BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #294702 przez Poziomka
Dziewczynki dodajcie aktualne zdjęcia Waszych brzuszków :)
To My z 740 g Synusiem :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294710 przez akciak84
Martita
ginekolog na szkole rodzenia mówiła aby raczej wklepywać lekko kremy, nie smarować się zbyt długo.

Pewnie że w ciąży niezagrożonej wszystko wolno. Nawet się kochać :) a przecież nasienie męskie może wpłynąć na poród...nie przesadzać! Uważać, być niektórych zachowań świadomym. Złoty środek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294718 przez lulka84
Witam Was gorąco! właśnie wróciłam z apteki i jestem w szoku zrealizowałam receptę na Spasmolinę (lek rozkurczowy coś w rodzaju no spy) w grudniu za dwa opakowania płaciłam 19,90zł a dziś za jedno 19,50zł w tej samej aptece!!! to jest jakaś paranoja przez dwa miesiące leki zdrożały 100% współczuję ludziom którzy muszą na stałe przyjmować leki, ja przez kilka miesięcy się przemęczę ale to lekka przesada. No i jeszcze żeby tego było mało weszłam do przychodni spytać o badanie cukru ja mam to 75g koszt 18zł i do tego sama kupuję glukozę za 5,50zł.Świat zwariował nie dość że do lekarza chodzi się prywatnie to jeszcze badania i leki mają ceny z kosmosu.Oczywiście nikt mnie nie zmusza do lekarzy prywatnych ale ja już w czerwcu zeszłego roku przekonałam się do czego była zdolna "moja" była lekarka, która tak mnie zbadała delikatnie że następnego dnia wylądowałam w szpitalu z poronieniem, więc jakoś do lekarzy państwowych jestem nastawiona newgatywnie.No już się trochę wyżaliłam i mi lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294734 przez ewel7
w weekend miałam gości i nie wchodziłam na forum, a wczoraj znów miałam problem z zalogowaniem się. Dziś okrężną drogą udało mi się tu zalogować.

u nas dobrze choć wczoraj miałam problemy z zaśnięciem... jakoś tak ciężko mi się oddychało, nie wiem czemu...

Martita myślę wobec tego, że z tą wagą nie masz się co martwić... czytałam, że dla dziecka w niektórych przypadkach gorsza jest taka niedowaga w ciąży niż jej nadmiar. A jak zaczniemy karmić (miejmy nadzieje, że tak będzie) to wszystko ładnie schodzi... moja siostra przed samym porodem miała ponad 20 na plusie (choć zbierała jej się woda w organizmie i tego też było sporo), dużo zeszło po porodzie, a jak zaczęła karmić to już w ogóle... a sexy mama czuje się dobrze sama ze sobą więc musimy myśleć pozytywnie i zrobić też coś czasem dla siebie by poczuć się atrakcyjną, grunt to nie zaniedbać się i tylko chodzić w dresie :silly: ;)

co do dotykania brzuszka to mnie kiedyś położna w przychodni zwróciła uwagę (choć tylko trzymałam się za brzuch), że absolutnie nie wolno! zadałam jej wtedy pytanie "no dobrze, to jak mam wcierać kremy na rozstępy?", trochę była zaskoczona po czym stwierdziła, że w linii pionowej, z góry na dół... próbowałam więc i tak choć częściej zdarza mi się krótko i okrężnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #294760 przez beadka7
Lulka masz rację, leki są przerażająco drogie :(

Poziomka jakoś malutki masz ten brzuszek jak na 740 g :) Chociaż może mi się wydawać, bo chudziutka jesteś :) :P
A o to mój brzuchol, 26 stycznia było 609 g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294764 przez beadka7
Uppps nie udało się.... Laski jak dodać zdjęcie ?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #294770 przez beadka7
Jejku przepraszam za spam... znów się nie udało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294807 przez Poziomka
beadka7 ja daje tylko dołącz obraz, może masz za duże zdjęcie ??
No wiem, że nie mam za dużego brzuszka, ale ja przed ciążą miałam niedowagę i może dlatego :P bo jem sporo i teraz mam ciągle ochote na słodkie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294811 przez aga2+1
Ja już po wizycie:) Wszystko dobrze wręcz ksiązkowo, dzidzi do najmniejszych nie należy jest długa i wypasiona jak to określił gin hihi. Według wielkości termin porodu przesunął mi się z 21 na 13 maja hehe. Nastawiałam się na usg 3d, ale nic z tego nie wyszło, bo usg było zajęte a w poczekalni kolejka więc odpuściłam:( Następnym razem mam mieć 3d już na 100% jestem zapisana na 23 lutego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294821 przez Poziomka
A i tak w ogole to moja pani ginekolog powiedziała mi, żeby zrobiła ekg, Wy też dostałyście takie zalecenie ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294870 przez beadka7
Nie wiem jak dodać to zdjęcie :( pomocy .. już zmniejszyłam rozmiar, ale nie wiem jak je dodać.
Wybieram obraz z dysku i co dalej żeby go dodać ?? trzeba zrobić coś z tą opcją " " ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294872 przez beadka7
W sensie z opcją "IMG" ?? ja już sama nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294880 przez natmur11
beadka7 zmiejsz zdjecie i zaladuj za pomoca opcji przegladaj potem tylko dalej. Jak zapominasz cos dopisac mozesz edytowac swoj post.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294881 przez Poziomka
Ja biore dołącz obraz tam gdzie jest, wybierz no nie wiem gdzie tam masz to zdjecie, ale np z pulpitu i dalej nic więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294962 przez MartiO
my też po usg... ale znowu w przychodni i bez fotek... maja teraz remont i usg chwilowo przeniesione jest do małej kanciapki, tak więc nawet Mężuś nie mógł ze mną wejść :(

z Młodym wszystko prawidłowo i tu też lekarka powiedziała, że Synek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl