BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #70301 przez Batmanik
Hejka!!!
u nas dalej pruszy snieg :( ja pakuje rzeczy igorka do wyniesienia na strych bo tylko miejsce zajmuja...
Maly ma juz zabki chyba na wierzchu takie banie mu sie na dziaselkach porobily- biedactwo meczy sie tylko :(
widzialyscie baby joge-masakra... www.fakt.pl/Szokujaca-quot-baby-joga-quo...rtykuly,96496,1.html
milej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70304 przez raczek10
cześc laseczki . miałam dzisiaj z domu się wynieść ,ale jakoś mi się nie chce :silly:
ja też bym chyba testowała co parę godzin :laugh:

Jaś dziś w nocy jadł co 3 godzinki i tylko mu dawaj . ale ja jestem w nim zakochana po uszy to takie cudowne uczucie . Córeczki tez kocham ,ale powiedzenie ,o mami synkach teraz do mnie dotarło . :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #70307 przez raczek10
nasz Jaś tez wyrasta z ciuszków i tez muszę w szafkach remanent zrobić .joga dla maluchów dla mnie to chore .

pozdrowionka . :)

Batmaniku to na pewno ząbki i już nie długo na wierzchu będą ,.to się mały o cierpi . nasz Jaś tez się złości i jak zacznie do buzi pchać zabawki to aż krzyczy .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70328 przez ilona
nigdy nie byłam na zajęciach z jogi ale raczej kojarzy mi się to z czymś odprężającym i relaksującym, a to mi wygląda na katusze jak cholera. nikt by mnie nie namówił tak taką gimnastykę z dzieckiem. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70330 przez Batmanik
co ma byc to bedzie ale ciekawosc mnie zzera bo nie wiem dlaczego tak sie dzieje :unsure:
jak zobaczylam ta baby joge to mi szczeka opadla masakra- ja bym te matki za rece, nogi i o sciane w ramach jogi :lol:
tak mi szkoda igorka bidula tak sie meczy :( gdybym mogla ten bol wziasc na siebie :huh: ale niestety musimy jakos to przetrwac a jest ciezko szczegolnie w nocy :( pospalam z godz w dzien z igorkiem bo jestem cos oslabiona nie mam sil na nic a najgorsze ciagle glodna jestem i to labo ciaza albo na @ tak mam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70332 przez raczek10
JA się dołączę za nogi i o ścianę :ohmy:

ty batmanik powinnaś dostać mniej więcej tak jak ja , mi @ spóżniła się kilka dni ale przylazła a u ciebie niema :unsure: to może przez ten zabieg co pisałaś :unsure:

chyba ,że znowu założysz nowy wątek :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70334 przez Batmanik
no czas pokaze czy zaloze czy nie- narazie to nie mam pojecia czemu tak sie dzieje ale nic mi lekarz nie mowil ze moze wystapic brak @ zadz jutro do niego i zapytam dlaczego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70346 przez raczek10
ja na twoim miejscu chyba bym się denerwowała .ale tak czy tak ,aby zdrówko było .

właśnie sobie zdałam sprawę ,że ja tu z wami na forum już pół roku jestem :laugh: ale ten czas leci a forum uzależnia :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70347 przez Batmanik
oj zebys wiedziala forum uzaleznia jak rano wstaje odrazu odpalam laptopa i zagladam na forum...
a ja sie nie denerwuje bo i tak chcemy 2 dziecko chyba ze okaze sie ze to cos innego jakies powiklania czy cos...
a mysle o ciazy bo juz ma,y za soba dwie proby poczecia rodzenstwa dla Igorka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70351 przez raczek10
Ja napisałam ,że bym się denerwowała ,ale tylko z tej nie wiedzy czy jestem w stanie błogosławionym czy nie . :) skoro mieliście próby o dzidziulka to może byc to :woohoo:

ALE fajnie i już ci za zdroszcze :blink: :laugh: ,że ja nie mogę być na twoim miejscu :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70353 przez Batmanik
no dokladnie czas pokaze k=jutro zadz do gin i zapytam a jak dalej nie bedzie@ to zrobie 2 test...
zawsze mozemy sie zamienic Ty mozesz ponosic za mnie brzuch jak okaze sie ze to dzidzia plata mi takie figle :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70355 przez raczek10
Mogę nosić ,tylko ,żeby tych upałów nie było :silly: . BATMANIK ty już na wychowawczym jesteś? ,bo jak dzidziolek w drodze będzie to ty smigaj znowu na l4 tak jak ja w tamtym roku . ale mi to się udało he he . człowiek planuje co innego a los mu figle płata . Ja już czekam wiosny może jakaś mała robótkę sobie znajdę i parę zł wpadnie :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70356 przez raczek10
ja dziś cały dzień na necie siedzę ale grzeszę :ohmy: jutro smigam na miasto ,bo mam pare spraw do zalatwienia i do szkoly muszę luknąc . ĄŻ się boje ,że mnie tam zjedza :S

fakt faktem lubie to nasze forum hi hi

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70357 przez Batmanik
nie ja do srody mam macierzynski a pozniej do 18 kwietnia urolp i dopiero wychowawczy( albo L4) :laugh: zobaczymy jak to bedzie...
no ja tez jutro smigam z siostra do ortodonty a we wtorek od ortopedy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70360 przez raczek10
szkoda ,że marysi na forum nie ma , ja jutro odbieram orzeczenie o dysleksji mojej córki i ciekawa jestem jak nauczyciele się stosują do zalecen na takim orzeczeniu . moja corka duzo się uczy a ma problem z przekazaniem wiedzy w formie pisemnej i woli odpowiadać ustnie i wtedy dostaje 5 a jak pisze sprawdziany to dostaje 2 i gdzie tu sprawiedliwość :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl