BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 7 miesiąc temu #438118 przez diablica87
Kaska właśnie o to mi chodziło żeby imię było zarazem śliczne, rzadkie i żeby za parę lat nie było w klasie 5 dziewczynek o takim samym imieniu :laugh: A że mój Łukasz sam wpadł na taki pomysł ( na dodatek w bardzo dziwnym miejscu ) z imieniem no to musiałam go zaakceptować :lol: Sama nie znam nikogo z takim imieniem - no tylko z podobnym ''Eliza'' :laugh:


Ja jak na razie do piątku mam tylko 8 kg na plusie gdyż od ostatniej wizyty nic nie przytyłam bo wszystko jadła moja Luizka :laugh:

Sander ja też z miła chęcią przygarnę troszkę twoich włosków :silly:

A to mój brzusio w tamtym tygodniu :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438120 przez kaska
diablica super wygladasz. tak sobie teraz mysle, ze dziwnie mi bedzie bez brzuszka i tego kopania :p

sander nie wiem jak wczesniej wygladalas, ale tez nie wiem gdzie jest te 17kg bo nic nie widac i superwygladasz :) ciesze sie, ze z dzidzia wszystko ok :)

ja nie mam fotki oprocz tej co kiedys wrzucalam. ciagle tylko lezec lezec i lezec. ale jak wstane to moze ktos bedzie taki laskawy i mi zrobi zdjecie :) wtedy sie pochwale

co do wagi to wlasnie od szpitala nic nie przytylam. wyglodzili mnie tam i gdyby nie donoszone jedzonko to bym padla z glodu. przytylam tak z 8kg. najwazniejsze, ze maly rosnie. jest niewielki, ale to po rodzicach. ja urodzilam sie z waga 2700. kruszynka w porownaniu z dziecmi, ktore teraz sie rodza.

wczoraj bylam u lekarza. na szczescie nic sie nie pogorszylo i powiedzial, ze powinnam donosic. oby! z drugiej strony ginekolog mnie troszke uspokoil, ze w razie czego nie powinno byc jakis wiekszych problemow. nastepna wizyta za 2tyg. mam nadzieje, ze nic sie nie bedzie dziac niepokojacego do tego czasu. no i powoli kazal odstawiac luteine...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438154 przez Sander
Diablica super wyglądasz!! Ale masz chyba dosyć nisko brzuszek?? Czy mi się wydaje?? bo mój jest inny ale to pewnie dlatego że moja Mała jest odwrotnie...

A włosami to chętnie się podziele!!


No a to ja w chyba 9 tygodniu ciąży... więc ja widze różnice... no ale to nie jest najważniejsze!! Coś za coś!

Kasiu nie dziwie się że w szpitalu nic nie przytyłaś!! Okropne jedzienie niektóre szpitale mają!! Wtedy dopiero się docenia domowe jedzenie :laugh: Najważniejsze że w domku!! No i bardzo się ciesze że u gina wszystko dobrze :) to wizyty mamy podobnie. Ja mam 17stego w środę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438242 przez diablica87
Sander nie mam zielonego pojęcia :huh: nic mi Gin nie mówił na temat mojego brzusia więc mam nadzieje że wszystko jest ok :laugh: No i zresztą położna na ćwiczeniach też nie zwróciła na to uwagi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438355 przez Zuzu19
Zatrudnię osobę do prasowania :woohoo:

Jeszcze czeka moją pralkę ze 4 prania...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438360 przez Sander
Ja też jestem w trakcie sortowania i układania ciuszków do szafy... Ilość jest przytłaczająca!!!!!
Ale damy rade!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438364 przez Zuzu19
jak tak to sobie wszystko leżało w siatkach myślałam,że ja nie bd miała go w co ubrać, teraz stwierdzam,że bd go przebierać 2 razy dziennie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438377 przez Bombelkowa Mama
hej, piekne brzuszki :) widac ze wam sluzy ciaza:):)

wiadomo ze teraz juz wizyty co 2 tyg bo to niewiadomo co sie moze wydazyc. my bylismy wczoraj na wizycie i maly urooosl :):) tzn ten brzuszek mu urosl i teraz jest juz dobrze uuff :D

wlasnie kurcze sudokrem czy linomag?? na polce stoja obok siebie sklad ten sam tylko cena inna .. hehe;p i teraz co wybrac.

przeczytajcie to sobie to jest artykul o plynie dla dzieci jesli kupilyscie to oddajcie do sklepu bo podobno sa w nim bakterie:
finanse.wp.pl/kat,104124,title,Bakterie-...sc.html?ticaid=1f44b

pozdrawiam was milego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438379 przez Bombelkowa Mama
finanse.wp.pl/kat,104124,title,Bakterie-...sc.html?ticaid=1f44b

o teraz jest juz chyba caly adres tej strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438405 przez YummyMummy
o kurcze,ale masakra z tym plynem :/ dobrze,ze wyszlo za wczasu,zanim ktoremus dzieciaczkowi sie cos stalo.

Sander, na pocieszenie ja przytylam 18kg :/ znam ten bol. Musimy sie wziac w garsc i zrzucic to po porodzie ;) damy rade z pomoca naszych maluszkow,ktore pewnie nie dadza nam usiedziec ;)

Mi brzucho jakby sie obnizyl, troszke mnie zaczyna juz przerazac godzina zero ;) mam nadzieje,ze nie bede bardzo panikowac.

Ja juz pranie mam za soba na szczescie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438415 przez Bombelkowa Mama
no masakra z tym plynem jak zobaczylam to az mnie w gardle scisnelo ale na szczescie napisali jaka dokladnie seria itd moze to tez byc dla tych starszych dzieci wiec wkleilam zebyscie molgy sprawdzic czy wasze starsze dzieci tego nie uzywaja. warto sprawdzic.

ja mam 10kilo na plusie i jakos tego nie czuje nawet;p

dostalismy wczoraj paczke od babci naszego maluszka i nie moge sie napatrzec takie ladne te rzeczy sa:P wszystko poprane i wyprasowane nawet:):)babcia poczula misje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438426 przez Dorciaition
Dziewczyny cudowne brzuszki macie. Jeju aż mi się też chce. :)
Wy za chwilę będziecie rodzić, a my bawić się na pierwszych urodzinach naszych dzieciaczkó. Ale ten czas leci. :)

Co do kosmetyków to polecam z firmy Hipp. Na początek miałam: płyn do kąpieli, mleczko pielęgnacyjne, krem na odparzenia i z Nivea krem na każdą pogodę.

Pozdrawiam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #438457 przez szandrucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438562 przez chłopek
dorcia dobrze mówisz dziewczyny beda niedługo rodzić a u mnie drugie urodzinki będą :)ale leci czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #438658 przez Bombelkowa Mama
dorciaition i chlopek to opowiedzcie moze jak u was zaczal sie porod? :P te skurcze i w ogole, kiedy i gdzie moze bylyscie w jakims dziwnym miejscu a wam wody odeszly?:P jak sie czulyscie, przestraszone? panika? dlugo czekalyscie zeby pojechac do szpitala?

czekam na opowiesci :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl