BezpiecznaCiaza112023

Chusty do noszenia dzieci

12 lata 4 miesiąc temu #265988 przez Emme
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości zachęcam do przeczytania kilku opinii, które znajdziecie w tekście omotani-w-chusto-manii . Może ktoś ma jeszcze jakieś inne doświadczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #408344 przez Pesta
A propos noszenia w chustach czy nosidełkach...natrafiłam na blog mam, które testują od niedawna nosidełka ergonomiczne i chusty. Świetnie dziewczyny piszą, aż przyjemnie się czyta :) opisują przeróżne sytuacje, więc jakby jakaś mama była ciekawa czy trudne są początki chustowania czy nosidełkowania to polecam poczytać www.serceprzysercu.blogspot.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462033 przez Alina2408
dziewczyny a co powiedziecie na temat chust banana womaru???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585415 przez avocado92
ja chustom do noszenia mowie jak najbardziej tak! sama przymierzam sie do tego zakupu. posiada ona wiele plusow-dziecko jest ciagle przy mamie a bliskosc jest wazna tym bardziej w pierwszych dniach, dodatkowo jest wygodniej trzymac dziecko w chuscie niz na rekach. za to uwazajcie kochane na nosidelka! to najgorsza rzecz jaka wymyslono dla dzieci poniewaz posiadaja usztywnienie przy kregoslupie a to nie zdrowe bo male dzieci nie potrafia trzymac jeszcze kregoslupa prosto i przez to usztywnienie moga miec skrzywienia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587480 przez Magdalena9t
Też jestem za używaniem takich chust :) jak już mały się urodzi to z pewnością zakupię :)
mam nadzieję,że będę potrafiła używać :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587994 przez różyczka
Magdalena9t napisał:

Też jestem za używaniem takich chust :) jak już mały się urodzi to z pewnością zakupię :)
mam nadzieję,że będę potrafiła używać :silly: :blink:


to nie jest takie trudne jak sie wydaje :) serio
ja sie nauczylam wiązac z filmików na youtube :)
Młoda kochała chodzić w chuście, od razu zasypiała :) jak miała rok to zakupilam nosidlo Mei Tai-tez polecam, jest rewelacyjne :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708783 przez króka
sporo myślałam o tych chustach i to czego się obawiam, to to, że dziecko zwykle ma główkę w jedną stronę. czy to nie wpływa źle na jego kręgosłup?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759628 przez Bombka
A czy któraś z Was miała może chustę ByKay? Znalazłam je przez przypadek w Internecie http://www.bibabu.pl/w-podrozy/chusty.html i strasznie mi się spodobało ich wzornictwo, ale nie ma o nich za dużo opinii. Jak zadzwoniłam do sklepu to sprzedawczyni oczywiście je zachwalała, że są bardzo ładne, miękkie i w ogóle, ale wolałabym usłyszeć choć 1 opinię od mamy, która ją ma lub miała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968332 przez KarolineCZ
Według mnie chusty to jeden z lepszych pomysłów. Bardzo to ułatwia codzienne czynności w domu. Nawet teraz zimą warto z nich korzystać. Czytałam o tym ciekawy artykuł www.tatento.pl/a/334/rodzice/wychowanie/...rzydatnych-wskazowek . Mozna skorzystać ze wskazowek podczas korzystania z chusty zimą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023760 przez aneta90
Ja polecam te z bonbonenfant.

Mają świetnej jakości produkty i wiele różnych chust do wyboru.

Wcześniej miałam inna, nie pamiętam już jakiej firmy, ale po miesiącu musiałam wyrzucić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059138 przez midnight79
Te chusty są teraz bardzo popularne, ale różne czytałam o nich opinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059820 przez MPawloska
Zdecydowanie jestem zwolenniczką chust bądź nosideł ergonomicznych :D duża bliskość z maluszkiem a do tego dwie wolne ręce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068502 przez Becca
Też jestem entuzjastką takiego rozwiązania. Kiedy jest jeszcze chłodno na dworze, zamiast chusty noszę polar dla dwojga (mój kupiłam akurat tutaj: www.fun2bemum.pl/kategoria-produktu/polary-dla-dwojga/ ), jest naprawdę cieplutki i przyjemny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069841 przez Andreaa
Tylko tkana chusta! Nie poscielowka, nie elastyczna bo w niej ciężko o dobra pozycję. Na początek może być splot skosnokrzyzowy lub serduszkowy też da radę. Bardzo dobrej klasy chusty ma firma Isara, które znajdziecie na przykład w sklepie Tulisie:
tulisie.pl/chusty-do-noszenia-dzieci

Dobrze jest się skontaktowac również z doradcą chustowym, tak aby dopasował chustę dla dziecka oraz doradził jaki jest najlepszy sposób noszenia. Ewentualnie można obejrzeć sobie tutoriale video na necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070338 przez tessa
Miałam tkaną chustę i się sprawdziła. Elastyczna nie dawała mi takiej pewności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl