BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 5 miesiąc temu #233918 przez MoNiaaa
wow jaka chudzinka Julka prawie 12 wazy :P za to wcina wszystko co sie jej da :)
za to od nowa zaczyna miec chrypke i jak spi to jej tak cos charczy jak znowu bedzie chora to sie zalamie...i tak jej jeszcze nie poslalam do zlobka...to co bedzie w zimie ?? :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233921 przez Gosia
No jest chudzinka ale myślę, że już niedługo nadgoni :laugh: Również wcina wszystko co jej damy lub nawet jak jej nie chcemy dać to wychciewa hehe :laugh:
Monia a ile Julka mierzy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233924 przez MoNiaaa
jakies 80 cm chyba.o ile dobrze pamietam a Maja??Julce wszyscy daja 2 latka nbo mowia ze wysoka i duzo wloskow ma i to tez daje wrazenie ze jest starsza :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233935 przez Gosia
Kurcze ja właśnie niewiem ile mierzy :P Musiałabym ją zmierzyć.
Na zdjęciach też mi się wydaje że Julka jest dużą dziewczynką.
Ja już dawno nie chwaliłam się moją dziewczynką, ale jak będę miała chwilkę czasu to postaram się dodać jakieś nowe zdjęcie Maji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233944 przez MoNiaaa
no pewnie wklejaj fotki zobaczymy jak Maja urosla :)
kiedys szlismy parkiem i Julka oczywiscie zaczepiala jakas babke ktora rozmawiala przez telefon i mowi ze wlasnie ja zaczepia taka mala dziewczynka chyba ze 2 latka ma :P a ja w smiech :P

kurcze my po tej chorobie to mamy problem ze spaniem.Julka spi do 1 w nocy u siebie po czym sie budzi i prostestuje i musimy ja wziac do soebie do lozka bo jest darcie i sie nie polozy!! a jak tylko u as ja polozymy to spiu...nie wiem jak teraz ja od tego odzwyczaic bo nie chce zeby teraz z nami spala bo od malego zawsze u siebie spala cala noc i nie bylo problemow ?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233952 przez iwkaa
no w koncu cos sie rozmowa rozwinela u sierpniowek ja zagladam totaj codziennie ale nic sie nie dzieje wiec ja tez nic sie nie odzywaam a szkoda;(
Monia ja tez tak mialam z maja tez budzila sie w nocy to ja ja do nas na lozko zasnela i myk ja zaraz do lozeczka i tak przez kilka dni jak jej zeby wychodzily a pozniej juz to wykorzystywala kilka razy w nocy to sie wkurzylam i nie wstawalam do niej i chwile po darla sie i zasypiala i chyba tak bylo 3 noce pozniej juz spala normalnie cala noc wiec chyba musicie to przebolec poplacze i przestanie bo nic tym nie osiagnie wiem ze to ciezkie ale dziala krzywda jej sie nie dzieje mozesz jej zostawic jakies swiatelko w pokoju zeby sie tylko nie wystaraszyla jak sie obudzi a ty nie przyjdziesz wiem drastyczne ale naprawde dziala Maja raz na 2 tyg jak klade ja spac taki cyrk mi urzadza zze nie chce spac placze w nieboglosy i nie chce wogole do lozeczka wejsc czasem przeplacze nawet godzine ale ja jej nie ustepuje bo krzywda jej sie nie dzieje swiatlo ma smoczek ma i misia tez jak nie chce jej sie spac niech polezy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234193 przez paulinkaaa2202
Hej dziewczynki :)
trochę mnie nie było zaglądałam ale nie miała ochoty pisać trochę u mnie narosło problemów i kłopotów...

Kurcze u nas też są takie cyrki ze spaniem w dzień położe małą do łóżeczka wyjdę pokrzyczy chwilkę i zasypia a wieczorami i w nocy jest masakra. Mamy tak od 3 tygodni mała budzi się w nocy o 3 albo 4 z takim krzykiem że muszę ją wziąć do łóżka i zasypia i czasami czekam aż zaśnie i próbuję ją odłożyć i wielki krzyk ale jak trochę z nami pośpi i odłoże ją o 6 rano to śpi w łóżeczku nie wiem o co chodzi zębów nowych od dłuższego czasu nie widać

Judytka waży ponad 11kg i jakieś 3 tyg temu mierzyła 80cm teraz na pewno więcej

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235136 przez MoNiaaa
ale sliczna Judytka przeslodziak i jak urosla :):) super :):):):)
u nas dokladnie jest tak samo jak ty mowisz paulinko.nawet jak ja odkladam po zasnieciu do lozeczka to ona od razu sie budzi.raz probowalam ja przetrzymac i nie reagowac jak placze ale wtedy tak sie rozdarla ze po jakims czasie moj M sie wqrzyl i kazal mi ja wziac do nas ale ona nie mogla sie uspokoic i myslalam ze cos sie jej stanie od tego placzu bo naprawde masakra byla.a teraz tez nie moge sobie pozwolic na takie wstawanie ciagle bi do pracy ide na rano i musze tez jakos funkcjonowac:P

paul;inko to co za problemy masz wtgadaj sie to moze ci ulzy :) nie martw sie i pisz czesciej :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235249 przez Gosiaczek31
Monia jak ja Cię rozumiem z tym żłobkiem i chorobami :( Kuba choruje już drugi tydzień.Zapalenie oskrzeli + niedoleczone po ostatniej chorobie ucho i jeszcze gardło. Pochodzi do żlobka tydzień i dwa tygodnie chory. Bidulek ma teraz biegunkę po antybiotyku. Mam już tyle leków że mogłabym aptekę otworzyć. Wkurza mnie że lekarze eksperymentują na dzieciaczkach zamiast zrobić więcej badań. np. jakiś wymaz z gardła i nosa.wtedy wiadomo by było na co leczyć. jestem już wykończona tym wszystkim. Najgorsze że uciekła mi jedna praca przez tę chorobę :angry: . no ale takie życie. Lekarz powiedział mi że Kuba nie nadaje się do żłobka bo jest alergikiem. jestem załamana. Nie stac mnie na opiekunkę bo nie mam nawet pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #235503 przez iwkaa
gosiaczek a rodzina nie moze ci pomoc??? jak czytam te wasze posty to az mnie sciska normalnie powinnam sie cieszyc ze Maja nie choruje wogole glowa do gory dziewczyny bedzie dobrze trzymamy kciuki za zdrowie dzieci i za was zebyscie daly rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #236389 przez MoNiaaa
u nas dopuki Julka nie poszla do zlobka to byla raz chora tylko w tamta zime a teraz poszla na tydzien do zlobka i juz 3 tydz choruje..;/ w sumie bylam tego swiadomoa ale jakos zawsze sie mysli ze nasze dziecko omina te choroby :P oby nie byla tak czesto chora choc teraz juz nie jestem taka optymistka...bo od nowa zaczyna kaszlec :(
z drugiej strony ciesze sie z tego zlobka bo Julka nawet ladnie chodzi i chyba lubi zlobek.zreszta ona strasznie lgnie do dzieci a jak od malego bedzie prezebywac z ruwiesnikami to duzo sie nauczy i w grupie zawsze lepiej :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #236596 przez Gosia
No ja też dziękuję Bogu,że Maja nie choruje. Teraz ma trochę katarku i psika ale mam nadzieję, że jej szybko przejdzie. Myślę, że ten katarek jej się wziął z tego, że bardzo długo w kąpieli siedziała, bo nie chciała wyjść i ją zostawiłam na długo i to dwa lub trzy dni pod rząd.

Monia myślę, że raczej nie! To chyba możliwe, że tak może się dziać. Moja znajoma twierdzi, że też jak ściśnie to ma! A dziecko ma już 5 lat :ohmy: Szczerze mówiąc mi się to wydaje niemożliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #236607 przez Emme

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #236616 przez Gosia
WOW więc to chyba możliwe!!!



A oto moja Majusia. Obiecane zdjęcia:

Z tatusiem na górskim szlaku (wrzesień 2011r.)

W mieszkaniu :) (pażdziernik 2011r.)

Na mojej ziemi :) (listopad 2011r.)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #236969 przez MoNiaaa
uff to dobrze.ale na poczatku sie przestraszylam :P
a z drugiej strony fajnie bylo by znaowu chodzic z brzuszkiem :) ale moze za jakis rok na powaznie podejdziemy do tego tematu :)
Majeczka sliczna dawno jej nie widzialam:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl