BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 6 miesiąc temu #215586 przez MM24
Nawiązując do wózków - wybór przeogromny, kolorów jeszcze więcej i równie dużo opinii. Ponieważ mieszkamy w miejscu w którym występują kamieniste , piaszczyste i nie równe drogi zdecydowaliśmy się na wózek o pompowanych kołach dodatkowo zależy mi na dużej gondoli :) efekt? Najbardziej przekonuję mnie wózek Royal z formy Adamex (jeśli nic nie przekręciłam). Może któraś ma jakieś doświadczenia z tym wózkiem? Chętnie poczytam Wasze opinie. Oglądałam go w centrum handlowym i bardzo mi się podoba, mojemu mężowi to obojętne. Ma być wygodny dla Igora i wygodny do prowadzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #215657 przez dolores181
w łasnie go obejrzałam w necie, fajny ale dla mnie odpada , po pierwsze dla mnie wózek musi mieć pompowane koła ale muszą być skrętne bo wtedy nie trzeba wózka podnosić przy skręcaniu a po drugie spacerówka w nim jest umocowana strasznnie wysoko, tak jak przy wózku który miałam 14 lat temu przy pierwszym synu , ja rozważąm x lander xa , espiro enzo evo albo baby active jet lub mutsy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216440 przez Sisi82
Ja też się włączę do tych wózków :) ja już mam typ obrany i powiem szczerze że juz od dawna "choruję" na ten wózek. Ma go moja znajoma i jak tylko miałam przyjemność prowadzenia tego wózka to powiedziałam sobie, że moje dziecko będzie również w takim jeździło. Jego wada to moim zdaniem tylko cena. Ja akurat piszę o MAXI-COSI, Mura 4. Ten akurat jest czterokołowy ale są również 3 kołowe - Mura 3. Co prawda czytałam juz wiele opinii że te wózki trzykołowe są uciążliwe w użytkowaniu ale myślę że to już zależy od tego która z Nas gdzie i po czym "jeździ":)Ten wózeczek ma pompowane koła ma bardzo obszerną gondole i masę fajnych dodatków. A ponadto jest bardzo praktyczny bo siedzisko z pianki można wyjąć i np. uprać. Mam bardzo dużo wiedzę na ten temat więc chętnie odpowiem na Wasze pytania :) Naczytała się naprawdę dużo. Ja już mam nawet pomysł jak zawalczyć z ceną. Postanowiliśmy, że prawdopodobnie kupimy nową spacerówkę a gondolę i fotelik (bo jest to wózek 3w1) kupimy używane.Aha i jeszcze wspomnę że jest to wózek klasy X-landera. podobny cenowo i funkcyjnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216665 przez lusieńka
Witam Was dziewczyny,
w ten weekend obleciałam razem z tatą mojego maleństwa troszkę sklepów z wózkami, i doszłam do wniosku że w naszym przypadku najlepszy będzie wózek z czterema kółkami, podobno te z trzema są mniej stabilne na nierównych nawierzchniach z "pełnym obciążeniem", który ma kółka pompowane. Skłaniam się ku wózkowi Jedo fyn. Jest to wózek wielofunkcyjny, gondolka, spacerówka i siedzisko do samochodu.
Starsza kuzynka z którą rozmawiałam powiedziała jednak że ze spacerówki to najprawdopodobniej w pewnym momencie zrezygnuję( gdy maleństwo podrośnie i zrobi się bardziej ruchliwe), przeniosę się na wózek typu parasolka, szybko się składa i zajmuje o wiele mniej miejsca, jest dużo lżejszy niż najlepszy wózek wielofunkcyjny.
Może któraś z was słyszała jakieś opinie na temat tego wózka?

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216671 przez dolores181
Wózek fajny , ja też szukam podobnego w tym typie , ale nie podoba mi się w nim spacerówka, jest po bokach taka długa że od razu widać że to z glębokiego zrobiona a pozatym zamontowana strasznie wysoko bez dodatkowego podnóżka, popatrz na espiro enzo evo np. i zobaczysz czym sie różnią spacerówki , lub spacerówkę x lander xa lub maxi cosi mutsy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216805 przez ann-sunshine
Wiadomo, że jeżeli chodzi o wózki to każda z nas ma jakieś wymagania i na pewno warto sobie podotykać dany model w sklepie.

A ja z innej zakupowej beczki, wiem, że jeszcze trochę wcześnie, ale tak dziś myszkuję po necie w sprawie wyprawki i zaczęłam się zastanawiać nad koszulą nocną do karmienia i zgłupiałam normalnie. Obstawiam, że urodzę naturalnie i że będę karmić piersią czyli do szpitala obowiązkowo koszulka nocna żeby "wietrzyć krocze" i teraz co rozpinana po obu bokach (na każdą pierś osobno po kilka guziczków), na zakładki (u koleżanki się nie sprawdziły, bo się rozłaziły i chodziła z cycami na wierzchu), czy może na cieniutkich ramiączkach żeby zsunąć i nakarmić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216815 przez madziaska
Ann jesli moge cos podpowiedziec, to polecam te koszule:
allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-d...s-m-i1782121951.html
Jest dobra jakosciowo i ladnie wyglada, te slynne (z allegro), tanie z zyrafkami maja ogromne rozmiary, ja zamowilam S i niestety okazala sie workiem na kartofle ;)
A pizamke do karmienia mozna zawsze zamowic do domku, bo w szpitalach raczej wymagaja koszul... Pizamke taka mam:
allegro.pl/pizama-do-karmienia-italian-f...y-s-i1786858778.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216890 przez lusieńka
A jeśli chodzi o piżamkę to chyba najlepsza jest zwykła z rozpinana bluzką, można karmić a przy okazji póżniej ją znosisz bez problemu.Po co specjalne koszule do karmienia z dziurami?
Jakoś mnie osobiście to nie przekonuje, al e może wam się przyda i sprawdzi.

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216905 przez sylka
do szpitala najlepsza jest koszula do karmirnia. Co odchód będziecię badane i ogladane na dole by sprawdzić jak krwawienie, rana po nacięciu i delikatnie ucisane by sprawdzić czy macica prawidłowo się obkurcza. Więc najwygodniejsza jest koszula bo i mając podkład założony na majteczki siateczkowe nic nie będzie uciskało tak jak w spodniach, a przez pierwsze dni będziecie obolałe. Ktoś po cc też chyba nie może mieć spodni bo będą usiskać ranę. Koszula czy piżama do karmirnia sprawdza się także w domku :) Teraz już nie używam ale na początku owszem. Teraz bez rożnicy mi w czym karmię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217580 przez ann-sunshine
Madziaska dzięki za linki :) tylko że właśnie tej z zakładkami się boję. Pamiętam jak w zeszłym roku koleżanka się z taką męczyła bo za każdym razem jak się pochyliła czy przekręciła na łóżku to cyce miała na wierzchu, a wcale nie ma dużych piersi, bo te zakładki już po kilku godzinach zaczęły się rozchylać. No nic, poczekam jak ją przetestujesz, mam jeszcze czas :P

Lusieńka - w domu to ja na pewno nie będę w koszuli spać, bo nie znoszę, chodzi mi tylko o koszulę do szpitala, bez której się nie obędzie - powód jest prosty, Sylka dobrze go opisała, dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217726 przez dolores181
witajcie chcialam poruszyć jeszcze raz temat wózków, za jaki czas bedziecie kupywać i jakie są najlepsze? na szczęscie mieszkam na parterze więc waga nie gra aż tak wielkiej roli, podoba mi sie x lander xa ale gondolka podobno mala i wózek jest ogromny , może espiro enzo evo? ma może ktos z was lub jakas koleżanka? bo chodzi mi tez o to żeby po zmianie na spacerówke była ona zgrabna i nie widoczne żeby było że to z głębokiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217800 przez madziaska
ann-sunshine napisał:

Madziaska dzięki za linki :) tylko że właśnie tej z zakładkami się boję. Pamiętam jak w zeszłym roku koleżanka się z taką męczyła bo za każdym razem jak się pochyliła czy przekręciła na łóżku to cyce miała na wierzchu, a wcale nie ma dużych piersi, bo te zakładki już po kilku godzinach zaczęły się rozchylać. No nic, poczekam jak ją przetestujesz, mam jeszcze czas :P

Ann wlasnie one chyba nie beda sie rozlazic, bo miedzy zakladkami jest material... Dam znac jak przetestuje ;) Za jakis miesiac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217803 przez madziaska
dolores181 napisał:

witajcie chcialam poruszyć jeszcze raz temat wózków, za jaki czas bedziecie kupywać i jakie są najlepsze? na szczęscie mieszkam na parterze więc waga nie gra aż tak wielkiej roli, podoba mi sie x lander xa ale gondolka podobno mala i wózek jest ogromny , może espiro enzo evo? ma może ktos z was lub jakas koleżanka? bo chodzi mi tez o to żeby po zmianie na spacerówke była ona zgrabna i nie widoczne żeby było że to z głębokiego


Dolores ja mam Xlandera, on nie jest wielki, raczej wydaje mi sie zgrabny. Dostalam od siostry, byla z niego bardzo zadowolona, moj to model z 2009 roku, jest bardzo wytrzymaly, a gondola normalna... Mimo, ze uzywany, nie posiada zadnych sladow uzytkowania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218033 przez mamapolkowa
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, SĄ NA FORUM STOSOWNE WĄTKI ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220253 przez lusieńka
Podjęłam decyzję w przyszłym tygodniu zamawiam wózek Jedo, oglądałam też Xlandera, fajny ale chyba jednak pódę za pierwszą myślą. ;)

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl