BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

12 lata 5 miesiąc temu #249416 przez MoNiaaa
a u nas ze zlobkiem sa postepy:) co prawda mala jesczze placze przy rozstaniu ale pozniej podobno juz ladnie sie bawi :) dzis pierwszy raz sama wyszla na nozkach z sali i jak mnie zobaczyla to sie tak zaczela cieszyc i przyiegla do mnie i sie przytulila:) cudowne uczucie:))) jestem z niej taka dumna:P

ale niedobrolek tez sie z niej robi jak jej dzis nie dalam albumu ze zdjeciami to w taka chosterie wpoadla ze masakra ale si enie ugielam i po jakis 15 min darcia uspokoila sie w koncu...ach te dzieci niby takie aniolki do schrupania a tu takie rozki pokazuja...:0

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251968 przez MoNiaaa
Julka dzis w zlobku miala miec robione fajne zdjecia w stroju aniolka i nie ukrywam ze strasznie sie cieszylam po czym jak po nia przyszlam do zlobka okazalo sie ze sobie nie dala zrobic zdejcia..:( nie wiem czy plakala czy ucielaka ale bynajhmniej zdjec nie bedzie:((

za to otorzyli u nas pepco!!!! super sie ciesze bo w takim miejscu ze bede mogla czesto tam wpadac i dzis udalo mi sie kupic bolerko takie futerkowe za 10 zl wogole super maja tam ceny tylko wydaje mi sie ze malo ciuszkow na taki wiek jak Julka bo wiecej na takie male dzieci bylo ale moze z czasem cos dozuca :)))
kupoilam jej tez czapke kroliczka cos podobnego jak emme ma tzn tola:P
tylko teraz tak sie zastanawiam czy nie jest za plytka ale ogolnie to zakrywa jej uszka i dobrze przylega tylko na czole taka krotka sie wydaje?
a wy co tak milczycie??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253067 przez Gosiaczek31
Monia tez oglądałam ostatnio czapeczki w pepco, tylko chłopięce. I właśnie jakoś tak na czoło mało nachodziła a większa była za duża. W rezultacie zrezygnowałam z zakupu. Szkoda, że Julcia nie dała sobie zrobić fotki. Kubuś będzie miał w złobku zdjęcia z mikołajem ale w styczniu dopiero. Mam nadzieję, że nie będzie chory wtedy. Bo on więcej choruje i siedzi w domu. Właśnie dalej chorujemy. Tym razem Kuba zaraził się ode mnie. I znowu antybiotyk. A mnie coś długo trzyma, najpierw grypa a teraz zatoki i ucho. Już mam dość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253254 przez iwkaa
a ja mam pytanie go Gosi! czy udalo wam sie odstawic smoczek??? nic nie piszesz az tak zle czy odpuscilas????;0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253297 przez MoNiaaa
no niestety fotki aniolka sie nie udalo ale w piatek jesczze mikolaj bedzie i tez zdjecia beda robic wiec moze tym razem sie uda :) juz sie zastanawiam jak ja ubrac bo na ogloszeniu pisze zeby elegancko ale nie chce przesadzic:P

u nasz na razie spokoj z choroba tzn mala kaszle ale nie jakos bardzo wiec chodzi do zlobka bo co mam zdrobic:( 3 tyg byla chora ale jak poszla to juz 3 tyg bez przerwy idzie a teraz zacznie sie 4 wiec jest ok :):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253395 przez Gosiaczek31
Dziewczyny a co kupujecie swoim maluchom na mikołaja? Pochwalcie się ;) Ja myślałam nad sankami no ale póki co nie ma zimy i zastanawiam się czy to dobry pomysł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253412 przez paulinkaaa2202
My na mikołaja kupiliśmy taka zwykła lalkę Judysia ją uwielbia przytula ją, daje buziaka, wozi w wózku.... od mojej mamy dostała takie fajne czapeczki z H&M na zimę, od chrzestnego kuchnię (co dla mnie jest beznadziejnym pomysłem ale cóż)...
A od nas pod choinkę dostanie taki jakby samochodzik, jeźdźik a od dziadków dostanie kombinezon, bo od chrzestnej dostanie stoliczek edukacyjny

Też myślałam o sankach są w tesco takie fajne z oparciem ale racja póki co nie ma śniegu :P

Gosiu ale w końcu śnieg kiedyś spadnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253431 przez Gosiaczek31
No to całkiem fajne prezenty. Kubuś ma tyle zabawek że nie ma sensu kupować mu nic nowego. W zeszłym tygodniu dostałam paczkę od siostry a w niej mnóstwo zabawek dla Kubusia po jej córeczkach. No i we wtorek w żłobku też mają paczki i wiem że będą zabawki. No i mam dylemat. Moze coś podpowiecie, coś niezabawkowego :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253441 przez paulinkaaa2202
Moja ma mało zabawek dlatego teraz dostanie...

Hmmm Gosiu a Kubuś ma jakieś książeczki może w tę stronę?
Albo może jakaś fajna poduszka z jakimiś postaciami z bajek?

Albo klocki drewniane ciekawa oferta jest w biedronce?

chociaż klocki zaliczają się do zabawek :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253538 przez iwkaa
od nas Maja juz dostala ten jezdzik allegro.pl/wspanialy-konik-fisher-price-...owy-i1950969280.html a od rodziny to nie wiemy:) niespodzianka jak zawsze ja bym proponowala ksiazeczki gosiaczek jak nie chcesz nic zabawkowego Maja uwielbia oglaac i sama czyta;)
te klocki swietne ale nie wyobrazam sobie ich zbierania po Majce zabawie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253770 przez Gosiaczek31
Dzięki za rady. Książeczki też Kubuś ma i to najróżniejsze od wierszyków, po bajki. Ale na razie to interesuje go wyrywanie kartek. Dlatego daję mu te twarde i takie do kąpieli a inne razem oglądamy. Jeździk też ma i bardzo go lubi. Puzle też mamy. Klocki ma piankowe i tradycyjne plastikowe, ale na razie to tylko burzy wszystko i mnóstwo sprzątania potem. Dlatego sama już nie wiem co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253824 przez Renia2108
My kupimy sanki jakieś napewno ale to pewnie na Boze Narodzenie dopiero :D A co inni kupia niewiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253950 przez iwkaa
allegro.pl/myszka-miki-mickey-na-bieguna...-zl-i1976977028.html maja dostala dzisisj od chszesnych takiego misis na biegunach radosc byla oczywiscie na chwile jak z wszystkim no i kase jeszcze wiec nie wiem gosiu co moge jeszcze ci podpowiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254147 przez MoNiaaa
Julka dostala klocki ksiazke z wierszami brzechwy jakiegos kotka pluszkopwego mala laleczke i ubranka.my tez planowalismy sanki kupic ale moze na lalke sie zdecyduje bo sniegu nie widac...ciekawe co w zlobku dostanie ale raczej mala paczuszka ze slodyczami i jakims drobiazgiem bo nie dawalismy dodatkowych pieniedzy tylko z tej oplaty miesiecznej beda paczki robic :)

co do ksiazeczek to Julka bardzo lubi wlasciwie cale dni glownie ksiazeczkami sie bawi sama przeklada kartki i sobie czyta :))) albo przynosi zeby jej czytac. ma tez takiego tygrysa na biegunach to tez lubi na niego siadac i skakac po nim tylko zddjelismy bieguny narazie i zostal wielki tygrys.wozek tez jest jedna z ulubionych zabawek.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254935 przez MoNiaaa
dzis w wlasciwie wczoraj postanowilam cpos odnosnie prezentu od mikolaja wlasciwie spoznionego bo czekam az moj maz wroci ale kupimy Julce misia z tej akcji kup misia.w tym roku sa naprawde sliczne misie a caly dochod idzie na pomoc dzieci wiec i Julka bedzie miec prezent i mozna tak pomoc chorym dziecia wiec mysle ze warto zobaczcie sobie na allegro bo misiaczki sa boooskie :):):)
a pamietam ze w tamtym roku sobie obiecalam ze Julce kupimy takiego misia i jak ogladalam dzien dobry tvn to sobie przypomnialam o tej akcji a dzis prezentowali misie :) obieral je w tym roku maciej zien wiec to misie prosto z wybiegu :P
ide pozniej do rossmana zobaczyc czy juz sa zeby na zywo zobaczyc jak wygladaja :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl