BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #892135 przez gwiazdka2014
Anabelle my też chcemy Antka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892139 przez Chudzinka
Halo, halo, witam się i ja :) Doleciałam szczęśliwie do domu, nie wiem, póki co, co się dzieje, ale cieszę się, że już jestem.
Avatarek dodany, pasek śledzenia cyklu też. Tak więc szykuje się na powrót do starań, choć powiem Wam, że jakoś nadziei we mnie mało, nie wiem, skąd. Myślałam, że po przerwie będę pełna zapału. No nic, może się rozkręcę z czasem. :blush:
Buziakuję! :side:
P.S. Meli - chyba jeszcze Ci nie gratulowałam Kochana! Cieszę się niezmiernie :kiss:
No i Jula - piękne zdjęcia ze ślubu.
A i odpowiedź dla Ann - wróciłam przed narodzinami Poli ;) I podziwiam Cie strasznie, że ten kurs robisz, wierzyłam od początku, że wszystko pogodzisz, choć domyślam się, że nie jest lekko. Jestem z Ciebie bardzo dumna :kiss:
I jeszcze Wam napiszę, że mało coś nas staraczek tu zostało... Ale to dobrze, bo to znaczy, że się udaje, nie? ;)
Podziękowania: ann-sunshine, julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892158 przez ulka1983
hej :) co za miła niespodzianka :woohoo: Chudzinka witaj w domu i na forum :kiss: :kiss: :kiss: i jak pięknie zaczęłaś suwaczkiem cyklu :laugh: to już wiemy jak u Ciebie sytuacja wygląda ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892164 przez ann-sunshine
Chudzinka witaj w domu :kiss:

Nie mówię hop, bo za dwa tygodnie ostatnie najważniejsze praktyczne zajęcia z programów komputerowych, a tego sama z książek się nie nauczę więc muszę w dwupaku dotrzymać bez żadnych niespodzianek do tego czasu.

Przykro mi, że nie masz zapału. To może nie starajcie się póki co tylko ładnie witajcie się z mężem po rozłące ;)

Staraczek trochę jest, tylko nie wszystkie się udzielają :huh:

A tak w ogóle to dzień dobry i miłego dnia.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892166 przez ulka1983
Ann relacja z wizyty mnie powaliła :cheer: jeszcze trochę czasu jest może Nati się jeszcze odwróci chociaż moja tak zastała ale nie było źle :)

mój nowy lekarz za to zbadał mi szyjkę :S i jest ok :) zrobił usg już przez brzuszek żeby jak to powiedział,, dzidzi nie męczyć " i też ok :) dał skierowanie na badania m. in. na toxo i igm :) i jeszcze dał skierowanie na badania prenatalne do Poznania tak dla pewności bo od pierwszej ciąży już sporo minęło B) dupka mam brać jeszcze jedno opakowanie a potem luteina dowcipnie i może pożegnam się z lekami :) no spę powiedział że jak specjalnie różnicy nie czuję w bólach brzucha to mogę już nie brać :) następna wizyta za 3 tygodnie :)

Agni chyba zasnęła z bliźniakami i śpi do dzisiaj bo jej nie widać ;)

Gwiazdka jak samopoczucie ?

Julka dawno Cię nie było B)

Mesy Feer co u Was ?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiecie co wczoraj w lidlu oglądałam sukienkę a mąż na to że nie ładna i jak mu urodzę syna to mi kupi taką za 500 zł :laugh: a ja mu na to że jak urodzę mu córkę to też mi kupi :P :P :P

dobra muszę dzwonić i umówić się na termin usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892169 przez ann-sunshine
Ula cieszę się że u ciebie same pozytywy :-)

A ja już wiem skąd zgaga mi przeszła :unsure: jak leży a nie wisi głową w dół to miejsce na przełyk mam. Szczerze to jeszcze nie panikuję bo wiem że ma czas się odwrócić, ale jak tego nie zrobi to będę s..ć w gacie, bo opcji cc w ogóle nie brałam pod uwagę, szczególnie, że miesiąc temu była głową w dół i to nisko i napierała na szyjkę. No nic, nie myślę o tym, tylko biorę się dziś za robotę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892173 przez Porto1987
Witam się po kilku stresujących dniach. Młoda napędziła nam stracha i stanęło na tym, że na jesieni będzie miała operację. Zaczęło się od tego, że zauważyliśmy guzka na łuku brwiowym. Wczoraj wylądowaliśmy w Poznaniu u ordynatora chirurgii dziecięcej i stwierdził, że to jest torbiel. We wrześniu kontrola i ustalenie terminu operacji. Już chyba zawsze będę się martwiła o tą moją dziewuszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892179 przez ulka1983
Porto to nie zazdroszczę i współczuję bo o zdrowe dzieci się martwimy a co dopiero jak coś się dzieje. Ale to coś poważnego ? i pewnie mała musi być większa na operację i przez to tyle czekania ?trzymajcie się ciepło :kiss: :kiss:

Ann plus tej sytuacji że zgagi nie ma ;) pierwszy poród miałaś sn?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892183 przez ann-sunshine
Porto :kiss: współczuję. Oby to jednorazowa torbiel, bo tak jak Ula pisze, o matki o dzieci martwią się cały czas, a o chore podwójnie.

Ula tak pierwszy sn i innego sobie nie wyobrażam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892186 przez monique1983
Chudzinka - witaj, miło, że już do nas wróciłaś i super, że dodałaś suwaczek :)

Ula - fajnie, że wszystko w porządku :)

Porto - przykro mi strasznie, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, będziemy mocno trzymać kciuki :kiss:

Ewelinda - a co tam u Ciebie? który d.c.?

Pinezka - przyszła do Ciebie już ta @ ?

Asia - a jak tam sytuacja u Ciebie?

Ja dzisiaj biorę wieczorem ostatniego dupka, ale coś mi syfki zaczęły wyskakiwać i coś czuję, że @ się zbliża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892189 przez ulka1983
Ann to albo Cię pocieszę albo rozczaruję ale chociaż Natalka się nie odwróci będziesz rodziła sn tylko w asyście większej lekarzy bo dopiero w razie co jakby coś poszło nie tak to wtedy robią cc :unsure: przynajmniej tak było w naszym przypadku ale szybko poszło :)

po godzinie się dodzwoniłam i powiedzieli mi że na fundusz już na ten czas nie mają miejsca :evil: i mam sobie poszukać innego miejsca a przecież skierowanie mam do nich :evil: no chyba że chcę prywatnie to nie ma problemu 250 zł od ręki robią :side: :S

Moni a może nie przyjdzie @ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892192 przez Agnilla
Dzien dobry! :)
Chudzinka, mam nadzieje, ze Twoj powrot nie byl uzalezniony od Poli? bo jak tak to ja Cie jeszcze na 1,5 tyg conajmniej wysylam do stanow ;)
Pola nie wiem co wciaga, ale od 3 dni wieczorami ma takie adhd, ze mam wrazenie, ze pepkiem mi reke wyciagnie. za ciula sie nie obrocila, bo jak sobie siadam wygodnie to mnie po udach kopie :ohmy:
Ulka, pamietasz jak przelezalam 2 tyg? a potem wyszlo u lekarza na usg ze mam szyjke jak za dwie?
kuwa, siadam chce cos napisac i normalnie czystka w glowie, skleroza taka. a jeszcze ledwo siedze, bo na pobraniu krwi bylam i jestem taka zamulona, ze masakra
u mnie wczoraj poszedl tefal w ruch, bo jasnie ksiaze mnie od siostry pospieszal a potem mi mowi, ze za 1,5 godz idzie na kosza. a ja znowu sama jak kołek. wiec byl foch, nie dostal dzis bulek na sniadanie :lol: wstal szybciej....czuł nosem co sie swieci :lol: i nawet chcial mi isc do sklepu po twarozek, ale ze szlam na krew do szpitala, to powiedzialam, ze sama sobie kupie
zastanawiam sie tylko czy dzis obiad zrobie, a co :P
dajcie dupkowi czas na zadzialanie, a potem ja biore za niego odpowiedzialnosc, zobaczycie ze Wam pomoze :) nawet w tych cyklach, w ktorych sie nie chce :)
a tymczasem....dobranoc, czas na drzemke ;)
aaa no własnie, ponoc przy drugim dziecku jesli jest posaldkowe to cesarka nie jest juz taka na 100%. przy pierwszym tak, przy drugim niekoniecznie.choc ja posladkowo bym sie nie zdecydowala rodzic, wiem jakie komplikacje miala moja mama tesciowa i siostra, a dziurke toc malusia mam ;) Ann mala ma czas to fakt, Pola tez miala i nas olała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892196 przez Asia K
Chudzinka - witaj na polskiej ziemi :D i u nas :)

Ann - mam nadzieje ze sie obróci i bedzie po twojej mysli :)

Monique - trzymam kciuki by jednak @ nieprzylazła

Porto - ciezka sprawa i nerwy wielkie , ale teraz to ty juz nigdy nie bedziesz spala spokojnie, czy dziecko zdrowe czy nie - rola matki

Agni - alez ty wytresowałas tego swojego meza :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892202 przez ann-sunshine
Agni a ty masz już datę planowanej cesarki? Bo nie pamiętam.

Ula, Asia nie dopytałam lekarza jak jest u nas w szpitalu bo w szoku byłam. Z jednej strony wolałabym mimo wszystko sn, ale z drugiej wiem, że to trudniejszy poród i chyba bardziej bałabym się o dziecko i o siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #892209 przez Agnilla
Porto, zapomnialam, trzymaj sie i nie zamartwiaj o ile mozna, na pewno wszystko bedzie dobrze :kiss:
Ann, nie, wizyte mam 20.06 na 18:00 kolejne usg i decyzja co kiedy i jak.
Asia, moze i ja pojde na olimpiade :P ale wtedy na bank wiozą mnie na porodowke :P nie wiem jak Ty dalas rade :ohmy: a facetów trzeba trzymac krótko, trudno coś za coś. ok chcesz iśc na kosza, ja nie bronię, wrecz nie raz go gonilam, ze ma isc, ale nie kurcze ze tylko on ma sie liczyc. bo od siostry szybko szybko, bo on musi mecze obstawic. bo sobie w pracy zrobili taki system i obstawiaja tak sami dla siebie dla zabawy. ok tez rozumiem, ale kuwa obstaw je szybciej a nie o 17:40 sraczka bo nie zdazy, bo o 18 sie mecz zaczyna. wiec po koszu mial runde do sklepu i musial wymyslic cos na dzisiejszy obiad :P wiecie co kupil? placki te knorra gotowe z jablkami :lol: sam se je bedzie jadl :Pi jakis sos do spaghetti i ryż :lol: dobrze, ze mam makaron w domu. ale kupil? kupil. mozna? mozna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl