BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu #1029418 przez Pumcia
To wyślij mi na priv namiar na laskę która robi za tyle :whistle:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Brown - a jednak tej Twojej @ w d*pie się poprzewracało, niech się zdecyduje czy przychodzi czy nie . . . Co do badań nie pomogę, bo nie wiem :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029420 przez Sandruska1995
brown cóż, trzymam kciuki za następne cykle. :cheer:

Zasnął o 4:30 i od 8 jest na nogach . :evil: boże daj mi tyle Energi co On ma. Ja padam na stojąco już :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029422 przez ziaa
Chwilę mnie nie było a tu przeprowadzka! :evil:
Dzień Dobry od spiocha!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029423 przez Pumcia
Jest i Diabełek :evil:
Wyłaż z łóżka i choooooodz na sanki :woohoo:

Nie to nie :evil: idę sama :laugh:

Miłej niedzieli dla całej płci - no dobra Pięknej :whistle: :evil: :P :cheer: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029424 przez natB
Eh i ja witam się na nowym wątku. Ale bardzo zmartwiona :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029427 przez Nowa...
34 tydzień to może nie jest już taki maleńki dzidziuś i da sobie radę, ale na pewno wielki szok dla rodziców. W sumie to nikt się nie nastawia na wcześniejsze rozwiązanie bo chyba, że są komplikacje. Oby wszystko dobrze się skończyło.
BROWN- to ile ten twój cykl już trwa? Coś długo mi się wydaje, masz nieregularne tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029428 przez brown24
Nat mam nadzieje ze jednak będzie wszystko ok z maluszkiem.Niektórych sytuacji nie przewidzi ehh.

Nowa u mnie dzis 39dc, ogólnie mam regularne 28-29dniowe cykle.To pierwszy tak dlugi cykl u mnie.Najdłużej miałam 5dni spóźnienia kiedyś.Ale cos czuje ze juz blisko, tego charakterystycznego bólu promieniującego do ud
nie pomylę z żadnym innym :blink:

Ziaaa a Ty spiochu mi powiedz kiedy jakie badania robiłaś :)

Edit: @ właśnie przyszła,szczerze to odetchnęłam z ulga uff.Co jak co ale mój temperatura nigdy się nie myli :cheer: Niedługo następne przyjemne starania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029432 przez Julka1987
Jestem i ja :) u Was też dziś pada?... okropna pogoda.

Brown ja po owulacji miałam zlecony progesteron, prolaktynę. Cykle mam 28-29 dni, a robiłam w 21 dc. Lekarze różnie zlecają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029433 przez Sandruska1995
julka ja w Niemczech i pada od wczoraj :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029435 przez martyna_z
Brown otóż to! Najważniejsze to się nie poddawać. Ja prolaktynę robiłam na początku cyklu. Po skończonej @ ale przed owu. Fakt że lekarze różnie chcą i najlepiej pytać prowadzącego kiedy zrobić badania. Ważne jest też wiedzieć dokładnie w którym dniu cyklu była pobierana krew bo od tego zależy interpretacja wyników.

Nat trzeba trzymać kciuki za koleżankę i jej synka. Świat nie jest urządzony tak jak byśmy chcieli. Ale wiara czyni cuda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029436 przez magmus88
Nat - trzymamy kciuki za koleżankę!

Brown - za owocne starania też trzymam kciuki :)

Ja mam jutro wizytę.... pierwszy raz u tego lekarza.... troche sie boje bo tak jak mowilam słyszałam, ze jest gburowaty.... Mam przynajmniej nadzieje ze USG zrobi, zeby wiedziała, ze z malutkiem jest wszystko ok :) będę wtedy spokojniejsza.... później wizytę mam 3 marca - też pierwszy raz będę u niego ale ma lepsze opinie hehe. Idę jutro dlatego, ze już z miesiąc nie byłam u lekarza :( i chcę się skontrolowac.... a ten drugi najwcześniejszy termin miał właśnie dopeiro na 3 marca... więc żeby nie czekać aż do 3 to w między czasie idę jutro.... Mam nadzieje ze na jednej wizycie u niego się skończy :) i później już normalnie na NFZ bede chodzić do tego drugiego....

Moje przeziębienie trochę przechodzi (odpukać)

U mnie - na Śląsku pogoda też do kitu... bleee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029439 przez Sandruska1995
magmus to ja trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę . Może poznasz płeć? Bo chyba jeszcze nie wiesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029440 przez magmus88
Sandra dzięki :)
No masz rację, jeszcze nie wiem.... ale jak coś to psychicznie jestem przygotowana na poznanie płci dopiero na prenatalnych ehhehe. Więc gdyby coś to nie będę zawiedziona ehhe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029442 przez Sandruska1995
magmus mój lekarz powiedział że w 16 tyg może powiedzieć mi na 99% płeć. Tylko ja mam dopiero wizytę z usg w 19t5d. A czujesz jakąś płeć? Czy nie myślisz o tym? :)

Syn dał matce gotować
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029444 przez magmus88
Hehe i co tam dobrego ugotowałaś?? hehe

Powiem Ci, że nie wiem... nie mam żadnych przeczuć. Z jednej strony trzymam się tego co powiedział lekarz na prenatalnych czyli dziewczynka (ale moim zdaniem to było jeszcze takie wróżenie z fusów :D) ehhe a z drugiej jeżeli mam patrzeć na moje smaki to jestem przychylna chłopcu.
Jakiś specjalnych życzeń co do płci nie mam hehhe.... byle by zdrowe moje dziecię było a będę najszczęślliwsza :)
Choć nie ukrywam, ze chciałabym już coś wiedzieć, zeby chociaż jakieś drobiazgi móc kupić.... albo pooglądać jakieś rzeczy :)
Jedynie co to oglądam pościel do łóżeczka i mam jedną upatrzoną.... jest unisex :D ale wiadomo.... jeszcze ze 3 razy może mi się zmienić :) hehe

A Ty Sandra? Jesteście bliższa dziewczynce? ehhe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl