BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 5 miesiąc temu #249512 przez Martita
Mazzia zazdroszczę ci, że wiesz jakie to uczucie!!!Ale bądźmy cierpliwe, jeszcze miesiąc i napewno wszystkie będziemy się tu chwalić, która została mocniej "skopana od środka" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249853 przez katiuszka
Cześć dziewuszki, witajcie nowe majóweczki:)
Ja zaglądam do Was ale coś mocy ostatnio nie miałam pisać:(
Jak byłam na ostatnim usg w zeszłym tygodniu to próbowaliśmy podglądnąć nasze słoneczko
i lekarz powiedział, że coś tam dynda ale nie brać tego jako stu procentową pewność:)
I jak byliśmy wczoraj w sklepie to kupiliśmy dwie pary chłopięcych skarpetek, jeśli okaże się jednak dziewczynką to moja Zosia będzie miała skarpetusie dla swojej Nancy;)
Też już bardzo chciałabym poczuć ruchy... Pomimo tego, że już widziałam maluszka na ekranie to wciąż tęsknie do tego uczucia gdy już codziennie będę miała namacalny dowód tego, że serca mam dwa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249876 przez misia88
Witam nowe majóweczki!

My w weekend byliśmy w rodzinnej mieścinie, najpierw u teściowej, później u moich rodziców. Wróciliśmy wczoraj wieczorkiem. :)

Ja też chciałabym już poczuć bąbla, ale myślę, że zrobi mi fajny prezent na Święta, bo to już będzie ok. 20 tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249894 przez ewel7
Misia widzę, że też spędziłaś weekend w gronie najbliższych :) my niestety musieliśmy wrócić w niedzielę, za krótko... już czekam na Święta :)

co do ruchów to ja też już bardzo pragnę je poczuć, mam nadzieję, że Mikołaj nam przyniesie te niespodzianki już niedługo ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249907 przez misia88
Mojego męża babcia kończyła 75 lat i była impreza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249992 przez martynka790
Witam nowe majóweczki!!

A u nas trochę nudno- dni lecą bardzo powoli- mąż wraca do domu dopiero około 16tej- więc prawie cały dzień jestem sama i chyba dlatego mi się tak dłuży...
A jak u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250064 przez ewel7
Misia to piękny wiek, dla Babci to pewno teraz największą radością prawnuk albo prawnuczka, które w drodze :)
Martynka pocieszę Cię, Mój Mąż prawie nigdy nie wraca przed 18, więc też całe dnie jesteśmy sami... ale jakoś się już przyzwyczaiłam... Ostatnio nieco lepiej się czuję więc zaczęłam po troszku prasować bo miałam całą stertę zaległości :silly: i takie różności domowe ... więc jakoś czas mija :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250087 przez Martita
Katiuszka nic nie stoi na przeszkodzie żebyś założyła niuni chłopięce skarpetki, najwyżej przykryjesz butami :)
U nas tak samo,mąż wraca o 15, niby dość wcześnie ale jakoś tak nie ma co robić...
Dziewuszki a powiedzcie mi w jakich pozycjach śpicie teraz?Wiem, że brzuchowa zupełnie odpada, ale często zdarza mi się jeszcze spać tak na połowie brzucha..trzeba z tego zrezygnować?
Aga2+1 czy mogę Cię poprosić raz jeszcze o listę rzeczy na wyprawkę dla dzidzi, bo właśnie zrobiłam swoją i chciałabym porównać czy o niczym nie zapomniałam..
pozdrawiam wszystkie mamunie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250090 przez misia88
ewel no babcia mojego męża ma już 2 prawnuczki, nasze dziecię to będzie trzeci prawnuk/wnuczka :)

A mnie dzisiaj głowa boli... :( No i mąż dzwonił z pracy, że w Wigilię ma na noc, więc czeka mnie samotny wieczór... :(

katiuszka Ja tak śpię na wpół na brzuchu :P Dopóki jeszcze mogę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250102 przez ewel7
Misia myślę, że te zmiany ciśnienia i pogoda mogą wpływać na bóle głowy bo mnie też pobolewa często. Co do Męża wcale mnie nie dziwi, że Ci smutno ... miejmy nadzieję, że Malusi da Ci wtedy mocno o sobie znać i nie będziesz czuła się tak samotnie.

Mnie po wczorajszej wizycie u dentysty pobolewają dziąsła. Mam teraz takie wrażenie, że są lekko opuchnięte i bardzo wrażliwe, często mi krwawią jak myję zęby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250110 przez misia88
ewel ja też mam częste krwawienia z dziąseł. Zmieniłam szczoteczkę z najmiększym włosiem, ale i tak nic nie daje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250123 przez aga2+1
Hej dziewczynki:) Dzisiaj wielkie świeto dla mnie - były pierwsze bąbelki i puk puk:) Dzidziol dał o sobie znać dziś rano po sniadaniu:) Ale fajne uczucie:) W przyszłym tygodniu dowiem się czy to on czy ona (jak oczywiście odpowiednio się ustawi, chociaż mój lekarz mówi, że jemu zawsze się udaje okreslić płeć w 16-17 tygodniu hihi:))
A o to lista:
1.pieluszki flanelowe/tetrowe 5 szt.
2.chusteczki jednorazowe do pupy
3.oliwka
4.krem na odparzenia (mam sprawdzony sudokrem)
5.nożyczki do paznokci dla niemowląt
6. termometr (najlepszy do ucha)
7. termometr do wody
8.szampon
9. płyn do mycia-kąpieli dla niemowląt
10.miękka szczoteczka do włosów
11.gruszka do nosa
12.waciki do przemywania buzi
13.patyczki do uszu
14.sól fizjologiczna do przemywania oczu
15. wanienka
16.ręczniki z kapturkiem 2-3 szt.
17.rożek/otulaczek
18.pościel do łóżeczka (2 kpl.) + 3-4 przescieradła na zmianę
19.pampersy
20. laktator
21.sterylizator do butelek
22.smoczki 2 szt.
23. butelka 2 szt.
24. szczotka do czyszczenia butelek
25.kocyki cienkie i grube po 2 sztuki

UBRANKA
1.body z krótkim i długim rekawkiem po 5 szt.
2.pajacyki 5 sztuk
3.kaftaniki 5 sztuk
6. śpioszki 5 sztuk
7. skarpetki 5 sztuk
8. sweterek lub bluza
9.czapeczki 2-3 sztuki
10. polarowy kombinezonik

A TERAZ JUŻ DROŻSZE RZECZY
1. łóżeczko lub kołyska
2.przewijak
3.wózek
4.karuzelka do łóżeczka
5.elektroniczna niania
6.leżaczek bujaczek
7.fotelik samochodowy
8.folia przeciwdeszczowa
9. moskitiera do wózka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250137 przez mazzia
Moj maz tez prawie nigdy nie wraca przed 18:( ale sama nie jestem bo mam obok siebie najcudowniejszego Aniolka-Maksia,ktory w pazdzierniku skonczyl 2 latka,takze ja sie nie nudze :woohoo: aga2+1 gratuluje :) teraz z nia na dzien babelkow bedzie coraz wiecej,az poczujesz prawdziwe kopanie :) Dzidzius bedzie pchal swoje nozki i raczki tam gdzie sie tylko da:)Ale poki co ja tez czekam na pierwsze babelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250144 przez Martita
Aga niesamowicie Ci gratuluję i zazdroszczę..!!!Bardzo dziękuję też za listę, do swojej dodałam dwie banalne rzeczy, o których zapomniałam..patyczki do uszu i waciki..:)
Aczkolwiek gruszkę do noska zamieniłam na aspirator do nosa. Mam tez na liście waciki do pępka nasączone spirytusem, a wy co o tym sądzicie?czy lepiej pielęgnować pępek bez spirytusu..?A smoczki jakiej firmy są najlepsze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250156 przez mazzia
waciki zdecydowanie ze spirytusem,bo pepuszek musi byc odkarzany im czesciej tym szybciej odpadnie,a jesli chodzi o smoczki to mial ich wiele aczkolwiek zawsze NUKA i zawsze te silikonowe,bo te kauczukowe sa bardzo miekkie i balam sie ze szybko je przegryzie:}

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl