BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #138412 przez Batmanik
Witam!!
i ja i Igorek po badaniach myslalam ze padne po tej glukozie ale dalam rade:)
a co tam u Was??
u nas slonecznie sie dzien zapowiada:) Igor lulka na balkonie w wozeczku a ja wcinam sniadanko i pije kawke moze skocze do pracy ale musze zadz czy kadrowa jest...
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138611 przez Martuska
A ja wróciłam właśnie z uczelni i nic nie załatwiłam bo dział spraw studenckich byl dziś zamknięty więc muszę iść znów jutro;( Mój Miki śpi właśnie słodko a ja dziś mam rozmowę w sprawie pracy w jakimś motoryzacyjnym sklepie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138750 przez Batmanik
ale cisza???
dziewczyny ile Wam idzie dziennie pieluch?? co ile zmieniacie??
moj wstal rano przed 7 przebralam go i ok 7,30 ubieralam go do wyjscia i pampers juz byl spuchniety juz bylo widac ze jest zsiukany i to ten sleep&play??i w nocy mi sie przesikuje w tych pieluchach juz 1 w nocy trzeba go przebierac:( nie wiem czy to wina pieluch czy co?? bez mala co 1-2 godz w dzien trzeba go przebierac bo tak sika jak opetany :S i tak mysle dac sznase tym sleep & play jeszcze czy to tylko wzmozone siusianie Igora choc w nocy czesto zdarza mu sie przesikac jakiej to by nie mial pieluchy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138818 przez Martuska
Batmanik ja kiedyś kupiłam dwie paczki pieluch sleep&play i byłam baaaaaaaaaardzo niezadowolona bo brakuje im bardzo dużo do pampers active, zupełnie tak jabym miała do czynienia z jakąś tandetną firmą :( Ja przebieram Małego co 4,6 godzin czasem częściej jak widzę że już mu się dużo uzbierało.... Powiem Wam newsa apropo dostałam pracę na 1/2 etatu juuupi! Jutro jadę po zaświadczenie o niekaralności do Świdnicy i finał! I mogę sobie spokojnie studiować i pracować !!!!!!!!!!!!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138975 przez raczek10
witam :blink: u nas z pieluchami to róznie jest ale tak 4 na dzień + 1 na noc ale czasem i więcej pójdzie a czasem tylko 3 :blink: JASIO teraz mi w nocy się nie przesikuje . ale każde dziecko inne ;)

Martuska oby CI się plany powiodły :)
co u was ,bo ja mega padnięta jestem a jutro z rana znowu na 12 godzin :blush:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138986 przez raczek10
Marysia27 napisał:

Zaraz padniesz jak coś zamieszczę...

a to był chyba dopiero 7 miesiąc, później już nie robiłam zdjęć, bo się w kadrze nie mieściłam. A szalik u góry zrobiłam ażurkiem dla siostry, "jedyne" 3 tygodnie roboty dzień w dzień :S



Ale cudne zdjęcia MARYSIU A BRZUSIO CUDNY :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139000 przez Martuska
Ja Malego umylam, nakarmiłam i teraz sam sobie zasypia w łóżeczku a ja chyba obejrzę sobie pierwszą miłość na ipli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139536 przez Martuska
Ale tu cisza Dziewuchy co Wy pousypiałyście? Ja dziś cały dzień w ruchu, najpierw poszłam złożyć podanie na studia poźniej zaświadczenie o niekaralności a później zamarzyłam sobie że będę miała tipsiory no i chodziłam po zakładach kosmetycznych i namierzyłam jeden super! Umówiłam się z Panią na 17 więc zaraz znów muszę wyruszać w drogę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139598 przez Batmanik
Witam!!!
a ja dzis wybralam sie na zakupy ale siostre obkupilam i odebralam wyniki i moje i Igorka sa oki.. :laugh:
jutro znow caly dzien mi zejdzie a dzis przyjechaleam padnieta i jak Igor poszedl spac leglam sie tez i o wiele lepiej sie czuje:) mialam kupic pieluchy ale nie mam pojecia jakie bo na noc zalozylam mu rosmanowe i nie przesikal sie ale juz nie mam tych pieluch mam tylko ponad pol paczki tych sleep&play a zapedzilam sie do biedronki juz mialam brac ale odlozlam bo bylo otwarte opakowanie i zobaczylam ze wklad chlonny maja do polowy i odlozylam zakup do jutra i tak mysle i mysle:)
a co tam u WAS???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139720 przez Martuska
a ja się pochwalę pazurkami które mi zrobiła dziś pani kosmetyczka, a jestem z nich bardzo zadowolona!!


Tylko sorki za jakość bo robiłam kamerką internetową więc wiadomo ;)
Mój Mały śpiący ale zasnąć nie zaśnie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139740 przez raczek10
hej :) ja tak szybko . u nas po staremu czyli oki . Jasiu grzeczny jak nigdy ,ąż boje się myśleć ,że to cisza przed burzą ;) a paznokcie moje to są w opłakanym stanie ,bo wiadomo jaka praca takie łapki ;) ale na koniec to i ja se zrobię paznokcie i się pochwale :P

ja jutro znowu lece a dzisiaj to wrociłam o 19.30 . miłego wieczorku i nocki :) do jutra :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139836 przez Batmanik
dokladnie cisza na sali.... :unsure:
moj juz lulka dawno oby pospal
ach bo pisalam o tych pieluchach i mialam juz te biedronkowe w rece ale zobaczylam ze paczka otwarta to sobie poogladalam i odlozylam bo wklad chlonny( ten zielony )maja tylko do polowy a te rosmanowe na calej dlugosci i jestem w kropce co wziasc....
co do paznokci to ja mam swoje i nie musze tipsow robic no i mam lampe do tipsow ktora uzylam z 2-3 razy i lezy mialam ja sprzedacc ale to prezent wiec stoi i sie kurzy bo zele to pewnie powysychaly dawno:)
u nas duchota myslalam ze cos popada ale tylko sie zachmurzylo- niby na noc cos ma przyciagnac.....
oj raczek ja Ci z jednej strony wspolczuje a z drugiej to fajnie bo praca jak praca ale wychodzisz do ludzi a nie tylko jak idziesz na zakupy czy na spacer...ja tez mysle sobie jakby to fajnie bylo pracowac -wstawac rano szykowac sie bo jest po co....a z drugiej to chyba serce pekloby mi i mialabym wrazenie ze dziecko ma do mnie zal ze go zastawiam i tak sobie wkrecam- szczegoolnie jak wwidze jak lgnie do mnie i sie tuli:)
choc i teraz mam po co wstawac ale po domu nie stoje sie jakbym szla do pracy...
milej nocki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139874 przez Martuska
Ja osobiscie kupie sobie na sprobowanie te dada biedronkowe i zobaczymy czy sie spisza ale napewno bo starsza wersja tez byla calkiem niezla;) Ja czekam na Krzyśka do północy bo liczy towar na magazynach ale cos mi sie wydaje ze predzej usne niz doczekam do tej 24, zreszta i tak ma mnie obudzić jak przyjdzie wiec luzik jak zaniemoge to bedzie pobudka... Ja juz od poniedzialku do pracy i dopiero we wrzesniu dostane normalna umowe o prace a tak to bede robila na umowe zlecenie ale na szczescie z zusem..! Mały mój caly dzień z Krzychem i juz zapomnialam przez ten dzien co to znaczy placzace niegrzeczne dziecko ale Miki postanowil na samym wstepie pokazac mamusi co znaczy frajda zostawania sam na sam z niesfornym dzieckiem. dal mi taki popis ze szkoda gadac byl placzliwy jak nie wiem co i caly czas zamiast spac to siadal w lozeczku. Ale myslaca mama pomyslala i dala dziecku jeszcze raz pic no i zalapalo sen butla to na niego dziala jak jakis czarownik snu :laugh: :laugh: Ale sie rozpisalam, a zapomnialabym na poczatku sierpnia dopiero beda wyniki apropo przyjec na studia wiec lipka pipka skicham sie do tego czasu z niepewnosci albo zabiora mnie do pshychicznie narazonych hahaha juz glupoty ociskam czas spac Lasezki wiec dobranoc do jutra, buzka;*******

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140428 przez Martuska
No nie żeby cały dzień tu były pustki to szok poprostu i powiem Wam że nudy bez tego forum;( Tak sie milo przychodzi do domu i Was czyta a tu takie pustki ... Dobranoc ;* Może jutro tu któraś zawita

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140546 przez raczek10
he he pustka u nas ;) ale Martuska nie smutaj bo niedługo znowu wszystkie będziemy tu siedzieć :laugh:
u nas tak jak zawsze spoko . jutro jade na robotke przed 6 rano więc mykam do poczytania i do jutra :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl