BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #78969 przez Martynka__89
Zdrowiej Raczku, ja wciąż czuję się dobrze tylko przydało by mi się wyspać za wsze czasy ;) ale nie narzekam za bardzo bo nie ma źle, tylko mam problemy z zaśnięciem. Ja dzisiaj wychowawczy załatwiam, nienawidzę kolejek :angry:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79201 przez Marysia27
Nigdy nie robię postanowień, bo ich nie dotrzymuję. Słomiany zapał to moje dr4ugie imię :dry: Zdrowia dziewuszki, u mnie wszyscy zdrowi, i oby tak pozostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79308 przez raczek10
NO i się wkurzyłam sprawy dzisiaj musiałam pojechać pozałatwiać hoć jestem chora . Pit napisałam ,wszystko oki tylko go nie mogę wysłać u mnie na pasku brak opcji wyślij :( sama nie wiem czy coś żle się zainstalowało a myślałam ,że jak netem wyśle to kasa szybko będzie ,bo jak normalnie to u nas 3 miesiące się czeka :angry:

Ja wniosek na wychowawczy to napisze koło 15 marca i złoże w pracy a też musze do Zusu napisać ,żeby mi też coś wystawili i od 1 kwietnia idę na wychowawczy na Zuzie . :)

Dziękuje za zdrówko oj tego mi trzeba .bo zasmarkana chodzę :blush: ;)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79517 przez Marysia27
Fajnie że macie możliwość bycia na wychowawczym, i jest za to parę groszy...My mieliśmy paskudną noc, Tusiek prawie nie spał, cały czas popłakiwał i pojękiwał, musiałam dać Mu nad ranem czopek przeciwbólowy, bo gorączki nie miał i nie mogłam namierzyć o co dokładnie chodzi. Według mnie to albo zęby, albo wczorajszy obiadek- zrobiłam Mu ryż z marchwią, i chyba za dużo ryżu dałam, a on zapiera kupkę i mały cały czas bączki strzelał i często ulewał. dziś zdarzyło mu się zwrócić, ale póki co nic innego się nie dzieje. Może jak pójdziemy na spacerek to buzia mojemu dziecku się uśmiechnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79560 przez Martynka__89
Pewnie świeże powietrze jest świetne tym bardziej że udana pogoda jest. A co do wychowawczego to bardzo się ciesze że mam taka możliwość.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79595 przez Batmanik
Witam!!
co do wychowawczego ja juz mam zalatwione wszytstko musze tylko do gminy zglosic zeby mi kase naliczyli od 19 kwietnia...z jednej strony ciesze sie ze mam taka mozliwosc ze moge byc na wychowawczym a z drugiej chcialabym wrocic do pracy...
a u nas noc w miare spokojna jak zwykle do 12 w lozeczku a pozniej juz u nas spal...
a juz Igorek sam siedzi i bawi sie zabawkami i taki pocieszny jest a tak sie tuli:)
co do postanowien to nie mam zadnych...
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79688 przez raczek10
CZEŚC dziewczyny . DZISIAJ NASZ DZIEŃ WIĘC WSZYSTKIM KOBIETKOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ :)

u MNIE JUZ LEPIEJ Z MOIM KATAREM I TROCHĘ LEPIEJ SIĘ CZUJE .
NO i w końcu wysłałam tego pita przez internet nawet to było łatwe ,tylko co malowanej blondynce po rozumie jak się mota jak sierota :silly: :woohoo: to się tyczy do mnie :P
TERAZ CZEDKAM NA KASE I ZASTANAWIAM SIĘ KIEDY PRZYŚLĄ :unsure: a MAM TROCHĘ ZWROTU PRAWIE 2 TYŚ. :laugh:

MARYSIU TE ZĘBY TO NASZYCH CHŁOPCÓW WYMĘCZĄ :( JAŚ TEŻ PLĄCZE PO NOCACH I GRYZIE WSZYSTKO CO SIĘ DA :huh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79800 przez Marysia27
raczek10 napisał:


tylko co malowanej blondynce po rozumie jak się mota jak sierota :silly: :woohoo:


Dawno nie słyszałam równie fajnego tekstu :lol:
Ja również przyłączam się do życzeń, i dorzucam jeszcze jedno- oby ząbki naszym marudom szybciutko powychodziły... :silly:
A my na podatku jesteśmy do tyłu, na szczęście tylko 80 zł, więc w tym roku nas kieszeń specjalnie nie zaboli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80049 przez raczek10
WITAJCIE .

u nas za oknem wiosna i słoneczko tak cudnie świeci :)

JAŚ śpi ale jak wstanie to smigamy na spacerek mimo ,że jestem chora :dry:
Batmanik co ty kochana porabiasz jak z tą@ u ciebie :unsure:
ja sie ciesze ,że nie mamy dopłacić do skarbówki.

miłego dzionka :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80052 przez Marysia27
Wiosna pełną gębą, ale pizga niemiłosiernie :ohmy: a ja wożę Bartka w spacerówce z podniesionym oparciem i twarzą do świata, i boję się żeby przy takim wietrze Go nie przewiało. A oprócz Bartka na spacer zabieram też psa i idziemy do lasu albo na łąki, bo wózek mam " pancerny" i wszędzie przejadę, a wolę nie spacerować po zaspalinionych ulicach. No i odpukać już drugi dzień Bartek specjalnie nie marudzi, więc mam nadzieję, że choć trochę odpoczną mi ręce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80503 przez Martynka__89
Marysia ja też z Mateuszkiem spaceruje po łąkach, polach do lasu mam kawałek ale przyjdzie czas na taki spacer. Również wole takie przyjemne spacerowanie niż w mieście wróć tłumu, hałasu i spalin.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80505 przez Marysia27
Również wolę słuchać śpiewu ptaków niż warkotu silników, szkoda że nie każda mamuśka ma taką możliwość. No i jak zabieram Fokusa na spacery, a jest on duuuużym psem, wolę puścić go na drugiej stronie wolno, niż ciągać się z nim na smyczy chodnikami .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80554 przez Martynka__89
Ja niestety nie mam towarzysza spacerów. Chodzę tylko z Matim, ale ja mam cudne tereny na spacery tylko pogoda musi być. Już nie mogę doczekać się prawdziwej wiosny :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80564 przez Marysia27
Zaraz zapytam wujka google jak tam w Tarnowskich Górach przyroda wygląda :blink: to prawda że pies to świetny towarzysz spacerów ale zarazem duży obowiązek- im większy pies, tym więcej kłopotów. Od razu na myśl mi przychodzi wiosna, wiosna, wiosna ach to ty... :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #80579 przez Martynka__89
Zachęcam do obejrzenia ;) uważam że warto.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl