BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu #1029519 przez natB
A któraś pisała o inspiracje na pokój chyba nefri ja to Lubie styl Ikea ;) bardzo dobrze pasuje do każdego wnętrza :) kolory stonowane ;) a dodatkami zawsze dopelniam całość, ale.dodatki typu poduszki ;) obrazki jakieś w ramkach :) fajne plakaty no i u Włada ta naklejka z mapa ;) to był strzał w 10 :) zawsze mamy meble niedopasowane do reszty i to właśnie super pasuje. Nie wszystkie w jednym kolorze :P heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029520 przez moofka
Nat a nie za duża ta pościel do tego łóżka? nie przeszkadza to? Zośka będzie miała łóżko z materacem 80x180.

ja dzisiaj oprawiłam Zośce obrazki do pokoju, na razie nie wiem gdzie będą wisieć więc stoją na podłodze :side:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029540 przez Julka1987
Moofka super obrazki, takie przytulne ;)

My póki co mamy z mężem 1 pokój pusty i oczekuje na nowego członka rodziny. Dlatego mam nadzieję, że za jakiś czas pokój pusty już nie będzie i będę mogła go urządzić. To na pewno miłe uczucie będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029544 przez Sandruska1995
magmus czekam na wieści :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029545 przez Nowa...
MOFFKA- może Ty mi podpowiesz po ilu dniach od pozytywnego testu przychodzi@ chodzi o to że od owulacji to pojęcie względne bo nie wiadomo kiedy owu wystąpić mogła, niekoniecznie w dniu pozytywnego testu. A pozytyw owu był 12.02 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029546 przez natB
moofka nie, nie jest za duża :)... mógłby mieć taką małą do łóżeczka, ale chyba tamta już w ogóle byłaby za mała... Wład często się rozkopuje w nocy, więc ta duża kołdra gdzieś go tam okryje :)... po drugie mieści się w łóżku jeszcze on, 3 poduszki :P i 3 maskotki hehe :P

Świetne plakaty :).. ja muszę małej też zamówić :), ale czekam na wypłatę.... mąż dał mi zakaz już na zakupy z jego konta hehe :P...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029547 przez Sandruska1995
Kurcze. Pisałam o pościel tą w gwiazdki czy jest a dopiero dziś mi odpisali jak już zamówiłam w kropki że będzie za 10 dni :whistle: . I teraz nie wiem która dostanę. Ale nic , w sumie obie ładne :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029554 przez magmus88
Milunia - czekamy na efekty sesji! Uwielbiam takie zdjątka :)

Aggi, kamka - mam nadzieje, ze nie macie na co czekać :PP ehhe

nat - jeszcze trochę musisz wytrzymać :) wierzę w Ciebie :) och, to dobrze, że z małym koleżanki wszystko dobrze :) No i gratulacje dla włada!!

Sandra - już zdaję relację....

Było małe zamieszanie :D w południe byłam w swojej starej przychodni odebrać wyniki cytologii, zeby mieć na tą wizytę u tego "niby gbura" ehhe. I tak się dogadałam z położną, ze jak chcę to mogę spróbować iść do nowej Pani doktor, która zastępuje tego mojego po zawale, a przyjmuje tylko w poneidziałki właśnie.... I to mogę iść do niej JUŻ. Ja się zgodziłąm ale powiedziałam, ze będę za pół godzinki bo musiałam jechać do domu się przygotować! Hehe :)
No i wizyta mineła bardzo sympatycznie. Byłam mile zaskoczona. Bardzo rzeczowa Pani doktor... zrobiła USG, z tym, ze w gabinecie mają bardzo stary sprzęt, było widać tylko dzidziolka, jak się rusza i że serduszko bije. Zapisała mnie też na USG, które wykonuje w innym gabinecie, gdzie już mają lepszy sprzęt. I wizytę mam 14 marca. I na wizytę mam zrobić morfologię, mocz i glukozę.

No i umówiłam się też na prenatalne... mam 15 marca hehehe. To będę miałą maraton podglądania :) I wtedy pewnie dopiero się dowiem kto u mnie mieszka :) Jeszcze muszę być cierpliwa hehehe.

W między czasie jeszcze będę miała wizytę u prywatnego... planuję na 7 marca, mam nadzieje, ze już będzie :) Bo miał mi wypisać skierowanie na prenatalne... więc muszę zdążyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029555 przez Sandruska1995
magmus super :)


Ooo nie ! Jadłam jabłko i tak ugryzłam, że połamał mi się ząb. :evil: jutro rano chce iść do dentysty myślicie że da znieczulenie? :(
Jak to w ciąży wygląda? Bo słyszałam że nie można niby .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029559 przez moofka
Nat to może ja Zośce też taką dużą kołdrę kupię bo ona też się rozkopuje :whistle: a obrazki kosztowały w sumie 10 zł plus ramki to powinien się mąż zgodzić ;)

Nowa ja liczę tylko orientacyjnie długość cyklu 15 dni od pozytywu, na 100% pewności nie mam właśnie dlatego że nie wiadomo kiedy dokładnie jest owu po pozytywnym teście. Ale szczerze to 1 dzień w tą czy w tamtą mi różnicy nie robi ;)

Magmus już glukoza z obciążeniem? Jakoś wcześnie chyba. To moje ulubione badanie :side:

Julka doczekacie się i będziesz napewno miała radochę z urządzania pokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029563 przez magmus88
moofka - glukoza z krwi póki co. Mam robione ponownie, bo lekarka powiedziała mi, ze weszły jakieś nowe normy... że jak się ma tą z krwi powyżej 62 (lub 92 nie pamiętam jakie tam były normy - ale jeszcze w normie tylko na górnej granicy) to trzeba powtórzyć.... a ja miałam odpowiednio 64 lub 94.... i musze mieć powtórzoną... jak coś to powiedziała wtedy wcześniej robi się tą krzywą cukrzycową ale powiedziała, ze jak ja będę na wizycie a nawet jakby było coś nie tak, to krzywa cukrzycowa i tak wyjdzie mi w tych tygodniach co normlanie powinnam robić.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029564 przez natB
magmus ciesze się, że lekarka przypadła Ci do gustu... Najważniejsze, że dzidziuś jest zdrowy, a na płeć przyjdzie czas :).. Ja i u Włada i u Heleny dowiedziałam się w 13-14 tygodniu... Ale szczerze nie nalegalam nigdy na poznanie płci, zawsze moja doktorka urywala się jak Filip z konopi z informacja heh :)

Moofka a jakiej wielkości są te plakaty? Zapodaj stronkę skąd zamawialas, bo ja chcę ze strony, gdzie kosztują ok 30 zł, ale format A3...

Mała mi dala dziś popalić między 4-5 rano nie spałam.. Kopala mnie, jak nie po zebrach to po biodrze okropny ból eh... Zaraz chyba się jeszcze zdrzemne, bo padam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029567 przez moofka
Magmus a to ja na starych normach i zaleceniach jechałam, ciekawe czy według nowych też bym miała cukrzycę :whistle:

Nat to jest A3.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja zamierzam te obrazki wymieniać więc nie chcę inwestować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029574 przez aggi
Dzień dobry ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


moofka haha wiesz mnie zawsze uczono że starszym się miejsca ustępuje więc ewentualnie wskoczysz przede mnie :p świetne obrazki :-) skąd ty je bierzesz :-) ja w końcu muszę maksiorowi sówki twojej roboty oprawic :-) może to będzie jakas inspiracja do zmiany koloru u niego a mamy zamiar remont robić na lato :-)

magmus ty to 'zaliczysz'tyle tych lekarzy że szok :whistle:

nowa ja mam zawsze 13 dni po pozytywie i 14 dnia już @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029576 przez Nowa...
Zrobiłam zdjęcie tego testu owu, który zrobiłam 12 dnia i dzień później 13- pasek dolny . Wiadomo, że kreski były bardziej wybrawione :) , ale był według was pozytywny? Mam aparat słabej jakości na dolnym teście testowa jasna- czyli negatyw
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl