BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #138287 przez Marysia27
Batmanik, widać wyraźnie że Igorek to Twoje dziecię, bardzo podobny do mamusi :lol: Martuska, ja miałam tak wielki brzuch, że żadna kokardka nie miałaby z nim szans ;) Raczku, odpoczywaj "zarobasko" ;) Dobrej nocki dziewczyny, ja tez mam już dosyć :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138291 przez Batmanik
Raczek zdaje Ci sie to tylko sen :silly: nas nie ma na forum :silly:
nie no ja juz tez tylko zagladam jak skonczy i uciekam lulki a gram w pasjansa a ze widze ze cos naskrobalyscie to wchodze zogladnac sobie:) a juz ledwo siedze :dry:
uciekajcie dziewczyny lulac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138292 przez raczek10
:blink: :lol: :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138293 przez Batmanik
ciekawe tylko czy Igorek jak dorosnie wybaczy mi to zdjecie :side:
Marysiu a tam gadasz TY jakbys miala wielki brzuch to bys sie chyba przewrocila chudzino- tylko pozazdroscic Tobie figury- ja to mialam figure ale teraz tylko wspomnienie zostalo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #138297 przez Marysia27
Zaraz padniesz jak coś zamieszczę... a to był chyba dopiero 7 miesiąc, później już nie robiłam zdjęć, bo się w kadrze nie mieściłam. A szalik u góry zrobiłam ażurkiem dla siostry, "jedyne" 3 tygodnie roboty dzień w dzień :S
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138298 przez Batmanik
hihi to moze jak narazie nie bede wstawac :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138300 przez Marysia27
Rany jaka ja brzydka byłam na ostatnim zdjęciu....uuuuuuuuuuuuuu, ale to przez to że przytyłam 17 kg :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138303 przez Batmanik
AJ TAM GADASZ KOBIETA W CIAZY JEST OLSNIEWAJACA!!!
A TY WYGLADALAS MEGA OLSNIEWAJACO TYLKO BRZUCH MIALAS I NIC POZA TYM A NIE JAK SLONICA JAK JA W 9MIES ALE NIE MAM SWOJEGO LAPTOPA I ZADNYCH ZDJEC TERAZ:(
ANI ROZSTEPA JEDNEGO U CIEBIE NIE WIDAC A JA PORAZKA NAPRAWDE:( ALE USMIECH IGORKA WYNAGRADZA WSZYSTKO:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138304 przez Batmanik
COS TY!!!MASZ TALENT NAWET NIE WIDAC ZE TO SAMOROBKA!!!
JA JAK MIALAM DO SZKOLY ZROBIC SERWETKE WYSZYWANA TO POPRULAM GOTOWA ZEBY NICI SIE POLUZOWALY I ZEBY WIDAC ZE TO JA ROBILAM A NAWET NIE PAMIETAM ALE MAMA LEZALA WTEDY W SZPITALU I JAKAS KOBITKA MI JA ROBILA BO JA TO TALNE BEZTALECIE DO TAKICH ROBOT ALE POMYSLY NA WZORY DO WYSZYCIA TYLKO MOGE DAWAC :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138305 przez Martuska
Ja też już idę spiulkać bo oczka mi się zamykają, akurat Krzysiek przyszedł to już nie muszę na niego dłużej czekać.. A co do brzucha to ja pod koniec też miałam wielki ale teeeeeesknie za tymi czasami:( A teraz jak pójdę na studia to gdzieś po 4 latkach dopiero odważę się na następne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138306 przez Marysia27
To jak odzyskasz sprzęt to pochwal się Igorkowym brzuszkiem i w tym samym okresie z drugim dzieciątkiem, to sobie porównamy ;) Brzuch miałam mega giga i nie wiem co jeszcze wielki, nie myślałam że obejdzie się bez rozstępów i że nie uda i się tego zrzucić, a tu niespodzianka- ani rozstępów, ani nadprogramowych kilogramów, 10 kg zgubiłam przy porodzie,. a reszta uciekła gdzieś w 2 mce po porodzie. Niestety mam świadomość, że to że teraz tak było nie oznacza, że z drugim dzieckiem będzie tak samo. Batminik , masz rację- dziecko wszystko wynagradza :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138307 przez Batmanik
DOBRA JA UCIEKAM LULKI JUTRO RANO WYPAD ZNOW NA BADANIA- A NIE WIEM CZY PISLALAM WAM ZE PYTALAM LEKARZA O TE KRWINKI BIALE I MOGLY BYC PODWYZSZONE Z POWODU ZABKOWANIA A NAWET Z PLACZU PRZY POBIERANIU CZYLI OTOLARYNGOLOG MOGL OSTATNIO PODCIAC JEZYCZEK I MIELIBYSMY TO ZA SOBA A TU ZNOW STRES PRZED PODCIECIEM NO I KLOCIE IGORKA ALE CALE SZCZESCIE TYLKO MORFOLOGIA A NIE KRZEPNIECIE...
DOBRA JUZ NAPRAWDE SMIGAM!!!
DOBREJ NOCKI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138308 przez Batmanik
PS ... U MNIE DWOCH CIAZ NIE MA CO OROWNYWAC BO WAGA WYJSCIOWA PIERWSZEJ TO 65KG (NO W 11 TYG -68KG BYLO) A TERAZ WAGA WYJSCIOWA TO 20 KG WIECEJ :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138309 przez Marysia27
Dobrej nocki kochana, odpoczywaj :laugh:
Martuska, rozumiem Cię, ja tez przed kolejnym maleństwem poczekam, aż się wszystko ułoży, powieje lepszy wiatr dla naszej rodziny.
Co do szalika, ażury są dość trudne, bo trzeba non stop liczyć oczka, nie raz mi się to popieprzyło i musiałam pruć parę rzędów :side: A takie rzeczy robiłam dla przyjaciół na zamówienie, każdy chwalił, że wygląda jak nówka ze sklepu, więc to dla mnie duży komplement :) Tez śmigam spać, kolorowych snów dziewuszki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138310 przez Marysia27
Batmanik napisał:

PS ... U MNIE DWOCH CIAZ NIE MA CO OROWNYWAC BO WAGA WYJSCIOWA PIERWSZEJ TO 65KG (NO W 11 TYG -68KG BYLO) A TERAZ WAGA WYJSCIOWA TO 20 KG WIECEJ :S

Faktycznie spora różnica, ale tym się teraz nie przejmuj, chyba brzuch jednakowo będzie ciążył, niezależnie od wagi wyjściowej... a resztą będziesz się przejmować- o ile w ogóle- po porodzie :blink: Spokojnej Nocki raz jeszcze gaduły :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl