BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

10 lata 11 miesiąc temu #662487 przez kasiah
Hej hej

1000 buziaczkow dla Carolinki. Rosnij zdrowo i szczesliwie!!!

Toska zdrowka dla Dominika.
Faktycznie przegiecie w tej przychodni. U mnie w przychodni tez zawsze opoznienie ale nie az takie.

Agathe ja kazdy ze sloiczkow obwinelam folia babelkowa i wszystko ladnie w kartownie powkladalam zeby nie "tanczylo". Zostala mala wola luka w kartonie wiec wypenilam ja kartkami z gazety zwinietymi w kulke. Wszytko ladnie doszlo i nic sie nie pobilo.
Sama kaszka kukurydziana napewno nie ma glutenu.

Gatita Maja narazie kaszki ani z lychy nie chce jesc ani z butli pic. Sprobuje jeszcze wymieszkac jej kasze z owocami i dawac lycha, moze wtedy cos zje. A jak nie to chyba zrezygnuje i nie bede jej narazie wiecej meczyla.

Moja pszczola byla dzisiaj caly dzien super grzeczna, normalnie w szoku bylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662564 przez anneem6
Karolinko buziaczki, rośnij nam zdrowo i przynoś wiele radosci swojej mamusi


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
w pizamkę szpitalna sie nie mieścił mój gorito jefe juz ma 6,5 kg

Tosiu serniczek stad robilam slinkacieknie.blogspot.com.es/2013/03/pu...z-brzoskwiniami.html
ale bez brzoskiwn wersje i z 500 g quarka wszystkeigo na pol dalam, i wyszedł duży na tortownice 24 cm.

Lecę spać, bo wszpitalu Andres spał a ja nie, Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662937 przez Agathe888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


kasiah gracias za instrukcje bedzie doradzala mamie jak pakowac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663059 przez anuskka
Czesc lasencje i wszystkie nasze skarby male.

Annaem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Oj nastepna smaka robi i to sernikiem :huh:
No to rosnie ci Andresito jak na drozdzach..

Kamila i jak urodzinki i ciasteczka?I Carolcia? Poprawilo sie jej?

Larita jesli chcesz mam na plesniawki aphtin z Polski-nieuzywany .
Ja Milenie kupuje mm i mysle jeszcze przez pare miesiecy jej go podawac. wprawdzie w przychodni mowia zeby dawac krowie-ale mysle ze mm ma wiecej substancji potrzebnych takiemu bzdziulkowi,a krowie to tak dodatkowo-np. z platkami kukurydzianymi,w formie serka,jogurtu...
Kurcze zdjecia z PL cudne. Ty w nowym kolorze wlosow super, a Lara swietna zwlaszcza na tym zdjeciu z kwiatuszkami. I juz jestem zazdrosna o te loczki-choc i Milence sie robia :lol:
No i gratulujemy udanej"przeprowadzki" do swojego pokoiku

Cata i jak u lekarza?

Agathe pewnie ze mozesz dac kaszke kukurydziana z Polski.
baw sie dobrze z kumpela
No powodzenia z firma :lol: Trzymam kciuki i pochwal sie

Toska- mialam wczoraj napisac-ale nie dalam rady. Jesli zdazysz przeczytac-dzis mam popoludnie wolne-jak chcesz mozemy sie umowic na "ploty"
Bunt jeszcze trwa-ale to zalezy tez od dnia i humorku.:) No coz teraz juz tak bedzie-to juz nie niemowlaczek ktorego wystarczylo wziac na rece,przytulic i wsadzic cyca w buzke...
U mnie w przychodni tez maja takie poslizgi.Masakra...



Kasiah oj znam ta niechec do kaszki-Milena sie do niej przekonala dopier w 9 miesiacu :huh: czesniej za nic w swiecie. Probowalam i z mlekiem i z owocami mieszac...

gatita Jami jak zwykle slodziak hipnotyzuje spojrzeniem i usmiechem

Gumis milego powrotu. Przynajmniej nawrot zimna cie ominal :silly:

Kruszyna jak zdrowko? Lepiej? No wlasnie jak laczysz studia z rodzinka_bo nadal latasz do Niemiec nie?A konie? Bo pamietam ,ze to byla twoja milosc :silly:

No dziewczynki-przyjmiecie mnie do grona wyrodnych mam :silly: :blink: Ja tez mama pampersowa,czesciowo sloiczkowa(nawet teraz nieraz kiedy my obzeramy sie jakims niezdrowym smazonym-milence kupuje sloiczek :blush: ) zostawiam rozplakana bidusie popoludniami,a sama "rozkoszuje sie" praca...

zeby wstawic filmik trzeba zrobic sobie konto na YT,no i potem wstawic nam tu linka hehe..

A co u Milenki? Nie do wiary jak szybko wszystko lapie. Kiedys w sklepie koniecznie chciala zebym jej otworzyla chrupki,ale juz!. no to tlumacze,ze nie mozna,ze pani najpierw musi zrobic "pik" mama da pieniazki i wtedy otworzymy "niam". Po paru takich akcjach przy kolejnych zakupach Milenka zlapala z koszyka produkt ktory ja interesowal i leci przez caly sklep do kasy(a ja oczywiscie Za nia) i wrzeszczy "paji mas"(pani masz). Teraz ucze ja ze do pani w kasie mowi sie "toma" a nie paji mas,no a ja nauczylam sie ze najbierw wkladam do koszyka produkty ktore nie robia wrazenia na Milence ,a dopiero pozniej te ktore ja interesuja..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

trzymcie sie laski milego dnia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663672 przez gatita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Carolinko kochana milion buziaczkow od Jamalka i wirtualnej cioci! :kiss: :kiss: :kiss: pewnie w weekend imprezka?

Anuskka sliczna sukieneczka ! sama bym taka chciala w rozmiarze maxi :) a Milenka w sklepie to przeboj! hihi

Agathe baw sie dobrze z kolezanka! :) i daj znac kiedy bedziesz miala czas na spacerek nad morze!

Larita a co do plesniawek to ja podobno mialam jak bylam mala i wlasnie moja prababcia podsunela pomysl z moczem, czego moja mama do dzis sobie nie moze wybaczyc jak wspomina haha a ponoc pomogla dopiero masc :)
:blush:

Kasia widzisz Ty dodajesz owocow do kaszki, a ja dodaje kaszki do owocow hehehe bo maly kaszke lubi, ale na owoce sie krzywi, bo chyba zbyt kwaskowate ;)

Toska ja historii z poczekalni z CAP to mam miliony :D u nas godzina czekania to minimum! najbardziej sie wkurzylam jak po wypisie ze szpitala mialam po tygodniu pierwsza wizyte kontrolna. Najpierw czekalismy 40min, lekarka nas wpuscila, odhaczyla w komputerze i odeslala na korytarz zeby czekac na pielegniarke zeby malego zwazyla i zmierzyla. i czekalam tak ponad godzine z malusienkim 1,8 kg Jamalkiem dopiero co z inkubatora wsrod kichajacych i prychajacych dzieci... jaka afere zrobilam to sobie nie wyobrazacie nawet :) nawet skarga poszla grrr a lekarke zmienilam.

dzisiaj mialam caly dzien latania i padam... jutro do Was zajrze na dluzej.
buziaki wielkie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663752 przez larita
hellloooo!
kurcze, jakos ostatnio nawarstwilo mi sie spraw na glowie i mam coraz mniej czasu, nawet w drodze na taras nie mam jak zajrzec do pc ;)
annneem tak jak gatita napisala, ja tez z przerazeniem czytalam,ale najwazniejsze,ze jest ok i juz teraz mozesz spokojnie o tym pisac :) bo na pewno sie to przezywa, a ze my matki ciagle jestesmy z dziecmi, to i te dobre i tez mniej dobre wydarzenia maja miejsca zawsze w naszej obecnosci!! ale wazne,ze super Andres jest caly i zdrowy, a uwierz mi,ze nastp razu juz nie bedzie ;) mojej znajomej tez doslownie przez chwle nieuwagi upadla coreczka z sofy na podloge i mala miala limo pod oczkiem, az jej bylo wstyd wychodzic, bo dziecko wygladalo jakby je ktos pobil :) pewnie Ci tlumaczyli, ze w wiekszosci takich wypadkow nic sie nie dzieje, bo maluszki jeszcze maja miekka czaszke, wiec szczescie w nieszczesciu

anuskka dziekuje!! ale dostalam na recepte taka masc i dzieki Bogu pomaga... bo pewnie musialabym jej wymoczyc buzie w siuskach hehe uffff ;) no i sukienka fajna i pelny profesjonalizm w wykonaniu B) a o Milence moglabym caly czas czytac, taka to spryciula, kiedy moja tak zacznie?? :) no i ja bede dawac jeszcze przez jakis czas mm i juz.

gatita ja jak mialam lekarza na popoludnie tez zawsze bylo godzinne czekanie,ale odkad mam na rano, to jakos zawsze o czasie.. :) a juz z dzieckiem to zupelnie nie do pomyslenia tyle czekac! no i cale szczescie nie musialam wpychac malej siuskow do buzki ;)

no i czekamy na relacje z urodzin Carolci :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663807 przez kruszyna
Wszystkiego co najlepsze dla Carolinki, sto lat sto lat!!!
kasiah jak tylko znajde czas i Tobie bedzie pasowac to sie odezwe. Fajnie by bylo w koncu spotkac sie z Polka w Hiszpanii, bo odkad tu jestem to nie mam w ogole kontaktu z Polakami. Po polsku to tak szczerze mowiac rozmawiam tylko z mama i dziadkami, bo ze znajomymych z POlski nikt mi nie pozostal :(


Anneem cale szczescie ze sie wszystko dobrze skonczylo, mi maly jak mial 6 miesiecy spadl z knapy co sie strachu najadlam to nie macie pojecia ...


Anuskka studiuje w Austrii, slabo mi to wszystko wychodzi bo tam nie ma tak rozbudowanej oferty studiow zaocznych jak w Polsce dlatego zastanawiamy sie czy nie przeprowadzic sie do Austrii miedzy innymi dlatego ze moj R. w tym roku konczy studia, a wiadom ze w Hiszpanii o prace trudno a w Wiedniu moi rodzice maja kontakty i cos zalatwic by sie udalo a ja moglabym studiowac normalnie dziennie kierunek taki jaki chcem. Caly czas mam do siebie zal ze zamiast opiekowac sie malym to zostawiam go ze nie ma mnie przy nim ze opuszcza mnie tyle wspanialych rzeczy ktore on robi pierwszy raz a ja tego nie moge zobaczyc. Nie chce zeby to zle zabrzmialo ale zaluje ze nie skonczylam najpierw chociaz inzyniera a pozniej nie zdecydowalam sie na dziecko- tu chodzi o to ze Seafin moze mi kiedys powiedziec ze nie ma ze mna zadnych wspomnien dziecinstwa, ze go zostawialam czuje sie zla matka jak go zostawiam... a ja naprawde nie widze szansy dla siebie i dla Serafinka bez ukonczenia studiow. Ale majac go juz nie oddalabym go nie cofnelabym czasu ani nic bym nie zmienila bo kocham go ponad wszystko, najbardziej na calym swiecie i wszystko co robie to robie w duzym stopniu dla niego.
Co do koni to teraz pracuje prowadzac jazdy dzieciakom i nietylko na koniach, na podstawowe rzeczy dla malego udaje mi sie zarobic, no ale to nie jest praca na cale zycie z tego sie nie utrzymam raczej na takim poziomoie jak do tej pory.

Anuskka spryciula niesamowita z tej Twojej Milenki

Z szyja jest co raz gorzej chyba bez wizyty u lekarza sie nie obedzie, poszlo mi jeszcze teraz na miesnie kolo barkow i jeszcze ucho mnie boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664678 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny dziekujemy slicznie za wszystkie zyczenia Carolinka wycalowana :):):)
Annaem jeju wspolczuje tego upadku ale sie strachu najadlas ale najwazniejsze ze skonczylo sie wszystko dobrze ucaluj malenstwo!!!
Anuskka sukieneczka cudna :):) a Milenka przeurocza chcialabym zobaczyc jak biegnie do kasy z chrupkami haha
Co do lekarzy to ja sie nie wypowiadam moja Carolcia ma juz ponad 3 tygodnie katar i straszny kaszel a lekarz mowi ze to normalne jutro dzwonie zeby sie umowic prywatnie bo mi ten kaszel sie nie podoba :(:(
Urodzinki super prezenty sie podobaja, swieczka z tortu zdmuchnieta :) no i pierwszy roczek za nami!!! Casteczka tez dobre anyzowe :):) a tort kupny bo ja powiem szczerze ze do pieczenia raczej mam dystans wole pogotowac :):) ale moge dac super przepis na tarte de queso jezeli ktos chce wychodzi super!!!
Kruszyna biedactwo ale sie zalatwilas zmykaj do lekarza bo to nieprzelewki!!
Anuskka i Larita my przyjezdzamy do madrytu w piatek ale raczej nie bedziemy zostawac tylko w ten sam dzien powrot jezeli Wam bedzie pasowac to ja jestem bardzo chetna zeby sie spotkac juz uprzedzilam mojego meza :):) nic zmykam na spacerek bo ponoc popoludniu ma padac!!milej niedzieli dziewczyny i dzieciaczki :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664705 przez gatita
Dziewczyny sto lat! Wszystkiego Naj naj naj z okazji naszego polskiego DNIA MAMY :kiss: :kiss: :kiss:
i nie zapomnijcie zadzwonic do swoich Mam :laugh: Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664710 przez anuskka
Kamila a o ktorej masz wizyte w konsulacie? Bedziecie jechac samochodem?
Bo mozemy sie umowic np.gdzies w poblizu konsulatu. przyjezdzacie autem,nie?Jaki macie plan?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664741 przez anneem6
Hej dziewczynki,

Wszystkiego Najlepszego z okazji naszego święta!!!

dziekuję za wsparcie bo tego potzrebowalam, lepiej sie wygada wtedy lzej, niz trzymać w sobie. Teraz na sama myśl o tym biore Andresa na rece i mocno go przytulam ;)

anusska
Milenka sobie w zyciu poradzi jak nic,wszedzie wejdzie jak na cos bedzie miala ochote tak jak na chrupeczki.
Suieneczki fajne, dla takich malych elegantek
Kruszno Ty sobie nic nie zarzucaj, wiadomo, ze robisz to dla dobra Serafinka mysląc o przyszłości. Idz do ekarza jak idzie ból na barki.
Jezdzisz pewnie konno super? Ja zawsze chcialam,
Kamila [img/] To ja poprosze przepis.
Kamila ja się w ciastach i tortach podszkole jeszcze, by nie dac plamy i zalozymy społkę Ty obiadki ja desery ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664808 przez kamila7-26
Annaem nie ma problemu ja wchodze w ten uklad :):)
Anuskka jedziemy samochodem ale byloby super jezeli spotkamy sie gdzies obok konsulatu bo my Madrytu nie xznamy!! a wizyte mamy na 10.54!!
Annaem przepis dam pozniej teraz zmykam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665111 przez gumis24
Kamila 7-26 Wszystkiego Naj Naj dla Carolci!!to juz roczek?wow..buziaczki dla naszej malej slicznotki :kiss: :kiss:
Anuskka sukienka piekna ,naprawde!!:)to sie nazywa talent!
My juz w domku!w koncu i siebie..:) Ryan przespal caly lot obudzil sie dopiero przed ladowaniem i zabawial ku ich wielkiej radosci ,osob ktore obok nas siedzialy..:)
Ale jest po tym tygodniu u babci przemeczony ,zle spi....mam nadzieje ze szybko wroci do normy bo w srode jedziemy do UK
Wszystkiego naj z okazji wczorajszego Dnia Mamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665645 przez larita
kamila, mam nadzieje,ze uda nam sie spotkac...
no i wstaw jakies zdjecie Carolci!!! plissss
gumis, dobrze,ze szczesliwie wyladowaliscie i widze,ze tez w miejscu dlugo nie zagrzejecie :)
anneem mowilam,ze wiecej na pewno sie t nie powtorzy, raz najedliscie sie strachu, wystarczy ;)
a Ty anusska jak sie wybierzesz na Goya w piatek,zeby sie spotkac z kamila, metrem czy samochodem??

a tu moja lady.. ;) ze smoczka ciezko zrezygnowac ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665668 przez Agathe888
Hola

Larita Twoja Lara jest obok mojej Zosi druga rzecza dzisiaj ktora poprawila mi humor. Moj popsuty humor;(

dzisiaj byly wstepne wyniki i na 99%dostaniemy sie do zlobka (sa 32 miejsca, jest 34dzieci ale 1 dziecko ma zero pktow a 5 ma 18pkt. my mamy 20) i na 80%do tego pod domem co chcielismy. ostateczne wyniki 5.06.
tak mi sie smutno zrobilo ze zeby sie nie zaplakac to poszlam sie polozyc z mala;( nienawidze siebie za to ze mam dziecko i bede je musiala zostawic :( jeszcze wczoraj nasz gosc, moja kolezanka zaczela mowic jak to strasznie ze mamy 4mc tylko (prawda!) i ze ona do przedszkola nie chodzila i wspolczula dzieciom ktore chodzily i ze do pracy by nigdy nie wrocila. ona nie ma jeszcze dzieci i chyba nie zdawala sobie sprawy z tego jak boli mnie to co ona mowi. poplakalam sie strasznie:(
no nic ide i nie nudze. Zosia opanowala nowy trik. podrzuca nogi do gory i obraca sie ma macie tej z zawieszonymi zabawkami obraca sie o 180st co chwila! i krzyczy!! piszczy i cos tam do nas probuje zagadac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl