BezpiecznaCiaza112023

Waga w ciąży...

14 lata 1 miesiąc temu #8579 przez basik_twins
Wiem właśnie i jak się tak zdenerwuje i się trzęsę łapie za brzuszek i kołysze z nogi na noge - jak chora psychicznie i az samej mi sie robia miekkie nogi takrze dzieciaki chyba tez sie troche uspokajaja mimo ze ta adrenalina we krwi.

Jak przeczytałam w necie że moje dziecko jest juz kompletnie uzależnione ode mnie od 17 czy 18 tyg ze czuje to co ja wie kiedy mama jest smutna i czuje sie zle jak sie denerwuje to odpowiedzialność przybiła mnie niczym ze 3 tony.

Cóż... Czas się odprężyć :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8581 przez Paulcia
jaka tam chora psychicznie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11839 przez whiteeye
Ja w I trymestrze nic nie przytyłam. W drugim 12kg do przodu. Teraz 29 tydzień i 15,5 kg. Oj rosnę rosnę :) Martwi mnie to ale mam nadzieję, że po ciąży uda się to zrzucić :)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11845 przez Katarzynka
Ja teraz jestem w 15 tygodniu i jak na razie schudłam 6 kg. zobaczymy co będzie dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11954 przez mysia-sia
Moja waga zaczęła rosnąć od końcówki drugiego miesiąca, tak systematycznie około 1,5-2kg miesięcznie. W tej chwili jestem w 29 tc i przybrałam 8 kg równo. Czyli biorąc pod uwagę wykresy przybirania na wadze w ciąży to idealnie:)

Ale u mnie też cały czas tak jak u basik było, jeszcze przed ciążą się zaczęło:
- jak jesteś moją córką to też 25 kg prztytyjesz i całe 9m-cy w ciąży z wielkim brzuchem będziesz chodzić
- masz skłonności do tycia to trudno będzie Ci nie przytyć
- pilnuj się dziewczyno, żdanych słodyczy, traktuj jak truciznę

A okazało się, że jem normalnie, ostatnio nawet bardzo często tylko mniejszymi porcjami, pozwalam sobie na różne grzeszki słodyczowe, nawet częsciej niż raz na jakiś czas i wcale tak źle nie wyglądam:) Wcale nie tyję jak to było przepowiedziane. Zostało mi trochę ponad dwa miesiące więc chyba 3 razy tyle co do tej pory nie przytyję:) Zresztą następna wizyta u ginekologa za 3 tygodnie to się okaże ile teraz przytyłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11956 przez basik_twins
Mysia-sia bidulko widze że tez doswiadczas najgorszego - dobrze ze nie tyjesz bo dopiero bys sie wkurzala...
Ja teraz podejrzewam mam juz z 10kg na plusie jutro wazenie to bede wiedziec dokladnie ale teściowa jak mnie ze 2 dni temu widziała (ma oko kobita) po dłuższej przerwie to powiedziała, że nabrałam ciałka ale tylko troche tak ogólnie...
Także może (mam nadzieje) ta waga to rzeczywiscie blizniaki chociaz ja wiem ze przeciez nie cała
Lekarze mowia ze z blizniakami 20kg jest ok przytyc ja nie chce przytyc wiecej poprostu, juz nie mam jakis wygórowanych pragnien :blink:
Najwazniejsze ze celulitu nie ma i nie robie sie puki co beka
tfu tfu tfu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11965 przez mysia-sia
basik najważniejsze żeby się maluchy dobrze rozwijały, a to ile przytyjesz to rzecz drugorzędna:) teraz przytyjesz, potem będziesz gubić:) damy radę:) razem będziemy ćwiczenia odchudzające stosować:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11968 przez sloneczko
ja do wczoraj czyli do 35tc i 4 dni przytylam 14,3kg.

ale apetyt mam straszny, staram sie uwazac bo inaczej ponad 30kg bede wazyc na koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11986 przez whiteeye
Ja mam skłonności do tycia i przed ciążą byłam na kolejnej diecie. Do 20 tygodnia miałam mdłości i z ledwością pochłaniałam suche bułki. Jak tylko skończyły się mdłości zaczęłam tyć choć moim zdaniem nie zaczęłam się jakoś bardzo objadać.
Dla mnie jest zagadką dlaczego niektóre z nas tyją tyle ile trzeba a inne dużo więcej mimo, iż nie obżerają się (choć tak właśnie myśli większość ludzi-spasła się bo się obżerała).
Dla mnie zdrowie maluszka jest najważniejsze, ale same przyznajcie, że nasze zdrowie i samopoczucie też jest ważne, a jak tu się czuć super jak się 15 dodatkowych kg nosi i zanosi się na więcej, bo do końca ciąży jeszcze kawałek. Ja się wcale nie chcę o to martwić i mąż mi mówi, że przesadzam i do twarzy mi z brzuszkiem, ale jednak perspektywa 20 kilku kilogramów więcej mnie przeraża...

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11988 przez basik_twins
No mój też jest raczej nawet za kilogramami mimo ze przed ciążą szczupła idealnie nie byłam nie...
Ostatnio przy rozmowie na temat ustawiania łózka naszego w sypialni (bo mamy remont) mówiłam że musze spać z brzegu bo nie bede kilkanascie razy w nocu sie przez niego katurlac obolała zaraz po porodzie tym bardziej ze dupa mi sie od takich manewrów moze rozejść a on na to
Duża dupa - z uśmiechem psychopaty
Dobra dupa
a za moment przyszedł mnie poinformować że jest gotów do boju no i stwierdziłam że jest z nim coś nie tak :lol: ale to cieszy
bez kitu kocha mnie za te dzieciaki ponad wszystko
nie sądziłam że kiedykolwiek dostąpię takiej chwili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #12090 przez mysia-sia
basik hahahahaha faceci tak mają:P nie myślą głową:P pletą co im ślina na język przyniesie:)
mój np ostatnio już "po" pyta ile przytyłam, bo czuje, że jestem cięższa, bo mu brzuch ściska:P a wcześniej mówił, że taki krągły brzuszek to na niego działa:)
i weź tu takiemu dogódź:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12108 przez basik_twins
a ja dziś miałam ważenie 86kg w 21tc i 2dni
a moja waga wyjściowa 75

:( jestem załamana jedyne czym sie pocieszam to ze dwójka dzieci ale to i tak za duzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12129 przez whiteeye
Nie martw się szybko schudniesz przy dwójce :) Będzie dobrze :)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12131 przez mariosponge
Czytam posty wyżej i zazdroszczę, bo jestem w 10 tyg ciąży, a przytyłam już 3 kg. Przed ciążą ważyłam 47. Wzrost 1,60. Mój lekarz powiedział że powinnam się ograniczać bo zbyt szybko tyje.
10 tydzień to jeszcze praktycznie nic, a brzuch już mi rośnie, już mi przeszkadza. I raczej nie przez ciążę. Nie mam już spodni które mogę nosić - wszystkie wżerają mi się w nogi. Już teraz czuje się grubo, a co będzie dalej??!!
Przed ciążą ciągle byłam na dietach, miałam też anoreksję i bulimię. Teraz, kiedy już nie mogę się odchudzać, czuje się okropnie, bo jeśli wcześniej chociaż mogłam się kontrolować, to teraz już jestem bezsiła... wielka beznadzieja!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12140 przez Madzia89862
mariosponge..decydujac sie na malesntwo wiedzialas ze sie tyje zazwyczaj w tym czasie:)nie martw sie wiekszosc z nas przytyla i to sporo podczas ciazy ale po porodzie gubi sie to wszystko:)glowa do gory i nie mysl o tym ze tyjesz.kazda to czeka badz przechodzila to.nie jestes sama.ja co prawda przez ppierwsze 3 miesiace przytylam poltora kilo ale nadrobilam to w pozniejszym czasie a niby jadla tak jak zawsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl