BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 6 dni temu #654000 przez anneem6
Dziendobry Kochane,


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Milenka może woli bez ubrania zrób jej dzień na golaska no może w koszulku by nie zmarzła

Ludzie myslą ze jak tu sie mieszka w Es to tu raj na ziemii, z nieba leci nam i noc nie robimy tylko byczymy sie na plzach pod palmami, a tak jak wszedzie robic tzreba by coś mieć, no i odczuwalność pogody się zmienia coraz nam zimniej albo ten klimat tak sie ochładza,juz bylo lato ateraz znzowu jakoś wietrznie...
Zimno nie zimno dobrze ze daleko bo zdala od wrogów, a jak kmus zalezy to odwiedzi ;)
Tosska zdrówka dla Dominika
Lenita to teraz sesja koniec roku zaliczenia? trzymamy kciuki

Agathhe
to dziś wszytskiego najlepszego Zimieninki Zosiiosiu, to ja jutro robie imieniny Andresa jutro Andrzeja Boboli, co tam imeininy, urodziny im wiecej swiat tym lepiej wkoncu Hispzania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #654002 przez gumis24
Anuskka dziekuje jak zawsze jestes niezastapiona...lecimy na tydz i tez do krakowa...chyba bede te formalnosci zalatwiac przez ambasade jednak...
No i po powrocie 3 dni odpoczynku i jedziemy do UK...obu tylko Ryan byl grzeczny podczas podrozy..pierwszy raz samolotem no i pierwszy raz w Polsce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #654231 przez toska
No i siedzimy cały dzień w domu, bez sensu.Nie lubię tych letnich upałów ale to co jest dzisiaj za oknem to już przesadza takie zimno, kto to widział :angry:
Dzieki dziewczyny mam nadzieje ze skończy się na katarze i szybko minie,bo odciąganie go to istna masakra,drze się wniebogłosy.
anuskkaodległość mi nie straszna,bo przyzwyczajona jestem do długich spacerów. :laugh: A Milenka nie chce sie ubierać, bo mama proponuje strój nie w jej guście czy to już bunt dwulatka tak wcześnie się zaczyna?Kurcze Dominik to tez ma już swój charakterek, jak mu sie nie da tego czego chce a przeważnie łapie takie rzeczy których nie powinien dotykać to jest wielki protest i wrzask.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gumis ale ci fajnie, ja tez chce do Krakowa.Moja siostra tam mieszka. :laugh:
Laritadzięki za rady co do butow na pewno będę mieć na uwadze jak przyjdzie czas na ich zakup.
anneem6no no pierwsza rocznica, planujecie coś specjalnego?hoc z Andresitem to juz pewnie nie takie proste.A nam szósty roczek leci, ale ten czas zasuwa :ohmy:
My tez sie przymierzamy do wyjazdu samochodem do Polski, ale troche mnie to przeraza, no zobaczymy jak to bedzie.
A ja z racji tego ze siedzę cały dzień w domu to podczas siesty małego przewaliłam cala szafę, bo już nic się w niej nie mieściło a ubrać się nie ma w co.Wyrzuciłam co nieco i doszłam do wniosku ze schudnąć trzeba i wybrać na zakupy tez. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #654266 przez kruszyna
Hej dziewczyny
postaram sie juz nie opuszczac Was i tego forum na tak dlugi czas, wczoraj staralam sie nadrobic zaleglosci ale po jakis 5 stronach wymiekla :(

Zazdroszcze Wam dziewczyny ze latacie do Polski ja ostatnio w Polsce bylam 2 lata temu. I nie zanosi sie na to zeby mi sie w najblizszym czasie udalo tam poleciec, na razie to mama do nas przylatuje i dwa tygodnie pozniej brat.

Jak czesto dziewczyny podajecie swoim dzieciom w posilkach mieso i z czego jest to mieso a jak czesto rybe? Bo ja sataram sie zeby ryba byla co najmniej dwa razy w tygodniu. No a co do miesa to slyszalam ze najlepsze z indyka. Co myslicie na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #654519 przez anuskka
Oj sklerozaZosienku malenki cudny. Wsyzstkiego najlepszego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #654869 przez Lenita
Larita, wszystkiego naj naj naj. Y Agathe tez usciski i miliony buzioli dla Zosienka!!!

Sesja sie zbliza i to sprintem.

Lece spowrotem na zajecia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #654923 przez anuskka
Ksawciu!!!! O matko!!! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: To juz pol roku :ohmy: milion buziakow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #654937 przez cata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #654940 przez cata
w parku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wiatr we wlosach uwielbiam gdy mama odkurza :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #654943 przez cata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #654946 przez cata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #654949 przez cata
PRZEPRASZAM ZE TAK EGOISTYCZNIE I ZE AZ TAK DUZO TYCH ZDJEC , OBIECUJE ZAJRZEC POZNIEJ TERAZ MALY SIE OBUDZIL I MUSZE ISC . TAK NA MARGINESIE TO ON MA CHYBA JAKIS CZUJNIK WMONTOWANY BO ZA KAZDYM RAZEM GDY ZASIADAM DO KOMPA TO ON SIE BUDZI :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #654979 przez Agathe888
Cata no on jest boski. Jak sie zmienil!! tez bym go nie poznala!!

Ksawcio ma juz 6mc? jejku jak ten czas leci. Gratulujemy!!! i dziekujemy za zyczenia imieninowo-urodzinowe:)

dzisiaj bylam w urzedzie i wszystko zalatwilam jeeeeeee :lol:

jutro odbieram akt urodzenia, zamelduje ja i dostanie pesel. Pani bardzo mila poprawila nazwisko i Zosia bedzie chociaz w PL nazywala sie tak jak powinna;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #654984 przez anuskka
Hej dziewczyny-moje dziecko ma na serio jakis uraz do ubierania. wpada mi w histerie i probuje na sile zdjac z siebie ubranie. Teraz to sama nie wiem czy to bunt,czy cos sie wydarzylo pod moja nieobecnosc przy ubieraniu,czy cos jej dokucza????Rzeby zabrac ja na podworko musialam sama sie ubrac ,pozegnac z Milenka ,prawie wyjsc zeby dala sie ubrac :ohmy: :huh: -nie wiem co mam myslec...

Cata alez przystojniacha!!!!!Bombowy na kazdym zdjeciu :)
No Alex sie budzi ,a Milena jak widzi ze siadam do kompa to probuje go wylaczyc...

Lenita powodzenia na egzaminach. Kciuki zacisniete.

Kruszyna nie dziwie sie ze wymieklas-jest co nadrabiac :silly:
Ktory brat przylatuje-blizniak?
Co do jedzenia to dobrze robisz z ta ryba-wskazane jest nawet 3 razy w tygodniu. Milenka dostaje juz kazdy rodzaj mies-oczywiscie wiekszosc gotowane-ale nieraz domaga sie jedzenia znaszego talerza wiec czasem i smazonego zje.No i najlepiej nie przesadzac z wieprzowina.Czasem tez zamiast miesa i ryb dajemy jajko.
Indyk spoko,podobno krolik tez jest dobry-ale u mnie sie go nie jada,cielecina...

Toska-to kuruj kawalera-i powiedz,ze bardzo zalujemy,ze sie nie poznalismy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

haha od razu lepiej jak sie szafe poprzewraca-a jeszcze fajniej wybrac sie na zakupy :)

Gumis-zazdroszcze wam tej podrozy do Polski-a i do Uk tez bym sie wybrala :)

Annaem buziaczki dla solenizanta :) :kiss: :kiss: :kiss:
oj chetnie zostawilabym Milene bez ubran-nawet bez pampersa-co z tego jak u mnie zimno jak nie wiem co-bo mieszkamy na ostatnim pietrze i trzy boczne sciany nie sasiaduja z niczym-wiec jak tylko wieje to u nas zimno,a w lecie sauna... :dry:

Agathe ty szczesciaro-zalatwic wszystko za jednym zamachem-no,no :cheer:

Ide,musze na szybciora jakis obiad-kurcze przez te awantury o ubieranie stracilam pol dnia :angry:

Buziaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #655155 przez kasiah
Helou laski,

Wszystkim jubilatom wszystkiego naj naj naj. Rosnijcie zdrowo i radosnie nasze babelki.

Bylam dzisiaj na 40 min na silowni i wszystko mnie boli. Przed ciaza bylam bardzo aktywna fizycznie w ciazy zreszta tez a teraz to masakra. Musze sie za siebie wziasc bo chuda jestem to fakt ale wszystko jakies takie obwisle. Mam nadzieje ze uda mi sie chodzic na silke tak ze 3 razy w tygodniu, chociaz na 40 min.

Przyszla mi dzisiaj paczka ktora wyslalam jak bylam w pl. Wyslalam prawie same sloiczki. Mam nadzieje ze mala bedzie to jadla.

Powiedzcie czy w gotujecie maluszkom czy dajecie sloiczki? bo ja sie przyznam ze mi sie nie chce za bardzo gotowac. Wiem ze pewnie takie gotowane w domu bardziej zdrowe ale oprocz braku ochoty nie wiem jak sie za to zabrac. Macie moze jakies przepisy na smaczne obiadki dla maluszkow?

Kruszyna przypomnij prosze gdzie mieszkasz ? I wrzuc jakies fotki swojej pociechy please.

O kurcze Cata maly przystojniaczek ci rosnie. Co za cudo z Aleksika

Zrobilam Maji w polsce sesje u fotografa. Pozniej wrzuce jakies foteczki.

Agathe super ze w urzedzie tak gladko ci poszlo.

Lenita SUERTE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl