BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu #1029584 przez natB
Moofka o Ty cwana :D hehe musze tez pokombinować, a co tam będę przepłacać hehe :P...zdjęcia też mamy drukowane i nic a nic nie widać :)..
Co do glukozy, faktycznie pierwsza jest z krwi badana jakoś w 12-13 tygodniu tez miałam i tez byłam zdziwiona.. A glukozy na czczo wkoncu nie zrobiłam, zgapilam się a potem wynik podobno mógł być sfalszowany ze względu na sterydy... Ale cukrzycy myślę, że nie mam...
Teraz czeka mnie na wizycie w czwartek pobranie na gbs

aggi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nowa ten górny to jak dla mnie pozytyw ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A mi dni mijają dość bezsensu, prasowanie, pranie, sprzątanie i tak w kółko ble juz mam dość i chce urodzić :D..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029589 przez Pumcia
Aggi - pewnie bardzo się przejelas co ? :evil:

Nat - kurczę widziałaś? Naszej jednej kwietnioweczce wody odeszły :blush: Oby wszystko było ok
Kochana może Ty nie ryzykuj z tą Łodzią? Ja chyba bym się bała . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029590 przez ziaa
NatB to dobry pomysł - niech Helenka sama zdecyduje :D Jak dni mijają bezsensu?? Wszystko to co tam teraz robisz to mega ważne przygotowania na nowego członka rodziny, także ten z zapałem do roboty :silly:
U Aggi, widzę jak Ci smutno z powodu wczoraj :silly: :lol:
Moofka piękne te obrazki wybrałaś! No i super, ze wyszły tanio - I lubię kreatywnych ludzi także tym bardziej pięknie :D
Nowa... zdecydowanie wygląda to jak pozytyw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029592 przez natB
pumcia widziałam, że Marcie ma skończone 32 tyg eh... A miała pessar założony i mnie dziwi ze jej te wody odeszły eh... Daj znać później co i jak u niej... Ja czytam wątek kwietniowek,.ale kurna weny brak żeby pisać eh...

Na temat tej Łodzi i Poznania pogadam z gin może mi coś doradzi.. Na prawdę w Poznaniu mam mamę, babcie i koleżanki zawsze ktoś wpadnie mnie wesprzeć, a tak będę w tym sama.. Kawał drogi od domu. No i porodowka nie zaciekawa w tej łodzi, chodzą opinie, że jak szybko poród nie idzie to biorą na cc, a ja nie chce cc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029605 przez aggi
Nowa pozytyw w 12dc a kolejny to już negatyw. Testy pokazują tylko skok hormonu LH zwiastujący owulację a nie stricte samą owulację.. Po pozytywie owu może być 24-36h później i wcale pozytyw już nie musi wychodzić na teście.

nat otóż to .. peszek :D u mnie to samo dni mijają jeden za drugim, codziennie monotonnie jedno i to samo robię :P czasem się gubię jaki dzień tygodnia :huh: masakra :D

pumcia no nawet nie wiesz jak bardzo :whistle:

ziaa no aż łzy się cisną do oczu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029607 przez martyna_z
U nas już po wszystkim. Zastrzyk zrobiłam sobie sama. Więcej strachu niż to warte. Jajnik bolał wczoraj dziś juz jest spokój więc już pozamiatane. Wczoraj coś tam działaliśmy ale tak. .. no fajerwerków nie było. Odfajkowane. .. więc nie nastawiam się na nic. Za duży stres i w ogóle. ..
W czwartek idę na usg sprawdzić czy wszystko ok.

Bardzo mi się podobają wasze pomysły na pokoje. 100% w moim stylu. U nas na razie pokój zajmuje komputer i jeż ;-) i pewno nie prędko to się zmieni.

Aggi moi się zapowiedzieli na weekend i nie przyjechali. .. Mąż się wkurzył bo ponad rok u nas nie byli i powiedział że już mogą nie przyjeżdżać.

Przepraszam że tak chaotycznie ale za. .. taki w pracy że ledwo telefon w ręku trzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029609 przez aggi
martyna podejrzewam że takie staranka na akord to niezbyt fajne i bez tego czegoś.. ale oby były owocne :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029611 przez Sandruska1995
Czuję ruchy , dziś już wiem to że one :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029612 przez natkka
Dziewczyny ja dalej w szpitalu ;( mała ma zapalenie dróg moczowych, ja jestem psychicznie wykończona. W dodatku leczą ja nie na ta bakterie która ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029613 przez Milena36
Cześć dziewczyny!!
Mam pytanie- pierwszy test owulacyjny wyszedł negatywny. Kolejny (po kilku dniach) wyszedł tak,że ta druga kreska była ciut jaśniejsza od tej drugiej.
Zrobiłam dzień przerwy i kolejny test wyszedł tak,że druga kreska prawie niewidoczna :( Przegapiłam owulację? Wcale jej nie było? Coś nie tak z testami?
Od dwóch dni boli mnie podbrzusze albo kłuje jajnik- tak jak podczas owulacji,tylko dlaczego test nic nie pokazał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029615 przez Nowa...
Może przegapiłaś owu. Bo muszą być 2 takie same lub testowa ciemniejsza. U mnie w 12 dniu cyklu obie bardzo mocne kreski a następnego dnia negatyw już był. A ilu dniowe masz cykle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029616 przez Milena36
30-31 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029617 przez martyna_z
Natkka synek mojej koleżanki też miał bakterię którą się zaraził w szpitalu. Nie wykryli tego od razu i męczył się mały kilka tygodni dopóki badań nie zrobili bo nie jadł i nie spał. Potem byli w szpitalu a teraz już wszystko jest dobrze. Więc najważniejsze że szybko wykryte. Leczy się też dość szybko ale rozumiem że masz już dość. Trzymam kciuki za Was żebyście szybko do domu wyszły.

Aggi no ciężko tak na zawołanie. Trzeba się wprowadzić daleko to nie przyjeżdżają tak często ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029618 przez aggi
sandra no to pięknie :-) gratulacje :-)

natka Kurcze współczuję :( skąd wiesz że leczą ja nie na to co trzeba?? Kurcze dużo cierpliwości życzę, walcz o to by porządnie przebadali małą i dali dobre leki!!

milena testy robisz codziennie? O tej samej porze? 2h wcześniej nie pijesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029620 przez Milena36
aggi testy o tej samej porze i nie piję wcześniej, nie robiłam pod rząd bo stwierdziłam,że skoro druga kreska jest jeszcze jaśniejsza od pierwszej to zrobię dzień przerwy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl