BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 1 dzień temu #878248 przez martyna_z
Witam, wszystkie przyszłe i obecne mamy :)
My dopiero planujemy ciąże i zaczynamy nieśmiałe starania.
Mam nadzieję, że nie będą one trwały zbyt długo, bo nie należę do osób cierpliwych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 godzin temu #878360 przez nike84
Srenka jak fajnie że się odezwałaś :) Widzę że dużo się u Ciebie dzieje. I tak jestem pełna podziwu dla Ciebie, ze tak to wszystko ogarniasz :) No i będzie parka chłopczyk i dziewczynka :kiss: Na pewno wymyślicie jakieś ładne imię dla siostrzyczki ;) Ale się cieszę. Wrzuciłabyś jakąś swoją fotkę, żeby pokazać brzuszek ;)

Karolcia nie przejmuj się może jej minie :) Jedynie tylko może zrób jej badania na poziom żelaza. Bo jak nie chce mięska to może mieć niedobór :( Tak było u nas i dlatego przez 2 miesiące mamy zażywać lekarstwo i później powtórka badania.

Kurcze moja mała bestia tak ostatnio szaleje, i chce tylko na nóżkach stać. Chwyta sie wszystkiego i wszystkich i targa pupsko do góry ;) Ciężko go ostatnio opanować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914303 przez lete444
hej:) jestem u Was pierwszy raz i aż mi się pycho usmiecha, że zupełnie przypadkiem trafiłam na tą stronę. :) przypadki sa jednak bajeczne. Jestem w 6 tygodniu ciąży- pierwszej- i jak same isę pewnie spodizewacie to początek mojej pełnej zagadek i niepewności przygody- eh... nie wiem, czy słowo przygoda jest tutaj odpowiednie, ale zaryzykuję. Witam Was wszystkie cieplutkooooo:D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935228 przez MamaAnia1994
Witam ja też tutaj nowa .Mam na imie Ania i jestem 14 tyg ciązy ,W 11 tyg miałam pierwsze usg :-) Jest to moja pierwsza ciąza zaplanowana i upragniona Z maluszkiem wszystko wporzadku ,czuję sie bardzo dobrze ,z typowych obajawòw ciaży to tylko smaki i parcie na pecherz .Termin porodu 16.04.2015 nie potrafimy ta wiadomoscia sie na cieszyc z chlopakiem czekamy na pierwsze ruchy dzidziusia i czekamy tez na kolejne usg i wiadomosc czy nasz dzidzius bedzie dziewczynka czy chlopcem .Imie dla dziewczynki wybrane lecz dla chlopaka mamy duży problem :-) Chcialam wszystkim mamusia złozyć gratulacje i zapytac jak wy sie czujecie ? Czy macie wybrane imionka ? Czy chcecie poznac płec dziecka czy chcecie mieć niespodzianke ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936879 przez inaneo
Witam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamusie :)
Mam na imię Ewelina i właśnie zaczynam 14 tydzień długo wyczekiwanej ciąży :) Najprawdopodobniej będzie to chłopak (tak czułam od początku), co rodzi spory problem z wyborem imienia... ale jeszcze sporo czasu na to :) Ważne by maleństwo zdrowo rosło... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938307 przez Akacja

martyna_z napisał: Witam, wszystkie przyszłe i obecne mamy :)
My dopiero planujemy ciąże i zaczynamy nieśmiałe starania.
Mam nadzieję, że nie będą one trwały zbyt długo, bo nie należę do osób cierpliwych ;)


Trzymam kciuki.

U mnie termin na czerwiec.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939620 przez agge
U mnie pewnie będzie na lipiec, jutro dopiero idę do ginekologa, dowiedziałam się o ciąży w niedzielę :D
Witam wszystkie Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939623 przez ALEX01
Witaj agge gratuluje fasolki i zapraszam na moj watek LIPCOWEK 2015 :) narazie jestem sama jak palec ;) ale mam nadzieje ze wkoncu lipcowe mamy sie posypia jak z rekawa :laugh: pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939624 przez agge
Oo, super :) ja się pewnie jutro dowiem, który tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939701 przez patka89
Ostatnio to w ogóle coś tu sie postawi zrobiło :(
Jeszcze pamietam jak to forum tętniło życie całkiem nie dawno bo styczeń luty marzec kwiecień siedziałam nonstop umilajac sobie czas oczekiwania na Laure :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939949 przez agge
Ja właśnie wróciłam od ginekologa i mam 4-5 tydzień :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939956 przez patka89
Ojej ale super powodzenia Ci życzę no i przepięknych chwil w stanie błogosławionym.
Jej ale fajnie jeszcze pamietam swój czas hmmm pierwsze ruchy no i ten rosnący brzuszek xD na usg będziesz słyszała bicie serducha dziesiątka no i kompletowanie wyprawki szykowanie pokoiku same przyjemności xD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939961 przez agge
Już nie mogę się doczekać tego wszystkiego <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939962 przez patka89
Domyślam sie bo wiem jak ja to przechodziłam lubiłam wchodzić na to forum i dzielić sie wrażeniami z innymi nami lub przyszłymi mamami szukałam porad i tak dalej a czas zleciał bardzo szybko.
teraz mała ma już pół roku nawet nie wiem kiedy to zlecialo:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939977 przez agge
Dzieci szybko rosną, szkoda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl