BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 9 miesiąc temu #397040 przez Bombelkowa Mama
jak się pojawią te skurcze to no spa połozyć się i sobie oddychac albo do wanny poleżeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397041 przez kaska
No właśnie, a jeżeli chodzi o wyprawkę to może masz jakieś rady dla nas? Może są jakieś rzeczy które kupiłaś i były nieużywane, zbędne itp itd ?? Może doradzisz w jakich ilościach kupować ubranka? bo ja np czuję, że z tym przesadze, do tego prezenty (już zapowiedziane) od rodziny...

Czy tylko Asia będzie miała drugie dziecko, czy może jeszcze któraś z Was ma już to za sobą i też coś podpowie? :)

Czytałam np na forum, że koszulki się podwijają i że dziewczyny tego nie używały, niektóre nie używały rożków, ale ja np planuje kupić- nie jest to aż taki duży wydatek, a może będzie niezastąpiony? zamiast gruszki polecały fride itp.

Mój Urwis jest dzisiaj wyjątkowo aktywny. Cieszę się bardzo bo jak nie da o sobie znać przez kilka godzin to już się niepokoje. Eh. Też tak macie?? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397102 przez iza
No ja przez te skurcze niedosc ze miałam zmarnowany dzien to jeszcze noc wiec dzis pedze wieczorem do mojego gin.
Bo ja juz nie jestem pewna czy mialam skurcze Braxtona czy to cos innego,a do tego mam twarde podbrzusze...Jestem kłebkiem nerwów w nocy nie dosc ze bolało mnie w dole to jeszcze glowa z placzu.Jestem dzis zmeczona :(
Strasznie sie boje tej wizyty... :(


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397134 przez Bombelkowa Mama
wszystko będzie dobrze zobaczysz:)

mój maluch też coś dzisiaj rozbrykany od rana :P ale za to ja nie wychodzę z łóżka, bo kręci mi się w głowie .. yhh ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397458 przez kaska
Iza napisz co u Ciebie. 3maj się, będzie dobrze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397693 przez Joanna-Rona
Bombelkowa mamo :) Dzięki :)

Tobie również yummy za miłe sława :)

Kasiu wygląda na to że tylko ja Kasiu będe miała drugiego ancymonka :)

Izusia nie martw się mnie wygląda to na typowy silny skurcz przepowiadający. Ja juz raz brałam no-spę tak mi w kość dało. Brzuch twardnieje jak piłka do kosza i towarzyszy temu taki dziwny jakby rozpierający ból i jakby kujące rozpychanie. Miałaś coś podobnego :) Myślę że ginek Cię uspokoi Kochana :) Jak się stresujesz to Twoja Maleńka też jest zdenerwowana uszka do góry.

Wklejam zdjęcie z USG. Mały Kubuś pokazał ładnie ogonek więc już mam 100% pewności Co do samego badania to mały uparciuch nie chciał się obrócić i nie mogła doktor zrobić pomiarów. Wyobraźcie sobie że musiałam iść na spacer tak na 40 min z Alą i mężem w deszczu pod parasolem ;p

Ala jeszcze nie spała w czasie dnia więc był cyrk. Potem jak wróciliśmy udało się dokończyć pomiary, ale w domu byłam dobrze po 20 :(

Wczoraj zrobiliśmy sobie dzień załatwień a ja rano jeszcze skoczyłam do fryzjera zrobiłam sobie farbkę taką bezpieczną w ciąży. Wróciłam po pasemkach jasnych do mojego kolorku mysiego blondu :) Potem zaliczylismy t-mobile i wzieliśmy dla mnie wymarzonego samsunga galexy s II wreszcie mam dostęp do neta w telefonie a mój stary na dodatek ciągle się wyłączał już nie miałam cierpliwości. Potem zakupy ogrodowe spożywcze i tak nam uciekło aż do prawie 16 :)

Ps system zdublował posta już zgłosiłam go do usunięcia. Przepraszam :)

Miłej niedzieli :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397694 przez Joanna-Rona
Do usunięcia po zdublowaniu ....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397696 przez kaska
Super są te zdjęcia :) śliczny Maluszek

Może któraś ma jeszcze takie i chce się pochwalić? już się nie mogę doczekać jak znowu zobaczę swoje maleństwo, a wizytę mam dopiero na 23, cały długi tydzień. Najlepiej bym się czuła jak bym mogła oglądać Maluszka codziennie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398043 przez Joanna-Rona
Witajcie w poniedziałkowe przedpołudnie jak tam po weekendzie :)

Mnie jakby bardziej piersi znów bolą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398062 przez kaska
Witamy witamy :)

Piersi też mnie bolą- troszkę mocniej, później przestają i tak w kółeczko :) już chyba do tego przywykłam :) Jak mam jeszcze narzekać to na kręgosłup po długim siedzeniu :P no ale ile można leżeć?

Byłam na malutkich zakupach i oczywiście nie mogłam się oprzeć tym cudownym malutkim ubrankom :laugh: Na szczęście tylko 2 ciuszki i już w tym miesiącu nie zachodzę do sklepu. Za dużo fajnych rzeczy :P :blush:

uciekam pooglądać telewizję i może się zdrzemnę, bo jakoś ta pogoda jest taka zmienna, że aż spać się chce :)

Miłego dnia i piszcie co u Was! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398335 przez Agaś
Witam,
dziś dołączyłam do forum. Również mam termin na listopada, dokładnie na 10. Moja mama mnie a wcześniej mojego brata przenosiła 7 dni dłużej i zastanawiam się czy ze mną też tak może być, czy to jest jakieś dziedziczne???
Mieszkam w Anglii i tu będę rodzić o co też się troszke obawiam. W zeszłym tygodniu moja koleżanka pojechała o 4 rano do szpitala i o 16 tego samego dnia już została odesłana z córeczką do domu. W Polsce chyba 3 dni kobieta zostaje w szpitalu prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398386 przez kaska
Fajnie, że nasze grono się powiększa :)
Pisz co tam u Ciebie? Jak się czujesz itp ;)

Co do wyjścia ze szpitala- u mnie w mieście wypuszczają po 2 nocach o ile wszystko jest w porządku, jeżeli przez cesarkę to troszkę dłużej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399162 przez Bombelkowa Mama
jejku dziewczyny też się tak czujecie źle przy tej pogodzie? u mnie na zmiane leje i świeci słońce a mi się chce ciągle spać i nie mam siły na nic bleeehh ...

siedzicie juz na L4? co robicie w ciągu dnia?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #399320 przez Iwuś24
Hej. Ja od 1 lipca zaczęłam pracę bo do czerwca pobierałam zasiłek dla bezrobotnych. Zlikwidowali mi niestety firmę :dry: i nie mogę iść na zwolnienie najlepiej przez kolejne 3 miesiące, informacja z ZUSU :) ale się nie przejmuję bo praca letkka u teściowej w sklepie odzieżowym. Przynajmniej czas jakoś szybciej leci. :)


Buziaki. Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399615 przez Joanna-Rona
Witajcie Dziewczyny :)

Ja na L4 jestem od początku. Praca mi nie sprzyjała a po zatym chciałam wziąć małą ze żłobka :)

Dziś przyjeżdzają rodzice z moim psem bardzo się cieszę.

Rozwiąże się też sytuacja co z płytką dvd z badania bo okazało się że mi się należała a nie dostałam mam dziś dzwonić po 17 do nich

Miłego dnia

Ps witam nową Mamę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl