BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 1 tydzień temu #648819 przez akciak84
Karusia
Nie rozchorował się.Pisałam na fb. Pomyślmy nad miejscem,aby obydwu było blisko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648824 przez labelo
misia, zapraszam na wyjazd i inne dziewczyny tez, ktore chetne????

bilet lotniczy w obie str w promocji:330 zl!!!!!!!!


ewel jaki fotelik na rower kupilas,polec...




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648876 przez beadka7
Kami wow!!!! super sprawa, gratulacje!!! i nie prawdą jest, że to tylko dla staruszek!!! świetna wiadomość, a będzie to gdzieś w tv czy poza kamerami ?? :) Chętnie obejrzę :)

labelo ale Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! baw się dobrze :)


Co do tych fotelików do roweru to się właśnie zastanawiałam, bo zauważyłam wczoraj pana jadącego z dzieckiem w foteliku na ramie- czyli tak jakby z dzieckiem między nogami- taki specjalny fotelik- i się zastanawiałam który wybrać :)
o coś takiego allegro.pl/fotelik-rowerowy-weeride-kang...isy-i3215063327.html

tylko czy to wygodne ?? :/ ..

My dziś na 7 byliśmy na wymazie z ucha Krzysia- modlę się teraz żeby już nie wychodowano żadnych bakterii... bo mam dość!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #648958 przez ewel7
My kupiliśmy taki www.decathlon.pl/fotelik-dziec-smiley-sz-nieb-id_8197441.html , jest jeszcze wersja trochę regulowana na wypadek jak dziecko uśnie, ale stwierdziliśmy, że nie warto dokładać bo prawie 100 różnicy, a w to miejsce kupiliśmy kask :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #648963 przez ewel7
a w ogóle KAMI jak będziesz w wawie to może zorganizujemy sobie wspólnie z dziewczynami jakieś spotkanie, fajnie by było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649455 przez karolina238
Kami ale świetnie :) też bym tak chciała, i tak jesteś ładna- teraz będziesz mogła startować w konkursie na miss Polski :)

labelo zazdroszczę, teraz jakiekolwiek wypady coraz trudniejsze do zrealizowania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649674 przez labelo
a co myslicie o tym:,
allegro.pl/fotelik-rowerowy-na-rower-row...odz-i3180086240.html
z regulacja oparcia, na wypadek drzemki,ale,,,,, drogi!!!!!!!!!1




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649914 przez akciak84
Labelo
No mi się on bardzo podoba!

Kami
śliczna kobieto będziesz jeszcze piękniejsza

Dziewczyny a my chodzimy już. Od 3 dni!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650147 przez beadka7
Ja kupiłam taki fotelik - allegro.pl/solidny-fotelik-rowerowy-do-2...ier-i3206182477.html
a dokładnie kupiła go moja mama na prezent dla Krzysia. Uważam, że jest wystarczający :)

U nas też już coraz więcej samodzielnych kroczków, a małemu za każdym razem kiedy uda się kawałek przejść to sam się cieszy aż macha rączkami z radości :)

A.. no i nowe umiejętności Krzysia.. jak się pytam ile ma kłopotów to się łapie za głowkę i nią kręci, no i jak się do niego wytyka język to odpowiada tym samym- oczywiście tego drugiego mąż go nauczył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650243 przez dziewczyna84
Kami gratuluję!!!!!!!!! jesteś bardzo atrakcyjną kobietą, cieszę się, ze dodatkowo udalo ci się wziąść udział/ że weźmiesz, czyms co jeszcze podbuduje twoją samooocenę :))

jak będziesz w Warszawie daj znać, faktycznie może udałoby się spotkac w większym gronie? teraz z maluchami i mając na uwadze prace będzie cieżko ale może się uda?

Dawaj znac, czekamy wszystkie na efekty :DDDDDD

i gratulacje dla reszty maluszkow za kroczki i nowe ząbki i ROCZKI :)
My jeszcze niecały miesiąc i będzie roczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #651511 przez KAMI
Dziękuje Wam bardzo moje drogie, ja już się nie mogę doczekać :)
Wiem już że będzie to 8 czerwca od 10 i ma trwac parę godzin. Zer spotkaniem będzie pewnie ciężko bo nie mam kasy na nocleg i pewnie zaraz będziemy śmigać z powrotem ale będę miałą to na uwadze jak się plany zmienią.

Ale fajnie Wasze bobasy już śmigają :)

Generalnie z kasą ciężko teraz, dalej szukam pracy i w między czasie uskuteczniam zarabianie w necie. Mam już na koncie 160 $ i jakieś 380 zł. Z paru programów oczywiście.
RAz jeszcze Wam podsyłam linki, piszcie proszę jakbyście miały pytania. Wiem, że to agitka ale w tej chwili moja jedyna szansa na zarobk i co najważniejsze działa więc są to sprawdzone sposoby :)

1. oglądanie reklam i zainstalowanie surfbannera
pl.20dollars2surf.com/?ref=675061

2. Oglądanie reklam i klikanie w nie, tu płacą najmniej ale wypłacają
centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=kiziabonita

3. oglądanie reklam przysyłanych w mailach, tu bardzo fajnie płacą i szybko można 100 zł ukulać
www.ermail.pl/link/e7Nale2NjCaTAYjjaj72cJaTCYYTcNmc

4. no i darowizny, ten program jest nowy w Polsce więc jest szansa na zarobki bo nie będziemy na samym dole, trzeba zainwestować 10 $ ale szybko się zwraca
www.globalpublicash.com/?id=kiziabien

Naprawdę fajne rzeczy dla mamusiek siedzących w domu. W przypadku pracujących może być gorzej bo jednak min 2 godz tzreba dziennie posiedzieć aby cosik mieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657201 przez Justysia84
Witam, mam do sprzedania paczkę ślicznych ubranek dla dziewczynki od rozmiaru 74 czyli od około pół roczku wzwyż: allegro.pl/paka-slicznych-ubranek-dla-dz...-el-i3247673900.html
a także zestaw nowych bodziaków w rozmiarze 98: allegro.pl/nowe-body-rozm-98-zestaw-7-sztuk-i3247701186.html Serdecznie zapraszam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659089 przez ruzyczka18
Dziewczyny 15 jedziemy na wakacje w końcu ale tak się boje tej podroży nie wiem jak Małgosia wytrzyma! jeździcie z dziećmi w dalsze podrożę autem ? Doradźcie coś bo nie wiem co to będzie czeka nas ok 8h jazdy Kraków-Jurata a na dodatek Małgosia rzadko jeździ samochodem nie wiem jak zareaguje. Macie jakiś patent na podroż?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659217 przez beadka7
ruzyczka ciężko mi cokolwiek doradzi, bo ostatnio mój Krzyś nawet na krótkich trasach marudzi i nie może wysiedzieć. A jeździmy dosyć często, więc powinien być przyzwyczajony :/ myślę, że gdybym miała tak długą 8 godzinną trasę to bym wzięła ze sobą tablet i puściła małemu bajki, bo on lubi oglądać :)

ps. Zazdroszczę wypadu :) a na długo jedziecie ??

Mi się marzy taki tygodniowy chociaż urlop nad jeziorkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659411 przez ruzyczka18
No tylko moja małgosia bajek nie lubi niestety tablet wezmę to sobie pokombinuje ona uwielbia komputer telefon itp.

Jedziemy na 2 tyg :) z babcią i wujkiem będziemy mogli wyjść gdzieś z mężem wieczorkami hura w końcu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl