BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 10 miesiąc temu #136739 przez Batmanik
jak sie okaze ze to dziewczynka to tez musze odkopac Igorka ciuchy i poprzegladac bo mial tez uniwersalne ciuszki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136831 przez Martuska
A ja Wam muszę powiedzieć moje drogie że mój Luby dziś pojechał do Legnicy na festyn Auchan ochraniać zabawę... No i miał wrócić do Wałbrzycha o 20 a jest 21:25 a on mi nawet nie dał znać że już wyruszają;/ A mówił że jak będą wyjeżdzać to da znać ;/;/ Jak go znam to TROCHĘ się spóźni do domu bo on jak widzi % to kuźwa szaleje;/ Kiedyś jak jeszcze mieszkaliśmy z teściową to poszedł na imprezę integracyjną i mówił że wróci o 1 w nocy a wrócił po 6 rano. Ale miał piekło w domu i chyba jutro tez będzie ! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ale jestem wkur.iona!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136880 przez Marysia27
Batmanik, i tak pewnie kupisz coś bo śliczne, a nie bo przydatne, ja też tak miałam z Bartkiem, i mimo tego, że teraz jestem mądrzejsza, to pewnie i tak dałabym się ponieść" oj jakie to malutkie, śliczniutkie" ;) a poza tym jeszcze jeden argument " dziecku będę żałować?" A mówiąc chamsko to rzeczy miałam od
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
bo ja kupowałam, przyjaciele+ rodzina, i od ciotki męża dostałam kilka worów ubranek dziecięcych :side:
Raczku, trochę to próżne, że w ten sposób testuje własną atrakcyjność, bo dobrze wiem że się oglądają, tym bardziej że nie wyglądam na swoje lata, co wyjątkowo drażni mego męża. W sumie sama nie wiem po co mi to :unsure:
Martuska, mój mąż też zapomina czym jest umówiona godzina, ale moje awantury skutecznie przypominają mu do czego służy zegarek. Poza tym raz zrobiłam to samo co on, tzn. że wyszłam na imprezę, miałam być godzinę, wróciłam po paru nie dając znaku życia, i tak jak on, na koniec zapytałam się, ale o co Ci właściwie chodzi? i nie miał już więcej pytań. Niestety chłopu trzeba jak krowie na rowie!
Raczku, ja jestem systematyczna, wręcz pedantyczna, a przy dziecku i psie, nie widać tych cech w moim domu, a co lepsze wiecznie sprzątam :ohmy: Sąsiadka mi ciągle powtarza, że dom jest od mieszkania a nie od sprzątania :blink:
Miłego wieczoru :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136916 przez Batmanik
Witam!!!
pewnie i tak bedzie jak piszesz Marysiu bo z Igorem bylo to samo jak mu kupowalam i teraz tez jest poszlam po jedna czapke a kupilam 4, widzialam ladne sandalki to kupilam przy dwojce to bedzie masakra dopiero :side: chyba u psychoterapeuty bede sie z tego leczyc:)
u nas dzis pochmurno:( maly po wielkich mekach poszedl spac i oby troche pospal łobuz mały
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136964 przez rabarbar8210
Cześć dziewczyny.

Obiecałam, że zamelduję więc melduję, że u Zosi przedwczoraj pojawiła się dolna jedynka i następna już na wylocie. Ząbkowanie nie jest i mam nadzieję, że nie będzie dla nas szczególnie uciążliwe. Cechą szczególną jest po prostu niewielki spadek apetytu.
Zosia ładnie przesypia całą noc, budząc się tylko koło 23 na butlę, dlatego w perspektywie paru tygodni zamierzamy przeprowadzić jej łóżeczko z naszej sypialni i zainstalować ją w jej własnym azylu. Przygotowania trwają.:) Martwi mnie tylko, że mleka je coraz mniej, bo woli wcisnąć moją zupę, deser czy pałeczkę kukurydzianą. Mleko tylko na śpiąco!
Z nianią dogadują się świetnie i na zdrowie jej to wychodzi, bo ja czy mój mąż możemy spokojnie i bez cyrkowania wyjść do pracy czy na zakupy. Soboty na basenie też są dla Zosi fantastycznym przeżyciem i czasami mam wrażenie, że lepiej czuje się w wodzie niż na lądzie. Przebiera nóżkami, że aż miło śmiejąc się i piszcząc w głos.
My od poniedziałku do piątku w pracy, ale wszystko się układa więc jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Co do mojego męża to wszystko w jak najlepszym porządku. Jest fantastycznym ojcem i wspaniale jest na nich patrzeć. Między nami jest chyba nawet lepiej niż było. Teściowe na szczęście nie wchodzą nam buciorami w życie, bo mieszkamy 350 km od nich:)Zosia to taki may śmieszek. Cały dzień z zabójczym uśmiechem na twarzy z wyjątkiem małych epizodów, kiedy jest śpiąca albo głodna.
Czasami Was czytam, ale brakuje mi czasu, żeby to wszystko nadgonić także wiele wątków mnie pewnie ominęło.
Batmaniku, który to już miesiąc? Jak maleństwo? Mam nadzieję, że jest ok:) Uściskaj szkraby od nas:)

Serdecznie Was pozdrawiam
Do "poczytania" pewnie znów za dłuuuugi czas.

Wszystkiego dobrego!

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136984 przez Martuska
Na szczęscie wrócił około 23 więc nie było tak źle ale dostał kopniaki i niezłe opierdzielonko!
My z Mikim znów dziś sami cały dzień bo Krzysiek w pracy na popołudniu:( Mały już biega w chodziku a ja jeszcze leniuchuję w łóżeczku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136998 przez Marysia27
rabarbar, fajnie ze napisałaś, i że (odpukać) wszystko się układa :) skąd wzięłaś takie uśmiechnięte, dziecko? mojemu buzia nie zawsze się uśmiecha. właśnie próbuje stanąć przy ławie, i jak zwykle się wydziera. Spał dziś od rana góra z 15 min, nic nie zdążyłam zrobić wokół siebie a ten znów się drze. naprawdę mam go dosyć :( :( :( :( :( :( :( :(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Martuska, to nie było najgorzej z godziną powrotu,a w jakim stanie wrócił :blink: ?
Ja już byłam na spacerze, jak mały przysnął to zasuwałam biegiem do domu, a że nie był łaskaw spać, to dałam mu nowe butki żeby się zajął, napiszę posty, zrobię jeść małemu, dopiję kawusię, i wio dalej w długą, może zmęczę dziecko. Wczoraj na spacerze odkryłam krzaczki mięty, teraz rano zrywam listki i parzę świeżutką pachnąca herbatkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137038 przez raczek10
witam :woohoo: a ja mam dzisiaj wolne no i miałam telefon ,żeby z JASIEM pojechać na szczepienie no i byłam no i JASIU ZOSTAŁ ZASZCZEPIONY ALE ZNOWU CHORY :( MI JUŻ RĘCE OPADAJĄ NO MA MAŁY KATAREK I CZASEM COŚ POKASZLE A DOKTOR MI MÓWI ,ŻE ZAPALENIE OSKRZELI ZNOWU NO I ANTYBIOTYK POD ZNAKIEM ? i mamy inne leki i jak mu nie przejdzie to będziemy wziewne leki brać i jest podejrzenie ,że JASIU jest astmiczny i doktorka ma dać namiary na innego lekarza ,żeby go obejrzał :dry: kasy brak a ja jutro muszę śmigać na zarobek bo u nas cieni-zna :S na szczęście mój jutro urlop bierze i z małym zostanie to będe spokojna och mówię wam jak ja się wkurzam na to choróbsko całą zimę był zdrowy a teraz na wiosnę non stop lekarz :dry: ale doktorka mi powiedziała ,że tak już będzie aż do jeasieni a na zimę się uspokoii :dry:

Marysiu jesteś super mamusia i każdy ma jakiś gorszy dzień :blink:

MARTYSKA TY TO SIĘ MASZ Z TYM SWOIM JA TO CHYBA BYM GO DAWNO KOPNEŁA W .... B)
SZKODA ZDROWIA
Z MOIM JUŻ OKI NA SZCZĘŚCIE :woohoo: ALE NERY TEŻ MI CZASEM PUSZCZAJĄ . U NAS NIE MA OPCJI ,ŻEBY ON POJECHAŁ gdzieś i wrócił rano nie dzwoniąc do domu to tylko świadczy o nieodpowiedzialności :angry:
Batmaniku jak maleństwo prosimy zdać relacje czy już kopie mamusie :)

rambambar super ,że u was oki :) i do napisania :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137080 przez Batmanik
Rabarbar swietnie ze napisalas:)) ach to masz aniolka nie dziecko :laugh: ale plan tygodniowy ustalony- podziwiam Cie za tak to ogarniasz naprawde :woohoo:
moj tez sie czesto usmiecha chyba tylko jak jest spiacy to jest masakra tak jak dzis rano spiacy jest ale z rak mi ucieka aa przy zabawkach placze wkoncu go dalam na podloge i mowie A PLACZ SOBIE ale poplakal chwile wzielam go na rece i usnal od po 8 do 10,45 a jak razem z nim i cale szczescie bo lepiej sie czuje mialam takie zawroty glowy od wczoraj wieczorem chodzilam jak pijana...
a dzidzia nie kopie tak jak Igorek ale czuje takie delikatne musniecia juz :woohoo: a to juz bedzie 5 mies bo juz koncze 19 tydz...
oj Racze Ty to masz ale moze taki okres teraz przechodzi i wyrosnie z tego???moja mlodsza siostra zawsze caly listopad chorowala porzadnia a teraz chyba od 2 lat jest spokoj...
Marysiu nie przejmuj sie kazdy ma zly dzien i kazdemu nerwy puszczaja- moja kolezanka jak przy mnie wydarla sie na swoje dziecko to az mnie zamurowalo a darla sie to oczyzrobila wielkie takie mowie wam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137091 przez Martuska
MArysiu no coś Ty jesteś super mamą naprawdę!! Kiedy miałabyś mieć dziecko jak będziesz miała 40 lat czy 50? Ja też czasem mam nerwy i wogóle przez parę sekund nieraz nie reaguję na ten płacz bo mam z lekka dosyć czasem.. Ja się jednak zdecydowałam na studia i od tego roku będę studentką technik dentystycznych a później będę robiła sztuczne szczęki ludziom i aparaty ortodontyczne dzieciom;) Jutro jadę złożyć podanie na uczelnię :laugh: :laugh: :laugh:
Raczku ja też nieraz nie mam sił do niego no ale kocham chłopa no to co mam zrobić ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137269 przez raczek10
ależ ja mam dzień nie wiem co ze sobą zrobić B) jakaś nerwowa chodzę dzisiaj :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137292 przez Martuska
Ja też chodzę wkurwiona jak szok, Mały płakał non stop 2 godziny już tak nie mogłam wytrzymać że krzyczałam na niego, skakałam z nim cudowałam a on nic :( A widać że taki był śpiący ale uparcie on nie będzie spał ;/ Na szczęście teraz sobie piulka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137526 przez Batmanik
oj Raczek chyba cos jest z tym dniem nie tak jak trzeba wkoncu 13ty choc nie piatek ale i tak ciesze sie ze juz koniec tego dnia :angry:
moj jeszcze w pracy robia po 1,5 dniowki czyli za 2 dni beda mieli platne 3 a dniowke ladna ma ale co jak wydatki jeszcze wieksze :S a jeszcze gdyby robil caly rok to fajnie bylo by ale to tylko praca do pierwszych mrozow i dupa bo na lazienkach tak ladnie platne nie maja...
jeszcze mi internet szwankuje przez pogode :angry:
jutro musze sie wybrac na badania a tak mi sie nie chce:( ja to moglabym sie wyprowadzic na bezludna wyspe i miec tylko dostep do forum-tak mysle po dzisiejszym dniu-i mialabym swiety spokoj -tylko ja moj D...i dzieciaczki:) bo poklocilam sie dzis z rodzicami ale co tam nie pierwszy nie ostatni raz i powiem tyle pierwsi przyjda hi hi jak zwykle
milej nocki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137538 przez raczek10
hej :) oj ten 13 to jakiś pechowy u nas :dry: jutro śmigam na zarobek ,bo już dzwonili ,ze robotka jest :) a ja zamiast spać to siedzę na necie ;)więc miłej nocki wam życzę do jutra do wieczora :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137577 przez Martuska
Ja jutro idę złozyć podanie o przyjęcie mnie na studia i jestem z tego bardzo dumna! Także trzymajcie kciuki żeby mnie przyjęli :P Mój Miki jeszcze nie śpi jakiś dziś jest płaczliwy nie wiem co z nim robić już padam na pysk:( A Krzysiek wiecznie w pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl