BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 tygodni temu #1060120 przez kristi*
Stokrotka oczywiście że zostanę.

Trochę stresu jednak mam by wszystko było ok. (Ja po dwóch promieniach jestem w pierwszej zatrzymane, a w drugiej samoistne), z Marcińskim brałam luteinę profilaktycznie. Zastanawiam się czy jednak do innego gin nie pójść - albo czekać i mieć nadzieję że będzie dobrze...

W grudniówkach pustki, jesteśmy we dwie na razie :laugh: chociaż jeśli u mnie jest przesunięcie 2tygodnie to może i na styczeń się załapie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060123 przez stOkrOtka91
Ciezko mi powiedziec, ja luteine bralam w drugiej polowie cyklu i praktycznie bralam do 12 tygodnia (tez mialam ciaze obumarla) z tego co wiem luteina nie szkodzi, a moze pomoc. Jesli masz obawy mozesz isc do innego gin i powiedziec mu o swoich watpliwosciach ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060133 przez mar-tuska
Hej dziewczynki
Czy tam was Regularien ale musze przyznac ze jestem jakas zamulona i codziennie zmeczona

Zaczelam 9 tydz... poki Co zmeczenie, niedobrze mi... no i nie cwicze Bo na 1szej wizycie nie wiedziec czemu pani Dr kazala poczekac...
W czwartek mam kolejna wizyte juz mam stres czy
Wszystko ok... czy rosnie groszek itd...
No I dopiero moze komus powiem tzn siostra..Mama

Od 3 czy 4 tyg smaruje brzuch i tyl olejem kokosowym. .ale dzis nie swedzi mnie skora na brzuchu.... myslucie ze to normalne???

Jak poczuje sie lepiej obiecuje regularny udzial w zyciu grupy :p :*
Musze sie upomniec o moja miejscowke Bo chyba ja przed Kristi :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060134 przez mar-tuska
Jakis blad sie wkradl. ..chodzi o to ze swedzi mnie bardzo skora na brzuchu..... :p :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1060135 przez kristi*
Hej Mar-tuska ja to padam z nudów ostatnio. Skoro zaczynasz 9tydzień to może powoli zaczyna brzusio rosnąć i od tego cię swędzi.
Czytałam coś że na samym początku może cisnąć pęcherz bo organizm zaczyna produkować więcej krwi, płynów itp...
a i może już być zwiększony apetyt.
Sama nie wiem czy to przez ciąże czy jak. Pęcherz może mnie nie ciśnie co chwilę ale częściej niż zwykle. No i z jedzeniem też dziwnie częściej jestem głodna, w nocy budzę się głodna i jak czegoś nie zjem nie mogę zasnąć. W poprzedniej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to normalne tak wcześnie. Ale wolę to niż mdłości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060136 przez mar-tuska
No mozliwe ze po woli rosnie. .haha
Ja juz pierwsze wymioty mam ta soba... ale to TYLKO dlatego ze rano schylalam sie... I gniotl sie brzuch no I nie wytrzymalam...
Tak to mam tylko troche mdlosci. ..

Ja z tym apetytem tez roznie... Ost sobie troche po zwalalam po to goscie.. to ferie...ale od jutra dieta :p :p :p
Ale mam tak ze jak Mi niedobrze to udaje ze to Z glodu i cos jem... wtedy migdaly.. banan.. albo kanapka...
No I tez czaje w nocy wstaje siku... a wczesniej wogole...
A moze za duzo pijesz?
Choc ist mysle ze juz nam tak zostanie... haha
A ty na kiedy bis miala termin?
A wogole to sciskam cie i gratuluje :* :*
Podziękowania: kristi*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060138 przez kristi*
:cheer: :laugh:

Mi tak po ciąży zostało dość często się zdarza że wstaje ze by się wysikać :laugh:
rzadko przesypiam całą noc .
z piciem różnie ostatnio może trochę więcej bo w mieszkaniu się cieplej zrobiło a czasem nawet duszno i pięć się chce. Ale zwykle to zapominam o funkcji picia :laugh:

Termin wg @ wychodził na 18.12 - a nawet 27.12 gdzieś mi wyszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060142 przez mar-tuska
Ja 30 listopad. .W czwartek na wizycie 10 tydz poczatek...
Martwie sie o te zarcie.. nie chcialabym wiecej przytyc niz w 1szej ciazy...haha 14kg
A ty duzo przybralas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060158 przez GoNia79
Witam was dziewczynki w 35 tygodniu do spotkania z naszym kochanym synkiem zostalo tak nie wiele..
Miluniaa masz racje następna ja w kolejce jestem i az girki drza hihi a tatus podskakuje z radosci..
W sb bylismy na 30tych urodzinach naszej znajomej bylo jedzonko i tance Panowie zazdroscili mojemu D ze ma tak zgrabna ciezarna zonke chodzil dumny jak paw.... tanczylam ja i maly w brzuszku a tatus calowal brzuszek klekal prZytulal masakra..
Bylo sympatycznie i wesolo alko nie byl potrZebny hihi tak sie dobrze bawilam..a jednak mozna wystarczy swietne towarzystwo..
Ja mam nadal SKURCZE bole.miesiaczkowe ktore budza mnie nawet w nocy ale musimy dotrwac wytrzymac jeszcze 2 tyg..kopniaki coraz bardziej bolesne..
A to ja i przyszly tatus..

Załącznik IMG_20170423_173015.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060159 przez Lady M
Dziewczyny rozszyfrowałam wszystkie skróty w opisie USG - wygląda na to, że było to USG genetyczne. Trochę się już odnalazłam w sytuacji :P

kristi*, mar-tuska jedziemy na podobnym wózku - ja mam termin na 12 listopada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060162 przez stOkrOtka91
Gonia juz malutko Ci zostało:)
No i zazdroszczę figury, bo ja wyglądam jak male sloniatko :p

No to juz mamy trzy Swiezynki do rozpakowania, za chwilę dolaczy ziaa i magmus i cala reszta starających sie :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060163 przez mar-tuska
Gonia wygladasz suuuuperowo tez bym byla dumna z takiej przyszlej mamusi
Stresik rosnie :p

Lady m a jak ty sie czujesz? Jakie zmiany czy objawy juz masz?

Milego dnia da was Wszystkich :*
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060164 przez kristi*
Mar-Tuska w ciąży przytyłam w sumie 9kg zaraz po porodzie wróciłam do wagi z przed ciąży.
Gonia super wyglądasz.
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060166 przez Miluniaa
Gonia ja Ty slicznie kwitnaco wygladasz :) milo patrzec na radosc w oczach oby teraz tylko bylo lepiej :)

u nas D zupelnie odmiennosc Zu spokojny ulozony chlopczyk ufff oby tak zostalo :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1060167 przez Lady M
mar-tuska dziękuję, że pytasz :) powiem szczerze, że ja się czułam i czuję dobrze. Może trochę bardziej jestem senna i mam wrażliwsze piersi. Ale generalnie mój stan nie odbiega od normy. W pewnym momencie to doszłam do wniosku, że kobiety chyba się na sobą rozczulają, albo nie chce im się pracować i wymyślają żeby wcześniej na zwolnienie iść :laugh: Oczywiście żartuję, bo widzę bo mojej znajomej, że biedulka rzyga jak kot.
Aha, no częstsze wizyty w toalecie to norma i nie wiem co jeść... na nic nie mam ochoty.

Gonia ślicznie wyglądasz :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl