BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 tygodni temu #872880 przez ewelina.zak.1991
Hej chyba wszystkie boli nas gardlo bo mnie tez ;( Mivhas na szcEscie zdrowy.
Gosia trzymaj sie i pokonaj wirusy! Caluje :*
Gabi ja tez kupilsm pulneo kierujac sie reklama i okazal sie skuteczniejszy niz antybiotyk ktory nie pomogl wcale i przez niegk mich prawie nie jadl:/ takze ja polecam. Kropelki pulneo tez stosowam i ok. az musze zajrzec co tam o tym syropie wypisuja...

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872921 przez gaabrysia
Hej my już pp spacerze;)

Młody się kotluje w łóżku, a ja będę miala chwile na lezenie i nic nie robienie;)

Gusiag wspolczuje i życze szybkiego powrotu do zdrowia, a co do tabletek to proponuje brac na noc - gdzieś wyczytalam, ze wtedy przesypia się skutki uboczne- raczej wątpię, ze to prawda, ale może pomoże;) ja nie odczuwam żadnych w ogóle sir nawet jakoś w to nie wkrecam, nie myślę itd.

Emma będziemy wam dopingować i trzymac kciuki dopóki nam nie przedstawisz nowego członka rodziny;)

Asia ja też bym zbytnio nie brała do siebie tego co piszą w necie lekarz i poprawa zdrowia jednak najważniejsze a co tam "mądrego" wyczytalas?

Ewa z tego co mi wiadomo można mięc owulacje nawet w trakcie miesiaczki wiec nie marudz tylko dzialaj;)

Ja bardzo chce się wybrać z młodym na basen, ale na dworze nie zaciekawie.. Chociaż pojechalibysmy autem i tam odpoczeli wieć jakoś na dniach na pewno się wybierzemy bo młody szaleje w tym naszym plytkim brodziku, a nawet pływa z rekawkami na sucho po dywanie ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873040 przez meli1990
Dominik też ma Pulneo od wczoraj mu daję. katar ma mniejszy. tylko kaszel go męczył na spaniu i tylko wyszłam do sklepu na chwilę popołudniu i tel dzwoni że już nie śpi. Oby szybko przeszło. Znalazłam na niego sposób by podać mu leki. Włączam wentylator i odrazu otwiera buzię bez płaczu jak to zwykle bywa. Ten sposób działał jak miał kilka miesięcy. Co tu nieraz trzeba robić by dziecko zająć na chwile :)

Mnie trochę mniej gardło boli dzisiaj. A kuruje się mlekiem z miodem i masłem i pomału pomaga no i tabletkami na gardło. Dobrze że je można stosować przy staraniach i ciąży bo bym oszalała

Zdrówka dla wszystkich chorowitków. Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873118 przez emma
Napiszę tylko do Ewy, bo z komórki i z Zosią ;)
Ewa, plamienia świadczą o tym, że coś ci się rozregulowało :( musisz zbadać poziom progesteronu i najlepiej prolaktyny, lekarz powie ci, w którym dniu cyklu te badania, bo to ma znaczenie. I rób raczej testy, u mnie ich wskazania całkowicie rozmijały się ze wskazaniem kalendarzyka w telefonie :( i najlepiej działać codziennie kilka dni przed i po owu.

Ja może aż nerwówki nie mam, tylko raczej się martwię na zapas. Wtedy udało się za pierwszym razem, więc ewentualne poronienie przyjęłabym spokojniej, tfu-tfu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873127 przez ewelinda83
emma wypluj to co napisalas, teraz jestes w blogoslawionym stanie i nic dzidzi nie grozi :kiss: wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku do samego konca :kiss:

dziekuje za rady, z prolaktyna mialam problem przy Kindze i bralam wtedy Bromergon. Zreszta wtedy duzo roznych i czestych badan mialam i juz sama gubie sie w tym na co i jakich :S

Mezowi juz zapowiedziałam ze bedziemy robic wygibasy przez tydzien :silly: nie mial nic przeciwko :blink:

emma a tak na marginesie to juz ktorys raz ci pisze i nie moge napisac ... :cheer: udalo ci sie zrealizowac plan ,, mamuska 2014 ,, :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873168 przez emma
Ewa, wypluwam, odszczekuję i odpukuję w niemalowane :)
Za plamienia w trakcie cyklu mogą odpowiadać braki progesteronu. Ja ciągle jeszcze jestem na luteinie50. Dlatego też mam jakieś tam obawy. Ale bardzo wierzę, że plan uda się zrealizować ;), trzymajcie kciuki! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873297 przez Wiki81
asia PULNEO jest bardzo popularnym lekiem i sporo pediatrów go przepisuje, także myślę, że nie masz się co martwić.

emma z całego serca życzę Ci, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku! Wiem, że łatwo napisać, żebyś się nie denerwowała, ale postaraj się, bo to w Twoim stanie niewskazane :)

gosia współczuję! i trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia :kiss:

ewa ja w tym cyklu też chyba zastosuję testy owulacyjne, ale jeszcze cały czas się nad tym zastanawiam, bo koszt wcale nie mały a w poprzednim cyklu też je stosowałam i nic :S ja mam regularne cykle, niby wiem kiedy mam owulację co potwierdzają te testy a zaciążyć jakoś nie mogę :angry: chyba muszę zrobić badania tarczycy, bo coś czuję, że to tu może być jakiś problem :dry: my zaczynamy działania od niedzieli :lol:

A ja się pochwalę, że moja mała łobuziara zasnęła dzisiaj w 5min o 21:20 a normalnie zasypia godzinę i pada dopiero o 22 :ohmy: w szoku byłam :lol: z radości wyprasowałam całą pościel :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873308 przez ewelinda83
wiki my juz po dzialaniach :silly: mezu poszedl spac jak to facet, a ja sie rozbudzilam ;)

emma sprawdzalam w pracy i nie mam tego Wiesiolka ale poprosze tesciowa, moze na cos sie przyda i wysle :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873316 przez emma
Wiki, dziękuję! :kiss: jesteś szalona z tym prasowaniem ;) testy tanio wychodzą z allegro, ok. 1 zł za sztukę :)

Ewa, ja do owu jechałam na wiesiołku, a po owu na luteinie50. Jakby to był problem dla teściowej, też mogę ci wysłać :). Bierz duze opakowanie, ok. 120 tabletek, bo łyka się 4-6 dziennie, ale tylko do owulacji. Potem nie wolno, bo działa poronnie.

Mnie dziś znowu coś jajnik kluje :(

Miłej soboty!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873419 przez ewelinda83
emma dziekuje za pomoc, jak by co to wiem ze moge na ciebie liczyc :) tesciowa nie robi problemu i paczuszke wysle ;)

L wroci z pracy i jedziemy na nocke do kuzynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873460 przez gusiag
hej
ja chorowania ciąg dalszy mam. Głowa nadal boli, gardło mocniej niż wczoraj i mam zatkany nos.

mam do Was prośbę, bo mnie umysłowo osłabiło i nie mogę sama nic wymyślić..
co kojarzy Wam się z długotrwałością? co jest długotrwałe co można sfotografować.
Mam pomysł zrobienia zdjęcia zdjęć bo one kojarzą mi się z czymś długotrwałym..

poza tym to nic u nas innego, Ola marudna to nie wiem czy dlatego, że ja chora czy dlatego, że ją łapie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873561 przez Wiki81
emma nie smuć się :) i nie zamartwiaj! wszystko będzie dobrze :)
a tak w ogóle to wolelibyście drugą dziewczynkę czy chłopca? :)
czytałam o tych testach z allegro i wiem, że są dużo tańsze niż te w sklepie, ale w tym cyklu już nie zdążę ich zamówić więc kupię jedno opakowanie u nas aptece a jak się nie uda to na następny cykl zamówię sobie te na allegro :)

ewa czyli normalka ;) :laugh: miłego pobytu u kuzynki :) tylko jak Wy tam będziecie szaleć? :lol: chyba po cichutku :silly:

gosia ale nam zadanie weekendowe zapodałaś :) jak przyjdzie mi coś do głowy to na pewno Ci napiszę :)

A teraz kończę pić moją pyszną herbatkę ze świeżą miętką i wracam do porządków przedświątecznych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873610 przez ewelinda83
emma nic sie nie martw, napewno wszystko jest OK :kiss:

wiki jakos damy rade, a jak nie to jutro nadrobimy :silly: ja z testami robie tak jak ty teraz z tad a reszte wysle teściowa :)

Gosia nie lada zadanie ... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873636 przez gusiag
nie przesadzam, nie schizuje, jestem pewna, że bóle głowy, mdłości ogromne są od nowych tabletek, jutro nie biorę cholerstwa, nie takim kosztem :(
najgorsze samopoczucie występuje 7-8 godz po tabletce, trzyma mocno i długo. Mam dość po 3 dniach takich "cudownych" tabsów.
sorry, że nie pisze do Was o tym co pisałyście ale jestem nieprzytomna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873645 przez martyna123
Hey ja na szybko

Emma klucie pamietasz ja tez mialam z malym na poczatki to jest normalne wiec trzymaj sie cieplutko ucaluj Zosie.

Gosia. Ja mialam problemy z tabletkami chcialo mi w nocy nogi urwac bol taki ze plakalam a maz mi masowal mowilam lekarza i ino mowili musi sie unormowac zaden nie wierzyl rzucilam tab i jakos nogi nie bola wiec ja ci wierze ze to prze nie i nie schizujesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl