BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 7 miesiąc temu #204721 przez dolores181
Mnie ciągle dopada jakies przeziebienie, tydzień przerwy i od nowa, jestem juz pięć tyg na zwolnieniu i pewnie będę juz do kończ, no ale cóż córcia ważniejsza a teraz do tego miałam złe badania moczu i antybiotyki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204723 przez dolores181
a co do imienia to na razie problem , bo ja chcę Amelkę a mąż Nikolę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205224 przez anuskka
dolores181 napisał:

Mnie ciągle dopada jakies przeziebienie, tydzień przerwy i od nowa, jestem juz pięć tyg na zwolnieniu i pewnie będę juz do kończ, no ale cóż córcia ważniejsza a teraz do tego miałam złe badania moczu i antybiotyki

Dolores- to masz wesolo - a pora roku sprzyja wszelkim infekcjom. ze mna znow to taki problem,ze niby to tylko lekkie przeziebienie-ale moje oskrzela w takich wypadkach reaguja skurczem i dusznosciami,wiec istnieje ryzyko niedotlenienia dla malenstwa.Wiec wracajmy do zdrowia !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205230 przez anuskka
dolores181 napisał:

a co do imienia to na razie problem , bo ja chcę Amelkę a mąż Nikolę

A my z corka probujemy przekonac naszych niezdecydowanych panow do Emilki.Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205338 przez misia88
Emilka - śliczne imię. Powiedz im, że i ja jestem za :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205381 przez MM24
My zgodnie o dziwo:) Wybraliśmy imię Igor:) Bardzo nam się podoba:)

Przekonaj domowników do Emilki - piękne imię:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #206038 przez karolla
Witam i ja.
Zgłasza się następna ciężarówka - termin 7 luty 2012.
Dziecko- jeszcze tajniak.
Starsze 7 latka Laura.
Co do imienia to mamy duuuzy problem, bo każdemu co innego się podoba.I w dodatku cały czas bierzemy pod uwagę chłopca i dziewczynkę. Chciałabym już wiedzieć kto mnie kopie :).
Teraz wybieram się do lekarza 12.10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206975 przez anuskka
Hej dziewczyny.Igor byl jedna z propozycji zanim poznalismy plec,Amelka tezmi sie podoba -ale mamy juz jedna czteroletnia panne o tym imieniu w rodzinie.
Karolla witaj- moze na najblizszej wizycie Twoje malenstwo zdradzi swoja plec.A Ty co bys wolala?Pozdrawiam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #206978 przez anuskka
A tak przy okazji dzieki za poparcie co do Emilki. ciesze sie ze nie tylkomnie sie podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207758 przez karolla
anuskka napisał:

Hej dziewczyny.Igor byl jedna z propozycji zanim poznalismy plec,Amelka tezmi sie podoba -ale mamy juz jedna czteroletnia panne o tym imieniu w rodzinie.
Karolla witaj- moze na najblizszej wizycie Twoje malenstwo zdradzi swoja plec.A Ty co bys wolala?Pozdrawiam...


Chyba wolałabym dziewczynkę, ale czuje, ze to raczej chłopak B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #211653 przez ann-sunshine
Witajcie,

Emilka i Igor, śliczne imiona. A wybór to nie taka prosta sprawa, my z mężem byliśmy w miarę zgodni i szybko padło na Martę, ale jak usłyszał to przyszły wujek dziecka to zaprotestował (no cóż, będzie musiał się z tym pogodzić, bo to jednak nie jego wybór).

Martusia już zdrowo kopie i się kręci w brzuchu, czasami jak kopnie w pęcherz ojj, dobrze jak mam toaletę pod bokiem wtedy, a czasem jak mnie wybrzuszy z jednej strony. O dziwo bardzo lubi jak tatuś głaszcze mnie po brzuchu i nawet jak jest spokojna to jak mąż dotyka brzucha i zaczyna do niej mówić, to zaczyna się kręcić - słodkie to jest, aż się wzruszam wtedy. Chyba będzie córunia tatusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #211911 przez MM24
ann-sunshine jak ja Ci zazdroszczę tych kopniaków:) Mój Igor jest młodszy o ok 10 dni niż przewiduje data porodu ( obliczana na podstawie ost msc) i żeby wyczuć jakiś najdrobniejszy ruch - bo tylko takie czuję muszę się nie źle skupić . Bardzo się denerwowałam i wszystkich domowników stawiałam na baczność że coś jest nie tak na szczęście lekarz powiedział że łożysko umiejscowiło się z przodu więc amortyzuje ruchy i zażartował że jestem wyrodną matką:) Na USG kopał, wiercił się że głowa mała a ja oczywiście nic nie czułam. Pozostaje mi mieć nadzieję że mój lekarz wie co mówi i czekać na te kuksańce mocne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #212741 przez ann-sunshine
MM24, doczekasz się i Ty, najpierw będziesz czuć takie pływanie, przemieszczanie się, trochę jak praca jelit, a potem nagle jednego dnia poczujesz kopniaki i już je będziesz czuć do końca ciąży, także bez obaw zdąży Ci się jeszcze znudzić (no może nie, bo sama nie wierzę, że może mi się to znudzić, ale czasami kopie nie wtedy kiedy trzeba - np. pół seansu w kinie mnie kopała, albo kiedy jechałam autobusem, więc usiadłam i wszystkie wsiadające dziadki patrzyły się na mnie jak na wredną młodzież która nie ustępuje miejsca starszym, albo kopie wtedy kiedy akurat idę spać).

Doczekasz się bez obaw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #213787 przez Sisi82
Przesyłam gorące pozdrowienia przyszłym mamo lutowym jak również wszystkim innym obecnym i przyszłym mamom :laugh:
Ja również dołączyłam do grona mam lutowych. Ponieważ teraz mam trochę więcej czasu bo postanowiłam odpocząć od pracy zawodowej to pojawiłam się tutaj aby trochę poplotkować o szkrabach :laugh: To moja pierwsza ciąża...i powiem szczerze czasami bardzo świruję :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #214038 przez ann-sunshine
Witaj Sisi,

Jak tylko czasami świrujesz to jest całkiem normalne :) doświadczone mamusie mówią, że obawa o dziecko zaczyna się już od momentu poczęcia i nigdy się nie kończy, nawet jak to dziecko jest już dorosłe.

Napisz który to tydzień ciąży (na kiedy masz przewidziany termin?) czy wiesz już czy chłopczyk czy dziewczynka, czy już kopie?

Masz jakieś dolegliwości, czy przechodzisz ciążę bezproblemowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl