BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 tygodni temu #872540 przez ewelinda83
No i mi sie ciezko przelyka ... mam nadzieje ze moj stan sie nie pogorszy :dry: dobrze, ze Kinga sie trzyma i nie daje sie bakteria :blink:

Gosia bilety przed swietam sa jakies z kosmosu :ohmy: :angry: dobrze, ze wy macie tak ,, blisko ,, i mozecie wybrac sie autem :blink:

asia, meli zdrowka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872561 przez gusiag
dziś brałam pierwszą nową pigułkę anty i czuję się fatalnie, czy to możliwe, że po jednej już tak źle jest? łeb pęka i bolą i drętwieją mi strasznie nogi, czuję się jak ogłupiona czymś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872581 przez gaabrysia
Hej ja też jakoś bez ceny, chyba pogoda..

Gusiag szczerze wątpię, ze to przez to. Chyba, ze to Twoja podswiadomosc wysyła takie sygnały. Ale nie znam się. Może to choroba Cię rozkłada..

Wszystkim chorym, zdrówka życze ;)

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872583 przez ewelinda83
Gosia moim zdaniem to nie przez pigulke :S
Mnie tez ostatnio przed okresem glowa boli, wogole tak mi sie poprzestawialo, ze jak mialam @ co 25-26 dni tak teraz mam od 23-30 dni, masakra jakas :(

musze sie pochwalic, ze Kinia dzisiam tez zrobila kupsztalka :lol: syrop, jablka i sliwki chyba zaczynaja dzialac ;) tfu tfu tfu zeby nie zapeszac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872592 przez aisod
Ojej widzę, że nam sie forum "pochorowało", jak nie dzieciaki to Mamuśki :/ Zdrówka wszystkim życzę! Na pocieszenie powiem, że u mnie niestety też to nie wygląda dobrze, bo mnie gardło zaczna też boleć... ehhh

Ewelinda widzisz to jednak ja pokićkałam z Mariolą :)

Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872630 przez gusiag
No to forum nawiedzil wirus/bakteria gardła :-(
A ja czuje sie jak wrak. Bola mnie lydki i zyly w rekach dretwieja mi dlonie i stopy.. nie wiem czy to przeziębienie. . Albo schizuje albo ta wieloskladnikowe cudo jest nie dla mnie

Dobranoc. Lepszego jutra wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872640 przez ewelinda83
Gosia schizujesz, poczekaj kilka dni i zobaczysz jak sie czujesz po tych tabsach.
Jak przeczytalam o tym bolu zyl to az mnie ciarki przeszly :huh: mialam kiedys, kiedys takie bole, cale noce nie przespane, ryczalam z bolu :( normalnie jak by mi ktos te zyly na zywca wyciagal :( wrrrr

a ty nie schizuj, idz pod kolderke sie wygrzewaj i spac :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 5 lata 10 miesiąc temu #872679 przez asiula2134
123

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872751 przez ewelinda83
Asia nie czytaj opini, tzn nie bierz wszystkiego do siebie .. lakarz wie co przepisuje, a i sama mowisz ze jest poprawa :)

mnie gardlo dalej pobolewa, czuje jak by mi sie migdal powiekszal :dry: nie chce sie niczym faszerowac i narazie walczę sama :blink:
w dodatku @ jest juz 6 dzień :angry: tzn jakies dziwne plamienia mam od poczatku, pierwsze dwa dni byly mocniejsze ale tez slabe ... :S
emma ratuj, doradz :unsure: z tego co pamietam ty mialas nieregularne cykle :unsure:
ja teraz chyba sie zaopatrze w testy i zobaczymy jak to tym razem bedzie ... przy Kindze kilka razy stosowalam :silly:

a na poprawe wczorajszego humoru objadlam sie ptasim mleczkiem i zamowilam przez internet z promocji dwie pary butow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872762 przez emma
Gosia, zdrowiejcie szybko! niech ten @ juz minie! :)

Asia, tez uwazam, ze nie powinnac czytac opinii w necie. bez urazy dla nas i naszego forum, ale tam duzo desperatow glupoty wypisuje - takie moje zdanie ;) najwazniejsze, ze dziecko zdrowieje! :laugh:

Ewcia, zaraz lece ratowac, tylko jak?? :laugh:
moje cykle strasznie nieregularne, wiec dla mnie ten monitoring byl wybawieniem, bo wiedzialam dokladnie, czy i kiedy pecherzyk rosnie, kiedy dzialac i kiedy przestac (a to podobno tez jest wazne ;))
zaraz powiem ci co ja robilam: od 1 dc lykalam wiesiolek w ilosci opisanej na opakowaniu, potem od ok. 9 dc robilam testy owu (plus monitoring). jak tylko test pokazywal sie pozytywne (dwie rowne kreski albo kontrolna ciemniejsza), odstawialam wiesiolek. z kilku testowanych cykli wychodzilo mi, ze mam owu ok. 17-19 dc, wiec na wszelki wypadek działaliśmy od 12-13 dc przez tydzien-10 dni codziennie (czasem dwa razy dziennie, jak ochota byla ;)). nie mam pojecia, czy to zadziala u ciebie, ale z calego serca tego ci zycze! :kiss:

dobrego dnia, kochane! :laugh: ja jestem dopiero w polowie pracy, ale juz tylko kilka godzin do weekendu! :lol:

ps. za mnie i za malucha niezmiennie prosze kciuki trzymac, coby wszystko bylo piknie, a choroby nas omijaly! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872769 przez gusiag
Jestem od godziny w poczekalni u lekarza. Umieram. Spalam od 6 do 8. Na bol glowy nie dzialala zadna tabletka. Ledwo widze na oczy. Cala sie trzese bola mnie zyly. Gardlo i glowa jakby mialo mnie rozsadzic. Brzuch boli. Mam biegunke i mdlosci. Zyly pulsuja w dloniach a nawet kluja mnie nerki... NIGDY jeszcze nie czulam sie tak zle

Wirus jaki. Leze i umieram. Dostalam tylko lek na bol glowy i brzuch i trzeba walczyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872776 przez emma
Gosia, wspolczuje!!! :ohmy: :kiss:
trzymaj sie dzielnie, lekarz na pewno zaraz ci pomoze! buziaki!!! sciskam! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872840 przez ewelinda83
emma pytanie do ciebie, bez urazy dla innych :silly: ale ty juz sie wystaralas po dlugich próbach wiec teraz pomóż i nam :P
czytam was na testach ... ale tak duzo tam dziewczyny skrobia, ze ciezko nadazyc :ohmy: :blink:
kalendarzyk mi pokazuje, ze jutro dzietnosc ale kur.. jak jak ja mam dalej plamienia :angry: zreszta on przez te moje cykle nie jest wogole wiarygodny :angry: :(

Gosia pieknie cie rozlozylo :( napisz pozniej jaka diagnoza przy takich dolegliwosciach :S

ja pracuje, jeszcze mam 6h a później 4 dni wolnego :) ponoc ma byc slonecznie ;)

emma ja trzymam za ciebie i za mala kruszynke bardzo mocne kciuki :kiss: przy Zosi tez mialas taka nerwowke ? bo takie mam wrazenie, ze teraz masz ... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872871 przez gusiag
Wirus gardla i jelit takze full wypas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872879 przez ewelinda83
no to pieknie sie zalatwilas :( wracaj szybciutko do zdrowia :kiss: wy to zawsze przed podroza musicie sie pochorowac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl