BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

13 lata 6 miesiąc temu #35460 przez pulpecja
monami dzięki poczytam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41821 przez anakonda124
Dziewczyny czy macie może wybrane już wózki.Bo ja mam straszny dylemat,czy kupic lekki do auta qeeny czy maxi cosi(ciężki ale solidny) czy x-lander xa???
Im dłużej zwlekam tym ciężej mi wybrać,maxi cosi mura 4 jest fajny ale boje się że bedzie cięko do bagażnika wpakować a dużo jeżdże.Natomiast qeeny leciutki ale dla dzidzi chyba niezbyt wygodny.Natomiast x-lander nie jest zbyt piękny ale podobno solidny no i niestety ciężki.Pomóżcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42356 przez pulpecja
my już wybraliśmy i zamówiliśmy: MUTSY 4-rider + fotelik maxi cosi city :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43234 przez MagdaM
Macie jakies informacje na temat tych wozkow??
www.junior.biz.pl/index.php?13,pl_verso-f-12

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43287 przez gold_butterfly
Ja mam x-landera i po 6 miesiącach użytkowania podwajam swój zachwyt nad zakupem. Świetnie się prowadzi (nawet po wertepach w stronę ogródka), lekko się prowadzi, ma świetną amortyzację, spacerówka wręcz boska. Wszystko na plus :-D Polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46655 przez olka
Witajcie dziewczyny!
Ja też jestem na etapie kupna wózka. Powiedzcie mi, co sądzicie o chicco trio enjoy?

www.abcdziecko.pl/products/257/p/743

Wizualnie piękny, ale czy praktyczny?? :unsure: No i czy ma przekładaną rączkę??? Z wózkiem mojej starszej pociechy miałam właśnie problem, bo rączka się nie przekładała. :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46662 przez martela89
Fakt teraz jest mało wózków z przekładaną rączką,ale jest za to możliwość w niektórych wózkach założenia na stelaż gondoli,spacerówki czy fotelika w obydwie strony.

A ten wózek to jedynie podoba mi się w wersji spacerowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46667 przez roxana
Ja mam chicco tylko wersję s4 n dużych kołach, bez możliwości przełożenia rączki co dla mnie nie jest żadnym problemem i spacerówki twarzą do mamy. Ale gondola i fotelik samochodowy ten sam, tyle że z bazą - dużo lepiej się go użytkuje, zapinanie błyskawiczne.

Jestem z niego bardzo zadowolona, duże koła sprawdzają się nawet na śniegu w zaspach. generalnie jakość wykonania i tkanin w chicco na najwyższym poziomie, oglądałam nawet emaliunga i nie byłam zadowolona. Opcja z pokrętłem pod gondolą super, nie trzeba budzić śpioszka a można podnieść opuścić posłanie - super.
spacerówka naprawdę duża - jeszcze nie wypróbowana bo dzidzia za mała.
wszystko się wypina na jeden guzik.
Gondola lekka - co jest niesamowitą zaletą jak trzeba gdzieś przenieść.
najważniejsze że wózek lekki i nie trzeba sie z nim męczyć mówię z doświadczenia bo wychodzimy na spacerek w 3 mamy i mój wózek jest najlżejszy więc mam porównanie.:)

Ja polecam chiocco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46888 przez Moniq
moja sąsiadka ma taki wózek, rączka się nie przekłada; jest lekki i łatwo się prowadzi tylko pojawia się problem w zimę, bo po sniegu nie da się nim jechać, jak większością wózków z małymi kołami po wybojach się nie sprawdza- ale to już zależy od tego gdzie mieszkasz i gdzie masz zamiar spacerować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46918 przez olka
no właśnie tak myślałam, że z tymi małymi będzie problem :dry: Cóż, chyba będę szukać czegoś lepszego, bo niektóre chodniki w moim mieście będą sporym utrudnieniem :angry: no i jeszcze ta rączka, której nie można przełożyć... :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46936 przez Emme
roxana napisał:

Ja mam chicco tylko wersję s4 n dużych kołach, bez możliwości przełożenia rączki co dla mnie nie jest żadnym problemem i spacerówki twarzą do mamy. Ale gondola i fotelik samochodowy ten sam, tyle że z bazą - dużo lepiej się go użytkuje, zapinanie błyskawiczne.

Jestem z niego bardzo zadowolona, duże koła sprawdzają się nawet na śniegu w zaspach. generalnie jakość wykonania i tkanin w chicco na najwyższym poziomie, oglądałam nawet emaliunga i nie byłam zadowolona. Opcja z pokrętłem pod gondolą super, nie trzeba budzić śpioszka a można podnieść opuścić posłanie - super.
spacerówka naprawdę duża - jeszcze nie wypróbowana bo dzidzia za mała.
wszystko się wypina na jeden guzik.
Gondola lekka - co jest niesamowitą zaletą jak trzeba gdzieś przenieść.
najważniejsze że wózek lekki i nie trzeba sie z nim męczyć mówię z doświadczenia bo wychodzimy na spacerek w 3 mamy i mój wózek jest najlżejszy więc mam porównanie.:)

Ja polecam chiocco


je też mam chicco, ale s3 i jestem też bardzo zadowolona. Koła są ogromne i mimo, że to 3kołowiec to jeździ się nim super. jest bardzo funkcjonalny (np wspomniane pokrętło). Spacerówka też jest ogromna (jak i gondola i nosidełko), spokojnie zmieści się w niej nawet 4 latek. Minusem jest tylko to, że przy większych wertepach trochę piszczy, ale wystarczy nasmarować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51726 przez Katrinka
My mamy wózek Delti Cat. I jak komus nie przeszkadzaja przednie kółka małe to spokojnie moge go polecić.
Jeździmy tym wózkiem juz 12 miesięcy. Wózeczek jest wg mnie super. Teraz uzywamy spacerówki, a przez ponad 6 miesięcy uzywaliśmy gondoli. Gondola jest super, duża i bardzo zgrabna. regulowana wysokość rączki, bardzo pojemy kosz na zakupy. Świetna sprawą jest możliwośc montowania spacerówk i w obu kierunkach jazdy. Opcja ta prawdza sie zwłaszcza przy małych dzieciach. Spacerówka ma też zamontowaną na stałe folię przeciedeszczową w podnóżku, przez co nie ma obaw ze dziecko zmoknie podczas deszczu. Oj, nie raz mieliśmy takie sytuacje w starym wózku, gdzie folia zostawała w domu a my bylismy na spacerze i zazcynał padac deszcz. Stelaz wózka składa sie do niewielkich rozmiarów przez co mieści się nawet w niewielkich samochodach, Skrętne przednie koła doskonale sprawdzaja sie na miejskich drogach. Co prawda wózek swoje wazy, ale dzieki temu jest bardzo stabilny. Schody w bloku pokonujemy poprzez toczenie wózka na tylnych kołach. Dziecko nawet tego nie odczuwa. Super sprawa.
W tym roku zmieniła się kolorystyka, wg mnie jest duuuzo ładniejsza od tej co mamy, chociaż nasza tez była niczego sobie.
Cenowo wózeczek wydaje się bardzo atrakcyjny. Mozna go kupić juz za 1000 zł, jak na ta klasę wózka wydaje mi się że nie jest to duzo.
Denerwują mnie tylko pasy w spacerówce, trochę tego nie dopracowali, bo za bardzo "latają", ale można sobie z tym poradzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #51728 przez Katrinka
edit

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69158 przez olka1730
Witam.Dziewczyny a co myślicie o Peg perego pliko 3? Gondolkę można dokupić osobno - jak kto chce i w zależności w jakiej porze roku rodzi:)lub sam miękki wkład ala gondola dla niemowlaka na np.porę letnia..podczytywałam na temat tego wózka i tak się zastanawiam,czy warto zainwestować.Kółka co prawda małe i podwójne.Mam jeszcze troszkę czasu rodzę w lipcu,ale podpytać nie zaszkodzi już doświadczone mamy:)
Pozdrawiam Was serdecznie i może coś Mi doradzicie w związku z moim typem.
Olka 1730 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69194 przez Emme
olka1730 napisał:

Witam.Dziewczyny a co myślicie o Peg perego pliko 3? Gondolkę można dokupić osobno - jak kto chce i w zależności w jakiej porze roku rodzi:)lub sam miękki wkład ala gondola dla niemowlaka na np.porę letnia..podczytywałam na temat tego wózka i tak się zastanawiam,czy warto zainwestować.Kółka co prawda małe i podwójne.Mam jeszcze troszkę czasu rodzę w lipcu,ale podpytać nie zaszkodzi już doświadczone mamy:)
Pozdrawiam Was serdecznie i może coś Mi doradzicie w związku z moim typem.
Olka 1730 :laugh:


dla mnie koła zdecydowanie dyskwalifikują ten wózek. zakopiesz się czy to w piasku czy śniegu. i rączki też by mi nie odpowiadały. na takie pierwszy wózek jak dla mnie to się nie nadaje. na spacerówkę, kiedy się jej nie będzie używało non stop mógłby być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl