BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #74350 przez Batmanik
jestem, jestem...
o seans byl udany bylismy na czarnym czwartku i na bajce safari ale w 3d i bylo super:)
i fajnie sie czasem tak odchamic ale daje po kkieszeni :( niestety...
ni jutro bedzie 2 tyg mialam dzis kupic test ale juz nie wstepowalismy nigdzie takze jutro smigam po tescik zobaczymy co bedzie a jak bedzie negatywny to chyba zadz do gin i ponownie zapytam dlaczego tak bo wizyte kontrolna mam ok 15 marca :unsure: no ale nic czekam cierpliwie do jutra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74371 przez raczek10
U MNIE też całkiem miłe popołudnie było poza domem :)

My dzisiaj też na zakupach byliśmy i ceny że hoooo :angry: bulismy w lidlu ,biedronce ,stokrotce i w topazie i najtaniej nam w lidlu i biedronce :S

Batmaniku ,w takim razie czekamy do jutra :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74417 przez Marysia27
Fajnie, że miło spędziłyście czas. My byliśmy na obiedzie u Teściowej i po powrocie do domu czekała mnie niemiła niespodzianka- pies na balkonie zżarł korki mojego męża i jakieś 300 zł poszło się walić. Mało mnie krew nie zalała, bo jak wychodzę z Małym sama to w cholerę ciężko jest wszystko ogarnąć, a o korkach zostawionych na balkonie to już w ogóle. Tak czy inaczej, było minęło... Pies suma summarum opierniczył chyba ze 4 pary butów, w tym moje ukochane adaśki, których przez 4 lata nie dałam rady zajechać,a on je w pół godziny w perz obrócił :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74779 przez Batmanik
Witam!!!
Zrobilam test i dupa:(
z jednej strony chciałabym 2 dziecko a z drugiej boje sie ale suma sumarum jest mi smutno bo to jednak 2 tyg sie spoznia to wskazywalo na ciaze a jednak czr prysl i jestem rozczarowana :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74804 przez raczek10
Batmaniku nie martw się kochana . Zadzwoń do gin i spytaj ,czy z ta @ to tak ma być po zabiegu ?
A na maluszka będziemy tobie kibicować i napewno wam się nie długo uda :) musze lecieć . Pa

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74813 przez Batmanik
dzwonila w tamten pon i powiedzial ze zdarza sie to bardzo rzadko ale zadrza sie ze @ spoznia sie ok 1-1,5 tyg a u mnie juz 2 :huh: nie mam pojecia :dry:
a bylam na wizycie 14 lutego i kazal przyjsc za mies takze wybiieram sie ok 15 marca nie wiem czy czekac czy isc wczesniej
jak narazie mi smutno jest :( i nie mysle o zadnej wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75267 przez Marysia27
Przykro mi że test nie pokazał tego, na co liczyłaś, ale ile frajdy jest przy pracy nad dzieciaczkiem... :woohoo: I ta nutka niepewności... Jak tylko @ wróci, będziecie znów działać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75337 przez Batmanik
oj wkoncu w domu :)
ale mam fajna wyrozumialam kadrowa- a jak Igorek sie do niej cieszyl wogole jak furore zrobil w pracy:)
no nic bede jutro dzwonic do lekarza pytac co i jak i co dalej...
i znow popadlam w melancholie bo w dzien mialam zajecie a teraz ale no coz jeszcze wszystko przed nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75862 przez Batmanik
Witam!!!
my juz po szczepieniu wazy 8 kg ale jaki byl grzeczny i dzielny:)

ale fajnie cieplutko juz sie robi :laugh:
a co tam u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76153 przez Marysia27
My wczoraj mieliśmy szczepienie, a z racji tego że Bartek tak szybko rośnie, dostaliśmy skierowanie na morfologię, bo może mieć anemię. Mam nadzieję, że morfologia nic nie wykaże. Niestety mam znajomą, której 2 letnia córka dostała skierowanie na standardową morfologię, kilka dni temu odebrali wyniki- wskazują na białaczkę, teraz robią szczegółowe wyniki małej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76202 przez Batmanik
o matka przez 2 lata wszystko ok a tu taka wiadomosc jakie to zycie jest nieobliczalne :(
a nam lekarka kazala wprowadzic do diety gluten (dodawac do mleka lub zupki kaszke pszenna ale ja mu dzis bulke pszenna wkruszylam do kaszki)
milej nocki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76218 przez raczek10
Cześć dziewczyny właśnie wróciłam od mego lekarza no i u mnie wszystko gra :laugh: ufff
zdecydowałam się jednak na tabletki ,hoc gin mi proponowała krążek no i jeszcze się zastanowię jak narazi to na tabletkach będę jechać .

Batmaniku jeszcze wszystko przed tobą i jeszcze zdążysz mnie dogonić z maluszkami i trzymam łapki ,żeby w najbliższym czasie wam się udało :)

Marysiu mam nadzieje ,że z twoim Zyśkiem wszystko oki będzie . Kurcze jakie to musi być koszmarne dlA rodziców dowiedzieć się ,że ich dziecko jest mocno chore .

Nasz Jasie ma katar i go to tak męczy :( to pozostałości po chorobie , ale mam nadzieje ,że to mu minie . U nas też czuć wiosnę , a ja już nie mogę się doczekać kiedy ,będzie już ciepło .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76963 przez raczek10
CZEŚC . JAKOŚ TAK CICHO U NAS B)

JA dzisiaj poranny ptaszek i od 5 już nie śpię . Jasiek się buntuje i wcale nie chce pić mleka z butelki :( już mi ręce opadają . już mu robię po 90 a on i tego nie wypije , a powinien po 180 pić :ohmy: nie wiem o co mu chodzi :dry: łyżeczką je super kaszkę i obiadki a mleko z butli to ble . próbowałam mu dać z kubka i też nie chce :dry:

Może przez te zęby :angry:

batmaniku ja tez daje Jasiowi bułę kajzerkę i no ją tak wy-maltretuje i wymemła a jak zabiorę to płacze jakby go ze skóry kto obdzierał .

wczoraj bylam z córką u psychologa i miala testy robione odnośnie dysleksji i jakaś paranoja normalnie tak mnie baba wku.....a że :ohmy: :angry: jedna mówi że jest druga żesd nie ma i że to tylko lateryzacja wzrokowa i bardzo niski poziom pamięci słuchowej . JEDNA KAŻE GLOŚNO CZYTAC ,A JAK NIE ZAPAMIĘTA TO CO CZYTALA TO MA SIE UCZYĆ WZROKOWO ,ALE JEJ SIĘ PYTAM JAK JAK ONA MA ZABURZONĄ TO KOORDYNACJĘ WZROKOWO RUCHOWĄ (LATERYZACJĘ) I JEDNO DRUGIE WYKLUCZA .A babka mi truje ,że jest wszystko w porządku . Ja już nie wiem kogo słuchać ,wiem tylko to ,że jak Asia się dzisiaj nauczy i wykuje mechanicznie to ona pamięta ale krótko :( sama nie wiem jak jej pomóc . Mamy wizyty umówione 1 raz w tygodniu na taką prace z pedagogiem w poradni . czy te baby nie widzą ,że to jest tylko dziecko . Ile można dziecko męczyć nauką w domu my po 3 godziny dziennie się uczymy w domu po lekcjach a ona mi mówi ,że to mało . Asia wraca o 15 godzinkę przerwy i dalej w książki a kiedy czas na przyjemności i dzieciństwo :ohmy: Ostatnio to mi dziwiami pieprzneła i powiedziala ,że Mamo ja już mam dośc :cheer: jestem załamana :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76980 przez Batmanik
Raczek i badz tu madra co masz teraz robic jak te baby siebie nawzajem zaprzeczaja...
a daj spkoj ja mam 4 opinie lekarzy odnosnie podciecia jezyczka igorkowi i tez kazda inna :(
a ja kolejny dzien w rozjazdach masakra ale jeszcze dzis a jutro leze do gory d... :blink:
pozniej zeskanuje i wrzuce zddjecie igorka ktore zrobilismy do dowodu
milego dnia!!
a @ jak nie ma tak nie ma - moze dzis uda mi sie dodzwonic do gin :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77179 przez N.adamczyk
Witajcie dziewczyny
termin porodu mam na 26 wrzesnia.Czli jestem w 10 tygodniu ciazy i od wczoraj kuje mnie brzuch w okolicy pepka ktory przechodzi w doł.Odczucie takie jak by zacząl boleć pęcherz.JEżeli któras z was miała takie objawy napiszcie :( bo martwie sie wszystkim a wizyte u lekarza mam dopiero za tydzień :(pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl