BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #318489 przez marzenieeee
beadka7 no to masz dobry wynik bo norma po 2h to 140mg/dl

Ja na glukozę idę we wtorek bleee


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318500 przez beadka7
marzenieee dobrze wiedzieć.. chociaż tym się nie będę martwić.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318552 przez labelo
Dziewczyny, a jak z kosmetykami dla Maleństwa, jakie kupujecie? Ja słyszałam,ze najlepsze są Oilatum (bądź tańszy polski odpowiednik Oillan), co sadzicie.
wogole, co kupujecie oprócz mydełka, szamponu, kremu na pupcie?




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318632 przez aga2+1
labelo ja kupiłam kosmetyki Nivea oliwkę, płyn-szampon do kąpieli, mydełko, balsam po kapieli. Oprócz tego kupiłam sudocrem na odparzenia. Nie wiem co mozna by było jeszcze dokupić chyba, że krem na kazda pogodę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318850 przez Brzuszek
aga2+1 napisał:

labelo ja kupiłam kosmetyki Nivea oliwkę, płyn-szampon do kąpieli, mydełko, balsam po kapieli. Oprócz tego kupiłam sudocrem na odparzenia. Nie wiem co mozna by było jeszcze dokupić chyba, że krem na kazda pogodę:)

Krem do buźki jest bardzo przydatny.
Ja po wielu doskonałych opiniach koleżanek zaopatrzyłam się w kosmetyki Babydream : oliwkę, żel do mycia ciała i włosów, krem na odparzenia i właśnie krem na każdą pogodę.
Doświadczone mamy przestrzegały mnie by używać jak najmniej kosmetyków, zwłaszcza przez pierwsze 3 miesiące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318885 przez Martita
Aga o zmrażaniu ubranek nie słyszałam,ale chyba wolę tak zrobić niż stać i to gotować :) A potem w dziecinnym proszku,masz rację :)

beadka cena super za marynarki i płaszczyk,rewelacja :) No ja niestety dałam za płaszcz 50zł,też się zastanawiałam i chodziłam koło niego bo w sumie 50zł za używaną rzecz..ale w końcu się zdecydowałam bo 5 dych to nie 3 stówy :)

Labelo ja kupiłam to samo co Aga,szampon z płynem Nivea, zasypkę Nivea, Sudocrem na odparzenia,oliwkę i mleczko do cieała też Nivea, aha i krem na każdą pogodę Nivea..mam też (bo dostałam w prezencie) mleczko i oliwkę Johnsons Baby ale słyszałam, że uczula dzieci więc w pierwszym półroczu nie będę tego stosowała..a gdyby się coś ze skórką działo to tańsze od Oillatum jest Emoiluim a rewelacyjne dla niemowlaków..moje koleżanki to stosowały..a cena jest w granicach 24-30zł a nie 60 :) No ale wszystko trzeba wypróbować samemu :)

A powiedzcie mi kochane jakie chusteczki na pierwsze dni kupujecie?Ja dostałam Kindy Clinic i nie wiem czy nie kupić Pampersów..?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318888 przez Martita
zrobiłam błąd. chodziło mi o kremy i płyny Emolium :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318896 przez aga2+1
Martita kupiłam w tesco fajny zestaw dla noworodka pieluszki huggies 27 szt.
z wycięciem na pępuszek do tego chusteczki do pupci oraz czapeczkę. Wszystko razem kosztowało 17,99 zł zapakowane w pudełko:) Na allegro też sa takie zestawy allegro.pl/zestaw-huggies-newborn-pieluc...pka-i2150589129.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318897 przez Ingrid29
Ja kupiłam kremy i płyny Emolium. Podobno bardzo rzadko uczulują i dobrze nawilżają skórę-często też sa polecane dla alergików.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318940 przez Martita
Aga super zestaw ale pojadę najpierw do tesco zobaczę czy to jest tu u mnie, bo tak za przesyłkę będę musiała dodatkowo płacić.. A huggisy też mam,dostałam, tylko większe,nie dla noworodka.Dla noworodka kupiłam pampersy jedynki :) ok. 40szt.
A tych pieluszek jedynek (od 2-5kg) dużo potrzeba?Bo obawiam się, że jak za dużo kupię i jeszcze może dostanę to mi te małe zostaną..;/

Ingrid dobry wybór z tym Emolium. Kupię to dopiero jak coś się będzie dziać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318944 przez beadka7
Ja też zaopatrze się w produkty Emolium, też słyszałam bardzo dobre opinie na ich temat.

Co do pampersów 2-5 kg słyszałam, żeby za dużo nie kupować 2-3 paczki, potem się już przechodzi na dwójki. Lepiej kupić mniej niż żeby właśnie zostało. Także ja na początek kupie pewnie 2 paczki i zobacze jak to dalej pójdzie :)

Martita 50 zł to tez uważam jeszcze rozsądna cena za płaszczyk, tak jak mówisz jakby nie było to nie 300zł, a niestety coraz droższe wszystko.

Dziewczyny, a jakie macie lub planujecie kupić łóżeczka ?? Ja się chyba zdecyduje na takie- allegro.pl/lozeczko-radek-szuflada-kolor...ena-i2124710277.html zależy mi aby była szuflada na spodzie w związku z tym, że mały mało miejsca. I taki materacyk allegro.pl/materac-pianka-kokos-gryka-do...x60-i2121929172.html .

Pozdrawiam


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318971 przez Martita
No mi na razie zakup łóżeczka odchodzi, bo mamy kołyskę. Więc ja zobaczę co wy kupicie i jakie będą wasze opinie :) Pewnie około września będę oglądać łóżeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318985 przez HappyMummy
beadka7 ja właśnie kupiłam łóżeczko Radek z szufladą w kolorze białym i taki sam materac jak w linku i jestem zadowolona, przede wszystkim cena jest bardzo przystępna.

Co do pieluch kupiłam 2 paczki Pampers Newborn (43szt/op) i chusteczki nawilżane Pampers zwykłe i Sensitive są teraz w Real w promocji (25,95 zł/ 6*56 sztuk).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319274 przez labelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319423 przez ewel7
Witajcie po długiej przerwie :) w ubiegłym tygodniu miałam gościa (siostra Męża) i jakoś tak nie miałam kiedy wejść i napisać.

U nas dobrze, rośniemy mamy już 9 kg na plusie ;) także jest coraz ciężej, zwłaszcza ułożyć się wieczorem do snu. Tak poza tym Młody szaleje w brzuszku i ostatnio tylko fikołki mu w głowie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl