BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #891304 przez monique1983
Ada - ja jakoś wcześniej testować nie będę, nie lubię oglądać jednej kreski, więc czekam grzecznie na @, no chyba, że do następnej niedzieli nie przyjdzie to może wtedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891319 przez ann-sunshine
Bry.

Juz po zajeciach ale powiem wam ze ledwo dzis wysiedzialam. Plecy bola, brzuch sie napina. Ale dobre kobietki wpisaly mnie na ostatnie zajecia za dwa a nie za trzy tygodnie :-)

Zimno sie zrobilo brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891321 przez gwiazdka2014
mesy na olx.pl przeceż to nie tajemnica. Na allegro szukam, ale ja negocuje ceny ;p A czego ptrzebujesz jak cos fajnego znajde podesle do ciebie. Ja bym chciała teraz jakies fajne bluzy :)

Dodaje zdjęcia moich zakupów (jednych z wielu) :P
Połowy mu nie umiore ale co tam :P

Te jasne spodnie to z H&M :) ale mam dziś dobry humorek chyba jednak mam wachania nastroju :P

Dziś jeszcze napadłam rossmana i kupiłam 12 paczek chusteczek :) w promocji były :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891322 przez ulka1983
hej hej :) chcecie mnie pilnować nie ma sprawy przyjeżdżajcie :) mam w ogrodzie truskawki bez chemii i czereśnie na drzewie tylko się pospieszcie bo szpaki już nawet radia się nie boją i wcinają że szok :angry: a i ciasta po kawałku zamroziłam więc luzik zapraszam :) a tak w ogóle wczoraj i dzisiaj to leżę prawie cały czas bo coś brzusio i jakby pęcherz mnie trochę pobolewał :( mężu kupił mi sok z żurawiny i sobie popijam a co :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891323 przez Ada2424
Gwiazdka Ty to jestes niemożliwa...12 paczek :huh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891325 przez Agnilla
Ada, bo w rossmannie promocja....ja akurat kupowalam z promo w tesco, ale mam 20 paczek :lol:
Ula, pij pij ten sok...mi tez kazali, ale wymiekalam :P aczkolwiek cos chyba pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891331 przez gwiazdka2014
Ada w promocji pakowane po 6 :P
Nie chcesz wiedzieć ile ja już tego uzbierałam.

Agni u mnie nie ma Tesco moze i dobrze bo tam są śliczne ciuszki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891332 przez Ada2424
A to jak w promocji to sie opłaca ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891334 przez ulka1983
Julka jak to na piątym suwaku dajesz : o siostrzyczkę dla Wojtusia postaramy się za .... :whistle: :laugh:

Ada super teraz u Ciebie też wiemy który dzień cyklu masz :) i kiedy możemy się teścika spodziewać :laugh:

Agni właśnie miałam już dawno zapytać gdzie swojego rogala kupiłaś? bo też mam taki zamiar bo mi jakoś nie wygodnie a prawie cały dzień w łóżku
ładny mi zakaz sprzątania jak wszystko wylizane :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja na posiłki w szpitalu nie narzekałam ale nie jestem wybredna i wszystko jem więc pewnie dlatego :P

Gwiazdka nie narzekaj ja leżę już przeszło 3 tygodnie i nie jest źle ;) ciuszki ładne :) co potem będziesz z nimi robić jak tyle kupujesz ?

Dag no widzisz a dwa razy sprawdzałam czy wszystko jest :blink: jakby coś to 2 szklanki mąki przepis poprawiony :)

Pinezka szok :woohoo: to chyba rekord ale gin robi coś żeby Ci cykl skrócić ?

Aggi od czasu do czasu tefal dobra rzecz :whistle: miłej imprezki :)

Ada ja po odstawieniu anty też miałam bardziej skąpe okresy :)

Mesy Gwiazdka chyba chce wszystkie ciuszki wykupić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891335 przez gwiazdka2014
Nie chce wykpić, ja już mam zakaz od wszystkich ale to jest silniejsze ode mnie :P sama wiesz jak to jest. Jak bede miałą za dużo a bedziesz miała synka to ci coś w prezencie wyśle :P oooooooooo wiec wiesz teraz musisz kulać chopa :)

Ula 3 tyg. kochaniuka jak ja ci współczuje ja mam ADHD mnie zawsze jest wszędzie pełnooo... ja wiem że to męczy... nie tylko mnie ha ha

Ja nie wiem jaki mesy ma gust wiec mi sie może podobać a jej nie :P jak mi napisze co chce będę jej szukać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891336 przez Ada2424
Pinezka a Ty testa ciążowego robiłaś? Bo może Ty czekasz na @ a tam fasolka rośnie :)

Patrzajta jaka cudowna śmieszka :) od razu humor poprawia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891343 przez ulka1983
Gwiazdka już za późno co ma być to będzie :laugh: ale mąż ciągle mnie dopytuje kiedy będzie wiadomo jaka płeć :P wczoraj mu powiedziałam że za 9 miesięcy będzie już wiedział na 100 % :P a ten 2 suwaczek to jest urodzinowy i nie odlicza do narodzin tylko urodzin a rok ma 12 miesięcy więc jest na 9 ;) ja mam takie różowe tableteczki na spokjność :laugh: a to ADHD to potwierdzone czy urojone :S

Ada małe dzieci są rewelacyjne :laugh: tyle śmiechu z jednej kartki papieru :laugh:

Agni soczek mi smakuje jeszcze cytrynki troszkę dodaję bo za słodki B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891347 przez Pinezka
Ulka, no gin mi ten progesteron dal, liczac od pierwszej tabletki (mialam ich 10 do wziecia, przez 5 dni) @ powinnam tak po 15 dniach dostac, czyli gdzies za trzy dni. To chyba taka sztuczna druga faze wywoluje. Caly czas mierze temp i jak mi spadnie, to bede wiedziala, ze @ nadchodzi. Poki co 36,9 :dry:

Ada, pewnie, ze profilaktycznie testa zrobilam, ostatniego wczoraj, ale arktyczna biel :pinch: wiec fasolki niet.

Mam tych testow tyle i tyle ich w ostatnich tyg narobilam, ze juz z jakas taka obojetnoscia na ten brak drugiej kreski patrze. Jak juz kiedys sie pojawi, to bedzie szok :blink: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891350 przez ulka1983
Pinezka pewnie że się pojawi :kiss: ale szczerze to Ci współczuję tyle dni na @ czekać :evil: ale gin coś w tym cyklu jak przyjdzie będzie z tym robił ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891357 przez Pinezka
Ulka, nie sadze, zeby gin juz teraz cos z tym chcial robic. Powiedzial mi, ze to normalne, ze moze mi sie zdarzyc cykl bezowulacyjny (ten taki byl i stad taki dlugi), a ze normalnie mam cykle jak w zegarku, to nie ma co podnosic alarmu.
Gdyby sie takie cos czesciej zdarzalo, to trzeba by sie temu przyjrzec. No pierwszy raz tak mam :huh: To pewnie juz ten wiek :S :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl