BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1008335 przez natB
emilia a gdzie Ty masz ta torbiel? Na jajniku czy w macicy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008341 przez aggi
dzień dobry B) 3 stopnie za oknem brrrrrrrrrrrrr :P

pumcia dokładnie ja z południa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale w góry lubimy jeździć :) a górę żar i międzybrodzie żywieckie uwielbiam - jeździmy kilkakrotnie w ciągu roku bo mamy godzinę drogi :) Nad morze to mamy 600km, a w góry 60 :) ja na basen w ciąży nie chodziłam prócz mojego wielkiego pod domem :P w 9mscu :P

ziaa zdrowiej ! tzn to oko Twoje ;)

ja nie słyszałam że ktoś choruje na oko ale słyszałam że chłop umarł w szpitalu na oko :P takie powiedzenie u nas :P

niagara u mnie dziś 6 albo 7dc, jedziemy na jednym wózku :D u mnie 10 cykl starań o drugie ;) Maks był po 6..........

izabela
pięknie że wyniki są dobre :) super !

emilia będzie dobrze :) w 5t5d serduszko już ? szał, u mnie w 5t5d sam pęcherzyk był, nawet zarodka nie było widać ;)

nat
hahaha ja też bym chyba w środku gdzieś przeżywała szok jakby ktoś mojemu dziecku lizaka dał :silly: bo my też mu słodyczy nie dajemy, jedynie na co zezwalamy to liznąć loda troche jak jemy, a z ciast to tylko pieczone w domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008343 przez natB
aggi ja Wladowi zrobiłam latem lody domowe, malinowe i nie chciał mi jeść, a jak wczoraj miałam na nie ochotę wyciągnęłam sobie jednego to Wład na to,, mnie mniam,, no ok to mu dałam i co ZJADŁ MI GO :P

Wład latem nawet lodów nie dostał na mieście, na wakacjach, tylko wafelek :) ja też zresztą nie jestem lodozerca :P.. Ciasto domowe tez dostaje, zwłaszcza jak ja zrobię, najbardziej lubi tarty :)

w sumie nie mam za bardzo wpływu na ten jadłospis w żłobku, jest nawet ok, ale ostatnio mieli wafelek jakieś smietankowe na podwieczorek xD.. a tak pilnują,, zdrowego,, jedzenia :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008359 przez majka1987gnoWlkp
Emilia wiary.. Lez... Lykaj tabletki... Możliwe że się z czasem wchlonie... Możliwe że zaczniesz krwawic ale krwawienie może wcale nie mieć wpływu na dzidzie czego Ci życzę!!! Odpoczywaj :-*

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008361 przez aggi
nat hehehe widzisz :) ale za takimi domowymi słodyczami to ja jestem oczywiście mówię tu o małej ilości cukru lub wcale ;) no i raz na jakiś czas. Jakoś jestem w tym temacie przewrażliwiona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008365 przez zancik
dzień doberek :) Uchhhhhh ciężki poranek za nami straszne stękanie i płacz :( ale w koncu kupka poszła bo wczoraj nie było :( Teraz śpi to mam chwilę ;)

NatB podaję Bio Gaie dawalam juz delicol,espumisan,debridat i nic kupilam wczoraj bobotic zobaczymy.Tk cycem karmie ale bardzo uwazam na to co jem.Oj tak Tosia rosnie :) :) A jak tam Wład???

Aggi no ja czekam na Twojego tesciora pozytywnego oczywiscie ;)

Majka co u Was??? :kiss:

Niagara to raczej nie kolki to trwa jakies 2 minutki i koniec.Nie ma co się zniechęcac w końcu się uda :kiss: :kiss:

Izabel no Aniołeczek z różkami czasem :laugh: :P Super,że mąż nie ma przeżutów :) :) :kiss:

Emilia będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008373 przez aggi
zancik :kiss: no no ja teraz odpuszczam do końca roku :P w sensie nie testuję owu ;) więc może zaskoczy coś :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008379 przez natB
zancik niestety na problemy brzuszek można szukać i szukać tych sposób :( eh bardzo mi szkoda Tosi, ale ma nadzieję, że znajdziecie złoty,, środek,, :).. Wład wporzadku dziękuję :* kochany chłopczyk, opowiadamy mu o dzidziusiu i zawsze się cieszy i pokazuje, że będzie ajka robić :) juz się nie mogę doczekać, bo wiem ze na pewno mi pomoże :).. Juz teraz w wielu sytuacjach jak ma coś przynieść, podnieść, posprzątać to radzi sobie pięknie :).. Dziś mi go szkoda bo S. Wyjechał na szkolenie i wraca jutro, a ostatnio wieczorami razem się wyglupiaja eh.. A dziś nici, ale obiecałam mu ze pójdziemy zobaczyć na trening do kuzyna, który gra w piłkę nożną :)

majka no właśnie jak tam?

aggi za ciastem domowym tez jestem za :) podjadamy w wknd :)..

Dziś po raz kolejny mam ochotę na spaghetti wiec po pracy jadę po mięsko i sosik :) zawsze robiłam.swoje ale nie mam weny ostatnio do stania przy garach.. Tym bardziej,. Ze większość dań laduje w toalecie hah :P apeeeeetyczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008380 przez Emilia92
Na jajniku torbiel
Agii no ja nie slyszalam ale mowi ze widac serduszko juz.
Majka no wlasnie boje sie krwawienia;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008381 przez aggi
nat my jak w gości jesteśmy to Maks często coś podjada ale pilnujemy by raczej było to ciasto pieczone lub owoce, ewentualnie chlebek z czymś :) teściowa nie umie przeżyć że dziecku zakazujemy ciastek czekolady itd. masakra... spaghetti :woohoo: smaka mi narobiłaś :whistle: :evil:

ja wczoraj zrobiłam parówki z serem zawijane w cieście francuskim :D tacie i mojemu S :P na dzień chłopaka :P pyszności :silly:

emilia będzie wszystko dobrze ! trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008382 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008384 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008386 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008387 przez natB
cornick ja zabraniać nie zabraniam, ale on ma niespełna 2 latka wiec na czekoladę przyjdzie czas :) juz nawet nie wspomnę o zelkach, chipsach :P.. Na razie znajdujemy alternatywę,, innych słodkich,, produktów :) chociaż wiem, że bez słodkiego smaku można się obejść :)

U mnie Tesciowie tez kiedyś jeszcze naciskali, ale wiedzą jakie ja mam do tego podejście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1008388 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl