki strasznie zazdrosny i piszczący a tu proszę pare dni i młody przyzwyczaił się do obecności koleżanki:) Co do buziaka to on sam z siebie go nie dał był on dany na moją prośbe:P
Spałaś do 11????Matko kobito to ty masz skarb anie dziecko:) Miro tak długo ci spi?a o której si,e kładzie spac? Tymi miał chwilówke że pare dni z rzędu spał do 8 było to coś pięknego ale oczywiście to co dobre szybko się kończy i od dwóch dni znowu po 6 wstaje:/

Ech lalunie kończe bo dom ktoś musi ogarnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900545 przez mama89muminka
Daria taaa Miro mi spal do 11... Za dobrze by mi bylo. Miro juz od 8 na nogach byl, a zasnal przed 24. Maz z nim siedzial do tej 11, pozniej go wzial do sklepu. Co do buziakow to i taki poczatek lepszy niz nic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900550 przez słoneczko
Czesc dziewczynki dziekuje za zyczenia :kiss: zdrowko sie przyda bo Pawelek znow cos kaszle.

Duzo nienapisze bo mnie nadal meczh bol po wyrwaniu ,boli jak cholera,Pawcio natomiast ciagle wola na nocnik i sika tam mu sie spodobalo ze moglby sikac non stop, i dzisiaj o 1 w nocy Pawelem sie obudzil i chcial na nocnik wysadzilam go zrobil siusiu i poszedl spac :)

M89m do 11 wow ale masz dobrze my mamy pobudke ok 6 :(
Bidol z Ameryki? Fajnie berzie o czym porozmawiac ?

Sory za bledy ale pisze z tel

A gdzie AniaFilip?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900554 przez lusiamamanikosia
100 lat dla PAwełka !!!! dużo zdókwa życzymy !!! i czekamy na fotkę :)
i super że Małemu tak się nocnik spodobał u nas jest dalej obraza na nocnik :(

Daria zazdroszczę Wam wody :( u nas ciekawego nie ma za bardzo by Mały się popluskał a jak coś jest to mega droge :(

U nas dziś pogoda super wymarzone 25 stopni słonko , chmurki i wiaterek :D Maly mi się właśnie obudził i bawi się ciastoliną , pobawi się trochę zrobię coś na obiad i polecimy na dwórek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900560 przez Olga
A Ignas tak codziennie wstaje 10-30-11 :) ja wstaję nieprzytomna,bo za długo śpię i później jestem nie do życia :) i po 15 idzie na drzemkę i wstaje po 18 :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900727 przez AniaiFilip
Hej laseczki

Ja was czytam i spędziłem prawie godzine opisując i zgadnijcie... Oczywiscie bateria mi w tel padła i wszystko poszło ... Same wiecie.
Zła jestem bo nigdy nie sprawdzam poziomu naladowania.
Wybaczcie ze nie bede pisac na nowo. Jutro odezwę sie z pracy i bede ba bieżąco.

Słoneczko- Buziaczki dla Pawelka!!! Jejku jak to leci. Moze ty nam zrobisz zestawienie zdjec jak Bidol? Please:)
Co do rwania 8 to ja mialam az 4 rwane po dwa naraz i te dolne były najgorsze wlasnie. Bardzo ci wspolczuje ale na pocieszenie mi opuchlizna zeszła na 3 dzien i juz nie bolało.

Olga- Ale ci dobrze z Ignasiem mozesz sie wyspać a potem znow odpoczynek. To jest życie !

M89m- To pewnie tabletki z wit na nnie tez działały w ten sposob. Szczegolnie jak prosto po obiedzie. Sprawdź kiedy brać o jakich porach lub zmien na inne.

Bidol- Ho Ho ważna persona. Pewnie sie sprezasz teraz i dogadzasz?
A z nocnikiem bez zmian ale i ja specjalnie nie naciskam. luz jak nie teraz to od wiosny wezme sie na poważnie tak zeby do lata juz umiał. No chyba ze sam zacznie wczesniej wołać. Za duzo nas w domu nie ma jak narazie.

Daria- slodziaczek z Tymka i duzy bardzo przy tej koleżance;)

Lusia- wspaniale ze masz przedszkole dla Nikiego!! Odzyjesz zobaczysz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900833 przez słoneczko
Czesc dziewczynki

Olga buziaczki dla Ignasia ,ucaluj Ignasia od cioci i Pawelka :)

AniaFilip ja mialam rwana w wtorek i nadal boli jak cholera :( zdjecia wrzuce jam dojde do siebie troche :)

Dziewczynki odezwe sie pozniej bo zaraz ide na spacer z Pawciem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900850 przez lusiamamanikosia
100 lat dla Ignasia i wszystkiego co najlepsze !!! :+)

Niko sobie śpi a mi się jakoś dziś nic nie chce , i jest dziś duże ochłodzenie u nas , jest w końcu czym oddychać :D u nas w końcu już chyba kończą ocieplanie bo już mam dość - babrają się z tym już 2 miesiące :/

eh 8 :P ja mam 4 do wyrwania ale za bardzo się boje dentysty :P i puki co od 2 lat nie dają o sobie znać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900866 przez AniaiFilip
Hej

Olga- Wycaluj ode mnie Ignasia!!!
Duzy chłopak juz.
Jakie macie plany na dzis?

Ja zmykam do pracy na cały dzien ale bede zaglądać do was;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900970 przez mama89muminka
Hej

Sloneczko i jak Pawelek?

Olga ty to w ogole masz zlote dziecko :lol: Ignasiu buziaki od nas i duuzo prezentow na urodzinki! :kiss: :kiss:

AF i godzina zmarnowana, no coz, tak tez bywa, mi w tel tez dlugo bateria nie trzyma, a maz kupil go nieco ponad tydzien temu. Jezeli chodzi o witaminy to nic nie pisze kiedy je brac, ale juz je zuzyje, bo drogie byly, nastepnym razem kupie inne.

Bidol i jak po wizycie kuzynki?

Ja sie chyba musze wybrac na zakupy, w zadne ubrania sie juz nie mieszcze, o staniku nie wspomne - wszystko wyplywa :huh: Mam tylko jedne ciazowki i to grube spodnie, a na takie goraco ich nie zaloze. Eh, nic tylko siedziec w domu w jakims worku na ziemniaki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901028 przez bidol
doberek

Olga - 100 lat 100 lat dla Ignasia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Słoneczko - jak dzis sie czujesz?? gratulacje dla Pawełka- mądry chłopczyk że tak ładnie woła siku :laugh: :laugh: :laugh:

Daria - ale słodkie zdjęcie - Tymek powala - śliczny jest :laugh: a jaką on ma noge :blink: w porównaniu do tej niuni :woohoo:

Lusia - no to przedszkolak pełną gębą z Nikosia - no a taka babci to skarb :)


M89M - a moze kilka zdjec nam dasz?? ooo i brzuszka może ? :laugh:


AF - znam ten temat - tez mi sie czesto kasuje - ojj zła jestem wtedy ze nie dotykaj :evil:

co do Edi (tak sie nazywa ta moja siostra) jest supeeer - amerykanie sa tak wyluzowani ze szok - co innego niz anglicy :blink:
ona jest bezproblemowa - super dziewczyna - z kazdym ma dobry kontakt - nie wazne czy ma 5 czy 75 lat ;)

jeszcze jutro do Nas wraca i moze zostanie na kilka dni u Nas a nie u ciotki takiej u której do tej pory byłam - bo tam takie zadupie ze jeden samochód na dzien moze przejezdza ;) a ona z wielkiego swiata tama wpadła jak sliwka ....
nudzi jej sie tam ;) no i ciotka taka nie za miła dla niej jest ...
szkoda mi jej - postaram sie zeby u Nas została - zawsze to milej jej bedzie :laugh:


aaa i jeszcze sie chciałam na Was poskarżyć !!!!!!!! marudy - :angry: za gorąco Wam było - ;) u Nas dzis zimnica i padac ma przez kilka dni :angry:
lato jest - ma byc gorąco - nawet i po 38 stopni !!!!!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901051 przez mama89muminka
Bidol suuuper, ze tak fajnie ci sie z nia dogaduje! Zawsze opowie wam troche o swiecie itd. A ona mowi dobrze po polsku?
Jezeli pytasz o zdjecia z plazy to nie robilam, bo piernik jeden wcale sie nie sluchal i trzeba bylo za nim biegac, zamiast mu zdjecia robic :angry: Brzuszka jak zrobie zdjecie to wrzuce, bo mam takie z 9tc wiec juz nieco nieaktualne. Masz za to ze spaceru po lesie i - jakby nie bylo tez wody - z naszego domowego basenu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901121 przez Daria23
Hej Kochane.
My już dziś od rana na plaży byliśmy ale dziś troszkę chłodnawo wiec nie było tak fajnie jak zawsze.Do tego Tymi taki obręczały wczoraj i dzisiaj że ciężko z nim wyrobić;( Jak ja nie znosze jak on taki jest o byle co hałas i ten jazgot przeszywający mnie od stóp do głów:):):)
ale i takie dni muszą niestety być.

Olga- STO LAT DLA NASZEGO IGNASIA:*:*:*:* Ty masz skarb nie dziecko jej do tej godz śpi i potem jak szybko znowu chodzi-dla mnie to szok normalnie-dla porównania Tymi wstaje tak 6-7 na drzemke idzie o 12-13 a spac dopiero 22-22;30 także strasznie ci zazdroszczę:)

Bidol-fajnie że ciotka taka super to tylko namawiaj ją co tam będzie na końcu świata siedzieć:P

Słoneczko-normalnie mnie nie strasz z tym zębem bo ja idę 28 sierpnia na wyrwanie:/ i mega mam stresa:/ Gratki dla Pawcia z powodu wołania ech super macie nie mogę doczekać się kiedy u nas nastapi ten przełom

M89M-no to dobry znak że w nic się nie mieścisz to znaczy ze dzidzia sobie zdrowo rośnie:)' Miro słodziaczek piękne te nasze dzieci są wszystkie;)Tymi w basenie coś nie chce siedzieć ale nad jeziorem go z wody nie wyciągniesz:)

Lece robic obiadek dziś rybka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901139 przez mama89muminka
Daria moze Tymkowi brakuje kolezanki :whistle:

Bidol na twoje zyczenie - moje brzusisko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl