BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 dni temu #874954 przez emma
Mnie wszystko jedno, ale wątpię, żeby jakikolwiek wątek dał radę... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874958 przez gusiag
a jak to zrobić, żeby na fb nie czytali tego co piszemy inni niewtajemniczeni??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu - 10 lata 3 dni temu #874960 przez aisod
Z tego co widzę to wszędzie zjada posty, bo i na lutówkach 2014 zeżarło i jeszcze w kilku innych, bo z ciekawości sprawdzałam czy ktoś jeszcze o tym pisze...

Na fb trzeba by było założyć grupę, która jest tajna, to wtedy nikt jej nie widzi dopóki nie zostanie do niej zaproszony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874972 przez emma
Aisod dobrze gada :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874977 przez aisod
Jak coś to dajcie znać co zostało zadecydowane, bo ja już uciekam trochę odsypiać ;)

Dobrej nocy Laski!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874982 przez ewelinda83
Dziewczyny wszedzie zjada posty :angry: cos sie u nich pochrzanilo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874986 przez gaabrysia
Poczekamy jeszcze może ten error zostanie usunięty, a jak się sytuacja będzie powtarza to zalozymy ta grupę zamknieta na fb i tyle;)

Emma jak święta? Ogolnie jak dziewczyny święta? Aisod już po chrzcie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #874993 przez meli1990
sadzę że zakładanie nowego wątku nic nie da. bo wszędzie usuwa posty. trzeba przeczekać problemy techniczne.

My po świętach dobrze. szybko minęły. Za kilka dni będę robić test ciążowy. mam nadzieje że tym razem się udało :) Miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu - 10 lata 3 dni temu #875052 przez ewelinda83
Probowal ktos pisac moze do moderatora/administratora w tej sprawie ?
Ja sprawdzalam na fejsie ale na telefonie nic u nich nie widze, a nie mam jak usiasc do kompa bo mam u siebie kolezanke do piatku wiec troche nie wypada :silly:

emma i jak rodzinka wtajemniczona, jaka reakcja ?

Gabi u nas swieta zlecialy w milej atmosferze. Ja, L i Kina zajmowalismy sie tylko soba :) karuzela, spacer, plac zabaw .... jedzenie, jedzenie i znowu spacer ;)

Gosia a wy juz wrociliscie ? widzialam ze we wrocku pogoda dopisywala :) ale zazdroszcze ci jalk Ola ci pozuje do zdjec, mojego perszinga nie mozna zlapac bo ciagle w biegu, najwiecej zdjec ma z boku z tylu za nic nie chce stanac i sie usmiechnac na 10 sekund ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #875202 przez strangerwold
Cześć dziewczyny,
widzę że duuzo sie dzieje wirusy na forum infekca gardla co jest grane?
My oby dwoje z Bartkiem pijemy tran wiec nie chorujemy odpukac!!
Co prawda Bartus ma problemy z kupka wczesniej codziennie robil po wypiciu bebika a teraz w ogole nie chyba ze jablko mu dam to wtedy cos tam zrobi ale takiego bobka
Wasze dzieci tez tak plują na ziemię?
U nas świeta dobrze w niedzielę byłam w pracy a w pon pojechałam do rodziny w Bolesławcu i bylo milo fajnie:) ciagle robi co drugi dzien i na nic nie mam czasu jestem kompletnie zajechana;/
Dostałam list z sądu i rozprawe mam za miesiac az dziwne ze Damian to lagodnie przyjal raz mowil ze da mi dobrowolnie alimenty raz zebym szla do sadu a kiedy spytal co robimy z alimentami to powiedzialam ze jak znajde czas to napisze pozew i wysle ,dzien po wyslaniu pozwu mialam na koncie alimenty najwidoczniej sie wystraszyl sadu..ale jakby tego bylo malo to trafil mi sie wredny sedzia..w zasadzie sędzina..tak mnie przemagluje ze bede najgorsza matka i szczerze? to bede sie cieszyc jak dostane 200zl
A jakby bylo malo problemow to ostatnio robilam cytologie i szyjka sie nie podobala doktorowi..za tydzien beda wyniki to sie dowiem co jest grane...i jakby jeszcze bylo malo to mam problemy z moczem non stop chodze do wc nie wiem czy sie przeziebilam czy co ale jest to uciazliwe dla mnie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #875464 przez ewelinda83
widze ze juz tu prawie nikt nie zaglada :(

Justyna nie przejmuj sie sędzią za wczasu, każda sprawa jest inna i sedzia pewnie do każdego podchodzi indywidualnie. pytania sa nieuniknione i napewno bedzie was maglowac bo chodzi tu o dobro dziecka.
mam nadzieje ze badania jednak bedziesz miala dobre :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu - 10 lata 2 dni temu #875482 przez gaabrysia
Ja zagladam! ;)

Ale szczerze przyznaje, ze u nas przez ostatnie dni lato , siedzimy na dworzu. Na drzemke tylko do domu, a wtedy muszę coś ogarnac bo jak wracamy to jedzenie kapiel potem ja i właśnie o tej godzinie chwilowy relaks;)

Justyna nie przejmuj się za wczasu, będzie dobrze! Dalej mieszkacie razem?

Ja dziś nie w sosie, czekam na @ i mam wrrr na wszystko.. No cóż trzeba przeczekać.

Aaaaa no i napisalam wiadomosc na fejsie w sprawie tego błędu, ale odpowiedzi się pewnie nie doczekam obstawiam, ze z tymi problemami powiązanie są wszedzie nackane reklamy, jak ich nie było to i żadne kasowanie posłów czy inne się nie przydazaly. No ale kasa kasa kasa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #875530 przez ewelinda83
Gabi pewnie masz racje z tymi reklamami :angry:
dobrze, ze korzystacie z pogody, ja tez staram sie z Kinga jak najwiecej na powietrzu siedziec :)


ja tez chodze jak bomba, czekam tylko az wybuchne :ohmy: jutro na spokojnie wam sie wyzale, jezeli jestescie zainteresowane .... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu - 10 lata 1 dzień temu #875641 przez gusiag
hej, jak na moje oko to czerwony błąd się nie wyświetla, co znaczy, że chyba powinno być dobrze :)
wróciliśmy wczoraj wieczorem, ogarniam chatę i zaraz będę czytać wszystko i pisać co u nas, ale pranie, sprzątanie i plac zabaw ma pierwszeństwo, wybaczcie, także albo będę się pojawiać w przerwach w sprzątaniu albo dopiero na Oli drzemce w okolicach 15.

/ dupa blada.. odświeżyłam i jednak błąd jest
słuchajcie na tym fb nikt ze znajomych nie widzi naszej grupy? bo mnie to zastanawia i martwi - nie chciałabym żeby szwagierka, mama czy ktoś inny czytał sobie o moich problemach, okresie itp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #875648 przez marigra
hej laski,

weszłam i ja co by sprawdzić forum. błąd się nie wyświetla, ale przy okazji nie widać u mnie przycisku odpowiedz...ale jakoś dałam rade

co do tej grupy na fb, to myślę że trzeba by było coś zastrzec, bo teraz jak piszemy to chyba oficjalnie, wiec każdy to widzi, a to nie o to chodzi - tak jak pisze Gosia

u nas na razie ok, Zuza na razie zdrowa odpukać poszła w środę do żłobka i na razie dobrze, my tez wyzdrowieliśmy...pogody piękne więc po pracy zawsze lecimy na rowerek - dostała na urodizny - frajda niesamowita:D

emma, mariola - jak się czujecie

Ewa, MEli- jak wasze starania intensywne ;)

Justyna - będzie dobrze, my jesteśmy świadkiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl