BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 7 miesiąc temu #433528 przez kaska
Sander ja tez już ostatni rok mgr :) po cesarce trzeba leżeć plackiem. Tam gdzie byłam teraz w szpitalu to przychodziła pielęgniarka i przykladala dzieciaczki do piersi. Jeżeli się chciało to zabierali na noc żeby odpocząć. Dłużej tez się zostaje w szpitalu - jakieś dwa dni dluzej. Troszkę się nasluchalam o tym w szpitalu i wole rodzic naturalnie. Podobno szybciej dochodzi się do siebie. Tylko, ze ja jeszcze jakoś nie boje się porodu. Pewnie zacznę panikowac jak się zacznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #433628 przez Zuzu19
Oczywiście,że nie chce płacić a z miesiąc temu wpadł do pomusł żeby oddać do adopcji dziecko. Idiota jakich mało! Ale dobrze,że mam fajnego pełnomocnika. Bo ten... spierdzielił do niemiec i udaje, ze go nie ma... B)


Ja się uczę zaocznie, w weekendy, egzaminy bd miała w styczniu także w dobrym terminie, mam nadzieję,że bd na mnie patrzeć łagodniejszym okiem kiedy wyjdzie na wierzch moja niewiedza :)

Mam nową paranoje, śni mi się,że mi wody odchodzą, już drugi raz z rzędu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433640 przez Bombelkowa Mama
mam wizyte za tydzien u swojej lekarz i za dwa u jakiegos innego lekarza ktory w razie czego moze mnie od razu do szpitala wyslac i ze jest w stanie zrobic dokladniejsze usg. maly ma za maly brzuszek do reszty o jakies 1-2 tyg dokladnie jakos ciezko sie dopatrzec. wazy 1600 wiec chyba nie jest az tak zle jak na 33 tydz. mam astme i musze brac leki i mozliwe ze tez dlatego jest taki mniejszy. wiecie jak do tej pory wszystko bylo w 100% dobrze a teraz nagle gdzies tak traci ta objetosc to sie boje po prostu .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433645 przez chłopek
hej dziewczynki ja broniłam magisterkę w 7 miesiącu ciązy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434064 przez Zuzu19
Mój ludź waży 2600g i jest rozmiarów o tydzień większy niż powinien, czyli jest jak 34 tc dziecko nie 33. :))

Kawał chłopa z mojego Maciejka, zdrowy, ruchliwy.
Już głowką do dołu się usadowił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434297 przez ewelka1505
Hej kobitki :) jakis czas sie tu nie udzielalam :p
Wczoraj bylam na usg. Z malutka wszystko w porzadku i wazy 2 kg :) Wiec nie jest jakas duza :p wiec dam rade urodzic sn pewnie :p ide jeszcze jutro do lekarza na wizyte i ma mi dac skierowanie na jakies badanie bo cos tam stwierdzil ze moje lozysko szybciej "dojrzewa" i byc moze trzeba bedzie urodzic troche wczesniej. Ale to zobaczymy jak wyjda te badania, byc moze okaze sie wszystko w porzadku. Mam nadzieje :) Bo jakos wywolywanego porodu tez bym nie chciala miec jak i cesarki. Bo podobno bardziej boli :/
A co do studiow ja teraz zaczynam 3 rok. I jestem na dziennych :) Chce wziasc sobie indywidualna organizacje studiow tak dla ulatwienia zycia bo przenosic sie na zaoczne nie chce heh ;) i zamierzam caly pazdziernik normalnie przechodzic ale to zobaczymy jak to wyjdzie :silly:
i kurcze nie mozemy sie zdecydowac na imie... Jak na te chwile obstajemu przy Poli ale kto wie czy cos innego nie przyjdzie nam do glowy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434298 przez ewelka1505
A i moja coreczka jest glowka do dolu juz od 27 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434301 przez Sander
Zuzu to Maciej pięknie rośnie!! Oby tak dalej!! Nawet jak będzie szybciej to będzie ok :woohoo:

Ewelka podziwiam Cie że masz siłe wysiedzieć na tych zajęciach!! Ja nawet myśleć o tym nie chce!! Brrrr
Mała też już swoje waży, mam nadzieje że Moja Izka też ma już te 2 kg. Byłabym spokojniejsza!!

I widze że tylko Moja Córunia broi i się nie obróciła...

Dziewczyny w piątek będe miała moje wymarzone SZAFY!!!!!!! Nawe nie wiecie jak się ciesze!!! Od dziś rzucam się w wir pracy bo musze na jutro popołudniu mieć opróźnione stare szafy żeby je wyniśc.

Pozdrawiam!! Życze miłego dnia!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434343 przez chłopek
witam Ewelka mi tez sie łożysko starzało na usg w 31 tyg wyszło ze jest II stopnia a w szpitalu jak leżałam w 33 tyg wyszło ze I stopien wiec nie wiem, czemu dodam ze na tym samym usg było robione

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434421 przez kaska
Ja bym nie usiedziala na zajęciach nawet gdybym mogła wstawać :P
Co do lożyska to się nie martw. Ja od dawna mam II st a teraz w szpitalu wyszło nawet, ze III ale wszystkie przepływy są ok, ilość wód też więc leżę spokojnie. A stopnie lozyska sa oceniane subiektywnie przez lekarza, jezeli reszta jest ok i dzidzia rosnie to trzeba byc spokojnym, ale wiadomo, że kontrolowac.u mnie Ciagle coś w tej ciąży.... Eh :(

Chlopek można wiedzieć czemu leżałaś w szpitalu? Bo widzę, że wszystko dobrze się skończyło :)
U mnie waga Małego wyszła zupełnie inna niż u lekarza dzień wcześniej....

Zuzu rzeczywiście duży chłopak. Niech mój już ma te 2,5 będę spokojniejsza. Ale on drobnica po rodzicach...

Sander ona ma jeszcze czas żeby się obrócić :) no i miłej "przeprowadzki"do nowej szafy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434435 przez chłopek
kaska miałam szyjkę 50%skrócona w 33 tyg i 3 dni lezałam podawali mi kroplówke na płucka dla małego i magnez, miałam tez skurcze i brzuch mi twardniał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434448 przez kaska
I udało się donosić do końca?mam identyczny problem. Szyjka 2cm.tez dostałam sterydy i tez w 33 tyg. Ile ta Twoja szyjka miała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434599 przez chłopek
kaska nie wiem lekarz mi nie mówil ile miała,miałam sie oszczedzac urodziłam 9 dni po terminie, w dni porodu szyjka skrocona calkowicie i rozwarcie na 2cm mialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434611 przez kaska
Chłopek dzięki :kiss: troszkę mnie pocieszylas, ze tez dotrwam :) w sumie do 38 zostało 4 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434796 przez Zuzu19
A ja powoli bd odstawiać fenoterol, w końcu nie bd mi się trzęsły ręce, nie bd mnie bolała wątroba, ach jak sie cieszę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl