BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 godzin temu #891670 przez majka1987gnoWlkp
gwiazdka wybaczam :) i masz racje te zdjęcia tych ciast tam to jak się patrzy to już ślina leci :) mnie też nie jest lekko ale z innych powodów więc wiem co czujesz:) i laska głowa do góry a nie nos na kwinte spuszczasz :P
my dziś fajny dzień- byliśmy u rodzicó na działce, szybki gril, Tosia troche pobiegała, pomogła mamie rwać porzeczki i śmy wrąbały 2 szklanki z cukrem:D Tosia jadła kulki :) a teraz wykąpana już padła pół godz temu :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891704 przez aggi
Dzień dobry. B)
Za niedługo jadę z moczem do ponownego badania, trzymajcie kciuki by wsio było OK bo osiwieję :S
Niby tylko 4 dni się faszerowałam ziółkami /urosept/ na drogi moczowe ale oby wyniki były lepsze...


majka ale pyszności :P :P :P

Ann trzymam kciuki za wizytę ! :kiss:

Miłego !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891716 przez Asia K
Witam sie ja :D
Ada a moze taki cienki elektryczny kominek na tym komienie załozycie? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ;)

Trzymam kciukasy za wizyty :)

Dzisiaj od ranca boli mnie głowa wiec sobie zapodałam kawke cappucino z wysoką pianką :) Dla której tez zrobic ? :woohoo:
p.s. pianka juz troche opadła :unsure:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891727 przez Agnilla
dzien dobry :) i leniwy sie zapowiada. w poludnie odbiera mnie siostra, jade do blizniakow na drzemke, bo im obiecalam, ze przyjade je uspic i pospiewac :lol: najgorze, ze jak ja sie pomyle, to one zamiast spac to mnie poprawiaja :P a druga sprawa, ze moja mama spiewa im czasem takie piosenki, a potem mi kaza, a ja nie znam :P
ostatnio maly mowi "babciu, zaspiewaj mi teraz czasem bylo zle" ....nie musze mowic, ze mama nie wiedziala o co chodzi. ale jak juz doszla....kiedys jak jej sie repertuar konczyl to im spiewala "Boze Panie moj" :lol:
Asia, kurde felek, mialas mi napisac jak robisz ta bita smietane do tej mrozonej kawy :) mialam zrobic w weekend mezowi....ale nie zrobilam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891734 przez Asia K
Agni - tak robie bitą smietane:
Ide do POLO kupuje puszke i w domu psikam ile wlezie :P :laugh:
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891739 przez ulka1983
hej :) u nas jak zawsze milutko i od rana cappucinko Asia serwuje :) pycha :silly:
a mnie dziś nad biodrem z boku z prawej strony boli :( jak nie urok to ..... :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891744 przez Agnilla
osz Ty :) ja myslalam, ze kupujesz kremowke, ubijasz a tu taka łatwizna ;)
w takim razie zaopatrze sie na czw w lody i bita smietane, jak dotrwam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891750 przez ann-sunshine
Dzien dobry.

Mmmmm kawka.

Polozna juz zaliczylam a ze kolejki nie ma to siedze na lawce pod przychodnia i czekam. Cudne sloneczko.

Mezu albo przeziebiony albo ma lenia i drugi dzien z lozka nie wychodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891751 przez Asia K
ech Agni przy 2 dzieci to tylko łatwizna wchodzi w gre :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891756 przez ulka1983
Ann zazdroszczę że zaraz będziesz po ;) i trzymam kciuki :)
Podziękowania: ann-sunshine

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891792 przez Agnilla
Ann jak chory to ja Ci wspolczuje :P jak moj umiera, czyli ma katar to ja zawsze mowie, ze albo go szybciej zabije, albo wyladuje w psychiatryku :P
czekamy na info po wizycie, a ja sie powoli zbieram, bo musze dojsc kawaleczek na przystanek gdzie mnie siostra zgarnie, wiec malymi kroczkami pojde :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891809 przez ann-sunshine
Powiem tak, wizyta najmniej konkretna ze wszystkich. Lekarz: jak się pani czuje? Ja: bez zmian. Na to, zrobił mi usg, pomierzył małą, nic nie widziałam bo ekran miał do siebie. Pomiary powpisywał w kartę. Zapytałam tylko czy ok, usłyszałam że tak i że pośladkowo się ułożyła mała jędza. I tyle. Czyli zakładam, że szyjka ma się nie gorzej (bo nie sprawdzał) i robię swoje i czekam teraz aż się baba odwróci jednak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891835 przez Anabelle
Ann jeszcze się odwróci pewnie, ma czas :) Mój mały dłuugo był ułożony poprzecznie, już rozpaczałam że będę musiała mieć CC a okropnie tego nie chciałam, a tu i tak się obrócił i było ok ;)

Co do ubranek, to mój ma 13 miesięcy a nosi 86 i 92 czyli na ok 2 latków. Kamizelkę w decathlonie to mu na 3 latka kupowałam i jest tylko odrobinkę dłuższa. Urodził się i miał 53 cm wzrostu. W ubranka 50tki się mieścił tylko w pierwszych dobach a później praktycznie co tydzień chowałam niektóre pajace bo robiły się małe. Nie ma co szaleć z ilością pierwszych ubranek w rozmiarach 58 itp bo to jest kwestia miesiąca czy dwóch i dziecko wyrasta ze wszystkiego. Dopiero w tych rozmiarach 86 dłużej się chodzi. No jeszcze 74 to też tak od pół roku może nosił. Roczne dziecko jeśli jest drobne i nie wysokie to założy 80, natomiast większość rówieśników Antka nosi 86. 92 to ma takie widocznie luźnawe ale też może nosić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891945 przez aggi
Wróciłam jestem. Pęęęękam - wcisnęłam w siebie 0,5kg truskawek :blush: pyycha :D
A na obiad ryż z warzywami i kurczakiem :whistle:


Asia K Ty to mistrzynią w tych kawach jesteś, pyyyyyyyychotka napewno :woohoo: a ja tu się zadowalam rozpuszczalną z mlekiem :P

Agni no nieźle dzieciaki wsłuchane w piosenki aż za bardzo :D

ulka dokładnie to samo odczuwam jak nie urok to sr .. :P

Ann no no to podejrzane z tym mężem :) To Ci Natala psikusa zrobiła ! szok żeby tak się matce odwracać na sam koniec.. ale jeszcze ma czas w sumie i jest szansa że wróci do 'normalnej pozycji' :blink: Tego Ci życzę ! A z tych wymiarów co powpisywał w kartę to wiesz cokolwiek???

Anabelle bratanica od mojego męża urodziła się 3tyg temu ze wzrostem 58cm i ciuszki na 56 nosi jeszcze niby ale już takie ciasnawe je ma i powoli odkładają do reklamówek. Szkoda że te dzieciaczki tak szybko rosną :D Mam nadzieję że mój się urodzi taki z 52..53cm... :P żeby się nim takim maleńkim nacieszyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892123 przez Anabelle
początkowo dzieci mieszczą się w mniejsze ciuszki bo są cały czas skulone :) z dnia na dzień się odrobinkę prostuja i automatycznie błyskawicznie ubranka robia się ciasne. Antek miał 53 cm wzrostu a później ciągle miedzy 80 a 90 centylem. Niestety dzieci szybko rosną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl