BezpiecznaCiaza112023

Waga w ciąży...

14 lata 1 miesiąc temu #8400 przez Marysia27
Ej, wydaje mi się że wielorybem to Ty raczej nie będziesz :D Na wagę wpływa nie tylko ciężar dzieci ale również - przyrost masy piersi, krwi w organizmie, macica, łożysko,płyny ustrojowe inne niż krew, płyn owodniowy, i sama tkanka tłuszczowa. A wiem to , ponieważ akurat mam przed sobą poradnik od ginekologa " Cudowne 9 miesięcy". A co do poprzednich wypowiedzi forumowiczek, to jeśli chudłyście, to nie miało na to wpływu mdłości i tym podobne historie? bo mnie to na szczęście ominęło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8406 przez Katarzynka
Jeśli chodzi o mnie to nie mam większych dolegliwości może raz albo dwa razy się mdłości trafiły nic więcej. A co do apetytu to mam zanim nie zaczne jeść jak zaczne to zaraz czuje się syta i czuje się jak bym zjadła 2 obiady...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8414 przez basik_twins
Też tak miałam teraz niestety troche rozepchałam rzołądek tak mi się wydaje jem żadziej a częściej i pracuje nad zmianą tego

Nie przejmuj się tym tylko ciesz !!!
To będzie sprzyjać twojej figurze ;) staraj się tylko codziennie jeść owoc jogurt i jakieś tam jedzonko wiadomo mięsko suróweczki
tylko laski nie sugerujmy sie tak i nie wyłanczajmy zbyt wielu węglowodanów z diety bo to niestety jeden z podstawowego budulca - za dużego wyboru nie mamy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8416 przez Paulcia
ja przytyłam w ciąży 27 kg :D mój maluch ma 5 miesięcy i zostało mi jakieś 5 kg do zbicia wszystkich kilogramów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8418 przez martela89
basik_twins- w jakiego wieloryba? :)
Ja mam jedną dzidzie w brzuszku i przytyłam 4.5kg,i też mam 18 tydzień.
Ale jestem bardzo szczupła i po mnie tak nie widać wręcz dobrze mi robią dodatkowe kilogramy,brzuch mi się trochę zaokrąglił , no i z tymi piersiami to prawda też trochę ważą moje zmieniły się z 70B na 80D !!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8422 przez Paulcia
martela 89
ja także byłam przed ciąża szczupła ważyłam 48kg :) w 18 tc waga wzrosła do 53.5, a w dzień porodu ważyłam 76kg :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8456 przez Madzia89862
kobitki ciaza to czas w ktorym nie musimy sobie odmawiac zbyt wiele:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8491 przez basik_twins
Dzięki za pocieszanie :silly: hehe
Świetne jesteście

Tyle fajnych babek widze, które przytyły w ciąży i w dupie to mają radosne zadowolone wszystko im się układa. Podziwiam chciałabym mieć takie podejście ale jednak za dużo mam obok siebie:
Ciekawe kiedy się roztyjesz
Ciekawe jak mocno sie roztyjesz, bo na pewno przytyjesz bo masz skłonności
Ciekawe ile po porodzie ci zostanie
Ciekawe jak bedziesz wygladac po porodzie
Ciekawe czy ci brzuch zejdzie po porodzie, czy bedziesz miec rozstepy, zwisajace pociete cycki itp....


Kurde musiałabym ich wszystkich pobic zeby się zamkli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8492 przez Paulcia
basik_twins
nie ma się czym przejmować, urodzisz dzieciaczki i jak je zobaczysz to poza nimi nic nie będzie Cię interesowało :lol: a ludźmi się nie przejmuj co gadają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8501 przez becia*1980
hejcia, ja w poprzedniej ciazy przytylam 30kg i po 10 miesiacach schudlam 34kg i okazalo sie ze mam nadczynnosc tarczycy pociazowa i szybko ja wyleczylam. a teraz jestem w 29 tygodniu ciazy i mam tak 15-16kg na plusie, zobaczymy jak bedzie dalej. Poza tym nigdy nie moglam przytyc bo mialam super przemiane materii,ale w ciazy chyba hormony mi nie sprzyjaja i co bym nie jadla to tyje i juz, juz roznych rzeczy probowalam i w sumie nic nie pomoaga. ciekawe jak bedzie teraz, ile jeszcze przytyje i jak szybko zrzuce kg. pozdrawiam wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8565 przez basik_twins
Dzięki Paulcio :)
I wiesz masz pewnie racje. Wczoraj byliśmy u znajomych mają rocznego synka. To jakie ona ma do niego podejście jak się nim zajmuje itd... Widać, że jest najważniejszy i koniec.
Aż mi się zaczeło wydawać, że ja będe wyrodną matką :(
Mam wrażenie że za mało czasu spędzam z brzuszkiem " " ;) i za mało do niego mówie i wogóle że mi zaczyna czas ciążowy uciekać.
Mam do tego ostatnio mnustwo nerwów kłuce się ze swoim ostatnio rycze od 3 dni :( masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8568 przez Madzia89862
basik wiesz dobrze ze nie wskazane sa nerwy...:(pomysl o szkrabach malutkich..i wiesz co jak ja bylam w ciazy tez mi sie wydawało ze za malo czasu spedzam z Filipkiem gdy byl w brzuszku ale patrzac na to z drugiej strony zawsze mnie sluchal bo byl we mnie:)czasami wracalam sie do niego indywidualnie ale nie specjalnie i nie ciegle.i napewno nie bedziesz"wyrodna matka"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8571 przez Paulcia
basik_twins
zaczniesz się swoja kochaną "DWÓJECZKĄ" zajmować to zobaczysz jak będziesz z wagi leciała :) i jaką wyrodną matką? :silly: zobaczysz, że Twoje maluszki też będą dla Ciebie najważniejsze :blink: no i najwyższy czas trochę porozmawiać z maluszkami :silly: bo czas leci he ja z moim mężem kłóciłam się przez całą ciążę :laugh: ale w Twoim stanie to jest zrozumiałe <hormony> :lol: więc nic się nie przejmuj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8575 przez basik_twins
:) No Paulcia z tym zajmowaniem się dzieciakami to chyba masz racje bo tak spróbowałam sobie wyobrazić pierwsze dni po porodzie ;) hehe
Ja Madziu wiem, że się nie moge denerwować ale 2 czy 3 razy miałam takie sytuacje że sie trzęsiesz cała bo stres. Ostatnio kilka dni temu tak było aż nogi mi sie trzęsły, mam jakieś dołki ostatnio pewnie mi przejdą niedługo musze tylko sobie spokojnie pobyć sama ze sobą :)

Dzięki za wsparcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8577 przez Paulcia
basik_twins
no niestety w tych czasach nie da się żyć bezstresowo, ale trzeba starać się jak najmniej mieć takich sytuacji, bo dzieciaczki czują, że mamusia zdenerwowana :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl