BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #294989 przez Martita
Katiuszka Ciebie też dawno nie było..ale szczerze powiedziawszy ja to nie wiem jak to jest z tą rejonizacją..choć ja w Siedlcach nie zamierzam rodzić, to wiem, że w Warszawie na Inflanckiej na pewno mnie przyjmą..
Ewel dokładnie! W ciązy należy o siebie dbać i ładnie wyglądać. Powiem wam, że ja staram się robić wszystko, żeby ładnie wyglądać, chociaż nie mam w tym takiej werwy jak za czasów z przed ciąży, nie raz mi się tak nie chce, że szok :)
MartiO najważniejsze, że z niuniusiem wszystko dobrze
Aga szkoda, że nie ma fotki :(
Beadka ja też kiedyś miałam problem z dodawaniem zdjęć, musisz zmniejszyć te zdjęcie, ja sobie do zmniejszałam do tego program Irfanview i tam ustawiam na najmniejsze i potem jak jest pole tekstowe tu na formum to trzeba coś napisać i pod tym polem jest dodaj plik lub obraz i tak właśnie mi wychodzi..tylko pod warunkiem, że jest zmniejszone i zapisane jako JPG (tam w irfanview jest takla opcja, żeby zapisać zdjęcie w jpg)
Akciak to ja od dziś wklepuję krem, posłucham się pani położnej..a w jaki sposób nasienie męskie może wpłynąć na dziecko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294994 przez Martita
Beadka chciałam powiedzieć, że do zmniejszania ściągnęłam sobie program Irfanview..coś tam mi się pomieszało jak pisałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295136 przez Dotka
Witam :)
WOW ile tu postów :) dziewczynki
Co do wyników glukozy to ja odbiorę jutro i przy okazji wizyta u lekarza więc póki co mam malutki lęk.
Jestem ciekawa czy zobaczę malutka niunie :)

Co do zakupów to ja utknęłam mam parę ciuszków ,wózek ,fotelik i smoczek.
Butelek jeszcze nie kupiłam. Ogólnie to większość rzeczy jeszcze do kupienia ilość tych rzeczy które trzeba kupić przerażająca.
W sumie troszkę specjalnie się wstrzymałam ponieważ mam szkołę rodzenia do 13lutego i myślę ze pewne dylematy na zajęciach się same rozwiążą.

Marzenie Ja podobnie jak ty myślę o przewijaku na łóżeczko a pewnie w większości przypadków będzie grane łózko :)

Siary nie mam jeszcze :)

Akciak No to macie fajne m3 :P jak na początek co całkiem dobrze :) my nie mamy takich luksusów :silly:

co do tematu diety to powiem wam że na razie nie myślę o tym póki lekarz nic mi nie mówi odżywiam się normalnie wiadomo po porodzie będzie dieta przymusowa nigdy nie patrzyłam za bardzo na to kiedy i co jem teraz może troszkę bardziej zwraca się uwagę na składy produktów ale też bez przesady nie można dać się zwariować

Martita Jakiś mały handel może z tymi butelkami :)

co do wanienki to w tym temacie to zupełnie nie wiem co i jak jaką kupic to zostawiam mojemu partnerowi wanienka to jego zadanie :)

Ja brzuszek smaruje normalnie paniki tez nie robię że smaruje i lekko oklepie i wszystko ale musze wam powiedziec własnie dzis zauwazyłam że mam rozstepy na piersiach :dry: nie sa jakies wielkie ale nie fajnie czuc pod reką przerwy w skórze lekka załamka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295149 przez Kozłowska
Witajcie dziewczynki :kiss:
Tak czytam wasze posty i przypominam sobie jak to było :lol: Cieszę się że u Was wszystko w porządku i że maleństwa rosną. Śliczne te Wasze dzieciaczki i cudne macie brzuszki :blink:
Co do wagi nie przejmujcie się ja przed ciążą miałam wagę piórkową 45kg w ciąży przytyłam 25 kilo :cheer: ale zgubiłam wszystko no prawie brzuszka mi troszkę zostało :silly: Ja też nie mogłam głąskać się po brzuszku ale za to bardzo często puszczałam mu melodyjkę z kołyski i mówiłam do niego :lol:
Ach zaglądam do Was często i czytam czy wszystko u Was dobrze :blink: mam nadzieję że się nie gniewacie :blink: że was tak ukradkiem podczytuję :blink:

Dobra zmykam bo rano do pracy muszę wstać a pewnie przed wyjściem jeszcze mnie syn obudzi więc się nie wyspie bo idzie mu ząbek :silly:

Dobrej nocki mamusie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295179 przez katiuszka
dzień dobry dziewczynki:)
Martita miło, że o mnie pamiętasz:* Ostatnio opiekuję się kuzynki półtoraroczną córeczką i nie mam czasu usiąść, to taki przedsmak tego co mnie czeka:) W zamian za to dostałam mega pakę ciuszków dla niuni.
Kozłowska miło, że do nas zaglądasz i pamiętasz. Wszystkiego najpiękniejszego dla Ciebie i Twojego synusia a ząbek oby wyszedł bezboleśnie, miłej pracki:)
Co do rejonizacji to dzwonilam wczoraj do szpitala i powiedzieli, że nie powinno być problemu ale przed przyjazdem na przykład na patologię to warto zadzwonić na pogotowie i zapytać gdzie są wolne miejsca. Więc mam nadzieję, że urodzę w miarę o czasie i przyjadę już ze skurczami, żeby mnie nie odsyłali do innego szpitala:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295341 przez beadka7
Dzięki dziewczyny za instrukcje i pomoc :)
Ostatnia próba dodania zdjęcia,:) potem już nie będę bałaganić na forum pustymi postami:)


Jeeeee :D sukces :D Chyba rzeczywiście były tamte za duże :)
To jeszcze jedno bardziej z boku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295416 przez Brzuszek
Ale macie malutkie brzuszki :)
Mój przy Waszych wygląda na 9 miesiąc i właśnie kompletnie nie rozumiem dlaczego jest taki duży :/

Dziś idę do lekarza, tydzień wcześniej niż powinnam. Odczuwam taki dyskomfort, jakby źle zaaplikowany tampon, albo lekkie parcie na krocze i stwierdziłam, że skonsultuję się z moja gin.
Mam nadzieję, że wszystko dobrze z maleństwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295443 przez marzenieeee
Brzuszek trzymam kciuki za wizytę ... i daj znać co i jak


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295464 przez karolina238
Witam mamusie :)

Śliczne macie brzuszki, też wstawie swoj jak tylko znajdę kartę do aparatu bo się gdzieś zapodziała :(

Z rzeczy dla maluszka to mamy dopiero trochę ubranek, pare kocyków, ręczniczków i trochę próbek z kremów i takich duperelków do pielęgnacji.
Największe wydatki dopier przed nami :( ale mam nadzieję że się jakoś uporamy z tym. W sumie to czekam trochę na lepszą pogodę bo teraz to nie chce mi się nawet z domku wychodzić.

Nie planujemy jak na razie pokoiku dla dzidzi będzie z nami w jednym żeby nie biegać tyle :) A mamy dwa pokoje z kuchnią więc też nie za wiele miejsca.
Będziemy kupować wanienkę- fajnie wygląda to wiaderko ale bałabym się w nim kąpać maluszka, jakoś tak mało miejsca i strach, że upadnie albo wyśliźnie się z rąk.

Moje maleństwo ostatnio tak skacze w brzuszku że prawie cały mi lata na boki, usadowiło się z prawej strony i się kręci zamiast spać :)
W sumie jak na razie to przytyliśmy o niecałe 6 kg więc dzidzia rozpycha się z braku miejsca, bo mój brzuszek też nie należy do największych.

Ja też nie miałam jeszcze siary, ale czytałam w necie że to nie ma żadnego wpływu na ilość pokarmu jak się dziecko urodzi, jak na rzaie to mam strasznie obolałe sutki i piersi, jak mi tak zostanie to nie wiem jak będę karmić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295472 przez karolina238
Martita jesteś już pewna, że chcesz rodzić na Inflanckiej? też się zastanawiałam nad tym szpitalem i jestem w rozterce jedne znajome mówią, że super się rodzi tylko nacinają prawie że rutynowo, i jest gorsza opieka pilęgniarek po porodzie- głównie nastawienie i pomoc. A inne że nie ma co się zastanawiać i nie wiem już sama co robić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295528 przez ewel7
Brzuszek trzymamy kciuki! i czekamy na wieści po wizycie :)

Mój mąż znalazł dziś fajny wózek na allegro, jesteśmy na etapie wyboru i podejmowania decyzji, ciekawa jestem Waszej opinii (na stronie dostępny jest filmik z prezentacją wózka)

allegro.pl/espiro-gtx-2012-wozek-3w1-wys...tro-i2068230934.html

a i jeszcze jedno pytanko czy któraś z Was używa może kosmetyków Palmers?, zastanawiam się nad ich zakupem w internetowej aptece. Wcześniej używałam kosmetyków z serii Mustela 9 miesięcy, z jednej strony jestem zadowolona (póki co żadnych rozstępów) ale z drugiej cenowo to koszmar jeden krem ok 100 zł... zamawiałam na allegro bo jest dużo taniej, ale mimo wszystko chyba zdecyduję się na coś innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295561 przez ruzyczka18
Ja kupiłam za 1300 Danny Sport jest fajny i polski produkt szybka gwarancja w razie czego polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295565 przez ruzyczka18
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295571 przez marzenieeee
My wózek kupimy na ostatnią chwilę albo już po porodzie w tedy będzie dłużej gwarancja, po co ma się marnować teraz


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295587 przez Poziomka
My też kupimy wózek już raczej po porodzie. A wracając do tematu wiadereczka, to jednak kupimy też wanienkę i to chyba taką na stelażu, nie jestem jakoś przekonana do tych wiadreczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl