BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

11 lata 11 miesiąc temu #366104 przez [email protected]
trzymaj Mia
strefavideo.pl/?videos=udostepniajcie-to...-zabiora-jej-dziecko

móeie tylko płakałam i mleko mi ciekło :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366108 przez [email protected]
oj Sorki Lusiu- to nie wchodz na ten link

Mia- mnie nie ma na fb forum- zrezygnowałam bo wole byc tylko tutaj :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366110 przez aniaa_
Ja obejrzałam tylko kilka sekund i nie da rady wiecej :( :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366113 przez luska
Docia ja teraz doczytałam o tej T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ta laska, najbardziej ogarniete zdjecie i dobrze dobrana kiecka , zeby nie było widac boczków, sadełka no i wyoki but wyszczupla nogi :silly:

Mia ja cie ostrzegam nie ogladaj tego B)

sarenko to cos mi sie pokicikałao bo byłam pewna , ze ty pisałas, ze juz ma jedno dziecko chore, no ale ze mnie blond i czesto nie ogarniam :P :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366117 przez mia1082
......................... az sie poryczalam luska za pozno mnie ostrzeglas...... no brak mi slow i nie miesci mi sie to w glowie......normalnie nie wiem co napisac bo jestem w takim szoku
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366121 przez luska
To jest straszne ale filmik robi nopowiedzmy furrore , moze to złe okreslenie ale z tego co ja widze u swoich znajomych to juz go prawie każdy wrzucił .Mam nadzieje , ze to cos da , ze zabiora tej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
(przepraszam za epitet ale innaczej nie moge o niej powiedzieć) maluszka
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366122 przez [email protected]
opowiem Wam jak u mnie teraz:)

byłam dzisiaj na basenie i na koniec juz weszłam dzakuzi z Darem i siedziało tam 2 mężczyzn- jeden bardzo podoby do Boba ciateczko takie fajne i jeszcze jeden tez całkiem całkiem i wołam Domisia i jak Domiś szedł to z dzakuzi wyszły 2 baby bo nie chcoiały zeby dziecko im przeszkadzało pffffffff
i zostałam sama z tymi Panami wiec tym bardziej wołałąm Domisa heheh no i domiś nagle z zaskoczenia wlazł na murek i hop do wody ja mówi Domisiu nie mówiłam dosłownie wskakuj- ochlapałeś panów musisz uważać nastepnym razem- a oni do mnie po Polsku ze nic nie szkodzi (bo dzakuzi miało akurat chwile przerwe bo zmieniał się tryb) wiec powiedzile ze nic nie szkodzi bo dzakuzi śpi a oni lubią jak chlapie heheh kurde byłam pewna ze to niemcy!!!
no i przyszedł Adam wziął Domisia bo ryczał ze nie che jeszcze kończyć a ja z Darusiem misiałam sama wyjsc- głupio mi było bo jak z Darusiem to musiałam wyjsc schodami i swieć im wielką dupą i nogamiz cellulitem- na szczescie dzakuzi sie włączyło i chyba nie było tak widać jhahahha ale się za to dowartościowałam bo ten Bobowaty powiedział że chciałby mieć taką mamusię i się do niej tak tulić jak Domiś hahahah a drugi ze zdecydowanie nie chciałby takiem mamusi tylko żonę- byli pewni ze tego nie słyszę ale ja mam zajebiscie dobry słuch!

haha i tak o to się dziś dowartościowałam :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366125 przez Dorciaition
Kacperek przystojniak niesamowity. Wcale sie nie dziwie, ze taka walka o niego byla :)
Gratuluje zabka :) Ty juz bedziesz miala zabkowanie za soba, a u nas sie zacznie. Oby spokojnie.

Sarna fajno macie z tym basenem. Jak dawno nie bylam, a kocham plywac. Mam nawet kurs ratownika :) Musze K zmolestowac zebysmy pojechali. Super ze Darus taki plywak- zdolniacha :)
Jeszcze filmiku z jabluszkiem nie widzialam :/ Jutro na kompie zobacze.

Luska piekne masz dzieciatka. Olo to prawdziwy amant. No a Ty jaka Dzaga!

Mamy juz malego kibica. Ale jak druga polowa nudna to co bedzie spiewal, woli spac he he

Moja T 30 lat siedziala w domu. Pracuje dopiero od 3 lat i jak byla mloda 3 lata. Mam juz wiecej lat pracy od niej.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366129 przez mia1082
ja wiecej nie komentuje tego filmu bo wydaje mi sie komentrz jest zbedny wszystkie myslimy podobnie.......
dzieki Sarenko chociaz pewnie teraz nie zasne tak szybko i moje piersi tez bolaly jak to ogladalam :(

a z tym basenem to rzeczywiscie fajnie :) takie mile komenarze ale co sie dziwic laska z Ciebie to nic zaskakujacego :lol:

a mialam juz isc spac i co teraz?????/


Dorcia heheheh no widzisz walaka walka a zadna sie na 100% nie zdeklarowala dzis juz zasnal bo powiedzial ze sie chyba zdjec Natalki nie doczeka i tez sie martwi o worki pod oczami jak mamusia a przeciez musi do zdjec pozowac :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366132 przez [email protected]
mia- widzisz, reagujesz jak kazdy zdrowy człowiek...to jest straszne i w takiej chwili dla mnie nawet kara smierci nie bylaby za duza- bo takie bestoie powinni likwidowac!!
Mia jaka ja laska- cało mam rozlazłe jak ciasto i rozciągnięty- fajne to ja mam wcięcie w talii i włosy. krzywe cyce, grube i cellulitowe nogi, wystające boczki i pryszcze na ryju ostatnimi czasy:/

Dorcia- gnak Krzyska na basen koniecznie! swietna sprawa. widzisz kochana oby te wyrobione lata pracy dały Ci coś przy nowym systemie emerytalnym:/ ta czy siak nie t się schowa!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366134 przez Dorciaition
Sarna w ogole nie zdziwily mnie te komentarze. :) Na pewno wiele takich milych slow na swoj temat Twoje uszka nie slysza. Nie jeden facet zazdrosci takiej zony Adamowi.

Co do filmiku brk slow, tez wytrzymalam tylko kilka sekund.

No wlasie gdzie fotki Natalki?? Kima przywolaj tu Mamuski do porzadku.

Mia mamy ta sama chorobe ;) Tez ciagle ide spac, pisze "pa" i nie potrafie wylaczyc forum ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366135 przez mia1082
Sarna Ciebie tez trzebaby bylo porzadnie zlac !!!!!! widzialam zdjecia i choc nosze okulary to dobrze w nich widze :P a z tak kara smierci to wcale nie przesada



heheheh Dorcia to sie nazywa uzaleznienie :silly: i powinno sie to leczyc poki nie bedzie za pozno :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366139 przez Dorciaition
Sarna bo Cie palne!! Nie denerwuj mnie :P


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366140 przez Dorciaition
Mia u mnie to juz na pewno jest za pozno, ale Ciebie moze jeszcze da sie uratowac ;)

Idziemy spac co? Choc w sumie nie pracujeny to nie musimy, po co ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366143 przez mia1082
Dorcia heheheh ja bardzo latwo ulegam wszelkim uzywkom :silly:

dobra lece do wyra buziole



buhahahaaha Dorcia no wlasnie !!!!!! bo sie jeszcze rozmysle albo roboty polece szukac zeby moc sie polozyc :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl