BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #71827 przez Batmanik
Witam!!!
a co tu taka cisza??
oj jak mi wczoraj zeszlo u ortopedy bo czekalam na taka babke zeby ja zabrac i nie miala umiaru pomimo ze wiedziala ze jestem z dzieckiem :angry:
na dodatek cos mnie choroba bierze...
ale nic mnie tak nie dobija jak postepowanie mojej przyszlej tesciowej porazka zapomnialam wczoraj zupke igorka schowac i oczywiscie dama nie schowala (bo po co skoro to nie jej) rano ajak wstalam zobaczyalam ze jej nie schowala wiec ja juz jej nie chowalam i poszlam sie jeszce polozyc ale madra dama wstala i schowala skrytojebczo ( przepraszam ale juz nie moge) do lodowki zupke tylko nie pomyslala o tym ze stala cala noc i moze teraz dziecku zaszkodzic i jak tu z nia dziecko zostawic :angry: matko jaka jestem wsciekla co nie miara nawet nie schodze na dol cale szczescie ze wszytko dla dziecka mam w pokoju... bo jeszcze jakbym miala sluchac jej i codziennie te same pytania jak spal w nocy, zobaczysz juz nie dlugo bedzie raczkowal, a basen na lato... a to tak a to inaczej i tak w kolo porazka a najlepiej jak gotowalam zupke to chciala mi wladowac fasole zebym dziecku dala...
oj przepraszam Was dziewczyny ale moj poszedl do znajomego pomoc mu w remoncie i nie mam z kim pogadac nawet:(
a jak tam u Was???
milego dnia!Q!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71851 przez raczek10
CZEŚĆ :laugh:
U NAS nocka znowu ciężka i chodzę zmęczona a oczy to na zapałki . Jaś marudzi i popłakuje i to chyba po tym antybiotyku ale ważne ,że za działał mały już nie gorączkuje . Batmaniku to się masz z ta swoją teściową . nic ja się ciesze ,że moja jest ok. ale szkoda z jednej strony ,że daleko mieszka ,a nie raz bym ja z chęcią poprosiła o pomoc . A tak jak mam coś załatwić to muszę szukać ,żeby ktoś został z maluchami a jak nikt nie może to muszę ze sobą ciągnąc . ja bym chciała ,żeby ktoś hoc na chwile dziećmi się zajął ale na nikogo nie moge liczyć ,moja mama jest schorowana i sama potrzebuje pomocy ,żeby jej ktoś porządki porobił ,czy okna pomył .

zawsze jest tak jak byśmy tego nie chcieli :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71860 przez Batmanik
Raczek mozliwe ze to po antybiotyku bo jak bylam w szpitalu i igorkowi dawali antybiotyk to ja przez tydz 24 godz na dobe z dzieckiem na rekach i spalam po 2 godz :( ale wazne ze pomoglo igorkowi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71912 przez Marysia27
Batmanik, takiej teściowej chyba sama zaaplikowałabym taką zupkę najpierw odstałą w kuchni a później w lodówce, życzyła smacznego a na deser dorzuciłabym stoperan :silly: żarty żartami, ale taka teściówka by mnie wymęczyła. moja Teściowa uważa że młodzi powinni mieć swoje życie i nikt im się w nie nie powinien wpieprzać. Dlatego na szczęście mieszkamy osobno, ale we wszystkim mogę na nią liczyć, bo to świetna kobieta jest :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71915 przez raczek10
Ja uważam ,że nie można do końca nawet najgorszej teściowej przekreślać bo ,przecież my też kiedyś nimi będziemy :lol: i nawet nie chce myśleć jaka ja będę :silly:

miłego dzionka :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72019 przez Batmanik
wiecie gdzie ja bym moja poslala :angry: tyle razy jej mowila tlumaczylam i nic sobie z tegonie zrobila a najgorsze ze moj zwraca mi uwage jaka je jestem bo twierdzi ze on ze mna zyje a nie z nia i juz sam nie wiem czy nie widzi co ona robi czy poprostu nie chce tego widziec...ale ona jest na tyle cwana ze przy nim udaje swieta na sama mysl o niej mnie skreca :angry:
a my ucielismy sobie 2 godznna drzemke i jestem zdziwiona ze moj synek tyle ze mna pospal :) chyba wie ze mamusia jest chora :) a u mnie @ nie ma i nie ma :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72053 przez Marysia27
U mnie @ od wczoraj i z tego powodu nie wyszłam z małym na spacer, bo jestem wymemłana i brzuch mnie boli :dry: Batmanik, tobie życzę duuuuużo cierpliwości do teściówki, na pewnie Ci się przyda :blink: A ja synowej mieć nie będę, bo żadna dziewczyna nie będzie chciała mieć takiej wrednej teściówy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72158 przez Batmanik
ja tak mysle ze nie bede taka tesciowa ale tylko mysle a czas pokaze jak bedzie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72172 przez Marysia27
Ja mam świetny wzór do naśladowania zarówno jeśli chodzi o mamę, jak i teściową. Ale masz rację, czas pokaże jakie będziemy. To co już teraz mogę zrobić dla mojej przyszłej synowej, to nauczyć syna poszanowania dla jej działań oraz partnerstwa nie tylko w związku, ale również w obowiązkach domowych. Tego ostatniego moja teściowa syna nie nauczyła, i ja się teraz z tym "użeram"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72666 przez Batmanik
Hejka!!!!
Raczek jak tam Jasiu??
u mnie @ nie ma nadal jutro badz w sobote zrobie test...
a u nas ciezka nocka budzil sie co godz a po kapaniu to co pol a raz sie obudzil z takim palzcem ze nie dalo sie go uspokoic dalam mu syropek przeciwbolowy a dzis uczymy sie pic z normalnego kubeczka bo ogladalam wczoraj na tvn ze to ksztaltuje jakies miesnie i ma wplyw na wymowe dziecka i o dziwo ladnie mu idzie to picie zreszta jak mial z mies i mu podawalam syropek z kieliszka lekarskiego to nie mial juz wtedy problemow...
jej tak mi sie dzis nie chcialo wychodzic ale musialam niestety to przy okazji Igorkowi kupilam kubeczek...
oby do wiosny jakos przetrwac :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72716 przez Marysia27
Też wczoraj oglądałam DD TVN, i Zawitkowski to wyjaśniał. W ogóle bardzo lubię tego faceta, ma mega wiedzę i super podejście do dzieciaków. Marzy mi się kupić jego poradnik "Mamo, Tato, co wy na to". Bartek wczoraj maił w cholerę przebojowy wieczór od 19 do 22.30, cały czas krzyki płacze i paskudny humor, myślałam że nie wytrzymam,w ciągu tego czasu 4 razy próbowałam położyć Go spać, a byłam z nim znów sama. Musiałam wyjść z pokoju, bo wydawało mi się że On to robi mi na złość. Że dobrze wie,że nie mam już siły i specjalnie umila mi w ten sposób wieczór. Wiem że to debilne, ale gdy brak mi cierpliwości, takie myśli tłuką mi się pogłowie, i nawet nie staram się zrozumieć o co Małemu chodzi. Też tak czasem macie, czy tylko ja jestem jakaś dziwna ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72726 przez Batmanik
Marysiu nie tylko Ty tak masz moj w ocy jest okropny spi z namiodkad mu te zabki ida i jak sie budzi nie moge go spowrotem uspac kolyszac go na lezaco tylko jak siedze on wtedy usypia ale jak sie z nim klade to od razu sie kreci i znow siadam i tak wkolko ktorejs nocy wkoncu ,,nakrzyczalam" a raczej glosniej powiedzialam ze jest niegrzeczny i nie bedzie mna rzadzil i o dziwo dziecko z miejsca poszlo spac... bo tez juz mi cierpliwosci zabraklo bo krotas noc tak zrobil i przesiedzielismy wieksza czesc nocy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72760 przez raczek10
witam . napisałam posta i mi net się zawiesił . :( no i mi go zjadło :angry:

u nas Jaś już dobrze . też czasem marudzi . jakaś jestem poddenerwowana i chodzę zła a on to wszystko czuje i mi tez czasem w w płaczkę wpada .

dzieci czuja nasz nastrój i często płaczem reagują . U nas w domu ogółem jest głośno ,czasem jak w ulu :ohmy: to on tez potrafi w nocy przez sen po popłakiwać . Ja się wściakam ,bo muszę się z córko uczyć i lektury czytać i w ogóle tyle tego a ja już mam dośc :ohmy: :dry: znalazlam fajną stronke BRYK i tam lektor czyta w skrócie lektury szkolne . Oj mówie wam cieszcie się ,że macie male dzieci to przynajmniej lekcji nie macie do odrabiania :huh: :woohoo: ja sie czuje jakbym na kilka etatów pracowała . :ohmy:

MMMMMAMA OD WSZYSTKIEGO :lol:

Batmanik to wszystko wskazuje na to ,że będziemy ciociami na forum :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72772 przez Marysia27
A więc nie tylko ja tak mam, to dobrze, choć wolałabym być kochaną mamuśką na 100%, a nie na 99% kiedy Mały ma podły humorek. ja jak mnie coś bierze , podniesionym głosem mówię Mu, że na pewno nie będzie tak, jak On sobie tego życzy. Ale to nie przynosi rezultatu. A i tak kocham Go do szaleństwa :kiss:
Oj mówie wam cieszcie się ,że macie małe dzieci to przynajmniej lekcji nie macie do odrabiania Kochany raczku, ależ u mnie nie mam sprawy, w końcu jestem nauczycielką, już teraz czytam małemu historię o bitwie pod Grunwaldem na dobranoc :silly: Ciekawa jestem, czy syn odziedziczy po nas- mój mąż tez jest historykiem- zamiłowanie do historii. Cieszę się, że Jaś dobrzeje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72779 przez raczek10
Marysiu Zysiek chyba będzie lubił historie . Wkońcu to po mamie i po tacie odziedziczy . :laugh: Ja lubie coś z córkami porobić ,tylko mi zwyczajnie brakuje czasu i cierpliwości . czasem chce spokoju tylko dla siebie ,ale niestety nici z tego przez najbliższe kilka lat :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl