BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 7 miesiąc temu #923071 przez mama89muminka
Hej przywitam sie z rana i ide sie zajac mlodym.
Nie poszedl dzisiaj do przedszkola bo... zaspalismy! Zawsze chodzi na 7.30 a maz puerwszy sie obudzil o 9, ja godzine pozniej. No a do tego Miro spal dzisiaj z nami bo nie chcial u suebie, a teraz ma katar wiec moze i kepiej ze nie poszedl.

Af my juz nie zakladamy zadnych bodziakow, na zime tez nie, planuje mu tylko podkoszulki zakladac. Fajnie ze Filip mial taka frajde z jezem :)
Co do finskiego to raczej jest platny, przynajmniej wpisowe kosztuje, ale pozniej beda mi placic z urzedu za to. Na razie sie chyba nie zdecyduje na to, tylko pojde do pracy na miesiac, bo nawet na wpisowe nie mamy, mieszkanie placimy 700e, a przedszkole kosztuje tyle samo co nasz czynsz i po wyplacie :(

krecik no widzisz, czasem trudno te dzieciaki zrozumiec. Ale dobrze ze sie uspokoil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923185 przez krecik
Hej

M89m, a niech ma chlopak jeden dzien wolnego, zreszta jak ma katar to moze i lepej , ze zostal:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923195 przez Daria23
Laski ja achyba oszaleje Jak już komputer działa to coś z Netem Jest nie tak od rana nie mogę się połączyć:-/ jestem poprostu wściekła! Z góry wybaczcię za byki itp ale pisze z tel więc staram się jak najszybciej żeby mnie nie wywaliło

Jak się Tymi obudził rano odrazu Poleciałam z nim do kibelka żeby wyłapać siku ale nie dało rady wogóle przez caly dzień ani razu nie udało się zrobić on chyba nie jest jeszcze gotowy bo rano ma codziennie pieluche wypchana więc sika podczas snu jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923198 przez Daria23
AniaFilip- poważnie jeż w ogrodzie? IHi hi zobacz wy macie jeże a do nas przychodzą sarny skubać trawnik a i zajączki się zdarzały:-)a nie balas się że Filip się pokłóje o niego?:-P może jeszcze wróci:-)
Oj wywołuj ja mam nauczkę i teraz co rusz po 200zdjęć wywołuje żeby nic już mi z jego dzieciństwa nie zginęło:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923204 przez Daria23
M89M - No ładnie początek września a wy już na wagarach :-P:-P:-P:-P ale rzeczywiście jak ma katar-od tego się zazwyczaj zaczyna
Nawet nie wiesz jak pod napięciem mnie trzymasz z Ta dzidzia:-)tak jestem ciekawa:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923216 przez mama89muminka
Daria na pewno sie kiedys nauczy, ja tez czasem popadam w szal bo do tej pory pieluchy kupowac to szok, no ale co zrobic.
Co do naszych wagarow to juz nie pierwszy raz, kiedys pojechalismy do tesciowej na noc, a innym razem mezowi nie chcialo sie jechac. Jakby nie bylo chodzimy juz ponad miesiac a i tak musimy miec tylko 16dni w miesiacu, taka maz podpisal umowe. No wlasnie widze, ze ty bardziej niecierpliwa niz ja sama :p a ja bym sie chetnie z wami zamienila.. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #923269 przez Olga
Hej dziewczynki.

U nas lato w pełni,śliczna pogoda,uwielbiam taką,bez upałów,a bardzo ciepło :) Korzystamy ile się da,wczoraj np Ignaś nie spał w dzień,ale dzisiaj już go położyłam,to wieczorem dłużej będziemy na dworku :) Coś mi się wydaje,że ruszyło coś po tym żelazie,ale może to tylko przypadek : w niedzielę i wczoraj Ignaś zjadł oprócz kilku kubeczków monte placki ziemniaczane i to aż 3,dzisiaj też mu usmażyłam,ale tylko jednego zjadł,ale za to o dziwo,zobaczyl schabowego i sam zawołał "kurę w curry" bo na każde mięso tak mówi :) i zjadł połowę schaba !!!!!!!!!! tak się cieszę,nawet kiedyś bym nie pomyślała,że można się tak cieszyć,jak dziecko zje cokolwiek :)

Daria ja pytałam w sobotę pediatry,czy już zacząć podawać D3,a ona mi zaproponowała Multisanostol i wtedy już samej witaminy nie muszę :) moje dziewczyny też kiedyś to piły,bardzo dobry pomarańczowy syropek z witaminkami :) cena też ładna,bo prawie 40zł,ale duża butla 600ml :)

m89m oj ja też jestem ciekawa,co tam nosisz pod serduszkiem :) ale ja stawiam,że to córcia :)

My pomału kupujemy ciuszki,wczoraj nam przyszły buty jesienne-fajne,szukałam takich jak miał w tamtym roku,bo bardzo je lubiłam i znalazłam,tylko inny kolor :) Kurtka na zimę przyjdzie lada dzień,czapki jesienne też powinny w tym tygodniu przyjść :) kombinezon chyba będzie dobry z tamtego roku,zresztą jakoś tak mało go nosił,że nie wiem,czy warto by mi było kupować :) spodnie grube,na sanki też mamy dobre,wczoraj kupiłam 3 pary bodów na długi rękaw,ja zakładam na noc,bo i tak pampersa jeszcze nosi,a zawsze mu nie podwiewa,jak śpi całą noc odkryty :) z butami na zimę jeszcze się wstrzymam,bo się boję jakiegoś skoku rozwojowego i będą za małe :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #923391 przez bidol
Dziewczyny nie bijcie ..... :pinch:

Jestem na antydepresantach. Sama nie wiem co sie dzieje. Chodze jak pijana. Dzis stalam na ulicy i rozgladalam sie gdzie ja jestem i jak sie tam znalazlam.
Zmuszam sie do normalnego trybu zycia ale nie jest mi łatwo
Mam sporo na glowie... jak to jesienia. I jeszcze brata cora codziennie odbierana przeze mnie ze szkoly i seba - sporo km ... na szczescie pogoda ladna
Kama opalona. Prawie czarna :ohmy:

Olga - zdrowia dla Ignasia. Moze faktycznie to anemia była?

Daria - :kiss: wiesz za co. Dziekuje za troske.
A z Tymciem - daj mu spokoj matka z tym nośnikiem :woohoo: przyjdzie czas i na niego :)

AF - jezyka to i my mamy ale spryciaz sie chowa ;)

Daners - kardiolog - cos mowilas o szmerach kiedys chyba. ???

M89M - jeju to juz półmetek :o ale zlecialo :) ka tez obstawiam dziewczynke :)

Krecik - przejmij paleczke - ktos musi jak mnie nie ma
A Ty sie nadajesz :D
Gratulacje dla siostry :)

Lusia - trzymam kciuki. Teraz to juz dlugo ci sie nie bedzie nudzic ;)


Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam

A dziewczyny -czu Wasze dzieci narzekają na kolana? Kamcia ostatnio marudzi ze ja bola :(

A i macie tu Hanke Twreski - szwagierki mojej :) kest cidowna :)






Czemu zdjecia dodawane z teleconu sa poziomo :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923408 przez Olga
bidolek dobrze,że jesteś :) wychodź kochana z tej deprechy-trzymam kciuki,żeby było tylko lepiej :) a malutka jest cudowna :) oj już zapomniałam,jak kochane są takie maluszki :)

Dziewczyny,Rafał przygrzał sobie białego barszczyku z obiadu na wieczór i Ignaś dosiadł się do niego i zjadł mu prawie cały talerz !!!!!!!!!! Jestem w wielkim szoku,bo praktycznie pół roku nie widziałam,żeby Ignaś jadał zupkę i to z takim apetytem,całe łyżki makaronu i sam nabierał :) Jestem przeszczęśliwa :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923411 przez daners
hal halo dziewczeta :)

Daria mnie zaczyna stresowac ze nie schodzi mu skorka zabardzo ;/ a jak lekarka zrobila to pare dni niedal sie dotkac;/
mowili ze nie trzeba a teraz sie boje ze beda problemy ;/ robicie te skoreee ;p

dziewczyny do kardiologa sie okazuje ze mamy isc bo sa nadla szmery u Fifka ale

Olga to oby coraz lepiej z Ignasiem bylo bo my po bilansie mielismy badania krew mocz i mamy anemie ;/a Ignas tez mila?? wiec moze moze moze te szmery przez to i zajadamy zelazo;] a jedzenie tylko nabialowe plus cukier cynamon ;] czyli makaron ser cukier cynamon albo kluseczki z musem bananowym ;] tatus mu wymyslil hehehe mieso i owce warzywa aut ;/
Olga wow juz sporo rzeczy masz ;] my narazie w lesie :) aczkolwiek niebawem ide na lowy :) tylko niewiem jaki rozmiar kupic teraz mamy 90 cm wiec na zime 92 czy lepiej juz kupic 98 hmm co myslicie?

Ania Filip syn moj nie hasa do przedszkola ;] dziadkowie siedza Z nim ;] aczkolwiek teraz zaczna sie schodki gdyz tesciowa poszla do job;/ a u Was jak Filut sie miewa > jakies foto moze coo :)
a toaleta sikanie luuzik bez pampera lazimy ale kupa mu sie odwidzialo i juz nie robi na "tron" wc :) wychwytuje chwike gdy ma pampera i robi kupe ;] wsumie pozwalam mu na to bo na tronie sie powstrzymuje ;]

Bidol tee kochana martwisz mnie ;/ tyle masz na glowie stresy ? dzialo Ci sie tak eeeeeee wez sie w garsc kobitko zycie jest piekne przeca :):):)): normalnie z szokowalas mnie....... :kiss:



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #923418 przez Olga
daners no wychodzi na to,że ma anemię :( niby morfologia 12,2,żelazo w czerwcu miał 80,a teraz mu spadło do 50,a dzieci w wieku poniżej 6 lat powinny mieć nie mniej niż 110,więc jak dla mnie to było przyczyną :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923430 przez bidol
dziewczyny forum znowu szwankuje - jestem wsciekła - napisałam juz do nich - nie da się tak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923453 przez Olga
Hej.

U mnie działa jak na razie bez problemu :)

Nocka minęła spokojnie,Ignaś najedzony,to spal jak zabity,nawet się nie odkopywał w nocy :( za to z rana niemiła wiadomość,moja mama zgubiła cały portfel z 1 tys w środku i wszystkie dokumenty,w tym kilka kart do bankomatu ( oczywiście piny też pozapisywany,jak mogło być inaczej ). Była tylko na poczcie i jak wróciła do domu,już nie miała portfela :( U nas to całe życie pod górkę,jak jedno wychodzi na prostą,to coś innego się dzieje i tak zawsze :(

Lecę Marice do apteki,bo ją przeziębienie zaatakowało :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923470 przez mama89muminka
bidol oj kochana wychodz z tej deprechy, w koncu masz dla kogo byc silna. A nadmiar obowiazkow - moze da sie to jakos dogadac ze szwagierka zeby ci dala troche odpoczac? Mala piekna :)

olga suuper ze Ignas ma juz taki apetyt, przynajmniej widac ze dziecko zdrowe. A Marice znow zyczymy zdrowka

No i zmykam, bo mi miro rozrabia, mimo stanu podgoraczkowego :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923539 przez krecik
Hej
Bidol ja przeczuwalam, ze cos jest nie tak, mam nadzieje , ze szybko wyjdziesz na prosta, tymczasem ja tu ogarne na foru dziewczyny;)
Moze rzeczywiscie zrob sobie przerwe na pare dni z tym przyprowadzaniem dxieciaka, na pewno chcesz pomoc, ale nic na sile, szwagierka zrozumie to tylko kilka dni:)
Kolana? Nie nic jie narzeka, pewnie duzo biega i jest zmeczona
Mala sliczna, jak sobie stasia pezypomne jak taki maly byl...:)

Olga, jaka ulga! Teraz to Ignasiowi same smakolyki przygotywuj:d
No pech z tym portfelem, doskonale to rozumiem, bo sama mam juz 4 prawo jazdy....

M89m, to Miro znowu w domu? Ehhh przynajmniej choroby po nim nie widac

Daners jesli Filip nie jest bardzo szczuply to hym na 98 kupowala, stas ma przykrutki 86, a 92 na nim wisza...

Daria, a probowalas na polku? Moj nauczyl sie na polu, gdy sie z sikal musielismy wrocic do domku

A moj maly bohater poszedl dzielnie do przedszkola, co prawda przy wwychodzeniu z domu uciekla ki, potem jak weszlismy do przedszkola jeszcze plakal a potem go przebralam i sam poszedl na sale, dzisiaj z racji tego, ze zrobil kupe rano, poszedl bez pieluchy, raz sie troche posikal, a drugi tylko majteczki mu przebieraly, wiec juz zaczynamy na dobre bez pieluchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl