BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 4 miesiąc temu #527139 przez dziewczyna84
beatka gratulacje :) ALe super! ciesze sie z tobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527179 przez KAMI
Beadka i dziewczyna - świetne wiadomości :) czyżby już ten pech noworoczny nas opuścił ? OBY !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527239 przez beadka7
Dziewczyna- to świetnie, że znaleźliście rozwiązanie, które Wam odpowiada ;)

a ja jeszcze chciałam Wam pokazać jaki fotelik zakupiliśmy dla małego, bo neistety już w tym pierwszym się nie mieści.. allegro.pl/show_item.php?item=2917442636#tabsAnchor i wzięliśmy kolor ciemno szary ;) a Wy macie już następne foteliki ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527264 przez dziewczyna84
BEATA, wygląda fajnie. daj znać jak się sprawuje.
ja jeszcze nie mam . tez musze kupic. nie wiem co wybrac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527306 przez aga2+1
beadka bardzo fajny:) My jeszcze nie kupiliśmy, ale mamy czas młoda jeszcze się mieści w miarę więc do 9 m-ca na pewno pojeździ.
dziewczyna super , ze znaleźliście rozwiązanie. Szkoda by było koteczka. Poza tym koty raczej nie sa agresywne w stosunku do dzieci chyba, że te robią im krzywdę. Kot najczęściej ustępuje i ucieka od dzieci ( widzę to u mojej kotki - ona nie lubi byc głaskana i dotykana więc jak moje dzieciaki sie zbliżają to ona ucieka).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527332 przez dziewczyna84
Agus, wlasnie taka jest Tosia.
To niania jest dla niej agresywna. nie moge dopuscic zeby mnie obca kobieta szantazowała.
nie wybaczylabym jej tego...

zapraszam was do podsumowania przez Maciusia tej "akcji" ;)
maciejko.blog.pl/2013/01/13/dom-domownicy-otoczenie-milosc/

z tego wszystkiego schudlam 1kg. wazne juz 49 (mam 169 cm)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527336 przez dziewczyna84
168 cm. mialo byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527403 przez karolina238
Ingrid może Arturek miał jakieś przesłanie do dzieciaczków :D

Beadka ale super to już masz małego wędrowniczka w domku :) też mamy podobny fotelik już od ponad miesiąca i jak na razie dobrze się sprawuje, patrząc na tą aukcję to fotelik będzie super :)

Dziewczyna dobrze że nie musicie oddawać kici nikomu obcemu,ciężko byłoby przyzwyczaić się kociakowi do nowego domku. Może opiekunka jest uprzedzona do czarnych kotów i dlatego wymyśla. Jakby kicia była agresywna to już dawno byście to zauważyli, tyle miesiecy nic się nie działo i nagle kotka miałby nie akceptować małego, dziwne :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528038 przez KAMI
nas też czeka zakup fotelika i też myślałam o tych caretero także Beadka czekam na pierwsze opinie :)

u nas dzisiaj ciężki dzień .... nocka nieprzespana i chyba to ząbki bo co pół godzinki płacz i ślimtanie, rano zaś pobudka bo do żłobka po 3 tygodniowej przerwie. Panie mówiły, że dzisiaj był płacz straszny....serce boli...

teraz Maksio już ze mną, opróżnił dwa cyce i śpi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528494 przez beadka7
Oczywiście jak tylko dostanę fotelik i go przetestujemy z synkiem to dam znaka :)

Dziś wyczaiłam, że małemu przebija się pierwszy ząbek!! dolna lewa jedyneczka- wkoncu! mieliśmy naprawdę straszne dni i noce ostatnio i tu chyba jest przyczyna :) no i jeszcze te uszy... sen z powiek mi spędzają dosłownie. :(

Mały dziś zawędrował za mną do kuchni, a w kuchni właśnie stoi pralka i akurat prała... na początku zafascynowany, bo coś się kręci.. a tu nagle przestała i zaczęła wirować.. jak Krzyś się przestraszył i wystrzelił z tego miejsca to przy mnie w 2 sekundy był i oczywiście płacz. Biedaczek..

Kami przepraszam, że tak późno, ale wyleciało mi z głowy- jutro wysyłam książeczkę- już sobie przygotowałam wszystko także tylko znaczek przykleić ;) A co do Maksia to szkoda mi go strasznie, i Ciebie też, wyobrażam sobie jak to musi być ciężko. ale i nas kiedyś to będzie czekało :(

Dziewczyna to straszna chudzinka teraz z Ciebie musi być!! ja bym chciała trochę zrzucić.. mam nadzieję, że uda mi się to jak mąż wyjedzie i jak wróci to mu zrobię suprajsa :) będę miała motywację przynajmniej :)

wciąż mam problem z wysłaniem filmiku jak mały raczkuje.. mój to chyba wogóle ostatni z naszych maluchów zaczął raczkować hehehe leniuch mały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #528562 przez asiale26
Haha mały "dzielny eksplorator" ;) Mój też był zafascynowany pralką ale akurat nie wirowała wiec jeszcze wszytko przed nim ;P

Dziewczyny a ja tak z innej beczki... zaczęłam co prawda ten temat na facebooku, ale może tutaj dowiem się od was opinii na temat krzesełek do karmienia. Otóż jakbyście mogły napisać jakie modele krzesełek macie i co was w nich denerwuje albo na co należy zwrócić szczególną uwagę. Kuba od 3 dni już siedzi i pora na krzesełko do karmienia. Z fotelika skubany już sam się podciąga, a po za tym kręgosłup mnie już boli od siedzenie w kucki.

Co do fotelika samochodowego to kupiliśmy Cybex Pallas 2 : allegro.pl/cybex-pallas-2-fix-isofix-kol...awa-i2949593411.html
Na razie jesteśmy z niego zadowoleni. Wykonany z porządnego materiału i ma ochronę tułowia (W przypadku kolizji osłona działa jak napompowana poduszka powietrzna, zatrzymując górną część ciała dziecka i rozkładając działające siły na dużą powierzchnię). Kuba chyba lubi w nim jeździć bo po 5 minutach już kima :) No i wkładanie i wyciąganie jest banalnie proste. Wkłada się dziecko i umieszcza się ten klin, potem pasy i koniec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #528564 przez asiale26
ale nasiałam tych postów ;). Coś się chrzani z forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #528567 przez asiale26
błąd foum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528594 przez aga2+1
asiale ja mam krzesełko Chicco Polly i jestem bardzo zadowolona. Oparcie mozna regulować od pół-leżącej pozycji to prostej ( 3 poziomy), podnóżek tak samo. Wysokość krzesełka tez mozna sobie dopasować do stołu, ale można również obnizyć je zupełnie tak aby starsze dziecko mogło samodzielnie usiąść. Poza tym tacke można ściągnąć do mycia nawet w zmywarce można myć, jest siatka na zabawki i kółka na tylnych nóżkach do przestawiania krzesełka
allegro.pl/chicco-krzeselko-do-karmienia...tis-i2916712649.html
Ja mam dokładnie takie CHICCO POLLY MAGIC allegro.pl/chicco-polly-magic-krzeselko-...eki-i2917152091.html ale tylko dlatego, że okazyjnie mogłam kupic za połowę ceny i do tego miałam sponsorów:) Gdybym sama miała kupować to kupiłam bym to zwykłe chicco polly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528622 przez beadka7
Asiale- co do krzesełek to się nie wypowiem, bo ja mam najzwyklejsze, bez żadnej regulacji z blatem chowanym nad głową do tyłu i ściąganym wierzchnim blatem. Jest obite ceratką, jednak nie ma żadnych extra funkcji. Krzesełko dostałam od siostry po jej synku, który ma już 6 lat więc zapewne 6 lat temu takie krzesełko było świetne ;)

A co do fotelika- to ten twój jest naprawdę kosmiczny, ale ma też kosmiczną cenę wow!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl